späť
Zoznam kandidátov na starostov obcí, mestských častí a primátorov miest vo voľbách do orgánov samosprávy obcí – december 2006

Kód obvoduNázov obvoduNázov obce, mesta, mestskej častiMeno a priezviskoPočet hlasovZvolenýPolitické strany, koalície politických strán, ktoré kandidáta navrhli alebo nezávislý kandidát
100Bratislava - mestoBratislavaAndrej Ďurkovský67097zvolenýKDH,SDKÚ-DS
100  Monika Flašíková - Beňová39523 SMER,ĽS-HZDS,SMK-MKP,SZ,SF
100  Marian Kočner8286 NEKA
100  Karol Ondriaš2960 KSS
100  Andrej Trnovec1670 SĽS
100  Rudolf Martančík946 ÚSVIT
101BratislavaBratislava - ČunovoGabriela Ferenčáková378zvolenáNEKA
101  Alžbeta Broszová246 KDH
101BratislavaBratislava - DevínĽubica Kolková267zvolenáKDH,PS,SZS
101  Jozef Paczelt220 SDKÚ-DS,OKS
101  Jozef Vončina128 NEKA
101  Juraj Šterbatý30 SMER,ĽS-HZDS,SNS,SF,SZ
101BratislavaBratislava - Devínska Nová VesVladimír Mráz2221zvolenýNF
101  Drahomíra Ludvigová822 NEKA
101  Peter Rajkovič745 KDH,OKS
101  Jozef Molnár721 SMER,SNS,ĽS-HZDS,DSS
101BratislavaBratislava - DúbravkaJán Sandtner2856zvolenýNEKA
101  Janka Mahďáková2770 NEKA
101  Peter Polák2541 SDKÚ-DS
101  Ľubica Navrátilová1421 NF
101  Alena Tobiašová75 NEKA
101BratislavaBratislava - JarovcePavel Škodler265zvolenýNEKA
101  Klára Wolfová201 NEKA
101  Hilda Mitterpachová139 SDKÚ-DS,KDH
101  Ladislav Halás138 NEKA
101BratislavaBratislava - Karlova VesIveta Hanulíková4448zvolenáSMER,ĽS-HZDS,SNS
101  Bystrík Hollý3503 SDKÚ-DS,KDH
101  Ján Soukup1423 NEKA
101  Vladimír Dziuban570 Z-SNP
101BratislavaBratislava - LamačOľga Keltošová1322zvolenáSDKÚ-DS,SMER,SNS
101  Peter Šramko1147 KDH,DSS,OKS,SZS
101  Juraj Pravda189 SF
101BratislavaBratislava - Nové MestoRichard Frimmel7407zvolenýSDKÚ-DS,KDH,SZ,SF,SMER,ĽS-HZDS,SNS
101  Róbert Beňo3319 NEKA
101BratislavaBratislava - PetržalkaMilan Ftáčnik9578zvolenýSMER
101  Ladislav Snopko6281 SDKÚ-DS,KDH
101  Peter Matúška4687 NEKA
101  Tatiana Mikušová3495 NEKA
101  Anton Šafárik1768 NEKA
101  Branislav Hochel864 DSS,OL
101  Jaroslav Pokorný342 PS,Z-SNP
101  Peter Majchrák246 ĽS
101  Michal Laššák169 SĽS
101  Dušan Sysel158 JS
101BratislavaBratislava - Podunajské BiskupiceAlžbeta Ožvaldová1355zvolenáNEKA
101  Ján Duranský1335 SDKÚ-DS,KDH
101  Jarmila Ferančíková1097 SNS,SF
101  František Dej882 SMER,ĽS-HZDS
101  Imrich Nagy470 NEKA
101  Jozef Tóth189 NEKA
101  Viera Jílková108 NEKA
101  Herman Arvay100 ĽB
101BratislavaBratislava - RačaJán Zvonár1749zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS,SF,SZ
101  Jozef Házy1293 NF
101  Roman Žitný1096 SDKÚ-DS
101  Pavol Bielik998 NEKA
101  Milena Čeganová781 NEKA
101  Marián Polák533 NEKA
101  Radomír Vajanský321 NEKA
101  Marian Čuhák230 NEKA
101  František Turák143 NEKA
101BratislavaBratislava - RusovceDušan Antoš537zvolenýNEKA
101  Michal Tulek277 NEKA
101  Peter Kršjak103 NEKA
101  Róbert Kalmár97 SF
101  Gabriel Karácsony95 ĽB
101  Ladislav Bizík71 HZD
101  Eva Papánková21 NEKA
101BratislavaBratislava - RužinovSlavomír Drozd8211zvolenýSMER,SMK-MKP,ĽS-HZDS,SF
101  Pavol Kubovič7816 SDKÚ-DS,KDH
101  Ján Vojtek1652 NEKA
101  Ladislav Kozmon532 SDĽ
101  Jaroslav Nahalka323 SĽS
101BratislavaBratislava - Staré MestoAndrej Petrek4847zvolenýSDKÚ-DS,OKS,DÚ,SZ,DSS
101  Marta Černá3521 NF
101  Peter Čiernik2673 KDH,SMK-MKP,SZS
101  Martin Borguľa2426 SMER,ĽS-HZDS,SNS,SF
101  Andrej Trnovec139 SĽS
101BratislavaBratislava - VajnoryJán Mrva771zvolenýSDKÚ-DS
101  Ján Panák622 SMER,ĽS-HZDS,SNS,SZ
101  Anna Zemanová551 DÚ,DSS,OKS,SZS
101BratislavaBratislava - VrakuňaLadislav Fatura2032zvolenýNEKA
101  Ľudmila Lacková1874 SMER,SMK-MKP,ĽS-HZDS,SF
101BratislavaBratislava - Záhorská BystricaVladimír Kubovič681zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS,SZS
101  Tomáš Besedič319 SDKÚ-DS,KDH,DSS,OKS
101  Vladimír Macášek150 NEKA
102MalackyBorinkaMilan Maxian144zvolenýNEKA
102  Jozef Pokorný120 KDH
102  Miroslav Babčan42 ĽS-HZDS,SNS
102  Jozef Vrábel26 ANO
102MalackyGajaryPeter Tydlitát563zvolenýNEKA
102  Miroslav Krtek497 SDKÚ-DS
102  Peter Šišolák87 KSS
102  Radoslav Sloboda74 NEKA
102MalackyJablonovéOndrej Jurčák222zvolenýNEKA
102  Peter Klamo122 NEKA
102  František Michalových119 NEKA
102  Milan Tesarik114 ĽS-HZDS,SNS,SMER
102MalackyJakubovMilan Karovič393zvolenýNEKA
102  Bibiána Sirotová229 ĽS-HZDS
102  Marián Polakovič166 SMER
102  Karol Petráš21 NEKA
102MalackyKostolišteHubert Danihel329zvolenýNEKA
102MalackyKuchyňaRóbert Bujna725zvolenýKDH,SDKÚ-DS,SNS,OKS,Misia 21
102  Alojz Gál99 SMER
102  Dušan Petrík4 NEKA
102MalackyLábMonika Valúchová424zvolenáNEKA
102  Kazimír Chmela269 NEKA
102MalackyLozornoĽubomír Haramia751zvolenýNEKA
102  Vladimír Bečár439 NEKA
102MalackyMalackyJozef Ondrejka3145zvolenýNEKA
102  Jozef Mračna1049 NEKA
102  Pavol Hallon673 NEKA
102MalackyMalé LeváreMilan Pernecký367zvolenýNEKA
102  Mária Zajacová75 ASV
102MalackyMariankaViliam Bolgáč299zvolenýNEKA
102  Jozef Kráľ272 NEKA
102  Eduard Gaál22 ANO
102  Tibor Požgay5 SDKÚ-DS
102MalackyPernekFrantišek Bokes364zvolenýĽS-HZDS,SNS,SMER
102  Eva Halinárová56 SDKÚ-DS
102MalackyPlavecké PodhradieMarian Zechel217zvolenýNEKA
102  Jaroslava Janotková138 NEKA
102  Emil Hlavatý43 NEKA
102MalackyPlavecký MikulášMária Jeklová186zvolenáNEKA
102MalackyPlavecký ŠtvrtokMilan Paíček592zvolenýNEKA
102  Margita Fischerová409 NEKA
102MalackyRohožníkPeter Švaral362zvolenýĽS-HZDS,SNS,SMER
102  Ján Želipský346 NEKA
102  Karol Štark327 NEKA
102  Ladislav Ševčík179 NEKA
102  Mária Kaňková68 SF
102MalackySološnicaMária Hirthová325zvolenáNEKA
102MalackyStudienkaBoris Soukup329zvolenýNEKA
102  Zita Kurová264 NEKA
102  Gabriela Žilavá124 NEKA
102  Igor Rakár48 NEKA
102MalackyStupavaJán Beleš1493zvolenýNEKA
102  Robert Kazarka652 SDKÚ-DS
102  Peter Kalivoda546 SMER,ĽS-HZDS,SNS
102MalackySuchohradJozef Temer258zvolenýNEKA
102  Jaroslav Drozd63 NEKA
102MalackyVeľké LeváreŠtefan Kudlička907zvolenýNEKA
102  Mária Biksadská254 KDH,OKS
102  Ján Hýll153 NEKA
102  Mária Beňová99 ĽS-HZDS,SNS,SMER
102  Jozef Pollák71 NEKA
102  Peter Huk24 NEKA
102MalackyVysoká pri MoraveDušan Dvoran456zvolenýSMER
102  Ivan Klas268 NEKA
102  Robert Dinuš207 NEKA
102  Karol Dvoran48 NEKA
102MalackyZáhorská VesBoris Šimkovič535zvolenýNEKA
102  Pavol Danihel132 NEKA
102  Jozef Doršic124 KDH
102  Vanda Homerová12 NEKA
102MalackyZávodJozef Gajda612zvolenýNEKA
102  Anna Malinová165 NEKA
102MalackyZohorEva Michalinová914zvolenáNEKA
102  Ľubica Havranová267 NEKA
102  Ján Masarovič228 NEKA
102  Juraj Urbanič75 ANO
103PezinokBáhoňIvan Pätoprstý396zvolenýKDH
103  Stanislav Strážay176 SMER
103  Jozef Cichý59 HZD
103  Tibor Nemčovič59 NEKA
103  Jana Kramaričová28 SNS
103  Zuzana Blatná26 NEKA
103  Peter Parajka13 NEKA
103PezinokBudmericeMiroslav Baxa295zvolenýSMER
103  Milan Heger214 ĽS-HZDS
103  Jaroslav Molnár186 NEKA
103  Janka Vávrová174 NEKA
103  Jozef Charbula104 NEKA
103  Jozef Haršány102 SNS
103PezinokČastáStanislav Jablonovský460zvolenýNEKA
103  Peter Tatranský227 KDH
103  Alojz Lapšanský147 SNS
103  Marián Porkert130 SDKÚ-DS
103  Peter Martešík50 ĽS-HZDS
103  Eva Šuláková37 NEKA
103  Ján Dubovský21 NEKA
103  Alojz Hubert15 NEKA
103  Alena Užovičová10 SMER
103  Alena Bukovinská6 NEKA
103PezinokDoľanyLadislav Schmidt278zvolenýNEKA
103PezinokDubováĽudovít Ružička200zvolenýSNS
103  Alexander Lukačovič160 ĽS-HZDS
103  Mária Polčicová71 NEKA
103  Pavol Lukačovič48 NEKA
103  Vladimír Oškera39 NEKA
103PezinokJablonecJán Podmanický331zvolenýSMER
103  Janka Kašová175 NEKA
103PezinokLimbachVladimír Hrašna263zvolenýSMER
103  Anna Hrustičová262 NEKA
103  František Parišek138 NEKA
103PezinokModraPeter Majtán910zvolenýNEKA
103  Pavol Matuškovič659 NEKA
103  Vladimír Medlen491 NEKA
103  Marián Andel432 SLNKO
103  Svetozár Košický255 SMER
103  Peter Peniaška199 NEKA
103  Martin Smolenický199 SDKÚ-DS
103  Jaroslav Baričič83 KSS
103  Jozef Mihálik79 ĽS-HZDS
103  Pavel Soldán76 NEKA
103PezinokPezinokOliver Solga4915zvolenýNEKA
103  Marián Šipoš1335 NEKA
103  Jozef Chynoranský779 SDKÚ-DS
103PezinokPílaVladimír Juriš86zvolenýNEKA
103  Radovan Mičunek67 NEKA
103PezinokSlovenský GrobJán Juran660zvolenýSMER
103  Jozef Javorka401 ĽS-HZDS,SNS
103  Margita Lieskovská  NEKA
103PezinokSvätý JurAlexander Achberger1111zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
103  Ľudovít Kaiser659 DSS
103PezinokŠenkvicePeter Fitz1473zvolenýĽS-HZDS,SNS,SMER,SDKÚ-DS
103  Ľubomíra Žáková569 NEKA
103PezinokŠtefanováIngrid Zemčíková101zvolenáNEKA
103  Jaroslav Mikláš29 NEKA
103  Peter Jakuš20 SDKÚ-DS
103PezinokViničnéŠtefan Lenghart637zvolenýSDKÚ-DS
103  Tomáš Farkaš157 KDH
103PezinokVinosadyMiroslav Achberger257zvolenýSDKÚ-DS
103  Jana Pútecová80 SMER
103  Júlia Budinská57 NEKA
103  Ivana Juráčková57 NEKA
103  Andrea Jedličková28 NEKA
103PezinokVištukJozef Karaffa331zvolenýNEKA
103  Mária Vráblová317 ĽS-HZDS,SNS,KDH
103  Anton Tomašovič56 SMER
104SenecBernolákovoĽubomír Poór1001zvolenýSNS,KSS,KDH,SMER
104  Iva Pipíšková381 NEKA
104  Juraj Kolarovič348 ĽS-HZDS
104  Tibor Jančula102 NEKA
104  Miroslav Rakický54 NEKA
104SenecBlatnéMilan Šarmír262zvolenýSMER,KSS,ĽS-HZDS
104  Katarína Takáčová220 NEKA
104  Ingrid Šalkovičová217 NEKA
104SenecBoldogAlojz Časný137zvolenýNEKA
104  Ján Batyka135 SMK-MKP
104SenecČatajJozef Čič343zvolenýSMER,ĽS-HZDS,KSS,SDKÚ-DS,SNS
104SenecDunajská LužnáLadislav Cingel533zvolenýKDH
104  Štefan Jurčík520 NEKA
104  Eva Takáčová356 NEKA
104  Oľga Reptová145 SDKÚ-DS
104  Eduard Smolen22 KSS
104SenecHamuliakovoJozef Schnobl444zvolenýNEKA
104SenecHrubá BoršaLadislav Vidra161zvolenýNEKA
104SenecHrubý ŠúrLadislav Gujber254zvolenýSMK-MKP
104  Irena Nagyová81 NEKA
104SenecHurbanova VesĽubomír Petrák110zvolenýSMER
104SenecChorvátsky GrobŠtefan Balaško550zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
104  Jozef Nemčovič280 SDKÚ-DS
104  Ferdinand Turinič111 KDH
104SenecIgramŠtefan Kovaľ208zvolenýKDH
104  Vladimír Haršány56 ĽS-HZDS
104SenecIvanka pri DunajiMagdaléna Holcingerová1442zvolenáNEKA
104  Oľga Zibalová681 KDH,SDKÚ-DS,SMER
104SenecKalinkovoDušan Lengyel468zvolenýNEKA
104  Igor Glova42 ĽS-HZDS
104SenecKaplnaVladimír Vittek251zvolenýNEKA
104  František Chvostík109 NEKA
104SenecKostolná pri DunajiJán Filkász171zvolenýKDH
104  Ernest Walzel108 OKS
104  Marta Durayová28 SMK-MKP
104SenecKráľová pri SenciAlojz Koiš486zvolenýNEKA
104  Dušan Stanislav155 NEKA
104  Beata Podolská87 NEKA
104  Richard Urbanovič49 NEKA
104SenecMalinovoEva Godová506zvolenáNEKA
104  František Szilinszký160 NEKA
104SenecMiloslavovJaroslav Ferianček327zvolenýĽS-HZDS,SMER
104  Milan Baďanský289 SZ
104SenecMost pri BratislaveJozef Pustaj312zvolenýSMER
104  Milan Koiš204 NEKA
104  Iveta Kvasnicová138 NEKA
104  Marta Tancerová124 NEKA
104  Peter Pagáč12 KDH
104SenecNová DedinkaViola Takáčová583zvolenáNEKA
104  Michal Fülöp213 NEKA
104  Mária Takácsová82 SMK-MKP
104  Michal Mikula20 NEKA
104  Imrich Csenkey10 NEKA
104SenecNový SvetŠtefan Hrubý36zvolenýSMER,ĽS-HZDS
104SenecRecaMária Vražovičová353zvolenáSMK-MKP
104  Marián Zacharda179 NEKA
104  Zoltán Kiss103 NEKA
104SenecRovinkaŠtefan Hajduch422zvolenýSMER
104  Rudolf Nagy285 NEKA
104  Marta Kelemenová112 NEKA
104SenecSenecKarol Kvál3800zvolenýNEKA
104  Jozef Elšík1933 NEKA
104SenecTomášovJozef Szalay658zvolenýNEKA
104  Tomáš Ürge415 NEKA
104SenecTureňGabriela Matúšová252zvolenáSMK-MKP
104  Juliana Vinczeová154 NEKA
104  Helena Vargová39 NEKA
104  Gabriel Lengyel35 NEKA
104  Alžbeta Vinczeová17 KDH
104SenecVeľký BielAnton Danter224zvolenýNEKA
104  Andrea Fülöpová189 SMK-MKP
104  Ján Barkol149 NEKA
104  Benedikt Nagy125 KDH
104  František Kollárik97 SMER,ĽS-HZDS
104  Ladislav Gál68 KSS
104  Rostislav Martinec33 SDKÚ-DS
104SenecVlkyBaltazár Fejes198zvolenýSMK-MKP
104  Ladislav Árva41 NEKA
104  Katarína Kollárik17 NEKA
104SenecZálesieJozef Meško401zvolenýNEKA
104  Štefan Nesmeri70 SMER,ĽS-HZDS,SNS
104  Štefan Horovský69 NEKA
104  Štefan Slivoň19 NEKA
201Dunajská StredaBakaAlžbeta Csíziková398zvolenáNEKA
201  Alžbeta Borosová193 SMK-MKP
201  Lehel Németh154 NEKA
201Dunajská StredaBaloňFrigyes Matus264zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaBáčHelena Vonyiková178zvolenáSMK-MKP
201  Alexander Lengyel138 NEKA
201Dunajská StredaBellova VesŠtefan Zirig62zvolenýANO
201  Juraj Ecker60 NEKA
201Dunajská StredaBlahováOtakar Tomešek128zvolenýSMER
201  Alfréd Kuczman92 SMK-MKP
201Dunajská StredaBlatná na OstroveTerézia Földváryová259zvolenáNEKA
201  Brigita Nagyová238 SMK-MKP
201Dunajská StredaBodíkyMagdaléna Ághová144zvolenáSMK-MKP
201  Tamás Világi82 NEKA
201Dunajská StredaBoheľovMária Kázmérová137zvolenáSMK-MKP
201  Hajnalka Kossárová69 NEKA
201Dunajská StredaČakanyDezider Kiss127zvolenýNEKA
201  Lívia Bugárová125 NEKA
201  Mária Faragóová77 SMK-MKP
201  Štefan Deák35 NEKA
201  František Vizent21 NEKA
201Dunajská StredaČenkovceJózsef Kvarda284zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaČiližská RadvaňIstván Csikász336zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaDobrohošťJozef Boráros172zvolenýNEKA
201  Rudolf Bilický42 NEKA
201  Pavel Bartalos28 NEKA
201Dunajská StredaDolný BarOskár Bereczk254zvolenýSMK-MKP
201  Robert Laczó93 NEKA
201Dunajská StredaDolný ŠtálTibor Németh421zvolenýNEKA
201  Éva Csóka220 SMK-MKP
201  Štefan Fazekas190 SDĽ
201  Zuzana Domonkosová72 NEKA
201  Ľudovít Horváth50 NEKA
201  Jozef Marcell44 NEKA
201  Alžbeta Bartalosová36 NEKA
201  Ján Baďura1 SMER
201Dunajská StredaDunajská StredaPéter Pázmány3337zvolenýSMK-MKP
201  Ágota Antal3261 NEKA
201  Edmund Örzsik910 NEKA
201  Antonín Siegel146 NEKA
201  Csaba Öllös92 NEKA
201Dunajská StredaDunajský KlátovMária Csibová118zvolenáNEKA
201  Margita Pongráczová77 NEKA
201  František Píver73 NEKA
201  Igor Cserge36 NEKA
201Dunajská StredaGabčíkovoIván Fenes2035zvolenýSMK-MKP
201  Ján Bott908 NEKA
201Dunajská StredaHoliceVojtech Ravasz502zvolenýSMK-MKP
201  Zoltán Kósa270 NEKA
201  Béla Süli202 NEKA
201Dunajská StredaHorná PotôňTivadar Sidó907zvolenýNEKA
201  Tibor Sklut167 ANO
201  Ľudovít Fiala61 NEKA
201Dunajská StredaHorné MýtoEduard Zalka340zvolenýSMK-MKP
201  Andrej Puss154 NEKA
201Dunajská StredaHorný BarŠtefan Bodó442zvolenýNEKA
201  Ladislav Varjú150 NEKA
201  Jozef Horváth108 NEKA
201Dunajská StredaHubiceŠtefan Radics187zvolenýSMER
201  Jaroslav Jamrich80 NEKA
201  Ľuboš Bohumel38 ĽS-HZDS
201  Attila Szabó24 NEKA
201  Tibor Fekete15 NEKA
201Dunajská StredaHviezdoslavovJán Čepko103zvolenýNEKA
201  Michaela Kodayová62 NEKA
201  Ján Ozogány59 SMER
201  Beata Bujtárová5 NEKA
201  František Krul3 KDH
201Dunajská StredaJahodnáAlexander Godó272zvolenýSMER
201  Jolana Černá228 SMK-MKP
201  Tibor Danicsek187 NEKA
201  Ferdinand Füsi93 ASV
201  Pavel Tóth31 NEKA
201Dunajská StredaJaníkyLajos Berner407zvolenýSMK-MKP
201  Edita Jankóová68 NEKA
201Dunajská StredaJurováPriska Ábrahámová164zvolenáSMK-MKP
201  Ladislav Matuška107 NEKA
201  Lívia Vidaová40 NEKA
201Dunajská StredaKľúčovecTibor Both93zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaKostolné KračanyLadislav Gódány445zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaKráľovičove KračanyJán Csiba296zvolenýSMER
201  Zoltán Wurczell273 NEKA
201  Andrej Fehér40 SZ
201Dunajská StredaKútnikyFrantišek Bokroš413zvolenýNEKA
201Dunajská StredaKvetoslavovMiroslav Hrabala144zvolenýNEKA
201  Ján Baďanský131 KDH,SMK-MKP,SDKÚ-DS
201  Miroslav Nahálka108 NEKA
201  Juraj Kollár44 ĽS-HZDS
201  Tibor Tatár20 NEKA
201  Dušan Nosko10 SMER
201Dunajská StredaKyselicaPavol Hideghéti71zvolenýSMK-MKP
201  Ladislav Barta15 NEKA
201Dunajská StredaLehniceFrantišek Szitási1165zvolenýSMK-MKP,SDKÚ-DS
201  Vincent Csiba167 SMER
201Dunajská StredaLúč na OstroveEduard Rabay218zvolenýNEKA
201  Ladislav Kiss140 NEKA
201  Priska Ábrahámová137 SMK-MKP
201  Kristína Lelkesová14 NEKA
201Dunajská StredaMacovĽudmila Láníková62zvolenáSMER
201  Eugen Földes60 SMK-MKP
201Dunajská StredaMadGabriel László148zvolenýNEKA
201  Irena Pónyová139 NEKA
201  Szabolcs Nagy35 NEKA
201  Marta Némethová31 SMK-MKP
201  Silvia Bugár4 NEKA
201  Koloman Kovács4 NEKA
201  Marian Vörös1 NEKA
201Dunajská StredaMalé DvorníkyZoltán Marczell531zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaMedveďovLadislav Morva209zvolenýSMK-MKP
201  Alexander Vass101 NEKA
201  Tímea Pongráczová24 NEKA
201Dunajská StredaMierovoMária Szerdová162zvolenáSMK-MKP
201Dunajská StredaMichal na OstroveLadislav Bögi363zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaNový ŽivotTibor Fehér789zvolenýSMK-MKP
201  Arnold Ágh184 NEKA
201  Gabriel Farkas110 NEKA
201  Oskár Varga9 NEKA
201  Margita Fülöppová2 SMER
201Dunajská StredaŇáradIstván Vida240zvolenýSMK-MKP
201  Zoltán Hölgye160 NEKA
201  Jozef Krajčík40 NEKA
201Dunajská StredaOhradyJozef Kubik381zvolenýNEKA
201  Július Bíró354 NEKA
201Dunajská StredaOkočLadisla Polák1050zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaOľdzaTibor Mészáros126zvolenýSMK-MKP
201  József Borbély62 NEKA
201Dunajská StredaOrechová PotôňSzilárd Gálffy624zvolenýNEKA
201  Vincent Lelkes368 SMK-MKP
201Dunajská StredaPadáňArpád Varga281zvolenýNEKA
201  Attila Lázok186 SMK-MKP
201Dunajská StredaPatašĽudovít Kiss159zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaPotônske LúkyAlajos Rostás102zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaPovodaAlexander Csóka372zvolenýNEKA
201  Edmund Gódány54 NEKA
201  Erika Oroszová44 SDĽ
201  Iveta Sükeová41 NEKA
201Dunajská StredaRohovceEugen Horváth276zvolenýNEKA
201  Piroska Orbánová192 NEKA
201  Karol Szitás125 SMK-MKP
201Dunajská StredaSapImrich Bartal147zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaŠamorínKároly Domsitz2404zvolenýSMK-MKP
201  Pavol Špaček1100 NEKA
201  Tibor Matus594 NEKA
201Dunajská StredaŠtvrtok na OstroveFrantišek Gajdács  SMER
201  Kornélia Kolláthová vzdalaNEKA
201Dunajská StredaTopoľníkyLászló Bacsó817zvolenýSMK-MKP
201  Peter Krascsenics690 NEKA
201  František Varga69 NEKA
201Dunajská StredaTrhová HradskáFrantišek Kovács747zvolenýSDĽ
201  Andrej Nagy273 NEKA
201Dunajská StredaTrnávkaJozef Horváth144zvolenýNEKA
201  František Tóth121 NEKA
201Dunajská StredaTrstená na OstroveHelena Lelkesová197zvolenáNEKA
201Dunajská StredaVeľká PakaAlexander Hunka240zvolenýSMK-MKP,SDKÚ-DS
201  Milan Žilinský190 SMER
201Dunajská StredaVeľké BlahovoMária Bödök438zvolenáNEKA
201  Marian Lábodi318 NEKA
201  Eduard Olgyay20 NEKA
201Dunajská StredaVeľké DvorníkyErnest Tóth384zvolenýSMK-MKP
201Dunajská StredaVeľký MederSamuel Lojkovič1502zvolenýNEKA
201  Klára Sárközy1132 SMK-MKP
201  Ladislav Rudický668 NEKA
201  Ladislav Jankó166 NEKA
201  Zalán Kórósi162 NEKA
201  Tibor Križan146 NEKA
201  Viliam Görföl137 NEKA
201  Andrej Takács76 NEKA
201  Zoltán Décsi57 NEKA
201Dunajská StredaVieskaRozália Angyalová116zvolenáNEKA
201  Imrich Puha98 NEKA
201  Jozef Koczó76 SDĽ
201Dunajská StredaVojka nad DunajomDonald Álló135zvolenýNEKA
201  Jozef Varga114 SMK-MKP
201  Štefan Liptai28 NEKA
201  Mária Csicsayová17 NEKA
201  Jozef Kmotrík7 NEKA
201Dunajská StredaVrakúňJános Fekete748zvolenýSMK-MKP
201  Ladislav Méhes544 NEKA
201  Katarína Koczóová114 NEKA
201Dunajská StredaVydranyŠtefan Tóth323zvolenýSMK-MKP
201  Jozef Kmeť170 ĽS-HZDS
201  Alžbeta Kocmanová144 NEKA
201  Peter Egri96 NEKA
201  Ján Szabó45 NEKA
201Dunajská StredaZlaté KlasyLadislav Matiaško759zvolenýNEKA
201  Ladislav Farkas493 SMK-MKP
201  Ján Rigó386 RIS
201  Vojtech Németh57 SMER
202GalantaAbrahámMarian Vrbovský311zvolenýĽS-HZDS
202  Radoslav Ištok127 NEKA
202  Eva Guldanová114 NEKA
202GalantaČierna VodaŠtefan Lukovics664zvolenýSMK-MKP
202  Zuzana Csadyová273 NEKA
202GalantaČierny BrodJuraj Halag559zvolenýNEKA
202  Ladislav Papp312 SMK-MKP
