Voľby OSO2010



Zoznam kandidátov na starostov obcí, mestských častí a primátorov miest vo voľbách do orgánov samosprávy obcí



Kód obvodu Názov obvodu Názov obce, mesta, mestskej časti Meno a priezvisko Počet hlasov Zvolený Politické strany, koalície politických strán, ktoré kandidáta navrhli alebo nezávislý kandidát
100 Bratislava - mesto Bratislava hl. m. SR Milan Ftáčnik 59 457 Zvolený NEKA
    Bratislava hl. m. SR Magdaléna Vášáryová 40 438   SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava hl. m. SR Ján Budaj 23 813   Zmena zdola, DÚ, DS
    Bratislava hl. m. SR Marek Blaha 869   SZ, SDĽ
    Bratislava hl. m. SR Alojz Hlina 673   NEKA
    Bratislava hl. m. SR Stanislav Pánis 531   SNJ
    Bratislava hl. m. SR Jozef Bonko 384   NEKA
           
101 Bratislava Bratislava - Čunovo Gabriela Ferenčáková 347 Zvolená NEKA
    Bratislava - Čunovo Alžbeta Broszová 264   NF
    Bratislava - Devín Ľubica Kolková 346 Zvolená SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS
    Bratislava - Devín Rastislav Kunst 174   NEKA
    Bratislava - Devín Eva Weiglová 116   NF
    Bratislava - Devínska Nová Ves Milan Jambor 2 030 Zvolený SDKÚ-DS, SaS
    Bratislava - Devínska Nová Ves Rastislav Tešovič 1 040   NEKA
    Bratislava - Devínska Nová Ves Miroslav Encinger 855   NEKA
    Bratislava - Devínska Nová Ves Vladimír Mráz 631   NF
    Bratislava - Devínska Nová Ves Peter Rajkovič 474   KDH, SMER
    Bratislava - Devínska Nová Ves Eva Vargová 271   NEKA
    Bratislava - Dúbravka Ján Sandtner 4 527 Zvolený NEKA
    Bratislava - Dúbravka Milan Trstenský 3 622   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Dúbravka Peter Kmeť 1 890   NEKA
    Bratislava - Jarovce Pavel Škodler 437 Zvolený NEKA
    Bratislava - Jarovce Hilda Mitterpachová 381   NEKA
    Bratislava - Karlova Ves Iveta Hanulíková 3 543 Zvolená SMER
    Bratislava - Karlova Ves Dana Čahojová 2 466   SMS
    Bratislava - Karlova Ves Rudolf Lachkovič 2 147   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Karlova Ves Martin Berta 2 033   KDH
    Bratislava - Karlova Ves Ján Molnár 188   NEKA
    Bratislava - Lamač Peter Šramko 903 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Lamač Oľga Keltošová 782   NF
    Bratislava - Lamač Štefan Machaj 531   NEKA
    Bratislava - Lamač Vojtech Novotný 499   NEKA
    Bratislava - Nové Mesto Rudolf Kusý 3 964 Zvolený NEKA
    Bratislava - Nové Mesto Ružena Apalovičová 3 916   SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Nové Mesto Marián Vereš 2 996   SMER, SZS, OK, SNS, SF, HZD
    Bratislava - Nové Mesto Roman Procházka 428   NEKA
    Bratislava - Nové Mesto Ľubica Lehotská 250   NEKA
    Bratislava - Nové Mesto Peter Baran 224   NEKA
    Bratislava - Petržalka Vladimír Bajan 7 635 Zvolený NEKA
    Bratislava - Petržalka Iveta Plšeková 5 987   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Petržalka Viera Kimerlingová 3 707   KDH, KDS
    Bratislava - Petržalka Marián Miškanin 3 578   SMER, SZS, HZD, SNS
    Bratislava - Petržalka Oliver Kríž 3 249   NEKA
    Bratislava - Petržalka Juraj Kováč 1 426   NEKA
    Bratislava - Petržalka Denis Barna 737   NEKA
    Bratislava - Petržalka Tomáš Weissensteiner 232   EDS
    Bratislava - Petržalka Roman Futo 203   SDĽ, SZ
    Bratislava - Petržalka Mária Sýkorová 117   ĽSNS
    Bratislava - Podunajské Biskupice Alžbeta Ožvaldová 3 868 Zvolená SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD, SMK-MKP, SaS, OK, SMER
    Bratislava - Podunajské Biskupice Jarmila Ferančíková 1 582   SDĽ, SNS, SZ, ĽS-HZDS
    Bratislava - Rača Peter Pilinský 3 008 Zvolený SZ
    Bratislava - Rača Ján Zvonár 1 315   SMER, MOST - HÍD, SZS
    Bratislava - Rača Zuzana Dzivjáková 1 015   SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS
    Bratislava - Rača Jozef Házy 845   NF
    Bratislava - Rača Roman Žitný 261   NEKA
    Bratislava - Rača Rudolf Ivičič 255   ĽS-HZDS
    Bratislava - Rača Pavel Schwarz 195   NEKA
    Bratislava - Rusovce Dušan Antoš 644 Zvolený SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH
    Bratislava - Rusovce Marián Šiška 436   SZ
    Bratislava - Rusovce Róbert Kalmár 310   NEKA
    Bratislava - Rusovce Janette Bošková 46   NEKA
    Bratislava - Ružinov Dušan Pekár 7 866 Zvolený SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST - HÍD, OKS
    Bratislava - Ružinov Slavomír Drozd 7 218   SMER, SZS, OK, SNS, SF
    Bratislava - Ružinov Valentín Mikuš 2 518   NEKA
    Bratislava - Ružinov Ladislav Kozmon 1 017   NEKA
    Bratislava - Ružinov Peter Hríb 703   DS
    Bratislava - Ružinov Lenka Vargová 416   SDĽ
    Bratislava - Ružinov Jaroslav Nahalka 115   SĽS
    Bratislava - Staré Mesto Tatiana Rosová 5 301 Zvolená SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS
    Bratislava - Staré Mesto Martin Borguľa 4 579   SMER, MOST - HÍD, SZS
    Bratislava - Staré Mesto Andrej Petrek 3 384   NEKA
    Bratislava - Staré Mesto Štefan Šebesta 794   NEKA
    Bratislava - Staré Mesto Miroslav Šuňal 99   SNJ
    Bratislava - Vajnory Ján Mrva 1 483 Zvolený SDKÚ-DS
    Bratislava - Vajnory Pavol Fekete 463   KDH
    Bratislava - Vajnory Viliam Belej 74   NEKA
    Bratislava - Vajnory Peter Jaslovský 53   NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Ľudmila Lacková 1 375 Zvolená NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Ladislav Fatura 1 225   NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Henrieta Peškovičová 832   KDH, MOST - HÍD, OKS, SaS, SDKÚ-DS