202GalantaDolná StredaĽuboš Šúry191zvolenýSMER
202  Marián Chynoradský167 NEKA
202  Vladimír Vaško127 ĽS-HZDS,KDH
202  Miroslav Červeň116 SNS
202  Štefan Fraňo114 NEKA
202  Blažena Holubová54 NEKA
202  Ján Vranka  NEKA
202GalantaDolné SalibyLajos Seres345zvolenýSMK-MKP
202GalantaDolný ChotárFrantišek Dora100zvolenýSMK-MKP
202GalantaGalantaAlexander Mézeš4049zvolenýNEKA
202  Ján Kolek1050 SMK-MKP
202GalantaGáňDušan Bucko156zvolenýSMER
202  Denisa Ivančíková152 NEKA
202  Rudolf Radimák62 KDH
202  Jozef Bednár18 SLNKO
202  Zoltán Horváth14 ĽS-HZDS
202  Jozef Pavlišin13 NEKA
202GalantaHorné SalibyPavol Dobosy694zvolenýSMK-MKP
202GalantaHosteCyril Špačinský154zvolenýKDH
202GalantaJánovceĽudovít Dubaň165zvolenýNEKA
202GalantaJelkaImre Farkas1229zvolenýSMK-MKP
202  Iveta Labjaková185 SDKÚ-DS
202GalantaKajalTibor Kosztolányi279zvolenýSMK-MKP
202  Zoltán Rigó138 NEKA
202  Zuzana Kleisnerová134 NEKA
202  Karol Benián83 SDKÚ-DS
202GalantaKošútyZdenka Mačicová684zvolenáNEKA
202  Oto Németh45 NEKA
202  Vojtech Psota39 NEKA
202  Rudolf Vojtek11 ĽS-HZDS
202GalantaKráľov BrodPavel Racsko396zvolenýNEKA
202GalantaMalá MačaFrantišek Hontvári185zvolenýSMK-MKP
202GalantaMatúškovoMarta Mészárosová569zvolenáSMK-MKP
202GalantaMostováZuzana Takácsová652zvolenáSMK-MKP
202  Tibor Rózsár206 NEKA
202  Ladislav Pavlačka68 SDKÚ-DS
202GalantaPataMilan Čambálik700zvolenýNEKA
202  Jozef Berčík446 NEKA
202GalantaPusté SadyTomáš Nemeček116zvolenýNEKA
202  Kamil Viskup96 HZD
202  Michal Hájnik82 SNS
202  Ján Forro35 NEKA
202  Mária Mojžišová31 NEKA
202GalantaPusté ÚľanyMiloš Glassa394zvolenýĽS-HZDS
202  Eduard Bednarčík189 NEKA
202  Jozef Lizák73 SMER
202GalantaSereďVladimír Vranovič1780zvolenýHZD
202  Bystrík Horváth816 ĽS-HZDS
202  Ľubomír Veselický362 NEKA
202  Ján Lehota283 NEKA
202  Slávka Kramárová249 SNS
202  Ján Himpán221 NEKA
202  Ľubomír Kyselý184 SMER
202  Anton Pančík142 NEKA
202  Ján Bavúz108 NEKA
202  Jozef Vereš73 NEKA
202  Radovan Horváth50 NEKA
202  Miroslav Belányi39 NEKA
202  Ivana Svátková35 NEKA
202GalantaSládkovičovoAnton Szabó1742zvolenýNEKA
202  Štefan Lauko521 ĽS-HZDS,KSS,PS,SDKÚ-DS
202  Anna Hauková53 NEKA
202GalantaŠalgočkaHelena Mesárošová99zvolenáNEKA
202  Emil Remiáš70 NEKA
202  Eva Košťányová30 SMER
202  Viera Mesárošová21 NEKA
202  Jana Mošathová21 ĽS-HZDS
202GalantaŠintavaVáclav Jurčaga335zvolenýSMER
202  Miroslav Holička332 KDH
202  Mária Sedlačková15 NEKA
202  Eva Horváthová8 SNS
202GalantaŠoporňaStanislav Kiš585zvolenýĽS,ZSNS
202  Miroslav Kovaľ491 SMER
202  Stanislav Novosad240 NEKA
202  Štefan Jaška129 ZRS
202GalantaTomášikovoZoltán Horváth337zvolenýNEKA
202  Edmund Csiba293 SMK-MKP
202  Otília Kohútová150 NEKA
202  Ladislav Bús85 NEKA
202GalantaTopoľnicaZoltán Szilvási279zvolenýNEKA
202  Katarína Forrová119 SMK-MKP
202GalantaTrsticeFrantišek Juhos1272zvolenýSMK-MKP
202GalantaVáhovceFerdinand Szalay726zvolenýSMK-MKP
202  Ernest Kiss87 NEKA
202  Imrich Kubica78 NEKA
202GalantaVeľká MačaŠtefan Lancz873zvolenýSMK-MKP
202  František Bugyi328 NEKA
202  Rozália Kubovicsová67 NEKA
202  Štefan Farkas66 NEKA
202GalantaVeľké ÚľanyFrantišek Gögh1560zvolenýSMK-MKP
202  Vojtech Barabáš155 ĽS-HZDS
202  Juraj Glemba100 NEKA
202GalantaVeľký GrobLadislav Andor135zvolenýNEKA
202  Anna Simandelová117 NEKA
202  Peter Augustín114 NEKA
202  Dušan Botka108 NEKA
202  Martin Urbančok93 NEKA
202  Ján Ingeli34 SMER
202GalantaVinohrady nad VáhomPeter Adámek345zvolenýNEKA
202  Jozef Nikodém138 SMER
202  Peter Sopúch76 NEKA
202GalantaVozokanyMikuláš Tončko501zvolenýNEKA
202GalantaZemianske SadyRoman Súkeník312zvolenýSMER
202  Jozef Kotúček70 KDH
203PiešťanyBankaJaroslav Janeček730zvolenýHZD
203  Ján Šugár113 KDH,SDKÚ-DS
203PiešťanyBašovceVladimír Tomášik119zvolenýSNS
203  Ľudmila Černoková40 NEKA
203  Jaroslav Psalman34 SMER
203PiešťanyBorovceLadislav Adamčík246zvolenýSMER
203  Ľubica Weismanová225 NEKA
203PiešťanyDolný LopašovJozef Petušík288zvolenýĽS-HZDS
203  Hana Madrová203 SNS
203PiešťanyDrahovceEmil Hubinák792zvolenýNEKA
203  Ján Doktor342 NEKA
203  Dušan Kollár111 NEKA
203PiešťanyDubovanyJozef Marko259zvolenýNEKA
203  Andrej Janech169 KDH
203PiešťanyDucovéMária Koláriková125zvolenáNEKA
203  Jozef Hlísta37 NEKA
203  Eduard Broš25 NEKA
203  Anton Bachar21 NEKA
203PiešťanyHubinaJana Myjavcová126zvolenáSMER
203  Jarmila Kováčová87 NEKA
203  Ján Paulech81 NEKA
203  Katarína Reháková27 NEKA
203PiešťanyChtelnicaStanislav Damaškovič769zvolenýKDH
203  Ružena Lukačovičová344 ĽS-HZDS
203  Janka Karlíková285 NEKA
203PiešťanyKočín - LančárJozef Reško196zvolenýSMER,SNS,ANO
203  František Hruška130 ĽS-HZDS
203PiešťanyKrakovanyVladimír Mihálik535zvolenýNEKA
203  Jozef Vatrt110 SMER,ĽS-HZDS,SNS
203PiešťanyMoravany nad VáhomPeter Hulman555zvolenýHZD
203PiešťanyNižnáJozef Mikuš223zvolenýĽS-HZDS
203  Jozef Michalička57 SMER
203  Anna Babčanová52 KSS
203PiešťanyOstrovDana Borovská187zvolenáNEKA
203  Peter Bielik174 SNS
203  Jozef Miklovič86 NEKA
203  Štefan Černok68 KDH
203  Ľuboš Hladký49 NEKA
203  Jana Černoková36 NEKA
203PiešťanyPečeňadyLadislav Boháčik271zvolenýNEKA
203  Štefan Farkaš55 KDH,SDKÚ-DS
203PiešťanyPiešťanyRemo Cicutto4898zvolenýNEKA
203  Robert Špendel902 NEKA
203  Emil Drlička894 NEKA
203  Peter Ottinger688 SDKÚ-DS,KDH
203  Juraj Melicher433 OKS
203  Marián Dubovský412 PS
203  Ján Derďák149 NF
203PiešťanyPrašníkZuzana Jurčová278zvolenáSF
203  Emil Škodáček152 SMER
203PiešťanyRakoviceDušan Daloš243zvolenýSNS
203PiešťanyRatnovceMartin Adamča379zvolenýĽS-HZDS
203  Štefan Tvaroška77 NEKA
203  Jaroslav Kozák46 NEKA
203  Antonín Valovič27 SMER,SDKÚ-DS
203PiešťanySokolovceMarián Dóczy555zvolenýANO
203  Peter Homola80 ĽS-HZDS
203PiešťanyŠípkovéAnton Andrísek90zvolenýNEKA
203PiešťanyŠterusyJozef Nesteš103zvolenýSMER
203  Jaroslav Vatrt58 NEKA
203  Oľga Zervanová54 ĽS-HZDS
203  Jozef Srogončík54 SNS
203PiešťanyTrebaticeJuraj Valo399zvolenýNEKA
203PiešťanyVeľké KostoľanyGilbert Liška808zvolenýĽS-HZDS,SNS
203  Jozef Hricišák254 KDH,SDKÚ-DS
203PiešťanyVeľké OrvišteĽudovít Boleček283zvolenýNEKA
203  Gabriela Michelová119 SLNKO
203  Dušan Pánik42 KDH
203  Marián Pánik42 SMER
203PiešťanyVeseléŠtefan Kosec391zvolenýNEKA
203  Jozef Chudý140 SNS
203PiešťanyVrbovéIvan Borovský890zvolenýSMER,ĽS-HZDS
203  Ján Jánoška679 SNS
203  Ján Prievozník488 KDH
204SenicaBílkove HumenceBožena Drinková72zvolenáĽS-HZDS
204SenicaBorský MikulášJozef Cák1105zvolenýNEKA
204  Ferdinand Drinka215 NEKA
204  Dagmar Schaller100 NEKA
204SenicaBorský Svätý JurAnna Kratochvílová353zvolenáNEKA
204  Ján Chudík267 KDH,SDKÚ-DS
204  Ján Palkovič81 SMER
204SenicaBrodskéAnna Krídlová277zvolenáNEKA
204  Jozefa Šimkovičová259 SDKÚ-DS,KDH
204  Dana Mrázová180 NEKA
204  René Bartal121 NEKA
204  Peter Macháček105 SMER,ĽS-HZDS,SNS
204SenicaCerováVladimír Jánoš440zvolenýNEKA
204  Marta Kubová159 SMER
204  Ondrej Ďuriš91 NEKA
204SenicaČastkovĽubomír Fábik201zvolenýNEKA
204  Štefan Juráš190 SDKÚ-DS
204SenicaČáryAnežka Bozelmanová325zvolenáKDH
204  Marián Halás292 ĽS-HZDS,SMER,SNS
204  Ivana Kubinová23 NEKA
204SenicaDojčKatarína Jankovičová193zvolenáNEKA
204  Milan Morávek113 SMER
204  Marián Vymislický71 NEKA
204  Jozef Pokrývka64 NEKA
204  Pavel Zich50 KDH
204  Blažej Perička45 ĽS-HZDS
204  Vilma Cintulová38 NEKA
204  Ján Ušiak33 NEKA
204  Ľudmila Drinková13 NEKA
204SenicaDubovceIgor Biskupič262zvolenýNEKA
204  Milan Huťťa76 NEKA
204  Alžbeta Tokošová47 NEKA
204  Pavol Pollák25 NEKA
204SenicaGbelyJozef Hazlinger2128zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Jozef Petráš382 SDKÚ-DS
204SenicaHlbokéPavol Holejšovský275zvolenýNEKA
204SenicaHolíčZdenko Čambal1300zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Vladimír Horák1290 SDKÚ-DS,KDH
204  Rastislav Caletka411 NEKA
204  Vladimír Petrovič385 NEKA
204  Martin Cudziš52 NEKA
204SenicaHradište pod VrátnomIvan Hatiar297zvolenýNEKA
204  Jozef Nosko39 NEKA
204  Vladimír Rak34 NEKA
204SenicaChropovPavel Liška185zvolenýNEKA
204  Mária Flamíková29 NEKA
204  Milan Bederka14 KDH
204SenicaJablonicaAlena Hazuchová718zvolenáNEKA
204  Milan Kopecký185 SMER
204  Emília Masárová89 SNS
204  Ľudovít Harasník68 ĽS-HZDS
204SenicaKátovTerézia Kučerová191zvolenáNEKA
204  Alena Hlubocká60 SMER,ĽS-HZDS
204  Jan Horný57 NEKA
204  Pavol Chudík19 HZD
204SenicaKopčanyDušan Dubecký748zvolenýNEKA
204  Ľubomír Bollo136 KSS
204SenicaKoválovPavol Kuba125zvolenýKDH
204  Vladimír Labaš120 NEKA
204  Ľudmila Vlčejová91 SNS,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
204  Irena Ravasová45 NEKA
204SenicaKoválovecValéria Kudláčová76zvolenáSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Patrik Renováček18 KDH
204SenicaKuklovŠtefan Šimkovič276zvolenýNEKA
204  Marta Kubináková45 KDH
204SenicaKútyMária Macejková775zvolenáNEKA
204  Branislav Vávra440 NEKA
204  Jozef Hladík294 KDH
204SenicaLakšárska Nová VesOľga Procházková467zvolenáNEKA
204  Eva Stanková91 NEKA
204SenicaLetničieAnna Vrábelová144zvolenáNEKA
204SenicaLopašovMarián Bederka138zvolenýKDH
204SenicaMokrý HájPeter Pobuda242zvolenýNEKA
204SenicaMoravský Svätý JánVladimír Škrabák338zvolenýNEKA
204  Ľuboslav Linder280 NEKA
204  Anton Emrich272 NEKA
204SenicaOreskéBeáta Štefková119zvolenáSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Anton Kliment81 NEKA
204SenicaOsuskéAnton Fiala168zvolenýNEKA
204  Darina Tomková123 SMER
204  Luboš Svatík61 KDH
204SenicaPetrova VesMiroslav Pochylý382zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS,KDH
204  Marcel Polesňák126 NEKA
204SenicaPlavecký PeterViera Kollárová125zvolenáKDH
204SenicaPodbrančViera Končitá181zvolenáĽS-HZDS
204  Zuzana Kubová117 NEKA
204SenicaPopudinské MočidľanyAnton Vašečka201zvolenýANO
204  Dana Žúrková169 SMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Ladislav Nagy51 NEKA
204SenicaPrietržDana Blažková342zvolenáNEKA
204SenicaPrietržkaRudolf Bartal170zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Vladimír Hatala94 NEKA
204SenicaPrievalyTatiana Beňáková248zvolenáKDH
204SenicaRadimovŠtefan Dulík230zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Stanislava Macková47 NEKA
204SenicaRadošovceŠtefan Huťťa590zvolenýSDKÚ-DS
204  Stanislav Pecha149 SMER,ĽS-HZDS,SNS,KDH
204  Jozef Madák113 NEKA
204SenicaRohovJuraj Králiček90zvolenýSMER
204  Štefan Pavelka57 ĽS-HZDS
204  Viliam Škojec19 NEKA
204  Klára Blažeková18 SDKÚ-DS
204SenicaRovenskoJán Ňukovič177zvolenýSDKÚ-DS,ĽS-HZDS,SNS,KDH
204  Ivan Dujka83 SMER
204SenicaRybkyJán Štepanovský108zvolenýSMER
204  Ján Michalica81 KDH
204  Viera Fajnorová52 NEKA
204  Andrea Kuchtová8 NEKA
204SenicaSekulePavla Maxianová588zvolenáNEKA
204  Emil Juriga167 NEKA
204SenicaSenicaĽubomír Parízek2984zvolenýNEKA
204  Jozef Kavecký1036 NEKA
204  Anton Cibula838 KDH
204  Alois Matela220 NEKA
204SenicaSkalicaStanislav Chovanec2541zvolenýNEKA
204SenicaSmolinskéPeter Betták256zvolenýSMER
204  Vladimír Smolinský156 NEKA
204  Štefan Maderič94 KDH
204  Marián Jurkovič51 NEKA
204  Ján Čelústka18 SDKÚ-DS
204SenicaSmrdákyEmília Pavlíková226zvolenáKDH,SDKÚ-DS
204SenicaSobotišteDana Černeková486zvolenáNEKA
204SenicaŠajdíkove HumenceJozef Vajda195zvolenýSMER
204  Pavol Burda162 SDKÚ-DS,KDH
204  Štefan Malenovský64 NEKA
204  Mária Včelková54 ĽS-HZDS
204  Jiří Bordovský48 NEKA
204  Dušan Hlavenka41 NEKA
204  Ján Burian22 SNS
204  Zdenka Hlavenková18 NEKA
204SenicaŠaštín - StrážeJán Hladký1123zvolenýSMER
204  Ľudovít Suchý350 NEKA
204  Vojtech Stacha220 NEKA
204  Pavel Macháček32 NEKA
204SenicaŠtefanovRudolf Polák339zvolenýKDH
204  Peter Beňa337 NEKA
204  Daniel Šinka98 SMER,ĽS-HZDS,SNS
204SenicaTrnovecJozef Kotvan122zvolenýKDH
204SenicaUnínŠtefan Andel590zvolenýNEKA
204  Ľubica Jurkovičová82 SMER
204  Ján Štepánik51 KDH
204  Peter Regásek11 SDKÚ-DS
204SenicaVrádišteMilan Kováč104zvolenýNEKA
204  Miroslav Jozefovič89 SMER,ĽS-HZDS,SNS
204  Elena Horínková81 KDH,SDKÚ-DS
204  Vladimír Šimonovič72 NEKA
204  Rudolf Gogola12 SZS
205TrnavaBiely KostolJozef Adámek314zvolenýNEKA
205TrnavaBíňovceMária Rajnohová232zvolenáKDH
205  Libor Kollarovič136 SMER
205TrnavaBohdanovce nad TrnavouMiroslav Sučák322zvolenýNEKA
205TrnavaBojničkyJaroslav Gubáň605zvolenýNEKA
205  Jarmila Baráková135 SMER
205TrnavaBolerázPavol Mackovčín575zvolenýNEKA
205  Peter Jurkovič281 NEKA
205  Peter Bohunický270 SMER,ĽS-HZDS,SNS
205TrnavaBorováFlorián Mišík150zvolenýNEKA
205TrnavaBrestovanyStanislav Susedka575zvolenýĽS-HZDS
205  Jozef Ohrablo308 KDH
205  Peter Taraba71 NEKA
205TrnavaBučanyCecília Krippelová527zvolenáSDKÚ-DS
205  Šebestian Lančarič463 ĽS-HZDS
205TrnavaBukováAnna Vitteková256zvolenáNEKA
205  Henrich Černuško66 NEKA
205  Ľuboš Hačo40 NEKA
205  Eva Filipovičová15 NEKA
205TrnavaCíferTibor Čepec1172zvolenýNEKA
205  Anna Michalcová259 KDH
205TrnavaČerveníkFrantišek Červený363zvolenýSMER
205  Vladimír Kuzma216 NEKA
205  Mária Kotláriková150 NEKA
205  Dušan Kadlec46 NEKA
205TrnavaDechticeKarol Zachar794zvolenýSNS
205  Dominik Sliva96 KDH
205  Emil Hutta54 SMER
205  Roman Valovič49 NEKA
205  Anna Kubovičová48 ĽS-HZDS
205TrnavaDlháRudolf Braniša147zvolenýNEKA
205  Jana Drozdová43 NEKA
205  Ján Tollarovič36 ĽS-HZDS
205TrnavaDobrá VodaRudolf Ružička263zvolenýNEKA
205  Marek Drobný126 NEKA
205  Mária Danková59 NEKA
205  Alojz Lukačovič56 KDH
205TrnavaDolná KrupáTeofil Mihalovič515zvolenýKDH
205  Jaroslav Hulík482 SMER
205  Bohumil Slezák52 NEKA
205  Dušan Bohunický42 NEKA
205  Jaroslav Novota40 SLNKO
205TrnavaDolné DubovéMarek Hrčka244zvolenýNEKA
205  Mária Tomovičová81 ĽS-HZDS
205  Daniel Stranovský30 NEKA
205TrnavaDolné LovčiceAnna Slováková133zvolenáNEKA
205  Viliam Tarda125 SMER,ĽS-HZDS,HZD
205  Jozef Adamec116 NEKA
205  Milan Novák44 NEKA
205TrnavaDolné OrešanyJuliana Belicová258zvolenáNEKA
205  Štefan Žák122 NEKA
205  Štefan Herchl98 NEKA
205  Stanislav Lančarič73 NEKA
205  Štefan Holekši64 NEKA
205  Eduard Polačik57 SMER
205  Ivan Kondrk9 NEKA
205  František Lošonský7 NEKA
205TrnavaDolné OtrokovceEmília Mičianová132zvolenáSMER
205  Marián Šulík61 NEKA
205TrnavaDolné TrhovišteJaroslav Mrváň220zvolenýSMER
205  Jana Nižnanská97 SDKÚ-DS
205TrnavaDolné ZeleniceAnton Menšík197zvolenýKDH
205  Igor Knažík116 SMER
205TrnavaDvorníkyĽuboš Gubáň790zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
205  Ján Kozák161 ASV
205TrnavaHlohovecJán Dlhopolček2128zvolenýANO,ĽS-HZDS,SF,SDKÚ-DS,SNS
205  Ján Tassy1896 SMER
205  Peter Dvoran1306 KDH
205  Dušan Drábik629 NEKA
205TrnavaHorná KrupáJán Gažo176zvolenýKDH
205  Vincent Konečný141 HZD,SMER
205TrnavaHorné DubovéJán Hrčka104zvolenýNEKA
205  Janka Šurinová99 NEKA
205TrnavaHorné OrešanyJán Kormúth535zvolenýHZD
205  Jana Škvarková299 SDKÚ-DS
205  Branislav Lipovský45 NEKA
205  Samuel Repa27 NEKA
205TrnavaHorné OtrokovcePavel Janiš357zvolenýĽS-HZDS
205  Lívia Ondrejková104 SMER
205TrnavaHorné TrhovišteTibor Veľký274zvolenýSNS
205  Ladislav Michal50 SMER
205TrnavaHorné ZeleniceVladimír Kollár121zvolenýSMER
205  Viera Darivčaková118 NEKA
205  Pavol Synak77 NEKA
205  Ivan Roháček36 NEKA
205TrnavaHrnčiarovce nad ParnouRastislav Mrva633zvolenýKDH
205  Magdaléna Královičová293 SMER
205TrnavaJalšovéEmília Živčáková179zvolenáNEKA
205  Jaroslav Rusnák54 ĽS-HZDS
205  František Dovčík23 NEKA
205TrnavaJaslovské BohunicePeter Ryška578zvolenýNEKA
205  Božena Krajčovičová403 NEKA
205TrnavaKátlovcePavol Johanes461zvolenýNEKA
205  Vladimír Drobný198 SMER,ĽS-HZDS
205  Jozef Ferech70 NEKA
205TrnavaKľačanyJaroslav Banák282zvolenýSMER
205  Radomír Sečány157 ĽS-HZDS,KDH
205  Alena Černá61 NEKA
205TrnavaKoplotovceRudolf Štefanovič303zvolenýSMER
205  Miroslav Papay51 KDH
205TrnavaKošolnáMartin Halaksa300zvolenýNEKA
205  Pavol Planeta101 NEKA
205TrnavaKrižovany nad DudváhomJán Vrábel397zvolenýNEKA
205  Milan Drimaj244 SMER
205  Michal Benedik181 NEKA
205TrnavaLeopoldovMilan Gavorník703zvolenýNEKA
205  Ladislav Piovarči476 SMER,SZ
205  Pavol Zlámala139 NEKA
205  Ján Mika116 NEKA
205  Marián Hamada98 NEKA
205  Eduard Bednárik88 ĽS-HZDS
205TrnavaLošonecMária Nováková169zvolenáNEKA
205  Emil Štibraný126 NEKA
205  Maroš Vavro26 ĽS-HZDS
205  Jozef Adamec  SNS
205TrnavaMaduniceAlena Jelušová539zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS
205TrnavaMajcichovJozef Adámek287zvolenýNEKA
205  Pavel Pinček220 NEKA
205  Vít Horváth186 NEKA
205  Miroslava Žáková95 NEKA
205  Alfréd Šuran55 NEKA
205TrnavaMalženiceViera Jakabovičová358zvolenáNEKA
205  Eliáš Vajči205 NEKA
205  Ivan Stanovič130 SMER
205TrnavaMerašiceStanislav Michal132zvolenýSMER
205  Martin Gruchalák100 NEKA
205  Jaroslav Majgot14 NEKA
205TrnavaNaháčDušan Kubán143zvolenýĽS-HZDS
205  Peter Boledovič138 NEKA
205  Peter Bažík17 NEKA
205  Vladimír Balúch8 NEKA
205TrnavaOpojAlojz Matúš282zvolenýNEKA
205  František Brimus126 NEKA
205  Marek Šušel57 KDH
205  Jozef Karell22 NEKA
205TrnavaPastuchovLadislav Ištok414zvolenýKDH
205  Oľga Kremnická104 NEKA
205  Daniel Tejkal45 ĽS-HZDS
205TrnavaPavliceMarianna Šuranová166zvolenáKDH
205TrnavaRadošovceMiroslav Remenár187zvolenýKDH
205TrnavaRatkovceViliam Sobota135zvolenýKDH
205TrnavaRužindolVladimír Púčik338zvolenýNEKA
205  Ján Morong229 KDH
205  Eva Mihálková38 SLNKO
205TrnavaSasinkovoJaroslav Jamrich234zvolenýNEKA
205  Jarmila Dananajová160 SMER
205  František Benuš105 ĽS-HZDS
205TrnavaSiladiceJana Chynoradská145zvolenáNEKA
205  Martin Štrba100 NEKA
205  Janka Sklenárová46 NEKA
205TrnavaSlovenská Nová VesŠtefan Kováč132zvolenýKDH
205  Tibor Szládicsek59 SDKÚ-DS
205  Alfréd Kolenič18 NEKA
205  Jozef Bugan17 NEKA
205  Jozef Buček9 NEKA
205TrnavaSmolenicePavol Zárecký961zvolenýNEKA
205  Pavlína Hornáčková635 NEKA
205  Jozef Oravec  ĽS-HZDS
205TrnavaSuchá nad ParnouFrantišek Oboril382zvolenýNEKA
205  Jozef Ladvenica293 SMER
205  Ľudovít Štefánek171 ĽS-HZDS
205TrnavaŠelpiceJán Štefanička170zvolenýSMER
205  Božena Vadovičová169 KDH
205TrnavaŠpačinceĽubomír Matlák401zvolenýNEKA
205  Ján Miklóš290 SMER
205  Jozef Pálenik203 NEKA
205  Vojtech Žitný178 ĽS-HZDS
205TrnavaŠúrovceMiloslav Richnák653zvolenýNEKA
205  Bohuslav Hrušovský163 NEKA
205  František Halán154 SMER,ĽS-HZDS,HZD,SNS
205  Jozef Diko57 KDH
205  Pavel Olah52 KSS
205TrnavaTekolďanyJaroslav Sliva53zvolenýĽS-HZDS
205  Angelika Kukučková49 SMER
205  Jozef Surový6 NEKA
205TrnavaTepličkyMiroslav Veľký106zvolenýSMER,SNS
205  Štefan Rusina73 NEKA
205  Peter Sollár14 NEKA
205  Milada Lukáčová6 ĽS-HZDS
205TrnavaTrakoviceHelena Hercegová351zvolenáNEKA
205  Ľudovít Tolarovič276 NEKA
205TrnavaTrnavaŠtefan Bošnák10053zvolenýKDH,SDKÚ-DS
205  Stanislav Križan5765 SMER,ĽS-HZDS,SNS,SF
205  Igor Pinkava310 HZD
205TrnavaTrstínMarta Genčúrová452zvolenáNEKA
205  Jozef Manca136 NEKA
205  Oto Ormandy55 NEKA
205  Miloš Bílik41 SMER
205TrnavaVlčkovceRudolf Križanovič280zvolenýĽS-HZDS
205  Jarolím Šimo247 NEKA
205TrnavaVoderadyMarek Turanský451zvolenýNEKA
205  Karol Sedlák221 ĽS-HZDS
205  Veronika Živická63 NEKA
205TrnavaZavarRudolf Baroš297zvolenýĽS-HZDS
205  Ján Fančovič274 SMER
205  Jozef Babuljak224 NEKA
205TrnavaZelenečDaniela Mizerová524zvolenáNEKA
205  Jozef Královič316 NEKA
205  Roman Vahalík207 NEKA
205  Jana Ryšavá67 NEKA
205  Jozef Borowiecki46 NEKA
205TrnavaZvončínMichaela Strakošová185zvolenáNEKA
205  Bohumil Lančarič166 KDH
205  Martin Belavý18 ĽS-HZDS
205  Igor Crhoň  SNS
205TrnavaŽlkovceTibor Stanko201zvolenýKDH
205  Peter Kleštinec71 SMER
205  Mária Bokorová43 ĽS-HZDS
205  Vladimír Bokor25 SNS
301Bánovce nad BebravouBánovce nad BebravouStanislav Šiko2014zvolenýNEKA
301  Ľuboš Ševčík1359 SMER,ĽS-HZDS,SNS
301  Branislav Horník1000 SDKÚ-DS
301  Elena Igazová940 NEKA
301  Ján Škvarenina289 KDH
301  Dominik Gahér287 NEKA
301  Milan Grznár171 NEKA
301  Elena Krajčíková58 NEKA
301  Ladislav Somogyi24 NEKA
301  Jozef Mišák17 HZD
301Bánovce nad BebravouBorčanyJozef Asverus127zvolenýSMER,ĽS-HZDS