    Bratislava - Vrakuňa Jozef Mravík 590   NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Pavel Vido 187   NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Štefan Majdiak 100   NEKA
    Bratislava - Vrakuňa Ingrid Kappelová 29   RIS
    Bratislava - Záhorská Bystrica Jozef Krúpa 741 Zvolený SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
    Bratislava - Záhorská Bystrica Marta Liďáková 486   NEKA
    Bratislava - Záhorská Bystrica Ján Kučera 321   SMER, SF, OK
           
102 Malacky Borinka Milan Maxian 285 Zvolený NEKA
    Borinka Jozef Pokorný 90   KDH
    Borinka Miroslav Babčan 33   SMER
    Gajary Peter Tydlitát 546 Zvolený NEKA
    Gajary Elena Bukovská 478   SDKÚ-DS, SaS
    Gajary Miroslav Nedúchal 148   SMER
    Gajary Leonard Dani 87   NEKA
    Jablonové Ondrej Uhliarik 234 Zvolený KDH
    Jablonové Libor Švihla 148   NEKA
    Jablonové Ondrej Jurčák 18   SDKÚ-DS
    Jablonové Milan Tesarik 8   ĽS-HZDS
    Jakubov Peter Gajdár 492 Zvolený NEKA
    Jakubov Elena Límová 303   KDH, SNS
    Jakubov Vilibald Kičin 33   SMER
    Kostolište Hubert Danihel 482 Zvolený NEKA
    Kostolište Ľubomír Linek 33   NEKA
    Kuchyňa Róbert Bujna 602 Zvolený KDH, SDKÚ-DS, OKS, SaS
    Kuchyňa Ľubomír Pavúk 149   SMER
    Kuchyňa Alojz Gál 33   NEKA
    Láb Monika Valúchová 592 Zvolená NEKA
    Láb František Mravík 197   SDKÚ-DS
    Lozorno Ľubomír Húbek 463 Zvolený NEKA
    Lozorno Marian Beleš 433   NEKA
    Lozorno Štefan Valent 106   SDKÚ-DS
    Lozorno Juraj Foltýn 96   NEKA
    Lozorno Ivan Košjar 90   NEKA
    Lozorno Alena Nemcová 87   SNS
    Lozorno Marta Švajdlenková 70   NEKA
    Lozorno Dana Rušinová 67   NEKA
    Lozorno Jana Trnková 38   NEKA
    Malacky Jozef Ondrejka 2 797 Zvolený NEKA
    Malacky Daniela Hamarová 1 018   NEKA
    Malacky Marian Novota 511   NEKA
    Malacky Mária Rusňáková 428   NEKA
    Malé Leváre Milan Pernecký 189 Zvolený NEKA
    Malé Leváre Vladislav Kunák 138   NEKA
    Malé Leváre Branko Kupkovič 135   NEKA
    Malé Leváre Peter Červenka 109   SMER
    Malé Leváre Anna Mrázová 45   NEKA
    Malé Leváre Martin Kujan 39   NEKA
    Marianka Radovan Jurika 305 Zvolený NEKA
    Marianka Viliam Bolgáč 207   NEKA
    Marianka Pavol Varga 165   SDKÚ-DS
    Pernek František Bokes 286 Zvolený ĽS-HZDS
    Pernek Mária Hoďovská 85   NEKA
    Pernek Eva Halinárová 63   NEKA
    Plavecké Podhradie Milan Kousal 129 Zvolený NEKA
    Plavecké Podhradie Július Papán 112   SDKÚ-DS
    Plavecké Podhradie Jaroslava Janotková 76   NEKA
    Plavecké Podhradie Marián Grúz 57   NEKA
    Plavecké Podhradie Marian Zechel 35   ĽS-HZDS
    Plavecký Mikuláš Marta Hlavatá 255 Zvolená NEKA
    Plavecký Mikuláš Jana Draškovičová 127   NEKA
    Plavecký Štvrtok Ivan Slezák 807 Zvolený SMER
    Plavecký Štvrtok Miroslav Lisý 147   HZD
    Rohožník Peter Švaral 767 Zvolený NEKA
    Rohožník Karol Štark 409   KDH, SZS
    Rohožník Ján Želipský 198   SDKÚ-DS
    Sološnica Mária Hirthová 360 Zvolená NEKA
    Studienka Boris Soukup 332 Zvolený NEKA
    Studienka Zita Kurová 307   NEKA
    Studienka Martin Biksadský 190   NEKA
    Stupava Pavel Slezák 1 653 Zvolený SMER
    Stupava Karol Janata 1 019   SDKÚ-DS, KDH
    Stupava Marián Popík 300   SaS
    Suchohrad Andrea Grujbárová 216 Zvolená NEKA
    Suchohrad Jozef Temer 138   NEKA
    Suchohrad Jaroslav Drozd 18   NEKA
    Suchohrad Peter Angermayer 4   NEKA
    Veľké Leváre Štefan Kudlička 811 Zvolený NEKA
    Veľké Leváre Jozefína Fábiková 664   ĽS-HZDS
    Vysoká pri Morave Dušan Dvoran 695 Zvolený SMER
    Vysoká pri Morave Ivan Klas 206   NEKA
    Vysoká pri Morave Miroslav Filípek 105   SDKÚ-DS, KDH, SaS, MOST - HÍD
    Záhorská Ves Boris Šimkovič 493 Zvolený NEKA
    Záhorská Ves Peter Nerád 191   NEKA
    Záhorská Ves Jozef Doršic 112   KDH
    Záhorská Ves Marián Janeček 48   NEKA
    Záhorská Ves Miloš Lučánsky 18   NEKA
    Závod Peter Vrablec 368 Zvolený KDH
    Závod Oľga Zajícová 255   SMER
    Závod Dušan Majzún 120   NEKA
    Závod Radomír Ševeček 79   SDKÚ-DS
    Závod Jozef Prelec 68   NEKA
    Závod Roman Kvapil 47   NEKA
    Závod Anna Malinová 40   NEKA
    Závod Vratko Studenič 39   SNS
    Závod Viliam Boďo 22   NEKA
    Zohor Eva Michalinová 905 Zvolená NEKA
    Zohor Renáta Duffeková 240   NEKA
    Zohor Ľubica Havranová 209   NEKA
    Zohor Milan Olejár 143   NEKA
           
103 Pezinok Báhoň Ivan Patoprstý 652 Zvolený KDH
    Báhoň Stanislav Strážay 144   SMER
    Budmerice Jozef Savkuliak 558 Zvolený NEKA
    Budmerice Miroslav Baxa 519   SMER
    Častá Stanislav Jablonovský 428 Zvolený NEKA
    Častá Peter Tatranský 420   KDH
    Častá Marián Porkert 199   NEKA
    Doľany Jozef Mruškovič 371 Zvolený NEKA
    Doľany Ivan Zubaj 179   NEKA
    Doľany Ida Konopová 3   NEKA
    Dubová Ľudovít Ružička 353 Zvolený SNS
    Dubová Alexander Lukačovič 138   SMER
    Jablonec Ján Podmanický 350 Zvolený SNS
    Jablonec Štefan Špajdel 128   SDKÚ-DS
    Limbach Anna Hrustičová 358 Zvolená NEKA
    Limbach Branislav Kalman 130   NEKA
    Limbach Miroslav Chvíla 123   NEKA
    Limbach Antonín Koman 106   SDKÚ-DS, KDH
    Limbach Jaroslav Piják 22   NEKA
    Modra Hana Hlubocká 1 058 Zvolená NEKA
    Modra Daniel Zoch 777   NEKA
    Modra Artúr Soldán 467   SMER
    Modra Peter Majtán 359   NEKA
    Modra Milan Encinger 359   NEKA
    Modra Juraj Peržo 177   NEKA
    Modra Michal Kintler 86   SaS
    Modra Jaroslav Baričič 83   NEKA
    Modra Milan Janák 78   NEKA
    Modra Branislav Lalinský 27   NEKA
    Pezinok Oliver Solga 5 533 Zvolený NEKA
    Pezinok Kvetoslava Štrbová 1 872   NEKA