301  Vojtech Poluch23 KDH
301Bánovce nad BebravouBrezolupyJarmila Hrúzová193zvolenáNEKA
301Bánovce nad BebravouCimennáJozef Lagin43zvolenýNEKA
301Bánovce nad BebravouČierna LehotaDušan Horák51zvolenýSNS
301Bánovce nad BebravouDežericeLadislav Chudoba292zvolenýĽS-HZDS
301  Július Janega40 SDKÚ-DS
301  Ľubica Kardošová31 SF
301Bánovce nad BebravouDolné NašticeMarian Petreje101zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
301Bánovce nad BebravouDubničkaJozef Melíšek40zvolenýĽS-HZDS,SNS,SMER
301  Elena Maďarová26 SDKÚ-DS
301  Viera Kitzová1 HZD
301Bánovce nad BebravouDvorecEva Srncová122zvolenáNEKA
301  Peter Filo78 SMER,ĽS-HZDS
301  Marián Baláž24 NEKA
301  Dominik Chromek9 KDH
301Bánovce nad BebravouHaláčovcePeter Laurinec173zvolenýĽS-HZDS
301  Ľubomír Balla24 KDH
301Bánovce nad BebravouHorné NašticeJozef Hedera108zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
301  Ľubomír Hedera82 NEKA
301  Mária Kšiňanová78 KDH
301Bánovce nad BebravouChudá LehotaIveta Poluchová108zvolenáSMER,SNS
301  Eva Ševčíková26 ĽS-HZDS
301Bánovce nad BebravouKrásna VesMilan Došek162zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
301Bánovce nad BebravouKšinnáMilan Pavle200zvolenýHZD
301  Rastislav Jedlička64 ĽS-HZDS,SNS,SMER
301  Juraj Botka39 KSS
301Bánovce nad BebravouLibichavaDušan Darmo77zvolenýKDH
301Bánovce nad BebravouĽutovDušan Buchel58zvolenýSMER
301Bánovce nad BebravouMalá HradnáJozef Zelenák98zvolenýĽS-HZDS
301  Mária Varhaníková74 SNS
301  Jana Vavrová43 SF
301Bánovce nad BebravouMalé HosteVeronika Kišacová170zvolenáNEKA
301  Teodor Rusnák78 SMER
301Bánovce nad BebravouMiezgovceJuraj Trgyňa73zvolenýNEKA
301Bánovce nad BebravouNedašovceElena Magdolenová197zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH
301  Alena Cidoríková64 NEKA
301Bánovce nad BebravouOmastináViliam Kusý24zvolenýSMER,ĽS-HZDS
301Bánovce nad BebravouOtrhánkyFrantišek Flimel158zvolenýĽS-HZDS
301  Ľubomír Strempek66 SMER
301  Emília Kondášová46 NEKA
301Bánovce nad BebravouPečeňanyMária Šujanová150zvolenáSMER
301  Marián Kosiba92 ĽS-HZDS
301  Peter Kozinka22 SNS
301  Alojz Malánik3 NEKA
301Bánovce nad BebravouPodlužanyJozef Hruška214zvolenýSDĽ
301  Pavel Miksa184 NEKA
301  Ján Antala60 SMER,SNS,ĽS-HZDS
301Bánovce nad BebravouPochabanyVladimír Beňačka90zvolenýSMER
301Bánovce nad BebravouPravoticeJozef Vajdák69zvolenýNEKA
301  Anton Bitarovský60 ĽS-HZDS,SMER,SNS
301  Jozef Borik30 SDKÚ-DS,KDH
301  Jozef Kasala27 NEKA
301Bánovce nad BebravouPrusyJán Tomášik188zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
301Bánovce nad BebravouRuskovcePeter Kyselica108zvolenýNEKA
301  Anna Jarošová101 KDH
301  Jozef Filan53 ĽS-HZDS,SNS
301  Jaroslav Mlynek40 SMER
301Bánovce nad BebravouRybanyMarián Broniš321zvolenýKDH
301Bánovce nad BebravouSlatina nad BebravouMichal Srnec151zvolenýSMER
301  Zdenka Vrbičanová113 SNS,KDH
301Bánovce nad BebravouSlatinka nad BebravouJán Bacho61zvolenýNEKA
301  Mária Jakubčeková36 KDH
301  Jozef Makyš25 ĽS-HZDS,SNS
301  Patrik Žaťko19 SMER
301Bánovce nad BebravouŠišovJaroslav Sitár145zvolenýĽS-HZDS
301Bánovce nad BebravouŠípkovVincent Belan46zvolenýSNS
301Bánovce nad BebravouTimoradzaIveta Šebeňová146zvolenáĽS-HZDS
301  Juraj Krajčík130 SMER
301Bánovce nad BebravouTrebichavaIveta Hanková8zvolenáNEKA
301Bánovce nad BebravouUhrovecZuzana Máčeková530zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS
301  Ladislav Párkaň132 SF
301Bánovce nad BebravouUhrovské PodhradieDušan Duranzia21zvolenýNEKA
301  Slavomír Turek7 ĽS-HZDS,SNS
301Bánovce nad BebravouVeľké DržkovceStanislav Otto182zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH
301  Jozef Urban153 NEKA
301  František Michalech56 SDKÚ-DS
301Bánovce nad BebravouVeľké HosteJarmila Korálová191zvolenáĽS-HZDS,SNS
301  Ľudmila Lobotková117 NEKA
301Bánovce nad BebravouVeľké ChlievanyPeter Juršták73zvolenýNEKA
301Bánovce nad BebravouVysočanyIvan Sečanský55zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
301  Anna Sekáčová41 KDH
301Bánovce nad BebravouZlatníkyMilan Gešnábel276zvolenýĽS-HZDS
301  Jozef Ondrejka143 SMER
301Bánovce nad BebravouŽitná - RadišaRudolf Botka214zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
302Nové Mesto nad VáhomBeckovKarol Pavlovič442zvolenýSDKÚ-DS
302  Marian Polák280 SMER,ĽS-HZDS,SNS
302Nové Mesto nad VáhomBošácaDušan Kochan349zvolenýSMER,ĽS-HZDS
302  Danka Vavrová200 NEKA
302  Zuzanna Mihalová70 KDH
302  Anna Kosová52 NEKA
302  Emil Masár25 NEKA
302  Jaroslav Kabelík15 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomBrestovecDušan Duga212zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Pavol Kavický183 NEKA
302  Ivana Smolíková86 NEKA
302  Ján Filuš21 NEKA
302  Štefan Adamec2 KSS
302Nové Mesto nad VáhomBrezová pod BradlomAnna Danková948zvolenáNEKA
302  Eva Ušiaková909 NEKA
302  Ivan Ďurkovič249 ĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Mirka Matušovičová186 SF
302  Vladimír Mlčoch29 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomBrunovceDušan Močko151zvolenýĽS-HZDS,SNS
302  Jozef Čaňo88 SMER
302  Marián Kobelár23 NEKA
302  Jaroslav Valápka4 SPV-G3000
302Nové Mesto nad VáhomBukovecDušan Gavlas161zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Ľudmila Gergeľová55 HZD
302  Milan Černek26 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomBzince pod JavorinouPavel Bahník490zvolenýNEKA
302  Dušan Chudý306 SMER
302  Ivan Mrázik249 ĽS-HZDS
302  Dušan Málik124 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomČachticeAnna Ištoková1148zvolenáSMER,KDH,SNS
302  Marián Halák250 ĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomČastkovceDušan Bublavý378zvolenýSMER,ĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomDolné SrniePeter Petkov320zvolenýNEKA
302  Ivan Gavalec87 SMER
302  Jana Chovancová48 NEKA
302  Katarína Kovencová30 ĽS-HZDS
302  Juraj Hamaj6vzdalNEKA
302Nové Mesto nad VáhomHaluziceMiloš Madila22zvolenýĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomHorná StredaĽubomír Krajňanský336zvolenýNEKA
302  František Mikuš140 SMER,ĽS-HZDS,SNS
302  Milan Arbet100 NEKA
302  Simona Bičanová33 NEKA
302  Július Valapka26 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomHôrka nad VáhomPeter Godál121zvolenýNEKA
302  Ivan Hrnčár106 SNS
302  Lýdia Starovičová102 ĽS-HZDS
302  Jaroslav Lacko22 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomHrachovišteJán Kozár301zvolenýSMER
302  Vlasta Dlhá61 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomHrašnéPeter Hučko100zvolenýHZD
302  Kamil Bunčiak91 ĽS-HZDS,SNS
302  Pavel Hučko90 SMER
302Nové Mesto nad VáhomHrádokMiloslav Margetín214zvolenýSNS
302  Jozef Bolech58 SMER,ĽS-HZDS
302  Branislav Pagáč41 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomChvojnicaJán Pleša106zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Marián Kollár99 NEKA
302  Libuša Brňová24 SDKÚ-DS
302Nové Mesto nad VáhomJablonkaAnna Cigáneková164zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Ivan Ušiak110 SDKÚ-DS
302  Anna Mocková21 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomKálnicaMiroslav Borcovan269zvolenýSNS
302  Ján Krchnavý208 SMER
302  Darina Klasová44 NEKA
302  Ján Kubiš38 ĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomKočovceJán Tupý337zvolenýSNS
302  Anna Orsavová285 SMER,ĽS-HZDS
302  Jozef Pekarovič55 KDH
302Nové Mesto nad VáhomKostolnéMiroslav Cibulka208zvolenýSMER
302  Zdeněk Chrenč121 ĽS-HZDS,SNS
302  Emília Miháliková17 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomKošariskáAnna Abramovičová148zvolenáNEKA
302  Ľubica Babiarová86 NEKA
302  Jozef Janček23 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomKrajnéVladislav Šuster502zvolenýNEKA
302  Vladimír Turan91 ĽS-HZDS,SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomLubinaMilan Ostrovský272zvolenýSDKÚ-DS
302  Miroslav Ostrovský203 SMER,ĽS-HZDS,SNS
302  Dušan Gulán200 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomLúkaVladímír Vöröš183zvolenýĽS-HZDS,SMER
302Nové Mesto nad VáhomModrováMarián Lacko186zvolenýKDH
302  Pavol Lazar66 ĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomModrovkaBohumír Potoček83zvolenýNEKA
302  Roman Pomajbo52 SMER
302Nové Mesto nad VáhomMoravské LieskovéĽubomír Miklánek820zvolenýSMER
302  Miroslav Sýkora156 ĽS-HZDS
302  Jaroslav Škunda34 SNS
302Nové Mesto nad VáhomMyjavaPavel Halabrín4308zvolenýHZD
302  Vladimír Rapant557 ĽS-HZDS,SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomNová BošácaĽuboš Tinka348zvolenýĽS-HZDS
302  Jaroslav Vráblik119 SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomNová LehotaBohuslav Plačko77zvolenýĽS-HZDS
302  Milan Kravárik43 SMER
302Nové Mesto nad VáhomNová Ves nad VáhomPavel Pristaš209zvolenýNEKA
302  Milan Bubeník38 ZRS
302Nové Mesto nad VáhomNové Mesto nad VáhomJozef Trstenský4257zvolenýĽS-HZDS,SMER
302  Jarmila Vidová1112 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomOčkovĽubica Hrušovská162zvolenáNEKA
302  Mária Klčová111 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomPobedimMartin Lednický224zvolenýNEKA
302  Ivan Pastorek186 SDKÚ-DS
302  Ivan Žitňanský71 SMER
302  Ján Mizerák27 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomPodkylavaDušan Kadlečík78zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
302  Viera Špulerová59 NEKA
302  Ján Karlik38 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomPodolieAnna Čechvalová494zvolenáKDH
302  Dušan Hanic422 SMER,ĽS-HZDS,SNS
302Nové Mesto nad VáhomPoliankaJán Dodrv173zvolenýNEKA
302  Ingrid Jagošová66 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomPoriadieZuzana Boskovičová199zvolenáHZD
302  Jarmila Paracková107 SF
302  Anna Durcová42 ĽS-HZDS,SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomPotvoriceĽubomír Malo266zvolenýNEKA
302  Daniela Jamborová64 SMER
302Nové Mesto nad VáhomPovažanyJán Miklovič296zvolenýSNS,SMER,ĽS-HZDS
302  Andrej Fedorko222 SDKÚ-DS
302Nové Mesto nad VáhomPriepasnéZuzana Hrajnohová160zvolenáNEKA
302  Miroslav Marko66 SF
302  Anna Holičová35 ĽS-HZDS,SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomRudníkJaroslav Ferianec209zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
302Nové Mesto nad VáhomStará LehotaJaroslav Pikus78zvolenýDSS
302Nové Mesto nad VáhomStará MyjavaPavol Kováč152zvolenýNEKA
302  Ján Zeman131 HZD
302  Ľubica Viskupová78 NEKA
302  Pavol Humeník48 SMER
302  Ivan Švancara18 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomStará TuráAnna Halinárová1410zvolenáSMER,ĽS-HZDS,SNS
302  Ján Mikláš849 NEKA
302  Igor Slezáček759 NEKA
302  Radoslav Nedorost185 NEKA
302  Rudolf Sabo146 SF
302  Dušan Prachár46 NEKA
302  Ján Kišš  NEKA
302Nové Mesto nad VáhomTrenčianske BohuslaviceĽubomír Tinka257zvolenýSDKÚ-DS
302  Darina Kotrasová137 NEKA
302  Monika Klačmanová44 SMER,ĽS-HZDS,SNS
302Nové Mesto nad VáhomVaďovceAlžbeta Tuková296zvolenáĽS-HZDS,SMER
302Nové Mesto nad VáhomVišňovéJaroslav Bača72zvolenýSMER,ĽS-HZDS
302Nové Mesto nad VáhomVrbovceSamuel Redecha684zvolenýNEKA
302  Ján Eliáš120 NEKA
302Nové Mesto nad VáhomZemianske PodhradieSlavomír Kusenda243zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaBelušaVladimír Vadrna998zvolenýNEKA
303  Ján Prekop967 SMER,SNS
303  Pavol Vačko359 ĽS-HZDS
303  Dušan Chleban106 SF
303  Jozef Petríček66 NEKA
303Považská BystricaBodináFrantišek Boško219zvolenýĽS-HZDS
303  Janka Pivarčiová46 SMER
303Považská BystricaBrvništeJán Fusko293zvolenýĽS-HZDS
303  Jozef Pobočík222 SNS
303  Pavol Turičík135 SMER
303  Miroslav Králik14 SLNKO
303Považská BystricaČelkova LehotaJuraj Čelko75zvolenýSNS
303Považská BystricaDohňanyMilan Panáček490zvolenýSMER
303Považská BystricaDolná BreznicaEmil Drahuta295zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Anna Lencsésová109 NEKA
303Považská BystricaDolná MarikováPeter Šujak271zvolenýNEKA
303  Jozef Rosík221 NEKA
303  Marian Lokšík196 ĽS-HZDS
303  Lýdia Bašková18 SNS
303  Rudolf Barančík9 ÚSVIT
303Považská BystricaDolné KočkovcePeter Regina506zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Stanislav Michálek169 NEKA
303  František Brehovský44 NEKA
303Považská BystricaDolný LieskovJozef Kardoš195zvolenýĽS-HZDS
303  Milan Olšovský62 ÚSVIT
303Považská BystricaDomanižaJozef Galko509zvolenýNEKA
303  Jozef Gálik216 ĽS-HZDS
303  Mária Porubčinová50 KDH,SDKÚ-DS,SNS,SZ
303  Jozef Sádecký44 SMER
303Považská BystricaĎurďovéPavol Janík48zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaHatnéIveta Žilovcová159zvolenáĽS-HZDS
303  Dušan Hladký135 KDH
303Považská BystricaHorná BreznicaJozef Karas144zvolenýĽS-HZDS,KDH,SNS,SMER
303Považská BystricaHorná MarikováPavol Pacek167zvolenýĽS-HZDS,SNS
303  Miroslav Hamar161 SMER
303  Oľga Kušnieriková130 NEKA
303  Štefan Paganík9 NEKA
303Považská BystricaHorný LieskovVladimír Ondreička70zvolenýSNS
303  Viktor Valášek45 SMER
303  Ladislav Švec41 KDH
303  Jozef Torda40 ĽS-HZDS
303Považská BystricaHorovceFrantišek Veliký131zvolenýSMER
303  Peter Papuča111 ĽS-HZDS
303  Pavol Mičuda107 KDH
303  Anna Čillingová47 NEKA
303  Jozef Sedlák45 NEKA
303Považská BystricaJasenicaTáňa Kňažková322zvolenáSNS
303Považská BystricaKlieštinaGašpar Bačík112zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaKostolecRudolf Marejka101zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaKvašovBoris Ondráško252zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Jozef Červený114 SDKÚ-DS,KDH
303Považská BystricaLazy pod MakytouMiroslav Žbánek401zvolenýSNS
303  Milan Štrbák145 ĽS-HZDS
303  Anton Panáček92 NEKA
303  Peter Tuček92 SMER
303  Dana Španková18 NEKA
303Považská BystricaLednicaMilan Barka163zvolenýĽS-HZDS
303  Miroslav Baláž128 NEKA
303  Ján Jurík104 NEKA
303  Ján Baláž51 SMER
303  Miroslav Ház30 SNS
303Považská BystricaLednické RovneĽuboš Savara1207zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Karol Backo239 SDĽ
303  Ladislav Detvaj97 NEKA
303Považská BystricaLúkyAnton Hrebík238zvolenýNEKA
303  Jaroslav Túček169 ĽS-HZDS,SMER
303  Mária Lepulicová61 SNS
303  Štefan Gabriš23 NEKA
303Považská BystricaLysá pod MakytouPavol Gábik408zvolenýNEKA
303  Bohuslav Janíček345 KDH
303  Jozef Gabko204 SNS
303Považská BystricaMalé LedniceOľga Lednická222zvolenáKDH,SNS
303  Juraj Lednický60 ĽS-HZDS,SMER
303Považská BystricaMestečkoMiroslav Hajský169zvolenýSMER
303  Mária Ofúkaná110 NEKA
303  Ján Chovanec  ĽS-HZDS,SNS
303Považská BystricaMojtínFrantišek Staňo210zvolenýĽS-HZDS
303  Ferdinand Čepák80 NEKA
303  Viliam Martiš36 NEKA
303  Milan Adamička19 SNS
303Považská BystricaNimnicaLadislav Ďureček201zvolenýNEKA
303  Štefan Pecho112 SNS,SMER
303  Anna Žilíková57 ĽS-HZDS
303Považská BystricaPapradnoŠtefan Hatajčík538zvolenýNEKA
303  František Balušík311 NEKA
303  Milan Grupáč267 NEKA
303  Anna Hromadíková103 SNS,ĽS-HZDS,KDH
303  Marcel Pavúk25 NEKA
303Považská BystricaPlevník - DrienovéJozef Štens333zvolenýSZ
303  Miroslav Valient257 SNS
303  Félix Adamec156 KDH,SMER
303  Mária Kremeňová70 ĽS-HZDS
303  Božena Zigová36 NEKA
303Považská BystricaPočarováMiroslav Istenák31zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaPodskalieAnton Mitaš52zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaPovažská BystricaMiroslav Adame7351zvolenýSDKÚ-DS,SNS,SMER,SZ
303  Ľuboš Lackovič3700 ĽS-HZDS
303  Jarmila Tesková738 NEKA
303  Jaroslav Ševčík608 NEKA
303  Anton Martaus127 KDH
303  Jaroslav Fábry120 NEKA
303Považská BystricaPrečínAnton Lagíň318zvolenýSNS
303  Jozef Kľúčik191 ĽS-HZDS
303  Dušan Briestenský122 KĽS
303  Milan Dubec17 KDH
303Považská BystricaPružinaMichal Ušiak371zvolenýNEKA
303  Ján Janiga313 ĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Pavol Kvaššay148 NEKA
303  Mária Jakubechová90 NEKA
303  Štefan Moravčík38 SDKÚ-DS
303Považská BystricaPúchovMarián Michalec4499zvolenýNEKA
303  Janka Blažejová1108 NEKA
303  Marcela Kadrliaková1055 SDKÚ-DS,KDH
303  Alena Martinková91 NEKA
303  Ivan Májsky30 NEKA
303  Jozef Čambalík12 KĽS
303Považská BystricaSádočnéFrantišek Sádecký51zvolenýSMER
303  Mária Kardošová39 ĽS-HZDS
303  Karol Jágrik23 KDH
303Považská BystricaSlopnáŠtefan Hrenák155zvolenýKDH
303  Lýdia Hlaváčová74 ĽS-HZDS
303Považská BystricaStreženiceJozef Kováčik152zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH
303Považská BystricaStupnéPeter Splavec244zvolenýNEKA
303  Jozefa Bajzíková81 SMER
303  Anton Knapo55 ĽS-HZDS
303Považská BystricaSverepecJaroslav Biel308zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaUdičaJozef Slámka775zvolenýNEKA
303Považská BystricaVisolajeŠtefan Maslák357zvolenýKDH
303  Pribina Janda94 SMER
303  Vladimír Chleban37 ĽS-HZDS,SNS
303  Zuzana Mošková17 NEKA
303  Martina Kršíková8 NEKA
303  Daniela Nosálová4 NEKA
303Považská BystricaVrchtepláJozef Fuček132zvolenýKSS
303  Dušan Minarčík38 ĽS-HZDS
303Považská BystricaVydrnáMilan Gášek148zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303Považská BystricaZáriečieJozef Kollár179zvolenýNEKA
303  Ján Ráček175 SMER,ĽS-HZDS
303  Želmíra Chodúrová37 SNS
303Považská BystricaZáskalieŠtefan Šaradín70zvolenýĽS-HZDS
303Považská BystricaZubákMiroslav Bednár321zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
303  Milan Kanderka70 NEKA
304PrievidzaBojniceFrantišek Tám526zvolenýNEKA
304  Gustav Schnierer429 KDH
304  Vladislav Oravec405 SDKÚ-DS
304  Milan Rybanský384 NEKA
304  Ladislav Debnár299 SMER,SNS
304  Emil Medera237 NEKA
304  Ivan Perniš171 HZD
304PrievidzaBošanyPavel Štros1193zvolenýNEKA
304  Štefan Korec130 SMER
304PrievidzaBrodzanyAnton Zima261zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
304  Anton Dragula70 NEKA
304  Dušan Dragula62 PS
304  Ján Hamada42 KDH
304PrievidzaBystričanyJán Šnirc474zvolenýĽS-HZDS,KDH
304  Vojtech Bartoš412 SMER,SNS
304  Branislav Ondruška32 NEKA
304PrievidzaCigeľŠtefan Mjartan505zvolenýSMER,SNS
304  Oľga Kováčová143 NEKA
304PrievidzaČavojJán Novotka140zvolenýNEKA
304  Pavol Čičmanec126 SNS,SMER
304  Jozef Cibulka42 ĽS-HZDS
304PrievidzaČereňanyJán Mokrý284 SNS,SMER
304  Stanislav Sluka284 NEKA
304  Jana Lackovičová154 NEKA
304  Jaroslav Gogora81 ĽS-HZDS
304  Božena Škarbová20 NEKA
304PrievidzaDiviacka Nová VesStanislav Znamenák502zvolenýĽS-HZDS
304  Tomáš Vavro441 SMER,SNS
304PrievidzaDiviaky nad NitricouJúlius Duranzia411zvolenýSMER,SNS
304  Martin Sigotský301 ĽS-HZDS
304  Ján Jurenka229 NEKA
304PrievidzaDlžínJán Kováč56zvolenýSMER,SNS
304  Róbert Štrbák47 ĽS-HZDS
304PrievidzaDolné VesteniceMarián Krajčo646zvolenýĽS-HZDS
304  Michal Jedinák350 NEKA
304  Michal Čaprnka224 SMER,SNS
304  Ivan Turanský20 NEKA
304PrievidzaHandlováPeter Hromádka3582zvolenýSDKÚ-DS,KDH,DSS
304  Vladimír Buzalka934 SMER,SNS
304  Pavel Faith454 ĽS-HZDS
304  Ján Spevár194 NEKA
304  Peter Nemec140 NEKA
304  Robert Šuník15 NEKA
304PrievidzaHorná VesJozef Hrotek536zvolenýĽS-HZDS
304  František Poliak85 SMER,SNS
304  Ľudmila Bukovianská34 HZD
304PrievidzaHorné VestenicePavol Foltán159zvolenýNEKA
304  Ivan Černo113 KDH
304  Ladislav Ďuriga73 SMER,SNS
304  Mária Koliesková10 SDKÚ-DS
304PrievidzaHradištePavel Kubačka348zvolenýSMER,SNS
304  Jozef Baránik120 ĽS-HZDS
304  Viliam Fodora58 NEKA
304  Anton Pinka44 NEKA
304  Pavol Holba42 KDH
304PrievidzaChrenovec - BrusnoRudolf Trgiňa262zvolenýNEKA
304  Emil Trgiňa203 SMER,SNS
304  Dušan Homola197 NEKA
304PrievidzaChvojnicaMagdaléna Kotianová111zvolenáĽS-HZDS
304  Rudolf Babic13 SMER,SNS
304PrievidzaChynoranyĽudovít Košík574zvolenýKDH
304  Viktor Bezák461 SDKÚ-DS
304  Cecília Magdolenová127 ĽS-HZDS,SMER
304  Ján Magdolen109 NEKA
304PrievidzaJalovecPeter Kotian138zvolenýSMER,SNS
304  Ján Krčik121 ĽS-HZDS
304  Ingrid Kmeťová23 NEKA
304PrievidzaJeškova VesPavel Greguš226zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