    Píla Radovan Mičunek 67 Zvolený SMER
    Slovenský Grob Ján Juran 589 Zvolený SMER, SNS
    Slovenský Grob Jozef Javorka 349   NEKA
    Svätý Jur Alexander Achberger 812 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Svätý Jur Richard Oravec 742   SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Svätý Jur Dušan Pechar 456   NEKA
    Svätý Jur Bohumil Pajer 212   NEKA
    Svätý Jur Adriana Uhríková 121   NEKA
    Šenkvice Peter Fitz 1 485 Zvolený SMER, SNS
    Šenkvice Peter Lang 294   NEKA
    Štefanová Viliam Tekula 79 Zvolený NEKA
    Štefanová Ingrid Zemčíková 38   NEKA
    Štefanová Marián Radovský 37   NEKA
    Štefanová Jaroslav Mikláš 20   NEKA
    Štefanová Roman Vandák 3   NEKA
    Viničné Štefan Lenghart 583 Zvolený SDKÚ-DS
    Viničné Zlata Penevová 295   NEKA
    Vinosady Milan Lempochner 204 Zvolený NEKA
    Vinosady Vojtech Baláž 165   SMER
    Vinosady Miroslav Achberger 84   SDKÚ-DS
    Vinosady Júlia Budinská 70   NEKA
    Vinosady Ivana Juráčková 63   NEKA
    Vinosady Daniela Tlačíková 24   NEKA
    Vištuk Ľubomír Jelínek 305 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Vištuk Jozef Huk 150   SNS
    Vištuk Peter Tomašovič 87   NEKA
    Vištuk Jana Olšová 63   NEKA
    Vištuk Stanislav Rýchly 13   SMER
           
104 Senec Bernolákovo Ľubomír Poór 829 Zvolený NEKA
    Bernolákovo Iva Pipíšková 593   NEKA
    Bernolákovo Emília Biznárová 563   SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SaS, KDH
    Bernolákovo Ľubomír Veselý 68   NEKA
    Bernolákovo Pavol Šípoš 32   NEKA
    Bernolákovo Ján Podolinský 27   EDS
    Blatné Katarína Takáčová 324 Zvolená NEKA
    Blatné Vojtech Horváth 267   NEKA
    Blatné Marek Kovačič 114   NEKA
    Blatné František Horváth 73   NEKA
    Boldog Alojz Časný 172 Zvolený NEKA
    Boldog Ján Batyka 120   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
    Čataj Jozef Čič 384 Zvolený SMER, ĽS-HZDS, SNS, KSS
    Čataj Miroslav Lantaj 158   NEKA
    Dunajská Lužná Štefan Jurčík 813 Zvolený NEKA
    Dunajská Lužná Eva Takáčová 587   SaS
    Dunajská Lužná Eugen Oltus 341   SZ
    Dunajská Lužná Milan Lodňanek 150   SDKÚ-DS, MOST - HÍD
    Dunajská Lužná Ladislav Cingel 29   KDH
    Hamuliakovo Jozef Schnóbl 486 Zvolený NEKA
    Hamuliakovo Alena Maschkanová 267   NEKA
    Hrubá Borša Ladislav Vidra 224 Zvolený NEKA
    Hrubá Borša Monika Snohová 66   MOST - HÍD
    Hrubý Šúr Ladislav Gujber 220 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Hurbanova Ves Ľubomír Petrák 90 Zvolený SMER
    Chorvátsky Grob Miroslav Marynčák 891 Zvolený SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
    Chorvátsky Grob Ferdinand Turinič 513   KDH, SMER
    Chorvátsky Grob Jozef Šefčík 295   NEKA
    Chorvátsky Grob Peter Adamec 46   NEKA
    Chorvátsky Grob Peter Špacír 12   HZD
    Igram Štefan Kováľ 148 Zvolený KDH
    Ivanka pri Dunaji Magdaléna Holcingerová 1 190 Zvolená NEKA
    Ivanka pri Dunaji Vladimír Letenay 749   NEKA
    Ivanka pri Dunaji Igor Kubiš 67   KSS
    Kalinkovo Štefan Božík 355 Zvolený NEKA
    Kalinkovo Jozef Horváth 138   SDKÚ-DS
    Kalinkovo Valéria Baráthová 131   NEKA
    Kalinkovo Katarína Gergelová 44   NEKA
    Kaplna Vladimír Vittek 184 Zvolený NEKA
    Kostolná pri Dunaji Ján Filkász 183 Zvolený KDH
    Kostolná pri Dunaji Štefan Ruman 158   SMK-MKP, MOST - HÍD
    Kráľová pri Senci Alojz Koiš 392 Zvolený NEKA
    Malinovo Eva Godová 525 Zvolená NEKA
    Miloslavov Milan Baďanský 381 Zvolený SaS, SDKÚ-DS, MOST - HÍD
    Miloslavov Jaroslav Ferianček 362   SMER, ĽS-HZDS
    Miloslavov Ľuboslava Vávrová 105   NEKA
    Most pri Bratislave František Mastný 456 Zvolený NEKA
    Most pri Bratislave Jaroslav Dúha 296   NEKA
    Most pri Bratislave Dušan Slamka 113   SMER
    Most pri Bratislave Jana Strelcová 40   NEKA
    Nová Dedinka Viola Takáčová 654 Zvolená NEKA
    Nová Dedinka Miroslav Chlpík 164   NEKA
    Nová Dedinka Albín Hrušovský 147   NEKA
    Nový Svet Štefan Hrubý 39 Zvolený SMER
    Reca Zoltán Metzner 402 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Reca Ján Neszméry 113   NEKA
    Reca Viola Kválová 94   NEKA
    Reca Ivan Mišovič 19   KSS
    Rovinka Milan Bombala 659 Zvolený NEKA
    Rovinka Jozef Bartaloš 314   SMER
    Senec Karol Kvál 3 569 Zvolený NEKA
    Senec Juraj Poizl 508   KDH
    Senec Peter Sedala 466   NEKA
    Senec Ján Chrťan 191   NEKA
    Tomášov Jozef Szalay 651 Zvolený NEKA
    Tomášov István Pomichal 345   SMK-MKP, SDKÚ-DS, KDH, OKS
    Tomášov Jozef Lipka 210   NEKA
    Tomášov Vladimír Ježovič 32   NEKA
    Tureň Štefan Čermák 351 Zvolený SDKÚ-DS, MOST - HÍD
    Tureň Gabriela Matúšová 234   NEKA
    Veľký Biel Anton Danter 798 Zvolený NEKA
    Veľký Biel Attila Danter 135   SMK-MKP
    Vlky Baltazár Fejes 180 Zvolený SMK-MKP
    Zálesie Jozef Meško 339 Zvolený NEKA
           
201 Dunajská Streda Baka Alžbeta Csíziková 440 Zvolená NEKA
    Baka Július Kováts 368   NEKA
    Baloň Frigyes Matus 354 Zvolený SMK-MKP
    Baloň Atila Bartalos 134   MOST - HÍD
    Báč Helena Vonyiková 106 Zvolená NEKA
    Báč Balázs Albert 99   SDKÚ-DS, KDH
    Báč Ladislav Kulcsár 95   NEKA
    Báč Viliam Végh 45   NEKA
    Báč Ján Csibri 9   MOST - HÍD
    Báč Irena Jávorcsiková 9   NEKA
    Bellova Ves Anna Baloghová 57 Zvolená NEKA
    Bellova Ves Jozef Fischer 40   NEKA
    Bellova Ves Alexandra Dunajová - Spily 29   ND
    Bellova Ves Juraj Ecker 26   NEKA
    Blahová Nataša Rajcsányiová 95 Zvolená SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Blahová Alfréd Kuczman 48   NEKA