304PrievidzaKamenec pod VtáčnikomBranislav Krpelan696zvolenýNEKA
304  Ján Nechala113 NEKA
304  Michal Fábry104 ĽS-HZDS
304  Anton Šimo57 NEKA
304  Milan Šimo50 SMER,SNS
304  Peter Svítok35 NEKA
304PrievidzaKaniankaEmil Mendel839zvolenýĽS-HZDS
304  Ivor Husár543 NEKA
304  Jozef Talian266 SMER,SNS
304  Dušan Fabian86 NEKA
304  Štefan Fialka60 NEKA
304PrievidzaKlátova Nová VesIveta Randziaková579zvolenáSMER,SNS
304PrievidzaKľačnoJozef Vrábel236zvolenýNEKA
304  Stanislav Ondrúšek114 ASV
304  Peter Brezáni99 SMER,SNS
304  Viera Petruchová39 NEKA
304  Alžbeta Chovancová24 KDH
304  Dušan Chlebina1 SLNKO
304PrievidzaKocuranyVojtech Čičmanec150zvolenýĽS-HZDS
304PrievidzaKolačnoLýdia Petríková217zvolenáNEKA
304  Jozef Chochula143 ĽS-HZDS
304  Rudolf Hrčka100 SMER,SNS
304  Ivan Kráľ53 S.O.S.
304PrievidzaKostolná VesStanislav Pánis101zvolenýNEKA
304  Jozef Šimora80 NEKA
304  Milan Ďuriš46 NEKA
304  Milan Hanus42 NEKA
304  Juraj Pánis11 SMER,SNS
304  Jozef Šimora7 NEKA
304  Monika Škrabanová  NEKA
304PrievidzaKošŠtefan Závadinka323zvolenýNEKA
304  Mária Trubinská207 ĽS-HZDS
304PrievidzaKrásnoMartin Mikloš219zvolenýKDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
304PrievidzaLazanyKarol Boško551zvolenýĽS-HZDS
304  Miroslav Červeň326 SMER,SNS,KDH
304PrievidzaLehota pod VtáčnikomJán Cipov1647zvolenýSMER,SNS
304  Eva Mujkošová202 NEKA
304  Štefan Bobok163 KDH
304PrievidzaLiešťanyVladimír Šopoň381zvolenýNEKA
304  Miroslav Rendek188 NEKA
304  Ivana Ondrejičková122 NEKA
304PrievidzaLipníkĽudovít Vojtko192zvolenýSNS,SMER
304  Anna Beláková65 KDH
304PrievidzaLivinaPavol Petreje34zvolenýKDH
304  Jana Petrejová31 ĽS-HZDS
304  Ľubomír Vožňak6 SNS,SMER
304  Ján Kováč5 HZD
304PrievidzaLivinské OpatovceDaniela Hanová70zvolenáSNS
304  Anton Bim59 SMER
304  Mária Janušková31 ĽS-HZDS
304PrievidzaMalá ČausaPeter Vido246zvolenýĽS-HZDS
304  Ivan Perina94 SMER,SNS
304PrievidzaMalé KršteňanyJaroslav Kopál139zvolenýNEKA
304  Martin Skučka96 SDKÚ-DS
304  Rudolf Gašparovič29 HZD
304PrievidzaMalé UherceŠtefan Čepko198zvolenýNEKA
304  Jana Vančová112 KDH
304  Peter Pivarči65 ANO
304PrievidzaMalinováPeter Čavojský213zvolenýSMER,SNS
304  Irena Balážová120 NEKA
304  Miroslav Gross88 NEKA
304  Jozef Pastorok59 ĽS-HZDS
304PrievidzaNadlicePeter Dubravický220zvolenýSNS,SMER
304  Dušan Gális97 NEKA
304  Bohumil Baco27 NEKA
304  Ján Lukáč14 KSS
304  Patrícia Dubravická12 NEKA
304  Iveta Ďatelinková11 NEKA
304PrievidzaNedanovceJozef Jakubík145zvolenýNEKA
304  Milan Botka129 ĽS-HZDS
304  Roman Bisták70 NEKA
304  Miroslav Olej17 SMER,SNS
304PrievidzaNedožery - BrezanyMartin Mokrý711zvolenýNEKA
304  Jozef Regina420 SNS,SMER
304PrievidzaNevidzanyBeata Vrecková137zvolenýSMER,SNS
304  Vladimír Vrška49 ĽS-HZDS
304  Tibor Hrušovský17 NEKA
304PrievidzaNitrianske PravnoJozef Balčirák1135zvolenýKDH,SDKÚ-DS
304  Marta Gaplovská186 NEKA
304PrievidzaNitrianske RudnoJozef Pršo323zvolenýNEKA
304  Ján Drobec321 SMER,SNS
304  Zdenka Hlivová279 NEKA
304  Stanislav Slížik25 ĽS-HZDS
304PrievidzaNitrianske SučanyPeter Bagin442zvolenýNEKA
304  Anton Paulďuro181 SMER,SNS
304  Viera Fodorová  ĽS-HZDS
304PrievidzaNitricaMiroslav Beňadik434zvolenýNEKA
304PrievidzaNovákyDušan Šimka812zvolenýĽS-HZDS,KDH
304  Milan Pacek313 KSS
304PrievidzaOpatovce nad NitrouDana Melišková563zvolenáNEKA
304  Marta Bieliková186 ĽS-HZDS
304  Štefan Kotrík29 NEKA
304  Peter Bartuš17 KDH
304PrievidzaOslanyFrantišek Szalay786zvolenýNEKA
304  František Magát205 NEKA
304  Ján Ferjanc116 NEKA
304PrievidzaOstraticeJán Podoba287zvolenýNEKA
304  Ľubomír Žatko98 ĽS-HZDS
304  Vojtech Volf89 NEKA
304PrievidzaPartizánskeJán Podmanický2784zvolenýSMER,SNS,SF,ANO
304  Ľudovít Kamien1079 NEKA
304  Michal Valach1052 ĽS-HZDS
304  Jaroslav Szegény780 SDKÚ-DS
304  Vladimír Čierny233 
304  Oľga Úradníčková219 HZD
304PrievidzaPažiťSlavka Súlovská202zvolenáSDKÚ-DS
304  Eugen Toma36 NEKA
304PrievidzaPodhradieRužena Boboková174zvolenáNEKA
304PrievidzaPoluvsieMariana Gromová157zvolenáSNS,SMER
304PrievidzaPorubaHelena Čavojská453zvolenáSMER,SNS
304  Katarína Tisajová109 ĽS-HZDS
304  Ladislav Čavojský90 KSS
304PrievidzaPravenecJozef Majzlan232zvolenýKDH
304  Helena Husáriková227 NEKA
304  Ivan Klimant87 ĽS-HZDS
304  Marián Vaculík75 SMER,SNS
304PrievidzaPrievidzaJán Bodnár7592zvolenýĽS-HZDS,SDKÚ-DS,KDH,S.O.S
304  Katarína Macháčková3478 NEKA
304  Vladimír Jánoš2683 SMER,SNS
304  Anton Pišta363 NEKA
304  Juraj Meliško135 NEKA
304PrievidzaRadobicaMarta Košovská190zvolenáSMER,SNS
304  Miroslav Jankula104 KSS
304  Štefan Franc46 NEKA
304  Štefan Valenteje24 ĽS-HZDS
304PrievidzaRáztočnoTomáš Konuš300zvolenýSMER,SNS
304  Ľubomír Marko202 ĽS-HZDS,KDH
304  Dušan Kmeť78 KSS
304PrievidzaRudnianska LehotaIvan Javorček264zvolenýĽS-HZDS
304  Anton Pánis84 KSS
304  Stanislav Pánis34 SMER,SNS
304PrievidzaSebedražiePeter Juríček715zvolenýNEKA
304  Pavel Svitok112 SMER,SNS
304  Jozef Pavlík61 NEKA
304  Vladimír Medňanský19 KDH
304PrievidzaSečRudolf Hopko151zvolenýNEKA
304PrievidzaSkačanyLadislav Struhár419zvolenýKDH
304  Daniela Adamcová202 ĽS-HZDS,SMER,SNS
304  Pavol Miklaš65 SDKÚ-DS
304PrievidzaŠútovceMilan Píš135zvolenýNEKA
304PrievidzaTemešOľga Fakanová91zvolenáNEKA
304PrievidzaTurčiankyGustáv Hodál58zvolenýKDH
304PrievidzaTužinaJán Sloboda613zvolenýNEKA
304  Michal Krasko36 SMER,SNS
304  Štefan Bobok25 NEKA
304PrievidzaValaská BeláJozef Mulinka589zvolenýĽS-HZDS
304  Zdena Točeková128 SMER,SNS
304PrievidzaVeľká ČausaDušan Ďurdina90zvolenýSMER,SNS
304  Jozef Pekár81 ĽS-HZDS
304  Jozef Tínes39 NEKA
304  Dominik Mokrý35 NEKA
304  Michal Jariabka26 NEKA
304PrievidzaVeľké KršteňanyMarián Staňo209zvolenýSMER,SNS
304  Stanislav Menšík80 ĽS-HZDS,KDH
304  Pavol Obert35 SDKÚ-DS
304PrievidzaVeľké UherceMilan Toma345zvolenýNEKA
304  Gabriela Korcová237 SMER,SNS
304  Ivan Toth188 NEKA
304  Jozef Knajbel120 ĽS-HZDS
304  Alena Chalupová54 NEKA
304  Vojtech Korec35 NEKA
304PrievidzaVeľký KlížFrantišek Macúch329zvolenýSMER,SNS
304  Anton Stanko252 KDH
304  Pavel Dobiaš32 NEKA
304PrievidzaZemianske KostoľanyHelena Kovačová312zvolenáNEKA
304  Miloš Kočan271 NEKA
304  Marta Šuňalová216 NEKA
304  Jozef Kováč89 NEKA
304PrievidzaŽabokreky nad NitrouOtakár Sneženka368zvolenýNEKA
304  Jozef Pilát220 ĽS-HZDS,SNS
304  Jozef Ovsianka144 SMER
304  Blažena Šmotláková73 NEKA
304  Jaroslav Hatala19 KDH
304  Ján Kardian3 KSS
305TrenčínAdamovské KochanovceRudolf Kadlečík229zvolenýNEKA
305  Štefan Pavlík220 SMER
305  Jana Vidová62 NEKA
305TrenčínBobotJozef Šimon136zvolenýĽS-HZDS
305  Anna Mikušková124 NEKA
305  Ján Pšenka55 SMER
305  Anton Doktor49 NEKA
305  Milan Michalička31 SNS
305TrenčínBohuniceJozef Prekop257zvolenýNEKA
305  Pavol Hajdúch60 ĽS-HZDS
305TrenčínBolešovMiroslav Šimák198zvolenýHZD
305  Martin Rác136 ASV
305  Stanislav Kobela121 NEKA
305  Jozef Belavý118 SMER
305  Ľubica Kvasnicová114 SNS
305  Antónia Sláviková29 ĽS-HZDS
305  Marián Žigo27 KDH
305  Miroslav Panáček20 NEKA
305TrenčínBorčiceAnton Fabuš172zvolenýSMER
305  Jozef Sekula65 ĽS-HZDS
305TrenčínČervený KameňĽudmila Jakúbková219zvolenáKDH
305  Stanislav Dohnanský166 ĽS-HZDS
305TrenčínDolná PorubaVladimír Slivka162zvolenýĽS-HZDS,SNS
305  Jozef Žabka100 NEKA
305  Eva Bačíková84 SDKÚ-DS,KDH
305  Milan Koteš65 SMER
305TrenčínDolná SúčaMarián Vasko855zvolenýNEKA
305  Anton Hlávek322 NEKA
305TrenčínDrietomaJozef Kluka657zvolenýNEKA
305TrenčínDubnica nad VáhomJozef Gašparík1636zvolenýSMER,SNS
305  Eva Bočincová1329 KDH,SDKÚ-DS,SZ,SF
305  Anna Chalupková959 ĽS-HZDS,SLNKO,KSS,ANO
305  Ján Beňo422 NEKA
305  Ľubomír Rybanský415 NEKA
305  Marek Kurinec248 NEKA
305  Jozef Lalinský248 NEKA
305  Milan Dado239 NEKA
305TrenčínDubodielBožena Richtárechová408zvolenáSMER
305  Dušan Šťastný96 ĽS-HZDS
305  Viliam Piláthy17 KDH
305TrenčínDulovAntonia Kandaliková210zvolenáNEKA
305  Emil Michálek126 ĽS-HZDS
305  Eva Galková103 SMER,SNS
305TrenčínHorná PorubaMilan Staňo371zvolenýSNS
305TrenčínHorná SúčaJuraj Ondračka591zvolenýKDH
305  Pavol Bilčík575 ĽS-HZDS
305  Rudolf Cverenkár189 SNS
305  Ľubica Birásová183 SMER
305TrenčínHorné SrnieJozef Kristín491zvolenýĽS-HZDS,SMER
305  Jozef Húserka482 SNS
305  Milan Vidoman285 NEKA
305TrenčínHorňanyEva Šrámková138zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS
305  Oľga Paláková115 NEKA
305TrenčínHrabovkaIvan Čulen168zvolenýNEKA
305  Milan Chmelina40 KDH
305  Jozef Jankovec19 NEKA
305TrenčínChocholná - VelčiceĽubomír Škriečka492zvolenýKDH
305  Peter Fabian182 ĽS-HZDS
305  Jozef Hošták154 SMER,SNS
305TrenčínIlavaŠtefan Daško915zvolenýNEKA
305  Pavol Čiernik674 KDH,HZD,SDKÚ-DS,SMER,SNS,ĽS-HZDS
305  Tibor Turza501 SZ
305  Mario Hrubý185 NEKA
305TrenčínIvanovceMária Hládeková326zvolenáĽS-HZDS,SMER,SNS
305TrenčínKameničanyJozef Štefanec193zvolenýKDH
305  Vít Ondráš29 ĽS-HZDS
305TrenčínKostolná - ZáriečiePeter Pilko212zvolenýNEKA
305TrenčínKošecaRadomír Brtáň854zvolenýNEKA
305  Rudolf Bajzík384 ĽS-HZDS
305  Rudolf Litvík29 NEKA
305TrenčínKošecké PodhradieRastislav Čepák248zvolenýSMER,SNS
305  Vladimír Pagáč195 NEKA
305  Jozef Jurena55 ĽS-HZDS
305  František Polák55 NEKA
305TrenčínKrivoklátAnton Drga74zvolenýĽS-HZDS
305TrenčínKrivosúd - BodovkaVladimír Kmeťo109zvolenýSF,SNS
305  Zdeněk Koranda72 SMER
305TrenčínLadceJán Remo701zvolenýĽS-HZDS
305TrenčínMelčice - LieskovéMiroslav Matiaš196zvolenýSMER,SNS
305  Anna Michaličková168 NEKA
305  Milan Šikuda166 ĽS-HZDS
305  Martin Vaško152 NEKA
305  Gabriela Majerovičová54 NEKA
305TrenčínMikušovceViktor Buček440zvolenýNEKA
305  Ján Gašpar227 NEKA
305TrenčínMníchova LehotaJozef Kováč317zvolenýNEKA
305TrenčínMotešiceMária Mišáková215zvolenáSMER
305  Anton Černický185 ĽS-HZDS
305  Vladimír Kodaj43 NEKA
305  Vladimír Ondris17 NEKA
305TrenčínNemšováJán Mindár668zvolenýNEKA
305  Pavel Králik435 KDH
305  Stanislav Mičko424 SMER,SNS,ĽS-HZDS
305  Jozef Rea370 NEKA
305  Kvetoslav Navrátil266 NEKA
305  Jozef Kiačik176 NEKA
305TrenčínNeporadzaMarián Kopecký267zvolenýKDH
305  Miroslav Kopecký120 NEKA
305  Ján Chudý20 NEKA
305  Ján Bednár  SNS,SMER
305TrenčínNová DubnicaJán Šušaník2164zvolenýSDKÚ-DS,KDH
305  Jaroslav Kusý1218 SMER,SNS,KSS,SF
305  Daniela Ragulová424 NEKA
305  Tibor Kramár113 NEKA
305TrenčínOmšenieJozef Marček705zvolenýĽS-HZDS,SNS
305  Alojz Marček307 NEKA
305  Rudolf Dorušinec39 SMER,SNS
305TrenčínOpatovceJanka Horňáková170zvolenáNEKA
305  Mária Chorvátová22 SF
305TrenčínPetrova LehotaAnna Kissová49zvolenáSNS,SMER
305TrenčínPruskéViliam Cíbik1005zvolenýNEKA
305  Augustín Magdík91 NEKA
305TrenčínSedmerovecJán Galko118zvolenýNEKA
305TrenčínSelecStanislav Svatik411zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
305  Iveta Čeryová64 KSS
305TrenčínSkalka nad VáhomAnton Horečný445zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
305  Anna Gugová118 NEKA
305TrenčínSlavnicaJaroslav Kadlečík297zvolenýKDH
305  Peter Daško23 SMER,ĽS-HZDS,SNS
305  Štefan Daško15 NEKA
305TrenčínSoblahovEva Ďuďáková440zvolenáNEKA
305  Miroslav Ďuráči344 SMER,ĽS-HZDS,SNS
305TrenčínSvinnáAnna Sýkorová446zvolenáNEKA
305TrenčínŠtvrtokPavol Habdák133zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
305TrenčínTrenčianska TepláMilan Berec1099zvolenýSDKÚ-DS,SMER,SNS,KDH
305  Anton Žáček269 ĽS-HZDS
305TrenčínTrenčianska TurnáFrantišek Ježík676zvolenýĽS-HZDS,SMER
305  Milan Rástočný336 SNS
305  Marián Beták121 OKS
305TrenčínTrenčianske JastrabieIvan Bulík315zvolenýĽS-HZDS
305  Ferdinand Moško305 SMER
305  Pavol Hamara3 ZRS
305TrenčínTrenčianske MiticeDušan Rozemberg307zvolenýĽS-HZDS,SNS
305  Ján Barták87 SMER
305TrenčínTrenčianske StankovceEva Beňovičová743zvolenáĽS-HZDS,SNS
305  Milan Beták281 SMER
305  Peter Palko265 NEKA
305  Ladislav Medňanský30 NEKA
305  Juraj Boldiš22 SDKÚ-DS
305TrenčínTrenčianske TepliceŠtefan Škultéty883zvolenýSDKÚ-DS,KDH
305  Eva Pastorková379 ĽS-HZDS,SNS
305  Marian Kočiš251 NEKA
305  Monika Pšenčíková218 NEKA
305  Štefan Bartek124 NEKA
305  Milan Koža78 SMER
305  Vincent Bajzík63 NEKA
305  Pavel Vavro39 NEKA
305  Jozef Baluška12 S.O.S.
305TrenčínTrenčínBranislav Celler5890zvolenýSDKÚ-DS,KDH
305  Oto Barborák5481 SMER,ĽS-HZDS,SNS
305  Jozef Žiška2650 ANO,HZD
305  Fedor Jánošík937 S.O.S.
305  Jozef Franko142 ZRS
305TrenčínTuchyňaEva Hejduková288zvolenáĽS-HZDS
305  Vincent Štefanec127 SNS
305  Gabriela Kuhajdová40 NEKA
305TrenčínVeľká HradnáEmil Masár179zvolenýKDH
305TrenčínVeľké BierovceJán Mazáň225zvolenýKDH
305TrenčínVršatské PodhradiePavol Husár93zvolenýĽS-HZDS
305TrenčínZamarovceJán Plško192zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
305  Stanislav Červeňan167 NEKA
305TrenčínZliechovAnton Múdry193zvolenýĽS-HZDS
305  Milan Múčka159 SMER
401KomárnoBajčOto Virág276zvolenýNEKA
401  František Csapó256 NEKA
401  Viktor Tatár128 NEKA
401  Ferdinand Slávik18 NEKA
401KomárnoBátorove KosihyJozef Sipos927zvolenýNEKA
401  Erika Kajtár552 SMK-MKP
401  Dezider Bakonyi141 NEKA
401  Magdaléna Galbavá92 NEKA
401  Ondrej Székely42 NEKA
401KomárnoBodzaEdmund Ravasz115zvolenýSMK-MKP
401  Alžbeta Puzsérová47 NEKA
401  Vojtech Végh32 NEKA
401  Milada Egrecká  NEKA
401KomárnoBodzianske LúkyImre Kucsera93zvolenýSMK-MKP
401KomárnoBrestovecJúlius Vajlik175zvolenýSMK-MKP
401KomárnoBúčJános Szigeti501zvolenýSMK-MKP
401KomárnoČalovecZoltán Molnár234zvolenýSMK-MKP
401  Imrich Léli190 NEKA
401  Tomáš Kováč91 NEKA
401  Tibor Markovics49 NEKA
401  Melinda Fördősová26 SF
401  Tichomír Kocsis11 NEKA
401KomárnoČíčovCsaba Földes657zvolenýSMK-MKP
401  Klára Polgárová180 NEKA
401KomárnoDedina MládežeEtela Császárová140zvolenáNEKA
401  Ján Szénási106 SMK-MKP
401  Ladislav Néveri35 SMER
401KomárnoDulovceŠtefan Caletka469zvolenýSMER,ĽS-HZDS
401  Ľubomír Bilko373 SNS
401  Alena Hamranová47 NEKA
401  Daniel Hamran34 NEKA
401  Jozef Hamran17 NEKA
401KomárnoHoliareLadislav Rácz157zvolenýSMK-MKP
401KomárnoHurbanovoMargita Zemková1550zvolenáNEKA
401  Ladislav Basternák1386 SMK-MKP
401  Jozef Jarábek119 SMER
401  Jozef Kosztolányi97 NEKA
401KomárnoChotínSára Lucza240zvolenáSMK-MKP
401  Štefan Forner235 NEKA
401  Ervín Hencz150 NEKA
401  Elek Pákozdi149 NEKA
401  Tibor Bertok80 NEKA
401  Roland Danis25 NEKA
401KomárnoImeľFrantišek Tyukos882zvolenýNEKA
401  Zsolt Miškovič263 NEKA
401  Miroslav Pastorek28 NEKA
401KomárnoIžaFrantišek Sámson407zvolenýNEKA
401  Helena Vicianová144 ĽS-HZDS,SMER
401  Adriana Gurbicz114 NEKA
401  Mária Zakarová98 SMK-MKP
401  Pavol Kociha54 NEKA
401KomárnoKameničnáTibor Toma364zvolenýSMK-MKP
401  Roland Novák267 NEKA
401  Milan Lehocký215 NEKA
401  Katarína Baloghová55 NEKA
401  Gabriel Czímer27 NEKA
401KomárnoKlížska NemáRozália Szalay242zvolenáSMK-MKP
401  Judit Illés71 NEKA
401KomárnoKolárovoÁrpád Horváth1148zvolenýSMK-MKP
401  Imrich Tóth906 NEKA
401  Imrich Árgyusi785 NEKA
401  István Lengyel528 NEKA
401  Štefan Kovács202 NEKA
401  Ladislav Ferencz184 NEKA
401  Arpád Balogh48 NEKA
401  Hilda Csenteová40 NEKA
401KomárnoKomárnoTibor Bastrnák4781zvolenýNEKA
401  Anton Marek4758 NEKA
401  Lajos Maurovich Horvat1112 SMK-MKP
401  Miklós Csintalan1095 NEKA
401  Štefan Pásztor898 NEKA
401  Ladislav Nagy50 SPV-G3000
401  Tibor Mayer47vzdalSF
401KomárnoKravany nad DunajomGabriel Duka294zvolenýNEKA
401  Katarína Olléová108 SMK-MKP
401  Tibor Tóth85 NEKA
401  Gabriel Hraboš8 NEKA
401  Zoltán Halász6 NEKA
401KomárnoLipovéJozef Pastír82zvolenýNEKA
401KomárnoMarcelováBéla Keszegh859zvolenýSMK-MKP
401  Ervín Varga367 NEKA
401  Benjamín Keszeg311 NEKA
401  Ladislav Naňo45 NEKA
401  Hubert Bathó31 SDKÚ-DS
401KomárnoMartovceIstván Keszeg273zvolenýNEKA
401  János Kiss174 SMK-MKP
401KomárnoMočaAlexander Asbóth428zvolenýNEKA
401  Pavol Banai Tóth202 SMK-MKP
401  František Finta53 ANO
401KomárnoModranyFrantišek Vanek317zvolenýNEKA
401  Eugen Czúth-Lami183 NEKA
401  Štefan Édes138 NEKA
401  Peter Czékus97 SMK-MKP
401  Arpád Gáspár51 NEKA
401KomárnoMudroňovoEmil Adamický26zvolenýĽS-HZDS
401  Miroslav Adamik20 SNS
401  Ľubomír Maťko19 NEKA
401KomárnoNesvadyJozef Haris1356zvolenýNEKA
401  Zoltán Takács344 SMK-MKP
401  František Pňaček85 SMER
401KomárnoOkoličná na OstroveIveta Feketeová587zvolenáNEKA
401  Ján Csicsó227 NEKA
401KomárnoPatinceZoltán Németh195zvolenýNEKA
401  Olga Szabó127 SMK-MKP
401  Vojtech Szajkó44 NEKA
401KomárnoPribetaLadislav Gellérthegyi641zvolenýSMK-MKP
401  Jozef Koša552 NEKA
401  Alžbeta Dikáczová88 NEKA
401  Zoltán Ádámka39 NEKA
401KomárnoRadvaň nad DunajomĽubomír Púchovský276zvolenýNEKA
401  Ladislav Takács95 NEKA
401  Eva Kružliak78 SMK-MKP
401  Katarína Sántová29 NEKA
401  Nóra Tarr11 NEKA
401KomárnoSokolceAndrás Bartal469zvolenýSMK-MKP
401KomárnoSvätý PeterJozef Jobbágy1042zvolenýSMER
401  János Sárközi592 SMK-MKP
401KomárnoŠrobárováAnna Šušoliaková207zvolenáKDH,SDKÚ-DS
401  Mária Gažová71 ĽS-HZDS
401  Ján Cabadaj45 NEKA
401KomárnoTôňImrich Tóth237zvolenýNEKA
401  Gabriella Nagy167 SMK-MKP
401  Imrich Bugár122 NEKA
401KomárnoTrávnikEmil Kardos197zvolenýNEKA
401  Karol Farkas137 SMK-MKP
401KomárnoVeľké KosihyLajos Csóka406zvolenýSMK-MKP
401KomárnoVirtJán Kovács168zvolenýSMK-MKP
401KomárnoVrbová nad VáhomLadislav Forró231zvolenýSMK-MKP
401  Katarína Bugrisová51 NEKA
401KomárnoZemianska OlčaLadislav Komjáti623zvolenýSMK-MKP
401  Janka Váleková341 NEKA
401  Vojtech Nagy115 NEKA
401KomárnoZlatná na OstroveEva Varjúová945zvolenáNEKA
401  Anikó Keszán588 NEKA
401  Ladislav Keszán25 NEKA
402LeviceBajkaAlojz Štrba97zvolenýSMER
402LeviceBátovceJaroslav Kurej545zvolenýNEKA
402  Miroslav Mráz64 SMER
402LeviceBešaLadislav Drappan171zvolenýSMK-MKP
402  Zoltán Mankovický99 NEKA
402  Ladislav Korpáš70 NEKA
402LeviceBielovceIrena Skladanová73zvolenáNEKA