    Blahová Jozef Czifra 38   MOST - HÍD
    Blahová František Dubravec 29   NEKA
    Blahová Štefan Štrbka 27   NEKA
    Blahová Peter Fischer 4   NEKA
    Blatná na Ostrove Terézia Földváryová 250 Zvolená NEKA
    Blatná na Ostrove Ondrej Szalay 103   MOST - HÍD
    Blatná na Ostrove Soňa Csibová 98   NEKA
    Blatná na Ostrove Brigita Nagyová 63   SMK-MKP
    Blatná na Ostrove Ľudovít Albert 12   NEKA
    Bodíky Robert Soós 153 Zvolený SMK-MKP
    Bodíky Magdaléna Ághová 68   NEKA
    Boheľov Mária Kázmérová 127 Zvolená SMK-MKP
    Boheľov Hajnalka Kossárová 73   NEKA
    Boheľov Jozef Kázmér 40   MOST - HÍD
    Čakany Lívia Bugárová 207 Zvolená NEKA
    Čenkovce Jozef Karika 341 Zvolený NEKA
    Čenkovce Štefan Duducz 184   MOST - HÍD
    Čenkovce Andrea Kalmár 168   SMK-MKP
    Čiližská Radvaň István Csikász 515 Zvolený SMK-MKP
    Čiližská Radvaň Ferenc Takács 200   MOST - HÍD
    Dobrohošť Jozef Boráros 132 Zvolený NEKA
    Dolný Bar Oskár Bereczk 188 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Dolný Štál Éva Csóka 368 Zvolená SMK-MKP
    Dolný Štál Tibor Németh 310   NEKA
    Dolný Štál Tomáš Horváth 170   NEKA
    Dolný Štál Zuzana Domonkosová 118   NEKA
    Dolný Štál Ladislav Lengyel 45   MOST - HÍD
    Dolný Štál Jozef Mozgay 45   NEKA
    Dolný Štál Gitta Neuwirth 9   NEKA
    Dunajská Streda Zoltán Hájos 4 382 Zvolený SMK-MKP
    Dunajská Streda Anna Juhos 2 803   MOST - HÍD
    Dunajská Streda Edmund Örzsik 607   NEKA
    Dunajský Klátov Mária Csibová 222 Zvolená MOST - HÍD
    Dunajský Klátov Michal Szekács 103   NEKA
    Dunajský Klátov Juraj Takács 22   NEKA
    Gabčíkovo Iván Fenes 1 566 Zvolený SMK-MKP
    Gabčíkovo Ladislav Baranyai 828   MOST - HÍD
    Gabčíkovo Ján Bott 363   NEKA
    Gabčíkovo Juraj Csörgő 28   SDKÚ-DS
    Holice Imrich Vajas 609 Zvolený SMK-MKP
    Holice Vojtech Ravasz 352   MOST - HÍD
    Holice Blanka Menyhartová 112   NEKA
    Holice Zoltán Kósa 108   NEKA
    Horná Potôň Tivadar Sidó 894 Zvolený NEKA
    Horná Potôň Zoltán Horváth 126   MOST - HÍD
    Horná Potôň Tibor Sklut 93   NEKA
    Horné Mýto Eduard Zalka 293 Zvolený SMK-MKP
    Horné Mýto Rudolf Almási 158   NEKA
    Horné Mýto Andrej Puss 143   MOST - HÍD
    Horný Bar Štefan Bodó 563 Zvolený NEKA
    Horný Bar Ervin Gombai 98   NEKA
    Hubice Štefan Radics 113 Zvolený SMER
    Hviezdoslavov Ján Čepko 183 Zvolený NEKA
    Hviezdoslavov Ján Ozogány 78   SMER
    Jahodná Jarmila Csibová 407 Zvolená NEKA
    Jahodná Alexander Rigó 165   SMK-MKP
    Jahodná Adrian Nagy 115   NEKA
    Jahodná Ferdinand Füsi 82   NEKA
    Jahodná Július Mórocz 42   NEKA
    Jahodná Jolana Černá 37   NEKA
    Jahodná Alexander Godó 9   SMER
    Janíky Lajos Berner 341 Zvolený MOST - HÍD
    Janíky Balázs Klúcsik 98   NEKA
    Janíky Alexander Hegedüs 41   NEKA
    Jurová Ladislav Matuška 189 Zvolený MOST - HÍD
    Jurová Priska Ábrahámová 170   NEKA
    Kľúčovec Tibor Both 156 Zvolený SMK-MKP
    Kľúčovec Ildikó Halgas 115   MOST - HÍD
    Kostolné Kračany Ladislav Gódány 400 Zvolený MOST - HÍD, SMK-MKP
    Kostolné Kračany Attila Szekács 290   NEKA
    Kráľovičove Kračany Jana Gányovicsová 587 Zvolená NEKA
    Kráľovičove Kračany Imrich Bors 63   SMK-MKP
    Kráľovičove Kračany Ján Csiba 33   SMER
    Kútniky František Bokros 360 Zvolený NEKA
    Kvetoslavov Zoltán Sojka 249 Zvolený SDKÚ-DS
    Kvetoslavov Ladislav Maczala 106   MOST - HÍD
    Kvetoslavov Branislav Vlčko 98   NEKA
    Kvetoslavov Valéria Saková 76   NEKA
    Kyselica Pavol Hideghéti 52 Zvolený SMK-MKP
    Kyselica Ladislav Barta 31   SDKÚ-DS
    Lehnice František Szitási 916 Zvolený SDKÚ-DS
    Lúč na Ostrove Ladislav Kiss 215 Zvolený NEKA
    Lúč na Ostrove Eduard Rabay 175   MOST - HÍD
    Lúč na Ostrove Priska Ábrahámová 147   SMK-MKP
    Macov Ľudmila Láníková 73 Zvolená SMER
    Macov Ľuboš Lukačovič 52   NEKA
    Macov Jozef Fekete 16   SMK-MKP
    Mad Gabriel László 286 Zvolený SMK-MKP
    Malé Dvorníky Zoltán Marczell 510 Zvolený MOST - HÍD
    Medveďov Ladislav Morva 167 Zvolený SMK-MKP
    Mierovo Jozef Állo 130 Zvolený SMK-MKP
    Mierovo Andrea Némethová 98   MOST - HÍD
    Mierovo Ildikó Benkovská 54   NEKA
    Michal na Ostrove Ladislav Bögi 301 Zvolený SMK-MKP
    Michal na Ostrove Béla Gálfy 213   MOST - HÍD
    Nový Život Tibor Fehér 718 Zvolený SMK-MKP
    Nový Život Edita Szamaránszká 496   MOST - HÍD
    Ňárad Dénes Miklós 199 Zvolený NEKA
    Ňárad Vojtech Miklós 161   NEKA
    Ňárad Mikuláš Végh 77   SMK-MKP
    Ňárad Eva Nagyová 26   NEKA
    Ohrady Jozef Kubik 649 Zvolený NEKA
    Ohrady Július Bíró 194   MOST - HÍD
    Okoč Ladislav Polák 1 103 Zvolený SMK-MKP
    Okoč Jozef Bogár 556   NEKA
    Okoč Ladislav Lukovics 156   MOST - HÍD
    Okoč Vincent Jeriga 41   NEKA
    Oľdza Tibor Mészáros 164 Zvolený SMK-MKP
    Oľdza Teodor Szabó 63   MOST - HÍD
    Orechová Potôň Szilárd Gálffy 825 Zvolený NEKA
    Orechová Potôň Ildikó Kovácsová 220   MOST - HÍD
    Padáň Zoltán Szabó 216 Zvolený MOST - HÍD
    Padáň Attila Lázok 167   SMK-MKP
    Padáň Arpád Varga 158   NEKA
    Pataš Ľudovít Kiss 190 Zvolený SMK-MKP
    Pataš Ernest Takács 165   NEKA
    Pataš Adrian Füssy 134   MOST - HÍD
    Pataš Ernő Csémy 20   NEKA
    Potônske Lúky Alajos Rostás 124 Zvolený SMK-MKP
    Potônske Lúky Benjamin Kolber 23   NEKA
    Povoda Alexander Csóka 362 Zvolený NEKA
    Povoda Monika Kubovicsová 231   NEKA
    Rohovce Eugen Horváth 380 Zvolený NEKA
    Sap Imrich Bartal 178 Zvolený SMK-MKP
    Sap Edita Tóthová 119   MOST - HÍD
    Sap Ildikó Bartalosová 42   NEKA
    Sap Ľudovít Tóth 7   NEKA
    Šamorín Gabriel Bárdos 2 912 Zvolený SMK-MKP
    Šamorín Pavol Špaček 887   NEKA
    Šamorín Erika Šoltésová 773   MOST - HÍD
    Šamorín Radovan Blažek 98   SMER
    Štvrtok na Ostrove Péter Őry 486 Zvolený SMK-MKP
    Štvrtok na Ostrove Štefan Csöllei 178   NEKA
    Topoľníky László Bacsó 1 123 Zvolený SMK-MKP
    Topoľníky Peter Krascsenics 709   MOST - HÍD
    Trhová Hradská Roland Zsoldos 632 Zvolený NEKA
    Trhová Hradská Alexander Bögi 291   NEKA
    Trhová Hradská Arpád Földes 267   NEKA
    Trhová Hradská Larisa Urbančok 72   NEKA
    Trhová Hradská Rajmund Rédvai 67   MOST - HÍD
    Trhová Hradská Ľudovít Szabó 24   NEKA
    Trnávka Imre Tóth 145 Zvolený NEKA
    Trnávka Anna Lengyelová 60   NEKA
    Trnávka Jozef Horváth 57   SMER
    Trnávka František Tóth 0   MOST - HÍD
    Trstená na Ostrove Helena Lelkesová 195 Zvolená NEKA
    Trstená na Ostrove Alfréd Pavlicsek 102   NEKA
    Veľká Paka Alexander Hunka 216 Zvolený SDKÚ-DS, SMK-MKP
    Veľká Paka Daniela Bzdúšeková 205   KDH
    Veľká Paka Irena Kosťová 85   MOST - HÍD
    Veľké Blahovo Mária Bödők 436 Zvolená NEKA
    Veľké Blahovo Rudolf Matejčík 341   MOST - HÍD
    Veľké Blahovo Tibor Molnár 99   SMK-MKP
    Veľké Dvorníky Ernest Tóth 359 Zvolený SMK-MKP
    Veľké Dvorníky Attila Paraszti 131   MOST - HÍD
    Veľké Dvorníky Gábor Bíró 127   NEKA
    Veľký Meder Alexander Néveri 1 211 Zvolený SMK-MKP
    Veľký Meder Ladislav Rudický 1 082   NEKA
    Veľký Meder Samuel Lojkovič 891   NEKA
    Veľký Meder Dénes Mikóczy 792   NEKA
    Veľký Meder Andrej Takács 36   NEKA
    Vieska Rozália Angyalová 222 Zvolená NEKA
    Vieska Imrich Puha 89   MOST - HÍD
    Vojka nad Dunajom Donald Álló 264 Zvolený NEKA
    Vojka nad Dunajom Iveta Szalayová 28   NEKA
    Vojka nad Dunajom Jozef Kmotrík 21   SMK-MKP
    Vrakúň Ákos Horváth 625 Zvolený SMK-MKP
    Vrakúň János Fekete 503   MOST - HÍD
    Vrakúň Ľudovít Fodor 166   NEKA
    Vydrany Ladislav Balódi 566 Zvolený NEKA
    Vydrany Štefan Tóth 200   SMK-MKP
    Vydrany Michal Rácz 71   NEKA
    Zlaté Klasy Ladislav Matiaško 717 Zvolený MOST - HÍD
    Zlaté Klasy Ladislav Farkas 444   SMK-MKP
    Zlaté Klasy Ján Rigó 236   RIS
    Zlaté Klasy Erika Razgyelová 77   NEKA
    Zlaté Klasy Igor Dudík 50   NEKA
    Zlaté Klasy Jozef Mészáros 41   NEKA
    Zlaté Klasy Anton Lakatos 0   ĽS-HZDS
           
202 Galanta Abrahám Igor Németh 332 Zvolený SMER
    Abrahám Marian Vrbovský 193   NEKA
    Abrahám Anton Barčák 80   NEKA
    Čierna Voda Zuzana Csadyová 426 Zvolená MOST - HÍD
    Čierna Voda Štefan Mislay 238   SMK-MKP
    Čierna Voda Karol Szalonnás 133   NEKA
    Čierna Voda Vojtech Jurík 47   NEKA
    Čierna Voda Gašpar Deák 33   NEKA
    Čierna Voda Gabriel Kiss 27   NEKA
    Čierny Brod Pavel Nagy 566 Zvolený NEKA
    Čierny Brod Juraj Halag 300   MOST - HÍD
    Dolná Streda Ľuboš Šúry 407 Zvolený SMER
    Dolné Saliby Lajos Seres 376 Zvolený SMK-MKP
    Dolné Saliby Erika Burdová 279   NEKA
    Dolné Saliby Monika Plevová 239   NEKA
    Dolné Saliby Monika Nagy 126   MOST - HÍD
    Dolný Chotár František Dora 159 Zvolený MOST - HÍD, SMK-MKP
    Dolný Chotár Gabriel Lipkovics 46   SMER
    Galanta Ladislav Maťašovský 1 265 Zvolený NEKA
    Galanta Peter Paška 1 177   NEKA
    Galanta Zoltán Horváth 1 134   SDKÚ-DS, SMK-MKP, KDH
    Galanta Peter Černý 910   NEKA
    Galanta Gábor Pallya 269   NEKA
    Galanta Ján Záreczky 241   NEKA
    Galanta Miroslav Klobučník 161   OKS
    Galanta Milan Zeleňák 17   ĽS-HZDS
    Gáň Denisa Ivančíková 172 Zvolená NEKA
    Gáň Anna Kivarothová 133   SMER
    Gáň Anton Horník 57   NEKA
    Gáň Jozef Boledovič 47   NEKA
    Gáň Jaroslav Horník 20   NEKA
    Horné Saliby Pavol Dobosy 1 040 Zvolený MOST - HÍD
    Horné Saliby Gabriel Renczes 359   SMK-MKP
    Hoste Ľuboš Karel 155 Zvolený ND
    Hoste Cyril Špačinský 142   KDH
    Hoste Konštantín Šnórik 24   NEKA
    Jánovce Ľudovít Dubaň 163 Zvolený NEKA
    Jelka Imre Farkas 1 354 Zvolený NEKA
    Jelka Attila Szüllő 255   MOST - HÍD
    Jelka Pavel Borsányi 162   NEKA
    Kajal Tibor Kosztolányi 280 Zvolený SMK-MKP
    Kajal Žigmund Farkas 165   NEKA
    Kajal Anna Krišková 92   NEKA
    Kajal Alexander Szőke 89   MOST - HÍD
    Kajal Juraj Bottka 47   KSS
    Kajal Denisa Sláviková 18   NEKA
    Košúty Zdenka Mačicová 451 Zvolená NEKA
    Kráľov Brod Pavel Racsko 267 Zvolený NEKA
    Malá Mača František Hontvári 237 Zvolený NEKA
    Malá Mača Norbert Mego 53   NEKA
    Matúškovo Marta Mészárosová 843 Zvolená SMK-MKP
    Matúškovo Ivan Igrici 163   MOST - HÍD
    Matúškovo Ivan Zelenák 95   SMER
    Mostová Zuzana Takácsová 360 Zvolená MOST - HÍD
    Mostová Andrea Klabuzai 216   SMK-MKP
    Mostová Tibor Rózsár 179   NEKA
    Mostová Alexander Burian 138   NEKA
    Pata Milan Čambálik 491 Zvolený NEKA
    Pata Monika Hercegová 323   NEKA
    Pata Róbert Korec 198   KDH
    Pata Martin Práznovský 192   NEKA
    Pata Roman Jaška 93   NEKA
    Pusté Sady Tomáš Nemeček 331 Zvolený SMER
    Pusté Sady Michal Hájnik 36   SNS
    Pusté Úľany Drahotína Šimeková 317 Zvolená NEKA
    Pusté Úľany Miloš Glassa 279   SMER
    Pusté Úľany Henrich Čambál 182   NEKA
    Sereď Martin Tomčányi 1 725 Zvolený SDKÚ-DS, SMER
    Sereď Marek Lovecký 1 206   NEKA
    Sereď Peter Rampašek 1 198   KDH
    Sereď Ľubomír Kyselý 272   NEKA
    Sereď Ján Himpán 272   NEKA
    Sereď Jaroslav Troják 240   NEKA
    Sereď Miloš Hanus 211   NEKA
    Sereď Slávka Kramárová 184   SNS