402LeviceBohuniceVladimír Gábrš51zvolenýSMER
402  Stanislav Anguš45 NEKA
402LeviceBoryLadislav Szúdy143zvolenýSMK-MKP
402  Alexander Török46 SMER
402LeviceBrhlovceJaroslav Péter85zvolenýNEKA
402  Albín Kuhajda62 NEKA
402  Ján Janáč52 KSS,SDKÚ-DS,SNS,SMER
402  Mária Hudecová8 ĽS-HZDS
402LeviceČajkovEmília Nichtová474zvolenáSMER,SNS,ĽS-HZDS
402  Cyril Nichta141 NEKA
402  Jozef Hlbočan29 NEKA
402LeviceČakaĽudovít Viglaš337zvolenýSNS
402  Anton Bielik150 ĽS-HZDS
402LeviceČataĽudovít Lakatos286zvolenýSMK-MKP
402  Anett Takácsová165 NEKA
402  Pavel Hudák89 SDKÚ-DS
402  Priska Antalová64 NEKA
402  Ladislav Gáspár44 NEKA
402  Kornel Szabó25 NEKA
402  Štefan Babindák16 NEKA
402LeviceDemandiceJán Prommer334zvolenýSDKÚ-DS
402  Július Štutika236 NEKA
402  Attila Kürthy86 NEKA
402  Margita Alakšová  ĽS-HZDS
402LeviceDevičanyMonika Slížiková112zvolenáNEKA
402  Eva Hrtánková105 SMER
402LeviceDolná SečEugen Čornák109zvolenýĽS-HZDS
402  Ondrej Márföldy76 NEKA
402  Alexander Kúcs39 SDKÚ-DS
402  Viliam Valent28 SMER
402  Ladislav Sitka9 SF
402LeviceDolné SemerovceVendelín Baláž247zvolenýNEKA
402  Július Tóth54 NEKA
402  Alena Štefanecová12 SDKÚ-DS
402LeviceDolný PialRobert Potocký366zvolenýSMER
402  Peter Valach93 NEKA
402LeviceDomadiceMarian Berkeš74zvolenýNEKA
402  Jozef Tuhársky43 ĽS-HZDS
402  Peter Pachinger35 SNS
402LeviceDrženiceOndrej Baláž126zvolenýSMER
402LeviceFarnáKarol Vrábel578zvolenýSMK-MKP
402  Monika Pappová119 NEKA
402LeviceHokovceJuraj Kis120zvolenýSMK-MKP
402  Hilda Sekerešová117 NEKA
402  Mária Príbojová87 NEKA
402LeviceHontianska VrbicaKarol Pilinský103zvolenýSDKÚ-DS
402  Ladislav Kuruc79 NEKA
402  Marta Révészová66 NEKA
402  Ján Melich30 SMER
402  Jozef Szabó19 SMK-MKP
402  Katarína Berkešová17 NEKA
402  Zuzana Števková14 NEKA
402  Jana Gulášová11 NEKA
402  Ivan Szabó9 NEKA
402  Nora Lacková5 NEKA
402LeviceHontianske TrsťanyJozef Gálus151zvolenýĽS-HZDS,SNS
402LeviceHorná SečJozef Adami164zvolenýNEKA
402  Edita Moravská143 ASV
402  Magdaléna Zsiga  SMK-MKP
402LeviceHorné SemerovceZoltán Komjáthy210zvolenýNEKA
402  Gejza Uhrín121 NEKA
402  Zuzana Csalová18 NEKA
402LeviceHorné TurovceAlica Szondiová232zvolenáNEKA
402  Štefan Majer65 SMK-MKP
402LeviceHorný PialAndrej Šivo91zvolenýSMER
402  Arpád Vicze85 SMK-MKP
402LeviceHrkovceGejza Nagy166zvolenýSDKÚ-DS
402  Danica Stehlíková52 NEKA
402  Árpád Pompos6 NEKA
402LeviceHronovceRóbert Csudai345zvolenýNEKA
402  Roman Németh224 NEKA
402  Anna Dorčáková141 NEKA
402  Ľudovít Šánta51 SMK-MKP
402LeviceHronské KľačanyMiroslav Kollár493zvolenýKDH
402  Miloš Kováč223 NEKA
402  Jozef Ivanický103 ĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS
402  Mária Foťková  NEKA
402LeviceHronské KosihyMarek Reguľa212zvolenýNEKA
402  Michal Števko151 SMER,SNS
402LeviceIňaJozef Rosipal87zvolenýĽS-HZDS
402  Beáta Staňová76 SMER
402LeviceIpeľské ÚľanyMagdaléna Tóthová178zvolenáNEKA
402  Ladislav Molnár38 SMK-MKP
402  Katarína Molnárová14 NEKA
402LeviceIpeľský SokolecKoloman Gasparik203zvolenýSMK-MKP
402  Zuzana Gyönyörová190 NEKA
402  František Horváth167 NEKA
402LeviceJabloňovceĽubomír Boldiš88zvolenýNEKA
402  Jaroslav Kuka20 KSS
402  Veronika Tekulová3 NEKA
402LeviceJesenskéJitka Jablonská14 ĽS-HZDS
402  Jozef Chrančok14 SDKÚ-DS
402  Anton Kender3 NEKA
402  Jana Vančová2 NEKA
402LeviceJur nad HronomHelena Valentová402zvolenáASV
402  Štefan Dohány142 SMK-MKP
402LeviceKalná nad HronomJozef Havlík940zvolenýKSS,ĽS-HZDS,SMER,SMK-MKP
402  Alexander Kováč148 NEKA
402  Vojtech Bočák71 KDH,OKS,SDKÚ-DS
402LeviceKeťIrén Mikus244zvolenáSMK-MKP
402  Július Tóth89 NEKA
402  József Danczi72 NEKA
402LeviceKozárovceJozef Majer850zvolenýĽS-HZDS,SNS,KDH
402  Daniel Benčat278 HZD,SMER
402LeviceKrškanyPeter Kováčik199 NEKA
402  Viera Frtúsová199 KDH
402LeviceKubáňovoTibor Tóth163zvolenýNEKA
402LeviceKukučínovPavel Páchník166zvolenýKDH
402  Alexander Antal150 SMER
402LeviceKuraľanyDušan Mésároš271zvolenýĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER
402  Emil Varga79 ANO
402  Róbert Bielik24 SNS
402LeviceLeviceŠtefan Mišák4728zvolenýNEKA
402  Ivan Murín1462 ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMK-MKP
402  Ľubica Burdová1288 SMER,SNS,SF,HZD
402  Richard Strákoš991 NEKA
402  Ladislav Kisely952 NEKA
402  Roman Salinka399 NEKA
402  Jozef Zima48 NEKA
402LeviceLokJozef Szabo313zvolenýSMER
402LeviceLontovŠtefan Kuczman207zvolenýSMK-MKP
402LeviceLulaJán Trubíni85zvolenýSMER
402  Mária Farkašová37 ĽS-HZDS
402LeviceMalé KozmálovceLadislav Pisch148zvolenýNEKA
402  Hana Hudecová38 NEKA
402  Tibor Drexler26 NEKA
402LeviceMalé LudinceZoltán Bacsa102zvolenýSMK-MKP
402LeviceMálašKarol Streda115zvolenýNEKA
402  Róbert Lacko95 NEKA
402  Ján Gyepes66 SMK-MKP
402  Ľudovít Vanek19 SF
402  Alexander Šuhaj15 NEKA
402LeviceMýtne LudanyOľga Kollárdiová340zvolenáSDKÚ-DS
402  Július Kováč103 NEKA
402  Štefan Vitál55 SMK-MKP
402  Eva Ráchelová9 SF
402LeviceNová DedinaPeter Titurus614zvolenýNEKA
402  Florián Svetlanský193 NEKA
402LeviceNový TekovViera Pappová252zvolenáKDH,SF,SMK-MKP
402  Silvia Hrušková217 SMER
402  Ladislav Ráši38 NEKA
402LeviceNýrovceZoltán Fekete266zvolenýSMK-MKP
402LeviceOndrejovceJozef Bielokostolský132zvolenýNEKA
402  Rozália Horváthová120 NEKA
402  Mária Juhásová26 NEKA
402  Tibor Varga12 ĽS-HZDS
402  Zita Benyová4 SMK-MKP
402LevicePastovceOto Mészáros206zvolenýNEKA
402  Viola Petőová125 SMK-MKP
402  Júlia Szücsová11 NEKA
402LevicePečeniceDušan Hudík47zvolenýNEKA
402  Mária Lajpríková44 NEKA
402  Tomáš Bonta  KDH
402LevicePlavé VozokanyŠtefan Gemeri181zvolenýSMER
402  Július Sádovský142 ANO
402LevicePlášťovceLadislav Korčok491zvolenýSMK-MKP
402LevicePodlužanyIda Kováčová308zvolenáSMER,SNS,ĽS-HZDS
402LevicePohronský RuskovĽudovít Nagy402zvolenýSMK-MKP
402  Sándor Fóthy89 NEKA
402  Milan Jakabšic79 SDKÚ-DS
402  Juraj Babec70 NEKA
402  František Memersheimer52 NEKA
402  Marian Csákvári21 NEKA
402LevicePukanecJana Bahnová268zvolenáNEKA
402  Ján Kováčik240 NEKA
402  Marian Pacher196 NEKA
402  Mária Hrubá111 NEKA
402  Ján Brnák102 ASV
402  Ján Rievaj49 NEKA
402  Peter Klinko39 NEKA
402  Gabriela Michalcová  SMER
402LeviceRybníkImrich Králik276zvolenýĽS-HZDS,SNS,SDKÚ-DS
402  Marian Bačík236 NEKA
402  Jozef Švec182 SMER
402  Jozef Uhnák90 KDH
402  Ružena Lúpalová47 NEKA
402LeviceSantovkaĽubomír Lőrincz206zvolenýNEKA
402  Jozef Šmrhola153 SZ,ĽS-HZDS
402  Stanislav Húska97 SMER
402  Ján Šuhaj29 SDKÚ-DS
402LeviceSazdiceGabriel Kovács138zvolenýNEKA
402  Zoltán Srna137 SMK-MKP
402LeviceSikenicaJúlius Maďar206zvolenýSMK-MKP
402LeviceSlatinaArpád Bazsó79zvolenýSMK-MKP
402  Juraj Mašurik73 NEKA
402  Matilda Klimentová48 NEKA
402LeviceStarý HrádokHelena Szabóová63zvolenáSMER
402  Ladislav Košický49 SMK-MKP
402  Štefan Šebők4 NEKA
402LeviceStarý TekovZdenka Bednáriková677zvolenáNEKA
402  Oľga Saktorová113 KDH
402  Valér Nespešný48 ĽS-HZDS
402LeviceŠahyJán Lőwy804zvolenýSDKÚ-DS
402  György Bélik731 SMK-MKP
402  Ľudovít Pásztor646 NEKA
402  Dušan Weis186 ĽS-HZDS
402  Alexander Pál121 SMER
402  Ladislav Zólyomi119 NEKA
402  Gejza Gubiš103 NEKA
402  Csaba Tóth71 NEKA
402  Mario Urblik26 NEKA
402LeviceŠalovĽudovít Kassai145zvolenýSMK-MKP
402  Dagmar Beszédesová51 SDKÚ-DS
402LeviceŠarovceJudita Trníková375zvolenáSDKÚ-DS
402LeviceTehlaJúlius Kiss129zvolenýNEKA
402  Ján Mišík97 SMK-MKP
402  Ivan Žigrai54 ĽS-HZDS
402  Ján Koprda33 NEKA
402LeviceTekovské LužanyMarián Kotora787zvolenýSMK-MKP
402  Alžbeta Tatárová325 NEKA
402  Ladislav Botka99 SDKÚ-DS
402LeviceTekovský HrádokVojtech Ožvald143zvolenýNEKA
402LeviceTlmačeMiroslav Považan1015zvolenýHZD,ĽS-HZDS,SF,SDKÚ-DS,SNS,SMER
402  Gabriel Belák564 ANO,KSS
402LeviceTupáJozef Hárik144zvolenýNEKA
402  Erika Holomeková114 NEKA
402  Michal Jakab65 NEKA
402  Miroslava Febenová24 NEKA
402  Erika Kardošová21 NEKA
402LeviceTuráIda Papová106zvolenáSMK-MKP
402  Jozef Bogár56 NEKA
402LeviceUhliskáJozef Tošal72zvolenýNEKA
402  Miloš Húska67 SDKÚ-DS
402LeviceVeľké KozmálovceMargita Fialová205zvolenáSNS
402  Michal Tariška191 ĽS-HZDS
402LeviceVeľké LudinceZita Cseri343zvolenáNEKA
402  József Vavreczky234 SMK-MKP
402  Alexander Csomor171 NEKA
402  Marta Cefferová125 NEKA
402LeviceVeľké TurovcePeter Hudec338zvolenýNEKA
402  Ladislav Bartoš80 SMK-MKP
402LeviceVeľký ĎurJán Hajko453zvolenýSMER
402  Viera Obertová149 ĽS-HZDS,SNS
402LeviceVyškovce nad IpľomŠtefan Maťó286zvolenýNEKA
402  László Urbán91 SMK-MKP
402  Dalibor Kovács37 NEKA
402LeviceVyšné nad HronomŠtefan Macák46zvolenýNEKA
402  Ivan Zajačko39 NEKA
402  Eva Madarásová36 SMER
402LeviceZalabaEtela Michlianová64zvolenáNEKA
402  Zoltán Urbán44 SMK-MKP
402  Arpád Pásztor6 NEKA
402LeviceZbrojníkyJuraj Kišš182zvolenýNEKA
402  Ondrej Bungyi111 SDKÚ-DS
402LeviceŽeliezovcePavel Bakonyi1240zvolenýNEKA
402  Marianna Šedivá659 SMER
402  Géza Nagy418 SMK-MKP
402  Vojtech Tomašovič305 NEKA
402  František Dulai206 NEKA
402  Viliam László109 NEKA
402  Alžbeta Kádašiová100 NEKA
402  Daniel Bellus48 NEKA
402  Kazimír Kovács48 NEKA
402  István Farkas36 NEKA
402LeviceŽemberovceJana Staňová368zvolenáNEKA
402  Eva Ördöghová188 ĽS-HZDS
402  Ján Kvanka97 SMER
402  Tatiana Bedušová14 NEKA
402  Ján Kubalák7 NEKA
402LeviceŽemliareIldikó Sládečková63zvolenáNEKA
402  Andrea Gubíková62 SMK-MKP
403NitraAlekšinceIgor Miškolci488zvolenýNEKA
403  Marián Halás199 SMER
403  Pavel Božik83 NEKA
403  Miloš Kyjak68 NEKA
403NitraBabindolAgáta Porubská296zvolenáĽS-HZDS
403  Jozef Cigáň100 NEKA
403NitraBábPavel Schwarc358zvolenýSMER
403  Johana Blahová111 ĽS-HZDS
403  Jana Vašková41 NEKA
403  Ivana Fábryová14 NEKA
403NitraBádiceDarina Čelináková117zvolenáSMER
403  Terézia Pallová46 NEKA
403  Štefan Stanovič42 NEKA
403NitraBeladiceMiroslav Lisý267zvolenýNEKA
403  Mária Frantová232 NEKA
403  Ľuboš Halás184 NEKA
403  Mária Čásarová159 NEKA
403  Jozef Konta16 KSS
403NitraBrančEduard Gulka532zvolenýSMER,SF
403  Drahomíra Vargová226 NEKA
403  Anna Verešová77 NEKA
403  Tibor Kóša38 S.O.S.
403NitraCabaj - ČáporStanislav Gombík1093zvolenýSNS
403  Ľuboš Laca156 KDH
403NitraČabLadislav Mellen265zvolenýKDH
403NitraČakajovceMária Berecová349zvolenáNEKA
403  Gustáv Duchovič150 NEKA
403NitraČaradiceVladimír Bajza163 NEKA
403  Peter Bača163 SNS,SMER
403  Ľudmila Šabíková  NEKA
403NitraČechynceVendelín Száraz254zvolenýNEKA
403NitraČeľadiceJaroslav Papp223zvolenýS.O.S.
403  Anton Laca183 ZSNS
403NitraČervený HrádokBohumír Šabík190zvolenýNEKA
403  Marián Kéry106 SMER,ĽS-HZDS,SNS
403  Igor Šabík  NEKA
403NitraČierne KľačanyEmil Páleník381zvolenýNEKA
403NitraČifáreJúlius Czapala245zvolenýNEKA
403NitraDolné LefantovceMiloslav Krajčík247zvolenýSMER
403  Ivan Néma66 SDKÚ-DS
403  Margita Vargová18 NEKA
403NitraDolné ObdokovceZoltán Gyepes322zvolenýNEKA
403  Tibor Tóth224 SMK-MKP,SMER
403NitraGolianovoĽuboš Kolárik298zvolenýSMER
403  Peter Vozárik175 NEKA
403  Henrich Varga165 KDH
403  Štefan Mesároš71 NEKA
403  Milan Petrovič2 ĽS-HZDS
403NitraHorné LefantovceAnton Bódi259zvolenýNEKA
403  Vladimír Jašíček110 NEKA
403  Jozef Varga94 KDH
403  Daniela Gažová37 NEKA
403  Emil Rehák14 SMER
403  Boris Viskup11 NEKA
403NitraHostiePeter Štepianský373zvolenýNEKA
403  Michal Godina349 NEKA
403  Miloš Šútor  NEKA
403NitraHosťováAlžbeta Gálová125zvolenáSMK-MKP
403  Miroslav Brath91 NEKA
403  Helena Vundačová28 NEKA
403NitraHosťovceZita Koprdová166zvolenáSMER,ĽS-HZDS
403  Vladimír Urban103 NEKA
403  František Filip83 SNS
403  Emil Sýkora80 NEKA
403  Júlia Bacigálová45 NEKA
403  Jozef Divinec14 NEKA
403  Juraj Hodoši12 NEKA
403  Igor Greguš1 NEKA
403NitraHruboňovoVladimír Fabo199zvolenýNEKA
403  Rudolf Gubáň77 NEKA
403  Lýdia Gorná6 NEKA
403NitraChočaFrantišek Drgoňa169zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
403NitraIvanka pri NitrePeter Guzmický395zvolenýĽS-HZDS
403  Juraj Kurek272 NEKA
403  Dagmar Szabóová198 NEKA
403  Anton Zaťko179 SZ
403  Dušan Bugár32 SMER
403  Július Lajda10 NEKA
403  Branislav Oravec2 SF
403NitraJarokRóbert Bakyta407zvolenýKDH
403  Juraj Minárik298 ĽS-HZDS
403  Karol Mesko89 SMER
403  Jaroslav Bako85 NEKA
403  Jaroslav Švihorík37 NEKA
403NitraJedľové KostoľanyJozef Ďuriač190zvolenýĽS-HZDS
403  Edmund Špaňúr134 NEKA
403  Erika Ferová133vzdalaNEKA
403  Erika Mašírová39 NEKA
403  Vojtech Beňo35 NEKA
403  Ján Beňo35 SNS
403NitraJelenecLadislav Púchovský430zvolenýNEKA
403NitraJelšovceLadislav Hroššo467zvolenýNEKA
403  Jozef Smatana54 ĽS-HZDS
403NitraKapinceVladimír Golier42zvolenýSNS
403  Peter Uhlík32 SMER
403  Peter Adamec28 NEKA
403  Janette Káčerová22 NEKA
403NitraKlasovJán Balázs391zvolenýNEKA
403  František Šranko138 NEKA
403  Ladislav Šuba43 NEKA
403  Peter Lisý22 NEKA
403NitraKolíňanyRóbert Balkó448zvolenýSMK-MKP,KDH
403  Margita Jamrichová394 SDKÚ-DS
403  Zoltán Bencz43 OKS
403  Rozália Harvánková3 ĽS-HZDS
403NitraKostoľany pod TribečomIvan Hók158zvolenýNEKA
403  Mária Segíňová86 SMER
403  Ján Šikula15 ĽS-HZDS
403NitraLadiceJuraj Farkaš317zvolenýNEKA
403  Jozef Molnár66 KDH,SMK-MKP
403NitraLehotaPavol Zaujec338zvolenýNEKA
403  Milan Chmelár308 ZSNS
403  Ondrej Práznovský188 NEKA
403  Jozef Koprda126 ĽS-HZDS
403  Štefan Šúnik50 NEKA
403  Drahomír Daloš41 SMER
403  Peter Lukáč20 NEKA
403NitraLovceOľga Gáliková182zvolenáSMER,SNS
403  Vladimír Kováč78 ĽS-HZDS
403  Róbert Novácky72 NEKA
403  Dana Laurincová42 NEKA
403  Marián Taliga12 NEKA
403NitraLukáčovceIgor Cok380zvolenýNEKA
403  Miloš Gajdoš120 NEKA
403  Eduard Teplanský84 NEKA
403NitraLužiankyMilan Cabánek606zvolenýKDH
403  Jozef Pagačovič401 SMER,ĽS-HZDS
403NitraLúčnica nad ŽitavouLadislav Cagáň226zvolenýĽS-HZDS
403  Alena Rapková85 NEKA
403  Ladislav Mališka82 NEKA
403  Irena Kapsová63 NEKA
403  Zuzana Kováčová29 SMER
403  Miroslav Golha28 NEKA
403NitraĽudovítováĽubomír Horák74zvolenýĽS-HZDS
403  Štefan Kollár52 SMER
403NitraMachulinceBohumil Bielik382zvolenýNEKA
403NitraMalé ChyndiceVojtech Mikláš148zvolenýSMER
403  Vojtech Hamada74 ĽS-HZDS
403NitraMalé VozokanyViera Ďurčeková137zvolenáNEKA
403  František Valkovič29 NEKA
403NitraMalé ZálužieViera Predanocyová81zvolenáNEKA
403  Ján Mareček70 SMER
403  Vlasta Križanová18 ZSNS
403NitraMalý CetínLeonidas Charizopulos121zvolenýNEKA
403NitraMalý LapášPeter Vavro156zvolenýNEKA
403  Milan Plánka52 KDH
403NitraMankovceJaroslav Belúch202zvolenýĽS-HZDS
403NitraMartin nad ŽitavouSlavomír Fabian148zvolenýĽS-HZDS
403  Jozef Káčer146 SMER,SNS
403NitraMelekDušan Bako143zvolenýNEKA
403  Alojz Macák113 KDH
403NitraMojmírovceImrich Kováč648zvolenýKDH
403  František Visolajský239 NEKA
403  Rudolf Arvay63 NEKA
403NitraNemčiňanyJán Bahýl180zvolenýSMER
403  Peter Hubaček50 ĽS-HZDS
403NitraNevericeEduard Kajaba335zvolenýSMER,SNS
403  Dušan Pintér61 NEKA
403NitraNevidzanyJozef Kováč172zvolenýĽS-HZDS
403  Vladimír Varga136 SMER
403  Stanislav Kičko100 KDH
403NitraNitraJozef Dvonč8033zvolenýSMER,KDH,SNS,SF,HZD
403  Jozef Prokeš5367 ĽS-HZDS,SLNKO,SZ,ZSNS,ASV
403  Ferdinand Vítek4337 NEKA
403  František Halás1913 SDKÚ-DS
403  Marta Rácová1373 NEKA
403  Jaroslav Maček890 NEKA
403  Silvester Nitry357 NEKA
403  Miloslav Kóňa280 NEKA
403  Ján Tomasta87 NEKA
403  Ivan Mačura63 ANO
403  Viliam Mokráň43 KĽS
403  Cyril Ivan42 ZRS
403  Pavol Leštinský25 KSS
403NitraNitrianske HrnčiarovceAnna Vrábelová339zvolenáSMK-MKP
403  Richard Ferenczi321 ĽS-HZDS
403  Marián Kováč154 NEKA
403  Štefan Marik94 SMER
403NitraNová Ves nad ŽitavouMarta Danková384zvolenáĽS-HZDS
403  Štefan Kováč155 SNS
403  Michal Mladý86 NEKA
403  Vladimír Sénaši31 ZSNS
403NitraNové SadyMiroslav Sako366zvolenýSMER
403NitraObyceHelena Filipčíková398zvolenáNEKA
403  Karol Jurík286 ĽS-HZDS,SNS,SMER
403  Oto Rajtar46 NEKA
403NitraPaňaMilan Korenči161zvolenýNEKA
403NitraPodhoranyMagdaléna Bogyová260zvolenáSMER
403  Jozef Benďák200 NEKA
403  Ján Uhrin61 NEKA
403NitraPohraniceLadislav Hajdu384zvolenýSMK-MKP
403  Zuzana Farkašová139 SMER
403  Tibor Tkáč45 SDKÚ-DS
403  Peter Čulák40 NEKA
403NitraPoľný KesovPavel Bednárik201zvolenýSDKÚ-DS
403  František Molnár106 SMER
403  Zdena Pšenková57 NEKA
403  Jaroslav Vavrík7 ASV
403NitraRišňovceKarol Laboš623zvolenýSMER
403  Dušan Karaba142 HZD
403  Anton Hudák82 NEKA
403  Peter Hrabárik78 NEKA
403  Miroslav Žitňák66 KDH
403  Jozef Vivodík47 NEKA
403  Miroslav Bulla31 NEKA
403NitraRumanováDušan Dolinský288zvolenýNEKA
403  Vlasta Vargová175 SMER
403  Tomáš Upohlav  SDKÚ-DS
403NitraSkýcovŠtefan Gahér233zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
403NitraSlepčanyJozef Kováč234zvolenýĽS-HZDS
403  Ján Határ116 SMER
403  Vladimír Balko113 NEKA
403  Pavol Mekiňa44 NEKA
403  Renáta Páleníková2 ZSNS
403NitraSľažanyŠtefan Podhorský650zvolenýNEKA
403  Silvia Bačová229 SMER
403NitraSvätoplukovoEmil Nereča340zvolenýSMER
403  Koloman Arpáš129 NEKA
403  Jozef Brázdik67 KDH
403  Anton Žáčik58 NEKA
403  Ľuboš Pítek28 SDKÚ-DS
403  Jozef Šuchman17 ĽS-HZDS
403NitraŠtefanovičováViera Kurucová106zvolenáSMER
403NitraŠtitárePavol Hašúk192zvolenýNEKA
403  Zuzana Vinkovičová102 SF
403  Edmund Kósa55 NEKA
403NitraŠuriankyViliam Búcora272zvolenýĽS-HZDS
403NitraTajnáGabriela Šplehová134zvolenáSDKÚ-DS,SNS
403  Ján Trungel52 SMER
403  Peter Tóth23 ĽS-HZDS
403NitraTekovské NemceErika Valkovičová213zvolenáNEKA
403NitraTelinceNorbert Kiss108zvolenýKDH
403NitraTesárske MlyňanyĽubomír Benc325zvolenýNEKA
403  František Behula253 NEKA
403  Ľubomíra Petrovičová116 NEKA
403  Ľubica Pastierová87 NEKA
403  Ernest Solčiansky46 SMER
403NitraTopoľčiankyJuraj Mesko1100zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
403  Miloslav Rajčan275 NEKA
403NitraVelčiceĽubomír Gahír292zvolenýSMER,SNS
403  Jozef Mikla124 ASV
403  Ján Dekan50 NEKA
403  Martina Rosinová20 KDH
403NitraVeľká DolinaDana Cesneková226zvolenáSMER
403  Jozef Jaršinský174 ĽS-HZDS
403NitraVeľké ChyndiceŠtefan Mikle121zvolenýNEKA
403NitraVeľké VozokanyJustína Pálková192zvolenáNEKA
403  Ján Pobuda85 KDH
403  Jozef Havetta44 ĽS-HZDS
403  František Babocký9 NEKA
403NitraVeľké ZálužieJozef Moravčík746zvolenýNEKA
403  Jaroslav Filo683 SMER
403  Karol Bútora555 ĽS-HZDS
403NitraVeľký CetínFrantišek Mészáros436zvolenýNEKA
403NitraVeľký LapášAndrej Zurbola354zvolenýKDH
403NitraVieska nad ŽitavouŠtefan Mladý178zvolenýĽS-HZDS
403NitraVinodolStanislav Melišek510zvolenýNEKA
403  Vladimír Špánik395 NEKA
403NitraVolkovceOndrej Kozolka320zvolenýNEKA
403NitraVrábleTibor Tóth2071zvolenýSDKÚ-DS,KDH
403NitraVýčapy - OpatovceErnest Hupka716zvolenýNEKA
403  Ján Rapan230 SMER
403  Ladislav Hupka118 ANO,OKS,SMK-MKP
403NitraZbehyIvan Habiňák594zvolenýKDH,ĽS-HZDS,SNS
403  Ľubomír Škorica270 SMER
403  Ondrej Píš81 NEKA
403  Emil Fúska39 NEKA
403  Peter Fuska26 NEKA
403  Vlasta Chrapková24 SDKÚ-DS
403NitraZlaté MoravceSerafína Ostrihoňová2352zvolenáNEKA
403  Milan Galaba1785 SMER,SNS,ĽS-HZDS
403  Jozef Predáč622 NEKA
403  Stanislav Rendek299 NEKA
403  Jozef Valent48 NEKA
403  Ladislav Hudec38 NEKA
403NitraZlatnoRóbert Šlehobr95zvolenýNEKA
403NitraŽikavaHelena Kúseková221zvolenáNEKA
403  Anna Čulíková45 NEKA
403NitraŽiranyJozef Zsebi358zvolenýNEKA
403  Ladislav Földessy215 SMK-MKP
403  Taťána Szonlajtnerová176 NEKA
403NitraŽitavanyJuraj Obert471zvolenýKSS,SMER,ĽS-HZDS
403  Jozef Barabáš307 NEKA
403  Juraj Šabo112 NEKA
403  Albín Kramár48 NEKA
403  Jaroslav Dubec47 NEKA
403NitraŽitavceMiroslav Mesároš110zvolenýNEKA
403  Mária Haluzová97 NEKA
404Nové ZámkyAndovceMária Czuczor409zvolenáSMK-MKP
404  Katarína Gáborová261 NEKA
404Nové ZámkyBardoňovoJán Markovič269zvolenýĽS-HZDS,SMK-MKP
404  Zoltán Nagy169 SMER
404Nové ZámkyBánovHelena Juríková1159zvolenáSNS,SMER
404  Vladimír Mazúch407 ĽS-HZDS
404  Ľubica Lörincová189 NEKA
404Nové ZámkyBešeňovGabriel Timoranský769zvolenýNEKA
404  Július Takáč125 NEKA
404Nové ZámkyBranovoVladimír Demo261zvolenýSMER
404  Magdaléna Melišová79 ĽS-HZDS
404Nové ZámkyČechyJozef Baranovič129zvolenýNEKA
404  Blanka Takáčová45 KDH
404  Henrieta Laktišová13 NEKA
404Nové ZámkyČerníkĽudovít Kuťka338zvolenýKDH
404Nové ZámkyDedinkaViera Belanová298zvolenáSMER,ĽS-HZDS
404  Pavol Amrich149 KDH
404Nové ZámkyDolný OhajPavol Slobodník478zvolenýKDH,SNS,SMER
404  Ľubomíra Melišková191 NEKA
404  Imrich Dobročáni102 KĽS
404Nové ZámkyDubníkRóbert Oravecz269zvolenýNEKA
404  Jozef Ostrodický239 NEKA
404  Katarína Fazekasová166 NEKA
404  Rudolf Kocsis94 SMK-MKP
404  Eleonóra Jakabová35 NEKA
404  Miroslav Mitala23 NEKA
404Nové ZámkyDvory nad ŽitavouJozef Kálazi1621zvolenýNEKA
404  Ladislav Dékány315 SMK-MKP
404  Jozef Vadkerty311 NEKA
404  Mária Králiková267 NEKA
404  Štefan Galla83 NEKA
404Nové ZámkyHulFrantišek Golha344zvolenýNEKA
404  Ivan Šeben150 NEKA
404  Jozef Štefánik78 NEKA
404  Viera Cviková36 KDH
404  Peter Pekarík20 NEKA
404  Anton Hruška20 SMER
404  Mária Jakubíková17 NEKA
404  Slávka Chlebcová15 NEKA
404  Silvester Kačák  SNS,ĽS-HZDS
404Nové ZámkyJasováMiroslav Habara412zvolenýSMER,SNS
404  Štefan Ölvecký182 SDKÚ-DS
404Nové ZámkyJatovJozef Dubovský327zvolenýĽS-HZDS
404Nové ZámkyKmeťovoĽudovít Sládeček358zvolenýĽS-HZDS
404  Mária Šulíková136 KDH
404  Vojtech Bednár19 SMER
404Nové ZámkyKoltaŠtefan Čomor314zvolenýSMER
404  Jaromír Valent219 ĽS-HZDS
404  Ladislav Seneši170 NEKA
404Nové ZámkyKomjaticePavol Gálik619zvolenýNEKA
404  Peter Hlavatý613 NEKA
404  Ľubica Christovová259 ĽS-HZDS
404  Július Puk64 NEKA
404Nové ZámkyKomočaValéria Lukácsová339zvolenáNEKA
404  Rudolf Hausleitner174 NEKA
404  František Zsoldos16 NEKA
404  Imrich Lukács  NEKA
404Nové ZámkyLipováJozef Naď377zvolenýNEKA
404  Miroslav Bako373 NEKA
404  Alena Banásová34 ĽS-HZDS
404Nové ZámkyMaňaIgor Sádovský503zvolenýSMER,KDH,ZSNS
404  Vojtech Gatyáš297 NEKA
404  Ladislav Černák219 NEKA
404Nové ZámkyMichal nad ŽitavouPeter Zrubec169zvolenýSMER
404  Eva Boďová86 NEKA
404  Peter Gajdoš80 KDH
404  Peter Porubský67 NEKA
404  Pavol Halanda33 ĽS-HZDS
404Nové ZámkyMojzesovoEmil Gábriš336zvolenýĽS-HZDS
404  Tatiana Martišová214 SMER
404  Anna Abrmanová82 KĽS
404  Pavol Jababovič79 KDH
404Nové ZámkyNové ZámkyGejza Pischinger6651zvolenýNEKA
404  Pavol Hudák3325 SMER,SDKÚ-DS,ĽS-HZDS,KDH,SNS,SF
404  Juraj Kisely1814 NEKA
404  František Štefánik1240 NEKA
404Nové ZámkyPalárikovoJozef Derňár928zvolenýNEKA
404  Bernard Roštecký918 NEKA
404Nové ZámkyPodhájskaVladimír Bakoš610zvolenýNEKA
404  Martin Kazík32 SNS
404Nové ZámkyPozbaZlatica Valentová293zvolenáSMK-MKP
404Nové ZámkyRadavaMarian Chrenko438zvolenýNEKA
404  Stanislav Petráš65 NEKA
404Nové ZámkyRastislavicePeter Bekéni349zvolenýSNS
404  Richard Kraus205 SMER
404Nové ZámkyRúbaňFlórián Jávorka323zvolenýSMK-MKP
404Nové ZámkySemerovoImrich Hrabovský569zvolenýĽS-HZDS
404Nové ZámkyStrekovLászló Hóka549zvolenýSMK-MKP
404  Gabriel Téglás283 NEKA
404  Karol Kovács125 NOSNP
404  Štefan Korega24 ANO
404Nové ZámkyŠuranyImrich Várady1933zvolenýNEKA
404  Marek Oremus966 SMER
404  František Tamašovič569 ĽS-HZDS,SNS
404  Ján Komora501 KDH
404  Miroslav Mentel194 NEKA
404Nové ZámkyTrávnicaEmil Ivan546zvolenýNEKA
404Nové ZámkyTvrdošovceGyörgy Juhász1230zvolenýSMK-MKP
404  Michal Bara786 NEKA
404Nové ZámkyÚľany nad ŽitavouHelena Hlasicová614zvolenáSNS
404  Milan Barus212 SMER
404Nové ZámkyVeľké LovceLibor Kráľ464zvolenýNEKA
404  Ján Kuruc172 ĽS-HZDS
404  Ladislav Círia117 SMER
404  Marcel Štrbo112 NEKA
404  Radoslav Németh75 NEKA
404  Štefan Oravec38 ZRS
404  Ladislav Bránik33 SNS
404  Oto Bognár26 NEKA
404Nové ZámkyVeľký KýrLadislav Kottlík910zvolenýSMK-MKP
404  Pavol Kováč341 NEKA
404  Žofia Hanzelíková165 NEKA
404Nové ZámkyVlkasImrich Slovák85zvolenýNEKA
404  Ivan Holka84 SNS
404  Vladimír Feješ24 NEKA
404  Peter Holka21 SMER
404Nové ZámkyZemnéJános Bób626zvolenýSMK-MKP
405ŠaľaDiakovceJán Bukovský542zvolenýNEKA
405  Johana Estélyiová445 SMK-MKP
405ŠaľaDlhá nad VáhomRóbert Izsóf259zvolenýNEKA
405ŠaľaHájskeAnton Mandák449zvolenýNEKA
405  Jaroslav Bennár345 ĽS-HZDS
405  Vladimír Chudáčik8 NEKA
405ŠaľaHorná KráľováEmil Rábek440zvolenýNEKA
405  Jozef Lenický249 KDH
405  Michal Lencsés61 NEKA
405  Vojtech Hipp45 SDKÚ-DS
405  Tibor Lencsés42 NEKA
405ŠaľaKráľová nad VáhomFerenc Bergendi464zvolenýSMK-MKP
405  Imrich Kovács249 NEKA
405  Mária Ráczová97 NEKA
405ŠaľaMočenokMarián Borza958zvolenýNEKA
405  Jaroslav Jedlička518 SMER
405  Ernest Vereš283 ĽS-HZDS,KDH
405ŠaľaNededŠtefan Jancsó963zvolenýSMK-MKP
405  Rita Pápesová98 SMER
405ŠaľaSeliceIgor Mandák956zvolenýNEKA
405  Štefan Vanyík243 SMER
405  Štefan Hanák72 NEKA
405  Ľudovít Lámala2 NEKA
405ŠaľaŠaľaMartin Alföldi4062zvolenýSDKÚ-DS,KDH
405  Tibor Baran2508 SMK-MKP,SMER,SF,ANO,KSS,HZD,ASV,S.O.S.,PS,NÁDEJ,ZSNS
405ŠaľaTešedíkovoGyula Borsányi1065zvolenýSMK-MKP
405ŠaľaTrnovec nad VáhomJúlius Rábek551zvolenýNEKA
405  Ján Hrabovský514 NEKA
405ŠaľaVlčanyJúlius Iván962zvolenýSMK-MKP
405  Ondrej Čiernik444 NEKA
405ŠaľaŽihárecAlajos Baranyay634zvolenýSMK-MKP
406ŠtúrovoBajtavaJozef Struhár218zvolenýNEKA
406  Alfréd Ballán53 SMER
406ŠtúrovoBeláMichal Varga178zvolenýNEKA
406ŠtúrovoBíňaErika Mesárová540zvolenáNEKA
406ŠtúrovoBrutyAlexander Hubač271zvolenýNEKA
406  Ottó Szvetlík168 SMK-MKP
406ŠtúrovoGbelceGabriel Mihalik792zvolenýNEKA
406  Štefan Balogh211 SMK-MKP
406  Ľudovít Kürthy78 NEKA
406ŠtúrovoChľabaHenrieta Kosznovszka341zvolenýNEKA
406  Ladislav Baran16 SMK-MKP
406  Peter Baran13 NEKA
406ŠtúrovoKamenica nad HronomJudita Slivová545zvolenáNEKA
406  František Párkanský144 NEKA
406ŠtúrovoKamenínLadislav Benefi505zvolenýSMK-MKP
406  Júlia Dudásová210 NEKA
406  František Rajner55 ĽS-HZDS
406ŠtúrovoKamenný MostLadislav Magát413zvolenýNEKA
406  Katarína Heiszlerová223 SMK-MKP
406  Juraj Pušš34 NEKA
406  Alexander Kianek14 NEKA
406ŠtúrovoLeľaTibor Šipoš165zvolenýSMK-MKP
406  Jozef Kovács42 SMER
406ŠtúrovoĽubáImrich Gőz150zvolenýNEKA
406  Bohuslav Šimurka126 NEKA
406ŠtúrovoMalá nad HronomAladár Tamás148zvolenýSMK-MKP
406ŠtúrovoMalé KosihyAnna Molnárová110zvolenáNEKA
406  Peter Fritz94 NEKA
406  Gabriel Antal44 SMK-MKP
406ŠtúrovoMužlaKároly Drapák807zvolenýNEKA
406  Béla Mészáros282 SMK-MKP
406ŠtúrovoNánaZuzana Matusková430zvolenáSMK-MKP
406  Tibor Kanička150 NEKA
406ŠtúrovoNová VieskaRóbert Kis343zvolenýSMK-MKP
406  Csaba Geri89 NEKA
406  Jozef Libárik18 NEKA
406ŠtúrovoObidTibor Nagy320zvolenýSMK-MKP
406ŠtúrovoPavlováMónika Górová89zvolenáSMK-MKP
406  Mária Gulaiová84 NEKA
406  Joachim Kiss10 NEKA
406ŠtúrovoSalkaJán Józsa378zvolenýNEKA
406  Arpád Valašek200 SMK-MKP
406  Zuzana Dikáczová45 NEKA
406  Viliam Ziman44 NEKA
406  László Dávid21 NEKA
406ŠtúrovoSikeničkaMária Blasková152zvolenáSMK-MKP
406  Attila Tóth88 NEKA
406  Zoltán Benko22 NEKA
406  Renáta Mészárosová10 NEKA
406  Irena Čenkyová6 NEKA
406  Katarína Molnárová3 NEKA
406ŠtúrovoSvodínAttila Szász791zvolenýNEKA
406  Dezső Nágel513 SMK-MKP
406  Ľubomír Ferkodič34 SDKÚ-DS
406ŠtúrovoŠarkanBeata Székelyová156zvolenáNEKA
406  Csaba Rana58 NEKA
406ŠtúrovoŠtúrovoJán Oravec2811zvolenýNEKA
406  László Szigeti1681 SMK-MKP
407TopoľčanyArdanovceĽubomíra Ondrejková89zvolenáSMER
407  Peter Chramazda55 ĽS-HZDS
407TopoľčanyBelinceĽubomír Varga111zvolenýĽS-HZDS,SNS
407  Igor Pargáč66 KDH
407TopoľčanyBiskupováStanislav Knížat65zvolenýNEKA
407  Eduard Kupec54 SMER
407  Ján Knížat30 ĽS-HZDS
407TopoľčanyBlesovceMiroslav Murčo92zvolenýSNS
407  Zdeněk Michalec83 SMER
407  Eduard Novotný35 ĽS-HZDS
407TopoľčanyBojnáRudolf Hayden546zvolenýSMER
407  Daniel Lukačovič473 NEKA
407  František Mihalovič9 SNS
407TopoľčanyČeľadinceMilan Moravka165zvolenýĽS-HZDS
407TopoľčanyČermanyImrich Chrenko150zvolenýĽS-HZDS
407  Milan Meluš54 SNS
407  Ján Jakubička22 NEKA
407TopoľčanyDvorany nad NitrouFrantišek Košecký300zvolenýNEKA
407TopoľčanyHajná Nová VesJán Gajdoš118zvolenýĽS-HZDS
407  Igor Koma81 NEKA
407  Daniela Pataiová16 NEKA
407  Blažena Ďurčeková16 NEKA
407TopoľčanyHorné ChlebanyJán Mašír139zvolenýNEKA
407  Jozef Ladický64 NEKA
407TopoľčanyHorné ObdokovceAnton Kusý290zvolenýNEKA
407  Gabriela Macháčová263 SMER
407  Michal Majtán130 ĽS-HZDS
407  Juraj Gubáň89 NEKA
407  Magdaléna Melušová5 KDH
407TopoľčanyHorné ŠtitáreLadislav Halo143zvolenýKDH
407  Oľga Balajková61 NEKA
407  Jozef Balajka31 NEKA
407TopoľčanyHrušovanyBernard Fraňo309zvolenýKDH
407  Jozef Benca227 ĽS-HZDS,SMER,SNS
407TopoľčanyChrabranyĽubomír Goga276zvolenýKDH
407  Otto Goga108 ĽS-HZDS,SMER,SNS
407TopoľčanyJacovceImrich Hermann601zvolenýNEKA
407  Jozef Toman134 SNS
407  Jaroslav Božik123 SMER
407  Pavol Hlísta47 SDKÚ-DS
407TopoľčanyKamanováEmil Šupa144zvolenýSMER
407  Peter Hudec110 SNS
407  Daniela Šišková31 KSS
407  Helena Némethová31 ĽS-HZDS
407TopoľčanyKoniarovceJozef Kucka177zvolenýKDH
407TopoľčanyKovarceHelena Paučírová291zvolenáNEKA
407  Zdenka Davidovičová237 SMER
407  Jaroslav Bujna98 KSS
407  Milan Čitársky76 NEKA
407  Rudolf Žovinec37 ĽS-HZDS
407  Štefan Hajnovič26 SNS
407TopoľčanyKrnčaJaroslav Kačina447zvolenýNEKA
407  Miloš Čižmárik125 KDH
407  Stanislav Streicher88 ĽS-HZDS
407  Mária Šupová17 NEKA
407TopoľčanyKrtovceJuraj Oravec123zvolenýSMER,ĽS-HZDS
407  Marek Németh41 SDKÚ-DS
407  Peter Kočajda21 SNS
407TopoľčanyKrušovceIvan Hubinský550zvolenýSMER
407  Juraj Uhrík388 ĽS-HZDS,SNS
407  Eva Gálisová22 NEKA
407TopoľčanyKuzmicePeter Mojžiš103zvolenýNEKA
407  František Daňo102 ĽS-HZDS
407  Martina Martonová88 NEKA
407  Jozef Grman56 SMER
407  Jozef Cifra28 NEKA
407  Iveta Vachová11 NEKA
407TopoľčanyLipovníkDušan Turčan132zvolenýSMER
407TopoľčanyLudaniceBohumír Donoval606zvolenýNEKA
407  Ľubica Petráková172 NEKA
407  Pavel Gerhát48 SMER
407  Vladimír Čerňan31 ĽS-HZDS
407  Dezider Krajčovič30 KDH
407TopoľčanyLužanyĽubomír Goga79zvolenýKDH
407  Rudolf Matejovič39 SMER
407TopoľčanyMalé RipňanyPavol Gubáň178zvolenýSMER
407  Ľudovít Moravčík137 ĽS-HZDS
407TopoľčanyNemčiceJozef Mokoš275zvolenýSMER
407  Miroslav Obert147 HZD
407  Peter Pavlík70 NEKA
407  Milan Sivák50 NEKA
407TopoľčanyNemečkyViera Uhlárová97zvolenáNEKA
407TopoľčanyNitrianska BlatnicaMichal Toman297zvolenýNEKA
407  Juraj Rybnikár216 SMER
407  Jozef Líška79 ĽS-HZDS
407  Eva Medeková32 NEKA
407  Jozef Králik3 KDH
407TopoľčanyNitrianska StredaMária Majtánová137zvolenáNEKA
407  Ivan Remeň129 KSS
407  Juraj Bajcar95 NEKA
407  Monika Remeňová90 ĽS-HZDS
407TopoľčanyNorovceGalina Striežencová141zvolenáNEKA
407  Anna Priecelová40 ĽS-HZDS
407  Dušan Boháčik26 SMER
407  Iveta Ďurinská4 NEKA
407TopoľčanyOponiceJán Lukniš273zvolenýĽS-HZDS
407  Miroslav Novák169 SMER
407  Milan Gál22 SNS
407TopoľčanyOrešanyRóbert Kopáčik112zvolenýĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanyPodhradieFrantišek Božik91zvolenýSMER
407TopoľčanyPrašiceĽubomír Paulovič636zvolenýSMER
407  Pavol Suchoň514 ĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanyPráznovceJaroslav Blina199zvolenýĽS-HZDS
407  Zdenka Olšanská147 NEKA
407  Milan Šefranik94 SMER
407  Ján Pančík42 NEKA
407  Štefan Novotný27 SDKÚ-DS
407  Jozef Jakubík7 SNS
407  Igor Pravda2 NEKA
407TopoľčanyPreseľanyJuraj Trsťan405zvolenýNEKA
407TopoľčanyRadošinaFrantišek Šugra433zvolenýNEKA
407  Libuša Lisová411 SMER
407  Bohuš Močko165 NEKA
407TopoľčanyRajčanyMária Švecová249zvolenáNEKA
407  Ladislav Bujna53 NEKA
407  Peter Bujna17 SMER
407TopoľčanySolčanyJuraj Soboňa684zvolenýĽS-HZDS
407TopoľčanySolčiankyDušan Ondruška117zvolenýĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanySúlovceGabriel Svorad242zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
407  Mária Kopcová36 NEKA
407  Patrik Svorad35 NEKA
407TopoľčanySvrbiceJán Hertel69zvolenýSMER
407  Emília Sláviková38 ĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanyŠalgovceTibor Púček115zvolenýĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanyTesáreVladimír Ševc141zvolenýSMER
407  Daniel Bago122 KDH
407  Ján Janík107 NEKA
407  Ľuboš Urminský28 NEKA
407  Jaroslav Janík18 ĽS-HZDS
407TopoľčanyTopoľčanyPeter Baláž3771zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
407  Karol Zaťko1308 NEKA
407  Pavol Segeš969 SDKÚ-DS
407  Peter Jurkovič599 ANO
407  Marian Kňaze443 NEKA
407TopoľčanyTovarníkyPeter Vaňo541zvolenýSMER
407  František Imriška87 NEKA
407TopoľčanyTvrdomesticeJán Páleník132zvolenýNEKA
407  Jozef Beňo88 SDKÚ-DS
407  Jozef Helbich24 ĽS-HZDS,SNS
407TopoľčanyUrminceJozef Cifra582zvolenýĽS-HZDS
407  Daniel Lukačovič162 SMER
407  Štefan Mesároš36 NEKA
407  Július Skladaný3 SPV-G3000
407TopoľčanyVelušovceJozefína Paulovičová175zvolenáKDH
407  Milan Mondok131 ĽS-HZDS,SMER,SNS
407TopoľčanyVeľké DvoranyEmil Dinga227zvolenýĽS-HZDS
407  Tibor Zachar147 SMER
407TopoľčanyVeľké RipňanyJozef Balážik817zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH
407  Vladimír Koštial185 SPV-G3000
407TopoľčanyVozokanyJozef Kucharovič177zvolenýSMER
407  Juraj Rožek41 NEKA
407  Bibiána Pospiechová3 NEKA
407TopoľčanyZávadaZoltán Bajzík132zvolenýĽS-HZDS
407  Ján Bajzík102 KDH
407  Marián Petruš90 SMER
501ČadcaČadcaJozef Vražel2124zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS,HZD
501  Milan Gura1947 KDH,SZ,NÁDEJ
501  Jozef Pohančeník972 NEKA
501  Ján Klučka897 NEKA
501  Jozef Marec529 NEKA
501  Jozef Pajer252 NEKA
501  Jaroslav Hacek195 NEKA
501  Peter Glasnák187 NEKA
501  Pavol Palubiak105 NEKA
501  Darina Halušková40 NEKA
501  František Slabý26 NEKA
501ČadcaČiernePavol Gomola995zvolenýSNS,KDH
501  František Kužma628 SMER,ĽS-HZDS
501ČadcaDlhá nad KysucouPavol Koiš148zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
501ČadcaDunajovMilada Chlastáková367zvolenáSMER,SNS,ĽS-HZDS
501ČadcaKlokočovĽuboš Stríž756zvolenýKDH
501  Martina Michálková587 SMER,SNS,ĽS-HZDS
501ČadcaKlubinaBožena Poliačková121zvolenáĽS-HZDS
501  Ondrej Kubica98 SNS
501  Vladimír Tomčiak79 SMER
501  František Koňúch29 HZD
501ČadcaKorňaJozef Kontrík672zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
501  František Hurik491 NEKA
501ČadcaKrásno nad KysucouJozef Horník1185zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS,KDH,HZD
501  Vladimír Kasaj639 NEKA
501  Daniela Plánková563 NEKA
501  Mária Goreková332 NEKA
501  Anton Straka137 NEKA
501  Michal Koňuch92 NEKA
501  Jozef Králik40 NEKA
501ČadcaMakovMarián Masnica694zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
501  Jozef Pavlík211 NEKA
501  Rastislav Gajdoš79 KSS
501ČadcaNová BystricaMilan Kotvas508zvolenýĽS-HZDS
501  Miroslav Pavelek408 NEKA
501  Ján Šutiak215 SNS
501  Marcel Kubinčan114 NEKA
501  Monika Držiaková87 SMER
501ČadcaOlešnáStanislav Novotný344zvolenýNEKA
501  Ladislav Bocko263 SMER,ĽS-HZDS
501  Stanislav Škulavik113 HZD
501ČadcaOščadnicaMiloslav Šulgan1335zvolenýNEKA
501  František Lipták130 ĽS-HZDS
501  Štefan Gurovič100 KDH
501  Ladislav Gužík66 NEKA
501ČadcaPodvysokáMilan Matlák387zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
501  Beáta Jurgová83 KDH,SDKÚ-DS
501  Helena Matláková81 NEKA
501  Miloš Hruška14 S.O.S.
501ČadcaRadôstkaJaroslav Fekula217zvolenýNEKA
501  Marta Huláková214 ĽS-HZDS
501ČadcaRakováAnton Heglas761zvolenýSNS
501  František Broš423 ĽS-HZDS
501  Miroslav Mareček301 SMER
501  Zuzana Mahútová257 NEKA
501  Jozef Šamaj254 NEKA
501  Miroslav Mariak227 NEKA
501  Peter Špita103 SDKÚ-DS
501ČadcaSkalitéAndrea Šimurdová886zvolenáĽS-HZDS
501  Jozef Potočár798 NEKA
501ČadcaStará BystricaJán Podmanický1430zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS,HZD
501  Štefan Zajačik199 OKS
501ČadcaStaškovJán Dodek717zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS,HZD