    Sereď Jozef Vereš 46   NEKA
    Sládkovičovo Anton Szabó 1 508 Zvolený NEKA
    Sládkovičovo Terézia Pethőová 473   NEKA
    Sládkovičovo Karol Fóka 85   NEKA
    Sládkovičovo Béla Zsille 43   MOST - HÍD
    Šalgočka Helena Mesárošová 174 Zvolená SMER
    Šalgočka Emil Remiaš 71   ĽS-HZDS
    Šintava Miroslav Holička 429 Zvolený KDH
    Šintava Václav Jurčaga 303   SMER
    Šintava Zuzana Endelová 156   NEKA
    Šintava Stanislava Režnáková 31   SNS
    Šoporňa Milan Vlček 793 Zvolený NEKA
    Šoporňa Miroslav Kovaľ 762   SMER
    Šoporňa Stanislav Kiš 337   SNS
    Tomášikovo Zoltán Horváth 627 Zvolený MOST - HÍD
    Tomášikovo Irena Dudásová 166   SaS, SMK-MKP
    Tomášikovo Edmund Csiba 103   SDKÚ-DS
    Tomášikovo František Pápay 59   NEKA
    Topoľnica Zoltán Szilvási 268 Zvolený NEKA
    Topoľnica Katarína Forrová 147   SMK-MKP
    Topoľnica Jozef Bartoš 36   NEKA
    Topoľnica Marian Klačan 1   NEKA
    Trstice František Juhos 1 466 Zvolený MOST - HÍD
    Trstice Margit Cserkó 573   SMK-MKP
    Váhovce Ferdinand Szalay 653 Zvolený NEKA
    Váhovce Ladislav Károly 130   SMK-MKP
    Váhovce Ondrej Józsa 115   NEKA
    Váhovce Nataša Forrová 86   NEKA
    Váhovce Viola Andrisák 63   NEKA
    Váhovce István Dudás 12   NEKA
    Veľká Mača Štefan Lancz 842 Zvolený MOST - HÍD
    Veľká Mača Mikuláš Gál 57   KDH
    Veľká Mača Henrich Jáger 39   NEKA
    Veľké Úľany František Gőgh 1 107 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD, SDKÚ-DS
    Veľké Úľany Alojz Mikóczi 545   NEKA
    Veľké Úľany Zoltán Borovský 269   NEKA
    Veľké Úľany Pavel Gemeri 33   ZRS
    Veľký Grob Viliam Rigo 318 Zvolený MOST - HÍD
    Veľký Grob Anna Simandelová 254   NEKA
    Veľký Grob Vladimír Rašo 47   NEKA
    Veľký Grob Peter Martinček 11   SaS
    Vinohrady nad Váhom Eva Hanusová 655 Zvolená NEKA
    Vinohrady nad Váhom Martin Lehocký 100   NEKA
    Vinohrady nad Váhom Peter Adámek 93   SMER
    Vozokany Mikuláš Tončko 460 Zvolený NEKA
    Zemianske Sady Roman Súkeník 309 Zvolený SMER
    Zemianske Sady Igor Bubák 70   KDH
    Zemianske Sady Vojtech Braun 34   MOST - HÍD
           
203 Piešťany Banka Jaroslav Janeček 499 Zvolený SMER
    Banka Margita Lacková 216   SDKÚ-DS, KDH
    Banka Jana Klucová 148   NEKA
    Banka Jozef Moravčík 20   SDĽ
    Bašovce Ľubomír Dekan 113 Zvolený NEKA
    Bašovce Vladimír Tomášik 49   SNS
    Bašovce Magdaléna Černoková 32   NEKA
    Bašovce Pavla Macová 9   SMER
    Borovce Ivan Šiška 225 Zvolený NEKA
    Borovce Ladislav Adamčík 189   SMER
    Borovce Dana Pavlovičová 108   NEKA
    Borovce Stanislav Javro 1   SDĽ
    Dolný Lopašov Hana Madrová 224 Zvolená SMER
    Dolný Lopašov Jozef Petušík 217   ĽS-HZDS
    Dolný Lopašov Jaroslav Tomiš 11   NEKA
    Drahovce Juraj Klein 553 Zvolený NEKA
    Drahovce Jozef Maceka 268   NEKA
    Drahovce Zuzana Komárková 210   SMER
    Drahovce Juraj Surový 177   SDKÚ-DS, KDH
    Drahovce Jozef Urbánek 42   NEKA
    Drahovce Erich Hnilka 35   NEKA
    Drahovce Štefan Valla 18   NEKA
    Drahovce Vladimír Dzuro 5   ĽS-HZDS
    Dubovany Miroslav Michalčík 225 Zvolený NEKA
    Dubovany Jozef Marko 163   NEKA
    Dubovany Štefan Kessl 102   NEKA
    Dubovany Milan Raffesberg 60   SaS
    Dubovany Pavol Strečanský 18   NEKA
    Dubovany Vladimír Skočík 9   NEKA
    Ducové Mária Koláriková 74 Zvolená SMER
    Ducové Štefan Ivanov 67   NEKA
    Ducové Dagmar Tomová 46   NEKA
    Ducové Zdeno Kiss 25   NEKA
    Hubina Jana Myjavcová 176 Zvolená SMER
    Hubina Jozef Benka 62   SNS
    Hubina Ján Paulech 54   NEKA
    Hubina Katarína Reháková 25   NEKA
    Chtelnica Peter Radošinský 514 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Chtelnica Ján Horváth 476   SMER
    Chtelnica Stanislav Damaškovič 366   NEKA
    Chtelnica Ján Piačka 158   NEKA
    Chtelnica Štefan Kohutovič 20   NEKA
    Kočín - Lančár Jozef Reško 193 Zvolený SMER
    Kočín - Lančár František Hruška 185   NEKA
    Krakovany Vladimír Mihálik 416 Zvolený NEKA
    Krakovany Matúš Klčo 87   NEKA
    Krakovany Jozef Vatrt 76   SMER, SNS, ĽS-HZDS, ND
    Krakovany Ľubomír Pekarovič 64   KDH
    Moravany nad Váhom Peter Hulman 783 Zvolený SMER
    Moravany nad Váhom Miroslav Kazík 92   KDH, SDKÚ-DS
    Moravany nad Váhom Ján Forgáč 50   SNS
    Moravany nad Váhom Marek Adamec 37   ĽS-HZDS
    Nižná Lenka Mikušová 174 Zvolená NEKA
    Nižná Helena Ferechová 76   NEKA
    Nižná Jozef Michalička 37   SMER
    Nižná Jozef Mikuš 30   ND
    Nižná Bibiana Štibrányová 6   ĽS-HZDS
    Ostrov Dana Borovská 242 Zvolená NEKA
    Ostrov Peter Jančík 207   NEKA
    Ostrov Peter Bielik 197   NEKA
    Ostrov Miloš Žažo 3   KDH, SDKÚ-DS
    Pečeňady Ladislav Boháčik 231 Zvolený NEKA
    Piešťany Remo Cicutto 4 237 Zvolený NEKA
    Piešťany Miloš Tamajka 2 389   SMER
    Piešťany Katarína Cibulková 1 368   SDKÚ-DS, KDH, MOST - HÍD
    Piešťany Jozef Drahovský 456   NEKA
    Piešťany Martin Valo 190   NEKA
    Piešťany Marian Ručkay 167   NEKA
    Piešťany Marcel Urban 74   ĽSNS
    Prašník Emil Škodáček 246 Zvolený SMER
    Prašník Pavel Babnič 142   ND
    Rakovice Dušan Daloš 265 Zvolený NEKA
    Ratnovce Martin Adamča 407 Zvolený ĽS-HZDS
    Ratnovce Daniela Sigetová 111   NEKA
    Ratnovce Radoslav Todt 31   NEKA
    Sokolovce Stanislav Valla 368 Zvolený NEKA
    Sokolovce Marián Dóczy 312   SDKÚ-DS
    Sokolovce Milan Plačko 13   SNS
    Sokolovce Milan Bosák 0   ĽS-HZDS
    Šípkové Janka Miškufová 137 Zvolená NEKA
    Šípkové Anton Andrísek 32   NEKA
    Šípkové Jozef Keller 25   SDKÚ-DS