501  Vladimír Gajdošík234 NEKA
501  Ladislav Šimčisko233 NEKA
501  Miroslav Blažíček19 NEKA
501ČadcaSvrčinovecJuraj Strýček609zvolenýNEKA
501  Marta Cyprichová359 SNS
501  Ondrej Malicher205 SMER
501  Karol Najdek178 NEKA
501  Peter Šimčisko80 ĽS-HZDS
501  Anton Strýček59 S.O.S.
501  Vladimír Zákopčan26 KSS
501  Marcela Kölešová6 NEKA
501ČadcaTurzovkaMiroslav Rejda1418zvolenýNEKA
501  Viera Belková1266 SMER,SNS,ĽS-HZDS
501  Rudolf Michnica381 NEKA
501  Stanislav Comorek69 NEKA
501ČadcaVysoká nad KysucouLadislav Kubačák628zvolenýSMER
501  Anton Opial371 NEKA
501  Mária Kováčiková139 ĽS-HZDS
501  Miroslav Fuljer72 SNS
501ČadcaZákopčieFrantišek Hažík466zvolenýSNS
501  Stanislav Holeščák220 SMER,ĽS-HZDS
501ČadcaZborov nad BystricouJozef Čička718zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS,HZD
501  Eva Budošová318 NEKA
502Dolný KubínBzinyJán Beňuš187zvolenýSDKÚ-DS
502  Ján Pšenák84 SNS
502  Anton Danko29 KDH
502Dolný KubínDlhá nad OravouBartolomej Gonos262zvolenýSMER,SDKÚ-DS,KDH
502  Pavel Capuliak191 NEKA
502  Tomáš Mintál170 ĽS-HZDS
502  Jozef Geloň3 ANO
502Dolný KubínDolný KubínIvan Budiak4010zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
502  Ľubomír Bláha2255 NEKA
502  Peter Florek500 KDH
502  Michal Sporina281 NEKA
502Dolný KubínHorná LehotaJozef Mikuláš161zvolenýSMER
502  Emília Franeková106 ĽS-HZDS
502  Jozef Gura10 KDH
502Dolný KubínChlebniceAnton Staš307zvolenýNEKA
502  Milan Maxoň172 NEKA
502  Peter Štefka108 SDKÚ-DS,SMER
502  Jozef Šutta78 KDH
502Dolný KubínIstebnéJán Čief287zvolenýSMER,SDKÚ-DS,KDH
502  Miloš Kováčik150 NEKA
502  Lýdia Fačková118 NEKA
502  Milota Čutková65 NEKA
502  Pavol Bystrický64 KSS
502  Jozef Callo60 ĽS-HZDS
502  Ján Andel30 ÚSVIT
502Dolný KubínJasenováRajmund Bradík209zvolenýNEKA
502  Milan Bencúr15 KSS
502Dolný KubínKraľovanyĽubor Had170zvolenýSMER
502Dolný KubínKriváPeter Džubek182zvolenýKDH
502  Stanislav Blšák175 NEKA
502  Jozef Tokarčík45 SNS
502  Jozef Maruniak37 ĽS-HZDS
502Dolný KubínLeštinyJán Brašeň91zvolenýĽS-HZDS
502  Drahomíra Blahušiaková42 SMER
502Dolný KubínMalatináZdenko Kubáň307zvolenýKDH
502  Ján Hubčík149 ĽS-HZDS
502Dolný KubínMedzibrodie nad OravouMichal Janota180zvolenýKDH
502Dolný KubínOravská PorubaJaroslav Benko389zvolenýSMER
502  Ľubomír Sopúch91 SDKÚ-DS,KDH
502Dolný KubínOravský PodzámokJozef Záhora241zvolenýNEKA
502  Ján Kompan181 SMER
502  Zuzana Jurisová141 SDKÚ-DS
502  Miroslav Bobák86 ĽS-HZDS
502Dolný KubínOsádkaJuraj Murina45zvolenýNEKA
502Dolný KubínPárnicaMilada Antalová148zvolenáNEKA
502  Ján Hricko103 NEKA
502  Milan Hančiak68 SDKÚ-DS,KDH
502  Tibor Halamček33 SNS
502  Anna Michalicová23 ĽS-HZDS
502  Jozef Krivoš18 SMER
502Dolný KubínPokryváčJán Kysel76zvolenýSMER
502Dolný KubínPribišJozef Kováčik159zvolenýKDH
502  Emil Skokna57 NEKA
502  Viktor Ďaďo27 NEKA
502Dolný KubínPucovMetod Sojčák220zvolenýSDKÚ-DS
502  Albín Mudrončík130 KDH
502  František Maretta41 SMER
502  Ján Bečka23 NEKA
502  Michal Šaliga4 ĽS-HZDS
502Dolný KubínSedliacka DubováLadislav Tomáň191zvolenýSDKÚ-DS,KDH,SMER
502Dolný KubínVeličnáAnton Bukna354zvolenýSMER
502  Zuzana Stašová110 SF
502Dolný KubínVyšný KubínJaroslav Figuli162zvolenýĽS-HZDS
502  Milan Bajči125 SMER
502Dolný KubínZázriváJozef Kazárik312zvolenýSNS
502  Jozef Magdolen285 KDH
502  Juraj Šutor260 NEKA
502  Pavol Láštic149 NEKA
502  Martin Brezina122 NEKA
502  Anton Hakáč14 ĽS-HZDS
502Dolný KubínŽaškovKarol Brodňanský552zvolenýKDH
502  Vladimír Farko204 SDKÚ-DS,SMER
503Liptovský MikulášBeňadikováViliam Zlejší129zvolenýSMER
503  Zdenek Tekel74 NEKA
503  Martin Gurecký13 NEKA
503Liptovský MikulášBobrovčekLadislav Staroň83zvolenýNEKA
503Liptovský MikulášBobrovecLadislav Sedlák450zvolenýKDH
503  Dušan Bučko215 NEKA
503  Katarína Osadská148 SMER
503  Pavel Šinko86 NEKA
503Liptovský MikulášBobrovníkIvan Ivanovský65zvolenýĽS-HZDS
503  Peter Kocúr37 SMER
503Liptovský MikulášBukovinaPavol Debnár47zvolenýSMER
503  Vlasta Halušková40 NEKA
503  Mária Teniaková7 NEKA
503Liptovský MikulášDemänovská DolinaIvan Šimko133zvolenýSMER
503  Jakub Vojtek117 NEKA
503  Štefan Šramka44 NEKA
503  Tibor Kočtúch  SNS
503  Jaroslav Veverica  NEKA
503  Ján Urban  NEKA
503Liptovský MikulášDúbravaVladimír Janičina261zvolenýNEKA
503  Vladimír Janičina188 HZD
503  Nataša Moravčíková155 NEKA
503  Ľubica Nemcová134 ĽS-HZDS,SMER,SNS
503Liptovský MikulášGalovanyStanislav Devečka87zvolenýNEKA
503  Ľudmila Paulínyová28 HZD
503  Gabriela Chodásová19 SMER
503  Miroslav Hodoš13 NEKA
503Liptovský MikulášGôtovanyPavel Droppa167zvolenýSMER
503  Ján Krajči72 NEKA
503Liptovský MikulášHutyMilan Badlík93zvolenýĽS-HZDS,SMER
503  František Drobúl20 KDH
503  Pavol Sálus17 SNS
503Liptovský MikulášHybeMartin Piovarči677zvolenýSMER
503  Ľubica Vrlíková195 NEKA
503Liptovský MikulášIžipovceMilan Franko38zvolenýNEKA
503Liptovský MikulášJakubovanyDušan Žiaran216zvolenýSNS,SMER,ĽS-HZDS
503  Ján Sochor15 ANO
503Liptovský MikulášJalovecJuraj Poproč84zvolenýSMER
503  Milan Danko79 ĽS-HZDS
503  František Mello0 SNS
503Liptovský MikulášJamníkPavel Dzuriak167zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
503  Pavel Krajčuška91 NEKA
503Liptovský MikulášKonskáMilan Uličný59zvolenýNEKA
503  Elena Dermeková46 Misia 21
503  Ľubomír Pleva16 NEKA
503  Karol Kuna6 HZD
503  Ján Jančuška5 SMER
503Liptovský MikulášKráľova LehotaVladimír Kapríni223zvolenýNEKA
503Liptovský MikulášKvačanyLadislav Klepáč113zvolenýSMER
503Liptovský MikulášLaziskoFrantišek Púčik171zvolenýHZD
503  Emil Varga51 NEKA
503  Miroslav Varga28 ĽS-HZDS,SMER,SNS
503Liptovský MikulášLiptovská AnnaIvan Bella35zvolenýNEKA
503  Miroslav Manco17 ĽS-HZDS
503Liptovský MikulášLiptovská KokavaJúlius Porubän477zvolenýNEKA
503  Vladimír Fáber57 ĽS-HZDS,SMER,SNS
503Liptovský MikulášLiptovská PorúbkaMarián Sklenár451zvolenýNEKA
503  Ján Harich110 ĽS-HZDS
503Liptovský MikulášLiptovská SielnicaKvetoslava Borošková128zvolenáĽS-HZDS
503  Ján Svitek86 NEKA
503  Jaroslav Plachý81 SMER
503  Peter Furgaľák41 KDH
503  Libor Ježík8 NEKA
503  Daniel Kapina0 NEKA
503Liptovský MikulášLiptovské BeharovceJozef Malý19zvolenýSNS
503  Vladimír Čáni14 SDKÚ-DS
503  Žofia Nemešová9 SMER
503Liptovský MikulášLiptovské KľačanyViera Tomčíková154zvolenáHZD
503Liptovský MikulášLiptovské MatiašovceJán Jaňák138zvolenýKDH
503Liptovský MikulášLiptovský HrádokBranislav Tréger2411zvolenýNEKA
503  Peter Čajka424 NEKA
503  Vasil Popovič261 SMER
503Liptovský MikulášLiptovský JánJuraj Filo216zvolenýNEKA
503  Jozef Lukáč179 SMER
503  Ján Fillo55 SDKÚ-DS
503  Vladimír Šarafín39 SNS,ĽS-HZDS
503Liptovský MikulášLiptovský MikulášJán Blcháč6195zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS,SF,HZD,ANO
503  Alexander Slafkovský5385 SDKÚ-DS,KDH
503Liptovský MikulášLiptovský OndrejĽuboš Žubor172zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
503Liptovský MikulášLiptovský PeterAnna Papajová274zvolenáSMER
503  Emília Grendelová110 ĽS-HZDS,SNS
503  Zdenka Kubániová105 NEKA
503  Pavol Lojdl77 NEKA
503  Ján Palider56 ANO
503  Jaroslav Banáš55 NEKA
503Liptovský MikulášLiptovský TrnovecJán Stankoviansky178zvolenýNEKA
503  Igor Sloboda108 NEKA
503  Ján Záborský40 SDKÚ-DS
503Liptovský MikulᚼubeľaMilan Kubík319zvolenýNEKA
503  Pavol Tomčík228 ĽS-HZDS,SNS,SMER
503  Peter Slavkovský76 ANO
503  Jozef Urban40 NEKA
503Liptovský MikulášMalatínyPeter Pethö68zvolenýHZD
503  Ivana Tholtová38 SNS
503Liptovský MikulášMalé BorovéJán Kokoška72zvolenýĽS-HZDS,SMER
503  Miroslav Kováč57 SNS
503Liptovský MikulášMalužináŠtefan Firášek120zvolenýKDH
503  Milan Pastucha26 SDKÚ-DS
503Liptovský MikulášNižná BocaJozef Böhmer69zvolenýSMER
503  Marcela Herichová49 NEKA
503Liptovský MikulášPartizánska ĽupčaĽubomír Frič444zvolenýSMER
503  Vojtech Baldovič131 NEKA
503  Jozef Hegeduš111 NEKA
503  Ján Šindléry31 ANO
503  Ondrej Kraľovanský19 NEKA
503  Michal Beňo16 SDKÚ-DS
503  Viliam Husarčík8 KDH
503Liptovský MikulášPavčina LehotaMiroslav Ščasný109zvolenýSNS,SMER,ĽS-HZDS
503  Daniel Klepáč103 NEKA
503Liptovský MikulášPavlova VesBartolomej Valo80zvolenýNEKA
503  Iveta Bacúrová38 NEKA
503  Drahotín Vallo15 KSS
503  Milan Tomko6 SNS,SMER,ĽS-HZDS
503Liptovský MikulášPodtureňMarián Vojtík318zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
503Liptovský MikulášPribylinaMilan Kohút238zvolenýNEKA
503  Dagmar Jurčová233 ĽS-HZDS,SMER,SNS
503  Ján Čabaj183 NEKA
503Liptovský MikulášProsiekJanka Kollárová71zvolenáSMER
503  Ivan Trnovský44 NEKA
503Liptovský MikulášSmrečanyVladimír Šiarnik236zvolenýSDKÚ-DS
503  Jaroslav Stromko68 NEKA
503Liptovský MikulášSvätý KrížDušan Matejka235zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
503  Milan Matejka129 NEKA
503Liptovský MikulášTrstenéAnna Naďová83zvolenáSDKÚ-DS
503Liptovský MikulášUhorská VesMichal Pavelica125zvolenýSMER
503Liptovský MikulášVavrišovoJán Janotka155zvolenýNEKA
503  Ivan Striha105 NEKA
503  Ľudovít Surovček91 NEKA
503Liptovský MikulášVažecĽuboslav Klein611zvolenýSMER
503  Jaroslav Bednár290 ĽS-HZDS
503  Daniel Šeďo194 NEKA
503Liptovský MikulášVeľké BorovéKamil Jančura20zvolenýKDH
503  Jozef Belko19 NEKA
503Liptovský MikulášVeterná PorubaJán Socháň81zvolenýSNS
503  Pavel Tomko75 SDKÚ-DS
503Liptovský MikulášVlachyĽubomír Marjovič157zvolenýSMER
503  Ján Švec144 ĽS-HZDS
503Liptovský MikulášVyšná BocaĽubica Trégerová47zvolenáSMER
503  Pavol Králik41 ĽS-HZDS,SNS
503Liptovský MikulášVýchodnáPavel Krupa674zvolenýĽS-HZDS,SNS
503  Ján Michalko152 SMER
503  Milan Rezník134 NEKA
503Liptovský MikulášZávažná PorubaPavel Baráni359zvolenýNEKA
503  Magdaléna Iľanovská91 NEKA
503  Miroslav Iľanovský81 NEKA
503  Ján Jambrich60 NEKA
503  Vladimír Mlynček34 SDKÚ-DS
503  Milan Kuľhavý27 NEKA
503  Martin Plch19 NEKA
503Liptovský MikulᚎiarPeter Moravčík139zvolenýNEKA
504MartinAbramováMilan Černák65zvolenýĽS-HZDS,SNS
504  Ján Maršala14 SLNKO
504MartinBelá - DuliceAnna Badínová258zvolenáNEKA
504  Ľubomír Ladiver220 SMER
504  Elena Ladiverová147 NEKA
504  Drahuša Bezděková24 NEKA
504MartinBeniceMilan Remšík104zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
504  Milan Bízik47 NEKA
504  Milan Porubský27 NEKA
504MartinBlatnicaIvica Súkeníková180zvolenáNEKA
504  Ján Kohútka129 NEKA
504  Cyril Zacharovský75 NEKA
504  Jozef Koša67 ĽS-HZDS,SMER
504  Igor Hraško28 SLNKO
504  Oľga Fillová16 NEKA
504MartinBlažovceMilan Michalka57zvolenýNEKA
504MartinBodorováJana Pagáčová97zvolenáNEKA
504  Jozef Kafrík36 SNS
504MartinBorcováJozef Rišian40zvolenýĽS-HZDS
504  Marcela Pavlásková36 NEKA
504  Anton Panáček8 SMER
504MartinBrieštiePavel Beňo63zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
504MartinBudišEmília Frnová57zvolenáSMER
504  Magdaléna Húsová29 KSS
504MartinBystričkaKamil Beláň322zvolenýNEKA
504  Anna Paľovčíková215 SMER
504  Zdenka Maršalová130 NEKA
504  Dušan Lajčiak51 NEKA
504  Ján Petráš19 NEKA
504  Ivan Peterka5 NEKA
504MartinČremošnéMilan Hruška47zvolenýĽS-HZDS,SNS
504  Ľubomír Chorváth12 SMER
504MartinDolný KalníkMária Švehlová15zvolenáNEKA
504  Jozef Jesenský8 NEKA
504MartinDražkovceViera Šalagová210zvolenáNEKA
504  Ľubica Hricová111 NEKA
504  Ján Štefanides57 SMER
504MartinDubovéĽubomír Lettrich291zvolenýKSS,ĽS-HZDS,SNS
504  Dušan Vereš149 SMER
504MartinĎanováKristína Adamišová177zvolenáĽS-HZDS
504  Miroslav Ďanovský78 NEKA
504  Jozefína Revúsová26 SMER
504  Iveta Švábiková11 NEKA
504MartinFolkušováMilan Sopóci56zvolenýNEKA
504MartinHájJarmila Ižipová135zvolenáĽS-HZDS
504  Ivan Oravec103 SMER,SNS
504MartinHorná ŠtubňaOndrej Piški512zvolenýNEKA
504MartinHorný KalníkZdenka Jablonská45zvolenáNEKA
504MartinIvančináRút Krausová50zvolenáĽS-HZDS
504MartinJasenovoMária Ertelová99zvolenáĽS-HZDS
504MartinJazernicaJaroslav Marek67zvolenýSMER
504  Ivan Gejdoš29 NEKA
504  Martina Janíková29 NEKA
504  Peter Kuzmány27 NÁDEJ
504MartinKaľamenováMiloslav Kubík34zvolenýĽS-HZDS
504  Martina Čičmancová30 ANO
504MartinKláštor pod ZnievomMaroš Halahija429zvolenýNEKA
504  Vladimír Šišan321 KDH,SMER,SF,SNS
504  Jana Mizerová10 NEKA
504MartinKošťany nad TurcomAnna Hlinková297zvolenáSMER
504  Milan Lupták100 NEKA
504  Milan Remeň77 NEKA
504  Ľubomír Hlinka69 NEKA
504  Andrea Výbošťoková32 NEKA
504MartinKrpeľanyPavol Olšovský423zvolenýSMER
504  Jaroslav Kráľ189 NEKA
504  Ľubomír Vaňko38 ĽS-HZDS
504MartinLaskárLenka Janíková24zvolenáNEKA
504  Martina Brodzianska20 NEKA
504  Marián Kvorka16 SMER
504MartinLiešnoZdenka Judáková32zvolenáANO
504MartinLipovecZdenka Kellerová362zvolenáNEKA
504  Ernest Birvoň45 KDH
504MartinMalý ČepčínElena Schererová212zvolenáSMER,ĽS-HZDS,SNS
504MartinMartinAndrej Hrnčiar5379zvolenýNEKA
504  Jozef Stahl4197 SMER,SNS,ĽS-HZDS,KSS,HZD
504  Stanislav Bernát2508 NEKA
504  Stanislav Janiš1834 SDKÚ-DS
504  Peter Kašuba1402 NEKA
504  Viliam Majda865 KDH
504  Vladimír Zajac288 NEKA
504MartinMoškovecAnna Staňová36zvolenáNEKA
504MartinMošovceJán Žirko434zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
504MartinNecpalyPeter Majko340zvolenýNEKA
504  Jana Hrúzová72 ĽS-HZDS
504  Danica Dianovská64 SDKÚ-DS
504MartinNolčovoDušan Stano72zvolenýSMER
504  Peter Stano62 ĽS-HZDS
504  Oľga Fekečová31 SNS
504  Jozef Vojt9 NEKA
504MartinOndrašováAdam Staňo31zvolenýĽS-HZDS,SNS
504  Juraj Hinko15 NEKA
504MartinPodhradieSlavomír Tomka271zvolenýNEKA
504  Jana Bellová42 NEKA
504MartinPríbovceJaroslav Brzák186zvolenýNEKA
504  Erika Vrabcová128 NEKA
504  Jozef Stach82 NEKA
504  Magdaléna Koraušová53 NEKA
504  Ľubica Miškusová29 NEKA
504MartinRakovoJán Franek111zvolenýSMER
504  Monika Ondrušová52 NEKA
504MartinRakšaMarta Krásna58zvolenáNEKA
504  Ján Grauzeľ39 SMER
504  Peter Ryba37 ĽS-HZDS
504MartinRudnoDušan Menich87zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
504  Janka Pálešová35 NEKA
504  Vladimír Klein22 NEKA
504MartinSklabinský PodzámokJaroslav Jambor63zvolenýNEKA
504MartinSklabiňaJán Brodenec209zvolenýNEKA
504MartinSklenéJán Kohútka260zvolenýNEKA
504  Miroslav Gábriš95 NEKA
504  Erika Lahutová5 SMER
504MartinSlovanyElena Jackulíková192zvolenáNEKA
504  Marta Piatriková46 NEKA
504MartinSlovenské PravnoĽubomír Lichner293zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
504  Zdenko Blaško153 NEKA
504  Marta Hrúzová81 NEKA
504MartinSocovceJán Ulej102zvolenýNEKA
504MartinSučanyJozef Petráš542zvolenýNEKA
504  Dušan Malko522 NEKA
504  Vladimír Plžík279 NEKA
504  Peter Belica234 KDH,SF
504  Libuša Martinčeková94 SDKÚ-DS
504  Eva Bencová67 NEKA
504  Dana Cervanová64 SMER
504  Milan Badáň45 NEKA
504MartinŠútovoVladislav Jurečka137zvolenýNEKA
504  Marta Balková125 SNS,ĽS-HZDS
504  Slavko Balko18 SMER
504  Jozef Noga9 NEKA
504MartinTrebostovoIvan Hašto154zvolenýSNS,ĽS-HZDS
504  Miroslav Debnár110 SMER
504MartinTrnovoJán Lukáč85zvolenýNEKA
504MartinTuranyMiroslav Blahušiak1042zvolenýSMER
504  Dušan Novysedlák565 NEKA
504  Ivan Jesenský279 NEKA
504  Viktor Koleň47 NEKA
504  Dušan Štetka32 NEKA
504  Miroslav Brxa21 KSS
504MartinTurčekOľga Wagnerová192zvolenáNEKA
504  Iveta Mesíková98 NEKA
504  Ján Rusnák54 SMER
504MartinTurčianska ŠtiavničkaPeter Očka243zvolenýSDKÚ-DS
504  Dušan Kostra104 NEKA
504  Ivan Pták79 ĽS-HZDS
504MartinTurčianske JasenoJanka Jesenská61zvolenáNEKA
504MartinTurčianske KľačanyBožena Jurečková234zvolenáNEKA
504  Miroslav Lamoš188 NEKA
504  Rastislav Lojš71 NEKA
504  Miroslav Husár0 NEKA
504MartinTurčianske TepliceMichal Sygút1544zvolenýNEKA
504  Jozef Turčány1280 NEKA
504  Milota Martinková241 NEKA
504  Štefan Zuskin118 NEKA
504MartinTurčiansky ĎurIvan Bakoš68zvolenýNEKA
504MartinTurčiansky PeterStanislav Šalaga121zvolenýSMER
504  Štefan Škandera53 ANO
504MartinValčaŠtefan Paľo350zvolenýĽS-HZDS,SNS
504  Anna Frličková224 NEKA
504  Jozef Jakubec124 SMER
504  Eva Koppová59 NEKA
504  Dušan Šufák38 NEKA
504MartinVeľký ČepčínJana Boďová79zvolenáNEKA
504  Miroslav Lichner67 KSS
504MartinVríckoFrantišek Hideg179zvolenýNEKA
504MartinVrútkyMiroslav Mazúr 681zvolenýSMER
504  Branislav Zacharides 611 NEKA
504  Peter Šimkovič 309 NEKA
504  Mária Majdová 212 KDH,SF
504  František Kurhajec 181 ĽS-HZDS
504  Dušan Kramár 180 SNS
504  Svetozár Lamoš 145 NEKA
504  Jaroslav Vengrín 99 NEKA
504MartinŽabokrekyJozef Feja509zvolenýNEKA
504  Emil Rišian57 NEKA
504  Milan Schaffer51 NEKA
504  Milan Maruniak6 ĽS-HZDS,SNS
504  Pavol Fillo  NEKA
505NámestovoBabínMilan Matys276zvolenýSMER
505  Jozef Babinský201 SNS
505  Mária Bukovská92 ĽS-HZDS
505  Milan Babinský73 NEKA
505NámestovoBeňadovoMária Ondreková197zvolenáKDH
505  Jaroslav Kubalák139 SDKÚ-DS
505NámestovoBobrovAnton Grobarčík561zvolenýĽS-HZDS
505  Viera Namislovská271 NEKA
505NámestovoBrezaLadislav Matejčík399zvolenýNEKA
505NámestovoBrezovicaMichal Pida319zvolenýNEKA
505  Peter Hucík193 ĽS-HZDS
505  Milan Jendrášek104 SDKÚ-DS
505  Ján Sivko60 KDH
505  Ján Kubášek22 NEKA
505NámestovoČimhováImrich Šefčík139zvolenýNEKA
505  Katarína Pačechová117 SMER
505  Ján Števuliak66 KDH
505  Patricius Lieskovský9 SNS
505NámestovoHabovkaJán Taraj361zvolenýNEKA
505  Martin Ondrík148 NEKA
505  Eduard Lajčin116 KDH,SMER
505NámestovoHladovkaMária Kendralová429zvolenáKDH
505NámestovoHruštínFrantišek Škapec1204zvolenýKDH
505  Václav Kubirita135 SMER,SNS
505NámestovoKlinŠtefan Peňák305zvolenýNEKA
505  Štefan Volf155 KDH
505  Katarína Košútová141 SMER
505  Ľubomír Košút82 ĽS-HZDS
505  Karol Revaj75 HZD
505  Milan Úradník34 NEKA
505  Jozef Šatan7 NEKA
505NámestovoKrušetnicaJozef Stančík255zvolenýKDH
505  Igor Florek100 ĽS-HZDS
505  Terézia Pacoňová94 SDKÚ-DS
505NámestovoLiesekMartin Dreveňák738zvolenýKDH
505NámestovoLokcaMiroslav Valčičák771zvolenýKDH
505  Olga Papánová180 HZD
505  Pius Papán127 SDKÚ-DS
505NámestovoLomnáJozef Straka238zvolenýKDH
505  Miroslav Kovalovský80 ĽS-HZDS
505NámestovoMútneMária Juričková670zvolenáSDKÚ-DS
505  Marián Murín643 SMER,ĽS-HZDS,SNS
505NámestovoNámestovoJán Kadera2169zvolenýSMER
505  Peter Kuľha387 ĽS-HZDS
505  Jozef Miklušičák74 KDH
505  Elena Sládeková35 NEKA
505  Milan Kraus24 SDKÚ-DS
505NámestovoNižnáEugen Dedinský1324zvolenýNEKA
505  Jaroslav Rosina728 SMER,SNS,ĽS-HZDS
505NámestovoNovoťFrantišek Poleta780zvolenýNEKA
505  Stanislav Mikolajčík654 KDH
505NámestovoOravská JasenicaJozef Verček358zvolenýSMER
505  Václav Feranec164 NEKA
505  Milan Madleňák88 NEKA
505  Vladimír Madleňák34 SDKÚ-DS
505  Vladimír Farský24 ĽS-HZDS
505NámestovoOravská LesnáAlbín Viater943zvolenýKDH,SDKÚ-DS
505  Viera Mazúrová570 SMER,ĽS-HZDS,SNS
505NámestovoOravská PolhoraPeter Horváth774zvolenýNEKA
505  Jozef Pečarka321 ĽS-HZDS
505  Jozef Parigal189 HZD
505  Bohumil Vojtas118 NEKA
505NámestovoOravské VeseléVladimír Borák613zvolenýSMER
505  Miroslav Majkút548 NEKA
505NámestovoOravský Biely PotokJán Kaššák235zvolenýNEKA
505  Peter Kahan131 NEKA
505NámestovoPodbielJozef Domiňák348zvolenýSMER
505  Ján Sitek304 SLNKO
505  Dušan Dvorský59 NEKA
505NámestovoRabčaDušan Ratica1371zvolenýHZD,ĽS-HZDS,SMER,SDKÚ-DS
505  Dušan Piták233 NEKA
505  Ján Chromek85 SNS
505  Katarína Budzelová22 KDH
505NámestovoRabčiceJozef Slovík461zvolenýĽS-HZDS
505  Ján Mordel197 NEKA
505  Jozef Mihaliak113 SNS,SMER
505  Jozef Turac48 HZD
505NámestovoSihelnéJozef Gabriel467zvolenýKDH,ĽS-HZDS,SMER
505  Peter Piták117 SNS
505NámestovoSuchá HoraJozef Zurvalec314zvolenýNEKA
505  Anna Šikyňová251 KDH
505NámestovoŠtefanov nad OravouJozef Kakačka296zvolenýNEKA
505  Ján Strnádel61 SMER
505NámestovoTrstenáJozef Ďubjak1885zvolenýSMER
505  Juraj Bernaťák971 SDKÚ-DS
505  Ján Bukai163 SNS
505NámestovoTvrdošínIvan Šaško2658zvolenýSNS
505  Peter Sojčák1201 NEKA
505  Štefan Lukáči159 ANO
505NámestovoŤapešovoPavol Bugaj179zvolenýĽS-HZDS
505NámestovoVasiľovPeter Škombár207zvolenýĽS-HZDS
505  František Feja194 SMER,KDH
505NámestovoVavrečkaPavol Holmík437zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
505  Jozef Fajta103 NEKA
505NámestovoVitanováŠtefan Ondrík496zvolenýNEKA
505  Štefan Bôžek114 SMER
505  Dušan Božek22 NEKA
505NámestovoZábiedovoJán Banovčan260zvolenýNEKA
505  Ľubomír Knapík101 ĽS-HZDS,SNS,SMER
505NámestovoZákamennéMilan Vrábeľ1815zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS
505  Jozef Florek83 NEKA
505NámestovoZuberecVladimír Šiška496zvolenýKDH
505  Marián Jurina418 NEKA
505NámestovoZubrohlavaPavol Bugeľ428zvolenýSDKÚ-DS
505  Jozefa Šurinová291 NEKA
505  Janka Finiková153 SNS
505  Marián Drunek72 ĽS-HZDS
505  Albín Ganobjak9 SMER
506RužomberokBešeňováMartin Baran219zvolenýNEKA
506  František Likavec20 SMER
506RužomberokHubováZdenka Jarošová225zvolenáNEKA
506  Ján Černega199 NEKA
506  Marián Kyjo65 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Jaroslav Dančo28 NEKA
506RužomberokIvachnováVladimír Guoth158zvolenýKDH
506  Pavol Sálus56 NEKA
506  Milan Krakovský41 SMER
506  Alexander Krakovský36 NEKA
506RužomberokKalamenyJúlius Česák132zvolenýNEKA
506  Alena Hajasová113 NEKA
506RužomberokKomjatnáOtto Brtko431zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Štefan Gallo125 KDH
506  Pavol Drobúl66 NEKA
506  Štefan Pleško47 NEKA
506  Pavol Blana13 NEKA
506RužomberokLikavkaVladimír Roško945zvolenýKDH
506  Tibor Marton146 NEKA
506  Jaroslav Brtko86 NEKA
506  Dušan Zajac84 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506RužomberokLiptovská LúžnaAlbín Husarčík1037zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Koloman Črep261 ĽB
506RužomberokLiptovská OsadaRóbert Kuzma692zvolenýNEKA
506  Metod Jozefko58 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506RužomberokLiptovská ŠtiavnicaDušan Lauko289zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506RužomberokLiptovská TepláVladimír Šimalčík387zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Stanislav Ižo120 NEKA
506RužomberokLiptovské RevúceJán Borovský336zvolenýĽB
506  Juraj Praženica251 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Peter Praženica141 KDH
506  Slávka Chromková42 NEKA
506RužomberokLiptovské SliačeJán Ondrejka1186zvolenýKDH,SNS,SDKÚ-DS
506  Vladimír Fuňák677 NEKA
506  Anton Hlavatý130 NEKA
506  Stanislav Caban28 SMER
506RužomberokLiptovský MichalJuraj Vrtich102zvolenýNEKA
506  Juraj Bubala60 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Anton Weisz  KDH
506RužomberokLiskováJán Lauko668zvolenýNEKA
506  Tibor Kubala272 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Pavol Kubala164 KDH
506RužomberokLudrováPeter Dutka310zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Jozef Cibulka127 NEKA
506  Marián Šindléry66 KDH
506RužomberokLúčkyAnton Druska621zvolenýNEKA
506  Štefan Salva207 NEKA
506  Jozef Polóny24 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506RužomberokĽubochňaPeter Dávidík492zvolenýNEKA
506  Vojtech Žihlavník156 KDH
506RužomberokMartinčekMarián Lauko131zvolenýKDH
506  Oľga Jurčová57 NEKA
506  Ferdinand Kohút45 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506RužomberokPotokAlbín Bella52zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Peter Kubáň23 NEKA
506  Zdenko Mach7 NEKA
506RužomberokRužomberokMichal Slašťan3438zvolenýKDH
506  Juraj Čech2726 SMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Pavol Fischer1700 NEKA
506  Stanislav Chytka1185 NEKA
506RužomberokStankovanyJán Tatár396zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Rudolf Baleja345 KDH
506RužomberokŠtiavničkaLadislav Zvara216zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Stanislav Maslo58 NEKA
506RužomberokŠvošovAndrej Kostilnik292zvolenýNEKA
506  Jozef Babec52 NEKA
506  Anna Rošteková41 KDH
506RužomberokTuríkStanislav Krakovský72zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Pavol Šurin41 KDH
506  Marián Šimún8 NEKA
506  Ján Krojer7 NEKA
506RužomberokValaská DubováJozef Fleis251zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