    Šterusy Zdenka Vlkovičová 140 Zvolená NEKA
    Šterusy Ján Kováč 84   NEKA
    Šterusy Jozef Nesteš 82   SMER
    Trebatice Juraj Valo 391 Zvolený NEKA
    Trebatice Emerencia Kollárová 197   NEKA
    Veľké Kostoľany Gilbert Liška 573 Zvolený ND
    Veľké Kostoľany Lucia Duranová 433   NEKA
    Veľké Kostoľany Ľubomír Bartovič 101   KDH
    Veľké Orvište Ľudovít Boleček 257 Zvolený NEKA
    Veselé Viera Šipková 272 Zvolená NEKA
    Veselé Ľubomír Duračka 143   NEKA
    Veselé Michal Čekan 77   NEKA
    Veselé Ľuboš Kováč 29   NEKA
    Veselé Peter Urbanovský 27   NEKA
    Veselé Jozef Chudý 25   NEKA
    Veselé Peter Koiš 18   SMER
    Vrbové Ján Jánoška 970 Zvolený NEKA
    Vrbové Štefan Kubík 586   SMER
    Vrbové Ema Maggiová 414   NEKA
    Vrbové Jaroslav Tomčík 224   NEKA
    Vrbové František Tahotný 164   ND
    Vrbové Miroslav Šandrik 151   SZS
    Vrbové Nina Horská 150   NEKA
    Vrbové Pavol Rakús 52   NEKA
           
204 Senica Bílkove Humence Rastislav Nemečkay 79 Zvolený NEKA
    Bílkove Humence Júlia Vaculková 16   SMER
    Bílkove Humence Jana Borovičková 11   NEKA
    Borský Mikuláš Vladimír Bízek 692 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Borský Mikuláš Pavel Jankovič 350   ND
    Borský Mikuláš Rastislav Macek 318   SMER
    Borský Mikuláš Ján Nesnadný 148   NEKA
    Borský Mikuláš Peter Černý 93   NEKA
    Borský Svätý Jur Anna Kratochvílová 532 Zvolená NEKA
    Borský Svätý Jur Ján Palkovič 109   SMER
    Borský Svätý Jur Jaroslav Špaček 105   NEKA
    Brodské Anna Krídlová 840 Zvolená NEKA
    Brodské Jozefa Šimkovičová 208   KDH, SDKÚ-DS
    Brodské Peter Mihalik 118   NEKA
    Brodské Ludvik Barkoci 76   SNS
    Brodské Branislav Rusnák 26   NEKA
    Cerová Vladimír Jánoš 369 Zvolený NEKA
    Častkov Štefan Juráš 137 Zvolený SDKÚ-DS
    Častkov Valeria Vojtková 134   NEKA
    Častkov Ľubomír Fábik 59   NEKA
    Častkov Peter Zdravecký 56   NEKA
    Častkov Ingrid Ribárská 11   NEKA
    Častkov Jozef Juríček 6   SMER
    Častkov Michael Rusnák 3   SNS
    Čáry Martin Královič 224 Zvolený NEKA
    Čáry Peter Kralovič 140   NEKA
    Čáry Eva Balážová Barcziová 139   NEKA
    Čáry Veronika Kollárová 66   KDH
    Čáry Miroslava Petržalová 22   NEKA
    Dojč Katarína Jankovičová 217 Zvolená NEKA
    Dojč Miroslav Opatovský 114   NEKA
    Dojč Vilma Mikulová 91   NEKA
    Dojč Milan Morávek 91   NEKA
    Dojč Valéria Kubíková 71   KDH
    Dojč Veronika Plottová 54   NEKA
    Dubovce Dana Mikulová 212 Zvolená NEKA
    Dubovce Renáta Václavíková 174   NEKA
    Gbely Jozef Hazlinger 1 368 Zvolený NEKA
    Gbely Miroslav Mihál 1 031   NEKA
    Hlboké Miloš Čobrda 327 Zvolený NEKA
    Hlboké Pavol Holejšovský 195   SMER
    Hlboké Ruth Zuzčáková 13   NEKA
    Holíč Zdenko Čambal 2 440 Zvolený ND, SMER
    Holíč Anna Rypáková 1 035   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Holíč Ivan Polák 66   ĽS-HZDS
    Hradište pod Vrátnom Ivan Hatiar 193 Zvolený NEKA
    Hradište pod Vrátnom Martin Masár 185   SMER, SDKÚ-DS
    Hradište pod Vrátnom Jozef Nosko 17   SDĽ
    Chropov Anton Ivánek 140 Zvolený NEKA
    Chropov Pavel Liška 107   NEKA
    Jablonica Alena Hazuchová 470 Zvolená NEKA
    Jablonica Milan Kopecký 252   SMER
    Jablonica Jana Vaculová 193   SaS, SDKÚ-DS
    Jablonica Jozef Krutý 75   NEKA
    Kátov Terézia Kučerová 218 Zvolená NEKA
    Kátov Josef Zifčák 136   NEKA
    Kopčany Dušan Dubecký 755 Zvolený NEKA
    Kopčany Dušan Ružička 394   SDKÚ-DS, KDH
    Kopčany Tatiana Chanečková 19   NEKA
    Kopčany Milan Juriga 15   KSS
    Koválov Pavol Kuba 218 Zvolený KDH
    Koválov Vladimír Labaš 211   NEKA
    Koválovec Valéria Kudláčová 62 Zvolená SMER
    Koválovec František Zvarík 24   NEKA
    Kuklov Štefan Šimkovič 246 Zvolený NEKA
    Kuklov Peter Mráz 77   KDH
    Kuklov Gabriela Romerová 10   SDKÚ-DS
    Kuklov Anton Škoda 5   SMER
    Kúty Branislav Vávra 1 026 Zvolený NEKA
    Kúty Mária Macejková 557   NEKA
    Kúty Jitka Navrátilová 169   NEKA
    Lakšárska Nová Ves Oľga Procházková 328 Zvolená NEKA
    Lakšárska Nová Ves Roman Velický 209   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Letničie Marián Dvorský 261 Zvolený SDKÚ-DS, KDH
    Letničie Zlata Vaculková 44   SNS
    Letničie Ján Guček 17   SMER, ND
    Lopašov Marián Bederka 149 Zvolený KDH
    Lopašov Jozef Záluby 35   SDKÚ-DS
    Mokrý Háj Peter Pobuda 256 Zvolený NEKA
    Moravský Svätý Ján Anton Emrich 402 Zvolený NEKA
    Moravský Svätý Ján Vladimír Škrabák 249   NEKA
    Moravský Svätý Ján Peter Švec 238   NEKA
    Moravský Svätý Ján Veronika Dudášová 118   SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SZS, ND
    Oreské Tomáš Mikuš 122 Zvolený KDH
    Oreské Beáta Štefková 102   NEKA
    Oreské Anton Kliment 10   NEKA
    Osuské Anton Fiala 289 Zvolený SMER, KDH
    Osuské Igor Chorvatovič 65   NEKA
    Petrova Ves Miroslav Pochylý 375 Zvolený KDH, SMER, ĽS-HZDS, ND
    Plavecký Peter Viera Kollárová 139 Zvolená KDH
    Podbranč Milan Kadlíček 301 Zvolený NEKA
    Podbranč Viera Končitá 98   ĽS-HZDS
    Popudinské Močidľany Dana Žúrková 263 Zvolená SDKÚ-DS, KDH, ND
    Popudinské Močidľany Dávid Krchňavý 190   NEKA
    Prietrž Dana Blažková 330 Zvolená NEKA
    Prietrž Miroslav Rehuš 64   NEKA
    Prietržka Rudolf Bartal 107 Zvolený SMER
    Prietržka Peter Flamík 97   NEKA
    Prietržka Jozef Čermák 49   KDH
    Prietržka Ján Bošák 26   SDKÚ-DS
    Prietržka Peter Žúrek 8   SZS
    Prievaly Tatiana Beňáková 253 Zvolená KDH
    Prievaly Kamila Lavríková 193   NEKA