506  Igor Tulinský180 KDH
507ŽilinaBeláIvan Dvorský893zvolenýSMER
507  František Cabadaj485 ĽS-HZDS
507ŽilinaBitarováFrantišek Drdák267zvolenýNEKA
507  Zdenko Klimík70 SNS
507ŽilinaBrezanyKamil Pecko182zvolenýSDKÚ-DS
507  Vladimír Sagan68 SNS,ĽS-HZDS,SMER
507ŽilinaBytčaPeter Korec1386zvolenýNEKA
507  Peter Weber1356 SDKÚ-DS,KDH,OKS,SF
507  Rudolf Takáč854 SMER,ĽS-HZDS
507  Zdenka Janišová218 NEKA
507  Ondrej Skotnický171 SNS
507  Peter Lalinský118 NF
507  Jozef Družkovský40 KSS
507ŽilinaČičmanyMária Bolvanová88zvolenáSMER
507  Oľga Kotercová  ĽS-HZDS
507ŽilinaDivinaEmil Molko542zvolenýSZ
507  Ondrej Sekáč165 HZD
507  Anton Kubáň111 SF
507  Albín Lokaj106 SNS
507  Anna Solenská94 SMER
507  Oľga Košťálová46 SDKÚ-DS
507  Veronika Hreusová28 NEKA
507  Helena Bandúrová19 ĽS-HZDS
507  Jiří Androvič19 ANO
507ŽilinaDivinkaJán Surán240zvolenýSDKÚ-DS
507  Miroslav Sobola110 SZ
507  Milan Kopčan46 ANO
507  Ladislav Kišoň26 NEKA
507  Anton Hričovec14 SMER
507ŽilinaDlhé PoleDana Veveričíková665zvolenáĽS-HZDS
507ŽilinaDolná TižinaAnton Ďurana399zvolenýKDH
507  Jozef Bajaník281 NEKA
507ŽilinaDolný HričovVladimír Sadloň439zvolenýNEKA
507  Viliam Hoferica194 SMER
507  Jozef Jacek185 SNS
507  Pavol Midula30 HZD
507ŽilinaDolný VadičovLadislav Behúň114zvolenýSNS
507  Lýdia Bugáňová98 NEKA
507  Ján Pazdúr33 NEKA
507  Emília Pavlusíková16 SMER
507ŽilinaĎurčináAnna Bieliková263zvolenáSNS
507  Ján Čerňan181 SMER
507ŽilinaFačkovAnna Bieliková176zvolenáSNS
507  Miroslav Mikula165 SMER
507  Ján Čmelo, st.48 ĽS-HZDS
507ŽilinaGbeľanyJozef Bielik228zvolenýNEKA
507  Jolana Merjadová156 NEKA
507  Milan Cesnek150 SMER
507  Jozef Kysela63 NEKA
507  Elena Mravcová7 KSS
507ŽilinaHlboké nad VáhomDušan Pinčík324zvolenýSNS
507  Jozef Sikel265 SMER
507ŽilinaHorný HričovJozef Trizuljak292zvolenýNEKA
507ŽilinaHorný VadičovVladimír Káčerík603zvolenýNEKA
507  Ján Kaplík267 ĽS-HZDS,SMER
507ŽilinaHôrkyMiroslav Brym231zvolenýSNS,ĽS-HZDS
507  Stanislav Marušák128 SDKÚ-DS,SMER
507ŽilinaHričovské PodhradieJarmila Dobroňová138zvolenáSMER
507  Peter Hoferica89 NEKA
507ŽilinaHvozdnicaMiroslav Minárik260zvolenýĽS-HZDS
507ŽilinaJablonovéJaroslav Paiš267zvolenýSMER
507  Ladislav Čička196 ĽS-HZDS,SNS
507  Mária Bučová6 SDKÚ-DS
507ŽilinaJasenovéValéria Gažurová182zvolenáSMER
507  Marcel Brezáni82 SNS
507ŽilinaKamenná PorubaŠtefan Kasman698zvolenýNEKA
507  Zdenko Kavecký214 SNS,ĽS-HZDS
507  Miroslav Ondrušík17 SMER
507ŽilinaKľačeJaroslav Gelatík123zvolenýSNS,ĽS-HZDS
507  Helena Bieliková40 SMER
507  Lýdia Adamcová38 KDH
507ŽilinaKolároviceJozef Hruštinec283zvolenýSMER,ĽS-HZDS
507  Stanislav Skukálek259 NEKA
507  Vladimír Bugala254 SNS
507  Ján Dvorák116 KSS
507  Stanislav Kaštan81 NEKA
507  Ladislav Hrobárik20 HZD
507ŽilinaKonskáFrantišek Maňak229zvolenýSNS
507  Štefan Janura st.179 NEKA
507  Miroslav Brodňan117 NEKA
507  Emil Krajčí73 ĽS-HZDS
507ŽilinaKotešováJán Eliáš359zvolenýSNS,SMER,ĽS-HZDS
507  Elena Šuteková274 NEKA
507  Jaroslav Bubica178 SZ
507  Mária Všelková53 NEKA
507ŽilinaKotrčiná LúčkaEmil Bielik133zvolenýSNS
507  Ján Slúčik49 SMER
507  Jana Zajacová31 SDKÚ-DS
507  Marián Mičík26 NEKA
507ŽilinaKrasňanyMilan Tichák357zvolenýNEKA
507  Miroslav Bielka190 NEKA
507  Tomáš Mariaš26 NEKA
507  Dagmar Vojteková13 NEKA
507  Erika Lodňanová10 SDKÚ-DS
507  Jozef Trnka  ĽS-HZDS
507ŽilinaKuneradDaniel Zelenay133zvolenýNEKA
507  Ľudovít Remenec132 SMER
507  Karol Marák88 NEKA
507  Róbert Beháň73 ĽS-HZDS
507  Vojtech Čako52 SNS
507  Milan Dolník47 NEKA
507  Jaroslav Dubeň36 NEKA
507ŽilinaKysucké Nové MestoJán Hartel2782zvolenýNEKA
507  Milan Očko2538 ĽS-HZDS
507  Peter Ciml395 NEKA
507  Marko Vojsovič  NEKA
507ŽilinaKysucký LieskovecŠtefan Mrenka505zvolenýNEKA
507  Jozef Kurucár325 NEKA
507  Viera Červienková298 SMER
507ŽilinaLietavaIrena Tomaščíková320zvolenáSNS
507  Pavol Gašpierik173 NEKA
507  Jozef Maljaček94 SMER
507  Vladimír Majdan48 NEKA
507  Ľubomíra Mišárová23 NEKA
507ŽilinaLietavská LúčkaMarian Sliviak602zvolenýSNS,ĽS-HZDS
507  Monika Dimitriadu136 SDKÚ-DS,OKS
507  Stanislav Černobrad96 NEKA
507ŽilinaLietavská Svinná - BabkovŠtefan Zjavka459zvolenýNEKA
507  Jaroslava Sedliaková180 ĽS-HZDS
507  František Masný57 NEKA
507  Miroslav Dolinajec51 SNS
507ŽilinaLodnoAlžbeta Suriaková261zvolenáNEKA
507  Dušan Mikolaj240 NEKA
507  Janka Romanová78 ĽS-HZDS,SNS
507ŽilinaLopušné PažiteAnton Mrmus152zvolenýKDH
507  Jana Tóthová84 SMER
507  Milan Zmeček45 ĽS-HZDS
507ŽilinaLutišeAnton Paučin233zvolenýNEKA
507  Pavol Hýll101 SNS
507  Kamil Hudec65 NEKA
507ŽilinaLysicaJozef Ďurana145zvolenýSMER
507  Miloš Murárik140 NEKA
507  Justína Kokavcová122 NEKA
507  Vladimír Tomášov22 NEKA
507ŽilinaMalá ČiernaJozef Filo88zvolenýNEKA
507  Anton Spitzkopf74 NEKA
507  Mária Filová23 SNS
507ŽilinaMaršová - RašovDagmar Karasová166zvolenáNEKA
507  Ľubomír Novák131 ĽS-HZDS,SMER
507  Viliam Jantoš100 NEKA
507  Peter Jurčík13 SDKÚ-DS
507  Jozef Ragula12 KDH
507ŽilinaMojšŠtefan Svetko124zvolenýNEKA
507  Božena Filová97 ĽS-HZDS
507  Katarína Rolková34 NEKA
507  Radoslav Olašák  NEKA
507ŽilinaNededzaDušan Vajda274zvolenýNEKA
507  Peter Vajda126 NEKA
507ŽilinaNeslušaMarian Chovaňák689zvolenýNEKA
507  Anton Ďuriaš498 SNS
507  Milan Pospíšil286 NEKA
507  Peter Randa73 SMER
507  Peter Janec26 ĽS-HZDS
507  Pavol Hrivík13 S.O.S.
507ŽilinaNezbudská LúčkaMária Ďurčová106zvolenáSNS
507  Peter Loderer88 SMER
507  Michal Štadáni51 ĽS-HZDS
507ŽilinaOchodnicaMiroslava Kekelyová607zvolenáNEKA
507  Jaroslav Tarana227 SMER
507  Dušan Hodas149 SNS
507  Karol Šamaj43 OKS
507ŽilinaOvčiarskoMária Hudecová107zvolenáSNS,SMER,ĽS-HZDS
507  Jozef Hasko88 NEKA
507  Michal Galček70 NEKA
507ŽilinaPaština ZávadaViera Hvizdáková99zvolenáSNS
507  Ján Masný36 NEKA
507  Jozef Capanda5 SMER
507ŽilinaPetroviceMatúš Bryndziar415zvolenýĽS-HZDS
507  Anton Frolo289 NEKA
507ŽilinaPodhoriePavel Masný236zvolenýNEKA
507  Štefan Chobot74 SNS
507  Daniela Bobuľová71 SMER
507ŽilinaPorúbkaMilan Janura123zvolenýNEKA
507  Juraj Isteník60 NEKA
507  Pavol Frko39 NEKA
507  Mária Ďugelová13 SNS
507  Zdena Staneková13 NEKA
507  Štefan Koleno12 NEKA
507ŽilinaPovinaMargita Šplháková411zvolenáNEKA
507  František Dadaj146 SNS
507ŽilinaPredmierLadislav Masiarik376zvolenýĽS-HZDS,SNS
507  Jozef Janda340 KDH
507ŽilinaRadoľaBožena Peťková399zvolenáNEKA
507  Ivan Kocúr356 ĽS-HZDS,KDH
507ŽilinaRajecJán Rybárik739zvolenýSMER,SNS,ĽS-HZDS
507  Marián Jasenovec455 NEKA
507  Štefan Židek303 KDH
507  Vladimír Baďura241 NEKA
507  Ladislav Pekara221 NEKA
507  Jozef Pauliny64 NEKA
507ŽilinaRajecká LesnáBohuslav Pekný286zvolenýSMER
507  Marta Kolárová100 NEKA
507  Pavol Chúpek89 SNS
507  Peter Biely83 KDH
507  Mária Gaňová43 NEKA
507  Štefan Jakubes18 NEKA
507ŽilinaRajecké TeplicePeter Dobeš551zvolenýKDH,SDKÚ-DS,SMER
507  Radoslav Chvojka337 NEKA
507  Jozef Mičuch214 NEKA
507  Dušan Knapec214 SNS,ĽS-HZDS
507ŽilinaRosinaPavol Cíba396zvolenýNEKA
507  Jaroslav Zábojník352 KDH
507  Koloman Málik265 ĽS-HZDS
507  Jozef Ďuroška187 SNS
507  Alžbeta Skopalová138 SMER
507  Mária Ďurajková24 SDKÚ-DS
507ŽilinaRudinaLukáš Guzma328zvolenýĽS-HZDS
507  Anna Mičianová299 SMER
507  Miroslav Melicher95 NEKA
507ŽilinaRudinkaOľga Štefánková114zvolenáĽS-HZDS
507  Viliam Michel83 NEKA
507  Ľudovít Papán16 SNS
507  Anna Ševčíková9 SMER
507ŽilinaRudinskáRoman Špirec193zvolenýKDH
507  Ladislav Malík179 NEKA
507  Anna Dolejší69 SNS
507  Peter Zuziak53 ĽS-HZDS
507ŽilinaSnežnicaJán Pokrivka343zvolenýKDH
507ŽilinaStránskeJaroslav Mitaš208zvolenýNEKA
507ŽilinaStráňavyJozef Papán641zvolenýSMER
507ŽilinaStrážaKamil Babiš212zvolenýĽS-HZDS
507  Ladislav Kubala122 SNS
507ŽilinaStrečnoAlfonz Klocaň418zvolenýSDKÚ-DS
507  Gustáv Muráň412 SMER
507  Ľubomír Melo109 NEKA
507  Viliam Praták109 NEKA
507  Ľudovít Samec23 KDH
507ŽilinaSúľov - HradnáJaroslav Bušfy362zvolenýĽS-HZDS,SNS
507  Ľubomír Baláž173 NEKA
507  Ján Ďurajka7 KSS
507  Ivan Frištík  HZD
507ŽilinaSvederníkAnna Jarošová233zvolenáHZD
507  Miloš Kudelčík177 NEKA
507  Tatiana Bubníková35 NEKA
507  Anna Kyčerková27 NEKA
507ŽilinaŠtiavnikŠtefan Pucko862zvolenýĽS-HZDS
507  Ján Vároš404 KDH
507  Štefan Mikulík116 SMER
507  Ján Lukniš88 SNS
507ŽilinaŠujaMarta Veselá108zvolená
507  Stanislav Vríčan52 SNS
507  Bibiana Sekáčová45 SMER
507ŽilinaTeplička nad VáhomMilan Lazar641zvolenýKDH
507  Tibor Mintál486 SDKÚ-DS
507  Juraj Štefuň276 SLNKO
507  Dušan Mikulík165 SMER
507  Alojz Ponechal113 NEKA
507ŽilinaTerchováViktor Vallo767zvolenýSDKÚ-DS,ĽS-HZDS,KDH,SMER,SNS
507  Eva Synáková329 NEKA
507ŽilinaTurieMiroslav Chovanec732zvolenýĽS-HZDS
507  Mária Gašicová213 KDH
507ŽilinaVarínKarol Strásky967zvolenýSNS,HZD,ĽS-HZDS
507  Vladimír Rosenberg403 SMER
507ŽilinaVeľká ČiernaŠtefan Harant90zvolenýSDKÚ-DS,ĽS-HZDS
507ŽilinaVeľké RovnéJozef Mičieta702zvolenýNEKA
507  Rudolf Hammer465 SNS
507  Elena Mičietová342 NEKA
507  Ján Čvapek158 SMER
507ŽilinaVišňovéMilan Turský428zvolenýSNS,SMER
507  Ján Kubiš296 NEKA
507  Miroslav Valíček236 KDH
507  Milan Peško123 NEKA
507  Ľubomír Šimko72 KSS
507ŽilinaZbyňovEva Moskalová266zvolenáSNS,ĽS-HZDS
507  Eva Smiešková89 NEKA
507  Pavol Majerčík70 NEKA
507  František Mandáček2 SMER
507ŽilinaŽilinaIvan Harman13050zvolenýSDKÚ-DS,KDH,SF,OKS
507  Ján Slota11061 SNS,SMER,ĽS-HZDS
507  Ľubomír Ryant1098 HZD
507  Anton Adamus755 ANO
601Banská BystricaBadínStanislav Moravčík533zvolenýĽS-HZDS,SMER
601Banská BystricaBalážeJozef Chaban76zvolenýNEKA
601Banská BystricaBanská BystricaIvan Saktor8133zvolenýSMER,SNS,SZ
601  Ján Chladný7169 KDH,ĽS-HZDS,SDKÚ-DS
601  Ján Králik2220 NEKA
601  Zdenko Haring1557 NEKA
601  Miloš Kráľ1307 NEKA
601  Peter Múkera616 NEKA
601  Jaromír Majer420 NEKA
601  Jozef Sásik158 SĽS
601  Milan Kepeňa141vzdalSF
601Banská BystricaBrusnoViera Krakovská716zvolenáNEKA
601Banská BystricaČerínPavel Kmeť93zvolenýĽS-HZDS
601  Jana Majerová71 NEKA
601  František Lehocký60 SNS,SMER
601  Jana Fungáčová41 NEKA
601Banská BystricaDolná MičináOndrej Hudec119zvolenýSMER,ĽS-HZDS
601  Jaroslav Urbančok76 NEKA
601Banská BystricaDolný HarmanecAlena Necpalová86zvolenáSMER
601  Radovan Solivajs28 NEKA
601Banská BystricaDonovalyMiroslav Daňo136zvolenýNEKA
601  Igor Konôpka34 NEKA
601  Zdenko Palúch1 NEKA
601Banská BystricaDúbravicaAnna Poliaková122zvolenáĽS-HZDS
601  Božena Ľauková106 SMER
601Banská BystricaHarmanecHelena Vajsová261zvolenáNEKA
601  Ján Štrbák94 NEKA
601  Miroslava Artimová85 SMER
601  Miroslav Majtáň38 NEKA
601  František Kiedžuch21 SNS,ĽS-HZDS
601  Július Hríbik13 KDH,SDKÚ-DS
601Banská BystricaHiadeľKarol Sedliak73zvolenýNEKA
601  Emil Lipa60 NEKA
601  Ondrej Snopko58 SDKÚ-DS,KDH
601  Erich Prekop52 SMER
601  Elena Štefanovie52 ĽS-HZDS
601  Marta Sedliaková5 SNS
601Banská BystricaHorná MičináJozef Vránsky240zvolenýSMER
601  Vladimír Ďurečka59 NEKA
601Banská BystricaHorné PršanyAnna Miartušová135zvolenáKSS,SMER
601  Ján Michalec76 ĽS-HZDS
601Banská BystricaHrochoťAnna Čerhýňová512zvolenáSMER
601  Anna Fábová190 NEKA
601  Ján Dorotovič52 ĽS-HZDS
601Banská BystricaHronsekPavol Zemek160zvolenýNEKA
601  Dalibor Herkel108 SNS,SMER,SDKÚ-DS
601  Cyril Nemčok73 NEKA
601  Ján Solivaj31 SF
601Banská BystricaKordíkyJán Bíreš149zvolenýSDKÚ-DS,KDH
601  Ladislav Laho54 NEKA
601Banská BystricaKrálikyJán Novák162zvolenýSDKÚ-DS,KDH
601  Jozef Vajs156 SMER
601  Ernest Caban30 SNS,ĽS-HZDS
601Banská BystricaKynceľováMartina Kubišová134zvolenáNEKA
601  Branislav Styk40 SMER
601  Martin Majling9 NEKA
601Banská BystricaLučatínMarian Píši123zvolenýKDH
601  Jaroslav Mokroš109 SMER
601  Peter Vrbický102 SDKÚ-DS
601Banská BystricaĽubietováPavel Zajac425zvolenýĽS-HZDS,SMER,SNS,KDH
601  Pavel Šimun87 ANO
601Banská BystricaMalachovOndrej Slivka404zvolenýSDKÚ-DS,KDH
601  Miroslav Môcik71 ĽS-HZDS
601  Ján Snopko56 SMER
601Banská BystricaMedzibrodZdenka Huťková426zvolenáNEKA
601  Anna Gregorová261 ĽS-HZDS
601Banská BystricaMoštenicaJán Lupták68zvolenýSMER
601  Igor Chrien51 SDKÚ-DS
601Banská BystricaMotyčkyMaroš Lacko58zvolenýSMER
601Banská BystricaMôlčaJán Koreň71zvolenýSMER
601Banská BystricaNemceDušan Mydlo418zvolenýNEKA
601  Otto Gregor123 SMER
601Banská BystricaOravceMária Lihositová65zvolenáSMER
601  Anna Franíková36 ĽS-HZDS
601  Renáta Krahulcová16 SNS
601Banská BystricaPodkoniceJozef Jamrich283zvolenýNEKA
601  Michal Kukučka159 KDH
601  Andrej Ulbrík25 ĽS-HZDS,SNS,SMER
601Banská BystricaPohronský BukovecIgor Šagát52zvolenýĽS-HZDS
601  Miroslava Vágnerová16 SMER
601Banská BystricaPonikyOľga Koscová544zvolenáĽS-HZDS,KSS
601  Jana Ondrejková127 HZD,SMER,SNS
601Banská BystricaPovrazníkIvan Kováč58zvolenýNEKA
601  Anna Kantorová21 SMER
601  Henrieta Potančoková2 NEKA
601Banská BystricaPriechodStanislav Chaban198zvolenýNEKA
601  Ivan Zehnal104 SMER
601Banská BystricaRiečkaMarián Spišiak281zvolenýKDH,SDKÚ-DS
601  Erika Baboľová83 NEKA
601Banská BystricaSebedín - BečovPavol Škamla102zvolenýSMER
601  Ján Kováč75 SNJ
601  Ivana Blašková41 NEKA
601  Radoslav Mitterpach30 NEKA
601Banská BystricaSelceBožena Zázrivcová476zvolenáĽS-HZDS
601  Ján Mesík416 SMER,SDKÚ-DS,KDH,SNS
601Banská BystricaSlovenská ĽupčaPeter Lakomčík477zvolenýKDH,SDKÚ-DS
601  Miroslav Macák454 NEKA
601  Roland Lamper390 ĽS-HZDS,SMER,SNS
601  Kamil Horčin128 KSS
601Banská BystricaStaré HoryJán Kováč162zvolenýNEKA
601  Mária Haluzová123 SMER
601  Ján Donoval16 NEKA
601  Vladimír Lehotský13 SNS,ĽS-HZDS
601  Pavel Čellár7 ZRS
601Banská BystricaStrelníkyJán Majer344zvolenýSMER
601  Miloslava Majerová82 HZD
601Banská BystricaŠpania DolinaMarian Slobodník65zvolenýSMER
601  Terézia Štupáková59 KDH
601  Jana Scholtzová  SDKÚ-DS
601Banská BystricaTajovPeter Spevák113zvolenýSDKÚ-DS,KDH
601  Ladislav Žabka96 SNS
601  Ladislav Surovčík68 SMER
601  Pavol Žabka36 ĽS-HZDS
601Banská BystricaTureckáIvan Janovec52zvolenýSDKÚ-DS,KDH
601  Milan Čillík41 SMER
601  Ivan Makovník22 ĽS-HZDS
601Banská BystricaVlkanováAntonín Melichar242zvolenýSDKÚ-DS
601  Erik Hamza96 SLNKO
601  Ján Dian81 SMER
601  Jaroslav Dian64 NEKA
601  Miroslav Drozd33 KSS,ZRS
601  Božena Valjentová18 NEKA
602BreznoBacúchJán Turošík173zvolenýZRS
602  Stanislav Medveď151 ĽS-HZDS
602  Zdenko Šándor83 NEKA
602  Stanislav Horáček68 NEKA
602  Norbert Nikel44 SMER
602  Jozef Grúber18 NEKA
602  Martin Duraj14 NEKA
602BreznoBeňušMartin Gonda236zvolenýNEKA
602  Milan Dolinský149 SNS
602  Juraj Pôbiš115 ĽS-HZDS
602  Štefan Šajgalík17 KDH
602  Ján Šperka1vzdalSDKÚ-DS
602BreznoBraväcovoValéria Šperková163zvolenáSNS
602  Ján Laurinc102 SMER
602  Stanislav Ľupták72 ĽS-HZDS
602BreznoBreznoJaroslav Demian3054zvolenýSMER,SNS
602  Vladimír Kvačkaj1005 NEKA
602  Elena Gregorová501 SDKÚ-DS
602  Emil Lukáč325 NEKA
602BreznoBystráMarian Alberty84zvolenýNEKA
602  Pavol Zvarík30 ĽS-HZDS
602BreznoČierny BalogFrantišek Budovec859zvolenýNEKA
602  Tatiana Štulrajterová632 ĽS-HZDS
602  Ľubomír Turňa403 SMER,SNS
602  Milan Štegena254 NEKA
602BreznoDolná LehotaŠtefan Bella178zvolenýSMER
602BreznoDrábskoPeter Štefančík96zvolenýSMER
602BreznoHeľpaJozef Fillo923zvolenýĽS-HZDS,HZD
602  Jozef Oravkin289 KDH
602  Paulína Ďuricová243 NEKA
602BreznoHorná LehotaVladimír Bušniak259zvolenýSMER
602  Ján Grísnik29 NEKA
602BreznoHronecMária Weissová322zvolenáNEKA
602  Igor Nemky294 SMER
602BreznoJarabáMária Hrašná32zvolenáĽS-HZDS
602  Jozef Kliment5 SMER
602BreznoJasenieElena Kordíková342zvolenáKDH
602  Michal Povrazník204 SMER
602BreznoLom nad RimavicouVladimír Vetrák141zvolenýĽS-HZDS
602  Katarína Mareková37 NEKA
602  Ján Turňa25 SMER
602  Lenka Vrabcová7 NEKA
602BreznoMichalováJaroslav Berčík260zvolenýĽS-HZDS
602  Miloš Dekrét158 KDH
602  Mária Škodová141 NEKA
602  František Riedlmajer58 SNS
602  Elena Boháčiková17 SMER
602BreznoMýto pod ĎumbieromRoman Švantner264zvolenýASV
602  Michal Baránek57 KDH,SDKÚ-DS
602  Iveta Peťková22 SMER
602BreznoNemeckáJozef Kliment381zvolenýSMER
602  Ján Hanzen233 NEKA
602  Miroslav Čellár130 NEKA
602  Mária Čižmárová56 NEKA
602  Igor Andel35 NEKA
602BreznoOsrblieLadislav Pančík154zvolenýSMER
602BreznoPodbrezováJán Šteller894zvolenýSMER
602  Vladimír Dančík221 NEKA
602  Pavel Porubský214 SDKÚ-DS,KDH
602BreznoPohoreláJozef Kalman290zvolenýNEKA
602  Rastislav Raši276 NEKA
602  Katarína Zibríková123 NEKA
602  Milan Kalman94 ĽB
602  Matej Dubec86 ĽS-HZDS
602  Ján Kuklica84 KSS
602  Štefan Kráľ70 ASV
602  Ľuboslava Kanošová59 SPV-G3000
602  Ján Zibrík52 NEKA
602  Matej Jakubčo49 SMER
602  Ivan Pompura45 NEKA
602  Jozef Krnáč36 SNS
602BreznoPohronská PolhoraHyacinta Tyčiaková576zvolenáNEKA
602  Dušan Adamek171 NEKA
602  Zdeno Fedor57 SNS
602BreznoPolomkaJán Lihan839zvolenýSDKÚ-DS,KDH
602  František Ďurčenka304 SMER
602  Dušan Ďurčenka60 ĽS-HZDS,HZD
602  Ján Hrablay56 NEKA
602  Jozef Jagerčík55 NEKA
602  Roman Kohút26 ĽB
602BreznoPredajnáTatiana Čontofalská402zvolenáNEKA
602BreznoRáztokaZuzana Vaníková136zvolenáSMER
602  Július Bíreš41 NEKA
602  Alena Vrábová14 NEKA
602BreznoSihlaStanislav Bitala71zvolenýSMER
602BreznoŠumiacMarcel Pollák257zvolenýNEKA
602  Jozef Meľo200 ĽS-HZDS
602  Mária Beťáková150 SMER
602BreznoTelgártMária Knižková281zvolenáSMER
602  Martin Mekel251 ĽS-HZDS
602  Juraj Pisár123 NEKA
602BreznoValaskáEmil Gröne792zvolenýSMER
602  Vlasta Fašková315 NEKA
602  Marián Hadžega290 ĽS-HZDS
602  Milan Skladaný5 ÚSVIT
602BreznoVaľkovňaRudolf Pokoš66zvolenýJS
602  Mária Bobáková59 ĽS-HZDS
602  Marián Oberhauser32 SMER
602  Jozef Komora16 SNS
602  Peter Baláž5 NEKA
602BreznoZávadka nad HronomViera Nosková681zvolenáSNS,SMER
602  Pavel Hruška183 NEKA
602  Jaroslav Babnič130 KSS
602  Jozef Kvoriak78 NEKA
602  Ján Bartošík36 ĽS-HZDS
603LučenecÁbelováPeter Ivanič66zvolenýSNS
603  Ján Ivanič30 ĽS-HZDS
603  Viliam Körösi27 KDH
603  Ján Knapek22 SMER
603LučenecBelinaZuzana Antaličová99zvolenáSMK-MKP
603  Štefan Bacskai74 NEKA
603  Štefan Csaba66 NEKA
603  Andrej Csányi60 NEKA
603  Jozef Danyi50 SDKÚ-DS,KDH
603  Ondrej Vašš21 NEKA
603  Štefan Vršanský4 KSS
603LučenecBiskupiceAlexander Bacskai327zvolenýSMK-MKP
603  Viera Agócsová39 ĽS-HZDS,SMER,SNS,SDKÚ-DS
603LučenecBoľkovceMargita Sedliaková257zvolenáSMER
603  Norbert Adamovič127 ĽS-HZDS,SMK-MKP
603LučenecBrezničkaMilan Šuľaj211zvolenýNEKA
603  Miroslav Balkovský88 HZD,SMER
603  Kamil Baňas41 SNS
603  Marta Porubiaková40 KDH,SDKÚ-DS
603  Jana Vaculčiaková31 NEKA
603  Ján Gábor17 SF
603  Jozef Stašák14 NEKA
603  Ivan Prepelica12 ĽS-HZDS
603LučenecBudináMarian Čerpák113zvolenýSMER
603  Jozef Debnár36 ĽS-HZDS
603LučenecBulharyJozef Tyrala99zvolenýSMK-MKP
603LučenecBuzitkaStanislav Jačmeník80zvolenýSMER
603  Martina Sekerešová74 NEKA
603  Helena Ševčíková71 NEKA
603  Eva Keková45 NEKA
603  Vladimír Malček18 ZRS
603  Július Kajba6 KSS
603LučenecCinobaňaMária Švikruhová466zvolenáSMER,KSS
603  Ján Kiapeš245 SLNKO
603  Zdenko Weiss154 ĽS-HZDS
603  Miroslav Bálint72 SNS
603  Stanislav Gajdoš38 SF
603LučenecČakanovceAladár Gášpár299zvolenýSMK-MKP
603  Béla Gáspár177 NEKA
603  Oto Tóth42 NEKA
603LučenecČamovcePavel Urbančok235zvolenýNEKA
603  Jozef Mihály65 SMER
603LučenecČeské BrezovoViera Stanová141zvolenáNEKA
603  Ivan Miko85 SMER
603  Dana Stanová50 SNS
603LučenecDivínJán Koza585zvolenýSMER,ĽS-HZDS,SNS
603  Peter Koza273 NEKA
603  Marian Sarvaš96 KDH
603LučenecDobročJán Krnáč210zvolenýNEKA
603LučenecĎubákovoPeter Andrássy24zvolenýĽS-HZDS
603  Janka Bamburová18 HZD
603LučenecFiľakovoJozef Agócs1840zvolenýSMK-MKP
603  Róbert Belko656 ĽS-HZDS,SDKÚ-DS,SMER,SNS
603  Tibor Komjáthy187 NEKA
603LučenecFiľakovské KováčeOto Agócs226zvolenýNEKA
603