    Prievaly Daniela Pavlíková 41   SMER
    Radimov Ján Provazník 214 Zvolený KDH
    Radimov Stanislav Masaryk 119   NEKA
    Radošovce Vladimír Kočárik 503 Zvolený KDH
    Radošovce Paulína Pekarová 303   NEKA
    Radošovce Miroslav Rajčák 85   SDKÚ-DS
    Radošovce Ján Tokoš 44   NEKA
    Radošovce Eva Fojtlínová 16   NEKA
    Radošovce Pavol Pánik 12   NEKA
    Rohov Juraj Králiček 105 Zvolený SMER
    Rohov Marcela Ravasová 48   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Rohov Štefan Pavelka 40   NEKA
    Rovensko Marian Rehuš 128 Zvolený NEKA
    Rovensko Richard Čermák 61   SaS, SDKÚ-DS
    Rovensko Ivan Dujka 59   SMER
    Rovensko Ivan Brožek 16   NEKA
    Rovensko Ján Ňukovič 1   KDH
    Rybky Henrich Ravas 120 Zvolený NEKA
    Rybky Ján Štepanovský 89   NEKA
    Rybky Elena Michalicová 75   KDH, SDKÚ-DS
    Sekule Pavla Maxianová 475 Zvolená NEKA
    Sekule Ján Libuša 131   NEKA
    Sekule Alena Wolemanová 117   NEKA
    Sekule Stanislav Vávra 9   NEKA
    Senica Ľubomír Parízek 2 314 Zvolený NEKA
    Senica Pavol Kalman 1 717   KDH, SaS, SDKÚ-DS
    Senica Branislav Grimm 902   NEKA
    Senica Vladimír Kostelný 555   NEKA
    Senica Jozef Kavecký 334   NEKA
    Skalica Stanislav Chovanec 3 496 Zvolený NEKA
    Skalica Roman Zahradník 1 365   KDH, MOST - HÍD, OKS, SDKÚ-DS
    Skalica Alena Schopperthová 113   NEKA
    Smolinské Peter Betták 234 Zvolený SMER
    Smrdáky Emília Pavlíková 266 Zvolená KDH
    Smrdáky Peter Vacula 98   NEKA
    Sobotište Dušan Horňák 415 Zvolený NEKA
    Sobotište Dana Černeková 316   NEKA
    Sobotište Miroslav Šebesta 74   NEKA
    Šajdíkove Humence Jozef Vajda 297 Zvolený SMER
    Šajdíkove Humence Pavol Burda 274   SDKÚ-DS
    Šaštín - Stráže Radovan Prstek 1 177 Zvolený SMER
    Šaštín - Stráže Vladimír Hladík 352   KDH
    Šaštín - Stráže Ladislav Marafko 221   NEKA
    Štefanov Rudolf Polák 511 Zvolený KDH
    Štefanov Peter Beňa 300   NEKA
    Trnovec Jozef Kotvan 86 Zvolený KDH
    Unín Štefan Andel 462 Zvolený NEKA
    Unín Ľubica Jurkovičová 112   NEKA
    Unín Peter Regásek 61   SDKÚ-DS
    Vrádište Milan Kováč 324 Zvolený NEKA
    Vrádište Vladimír Šimonovič 46   SDKÚ-DS
    Vrádište Zlatko Caletka 25   SZS
           
205 Trnava Biely Kostol Jozef Adámek 386 Zvolený NEKA
    Biely Kostol Viliam Čimbora 217   NEKA
    Bíňovce Mária Cádrová 141 Zvolená NEKA
    Bíňovce Jana Hurbanová 106   NEKA
    Bíňovce Vladimír Fandel 104   NEKA
    Bohdanovce nad Trnavou Miroslav Sučák 323 Zvolený NEKA
    Bohdanovce nad Trnavou Mária Hlbocká 184   KDH
    Bohdanovce nad Trnavou Jozef Kozoň 73   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD, SDĽ
    Bohdanovce nad Trnavou Jozef Vadovič 67   NEKA
    Bohdanovce nad Trnavou Pavol Palšovič 9   NEKA
    Bojničky Jaroslav Gubáň 480 Zvolený NEKA
    Bojničky Igor Bojnanský 134   SMER
    Boleráz Pavol Mackovčín 759 Zvolený NEKA
    Boleráz Peter Jurkovič 173   MOST - HÍD
    Borová Florián Mišík 157 Zvolený NEKA
    Borová Blanka Matovičová 81   NEKA
    Brestovany Jozef Gabriel 382 Zvolený NEKA
    Brestovany Ondrej Kuhajda 294   NEKA
    Brestovany Jozef Ohrablo 197   KDH
    Brestovany Mária Turanská 185   SMER
    Brestovany Ladislav Marek 65   NEKA
    Brestovany Peter Taraba 35   NEKA
    Bučany Šebestian Lančarič 639 Zvolený NEKA
    Bučany Cecília Krippelová 467   SDKÚ-DS
    Buková Miloš Herceg 227 Zvolený NEKA
    Buková Anna Vitteková 162   NEKA
    Cífer Maroš Sagan 705 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Cífer Pavol Hulík 573   SMER
    Cífer Tibor Čepec 323   NEKA
    Cífer Peter Hamaďák 161   NEKA
    Cífer Ivan Krajčovič 62   ND
    Cífer Jana Jašurková 61   NEKA
    Cífer Marián Slovák 3   SĽS
    Červeník Marián Mihálik 499 Zvolený NEKA
    Červeník Vladimír Kuzma 308   NEKA
    Červeník František Červený 37   SMER
    Dechtice Karol Zachar 608 Zvolený SNS, SMER
    Dechtice Filomena Dovičičová 416   NEKA
    Dlhá Rudolf Braniša 122 Zvolený NEKA
    Dobrá Voda Marek Drobný 198 Zvolený NEKA
    Dobrá Voda Rudolf Ružička 160   NEKA
    Dobrá Voda Lívia Michaličková 45   NEKA
    Dobrá Voda Peter Ladvenica 36   SMER
    Dobrá Voda Roman Prítrský 32   NEKA
    Dolná Krupá Teofil Mihalovič 838 Zvolený KDH
    Dolná Krupá Jaroslav Hulík 235   SMER
    Dolné Dubové Marek Hrčka 326 Zvolený NEKA
    Dolné Dubové Daniel Stranovský 30   SDKÚ-DS
    Dolné Dubové Jozef Bednár 19   ZV
    Dolné Dubové Jozef Mikulčík 5   ND
    Dolné Lovčice Anna Slováková 232 Zvolená SMER
    Dolné Lovčice Renáta Kútna 124   NEKA
    Dolné Orešany Juliana Belicová 532 Zvolená NEKA
    Dolné Orešany Mária Gulová 81   NEKA
    Dolné Orešany Štefan Žák 65   SMER
    Dolné Otrokovce Emília Mičianová 95 Zvolená SMER
    Dolné Otrokovce Igor Šulík 61   SNS
    Dolné Otrokovce Tibor Jokel 58   ĽS-HZDS
    Dolné Trhovište Jaroslav Mrváň 149 Zvolený SMER
    Dolné Zelenice Dagmar Jakubcová 185 Zvolená NEKA
    Dolné Zelenice Anton Menšík 147   KDH
    Dvorníky Ľuboš Gubáň 489 Zvolený SNS
    Dvorníky Stanislava Kuklová 165   NEKA
    Dvorníky Daniela Ambrušová 123   SMER
    Dvorníky Ján Kozák 109   NEKA
    Dvorníky Ľuboš Kobora 77   NEKA
    Hlohovec Peter Dvoran 3 200 Zvolený KDH, SDKÚ-DS, SMER
    Hlohovec Milan Domaracký 2 131   NEKA
    Hlohovec Oliver Pestún 1 626   NEKA
    Hlohovec Samuel Žák 267   NEKA
    Hlohovec Igor Vavro 130   NEKA
    Horná Krupá Ján Hrčka 138 Zvolený SMER
    Horná Krupá Alena Krátka 67   SNS
    Horná Krupá Ján Gažo 63   KDH
    Horná Krupá Viera Prachová 59   NEKA
    Horná Krupá Kamil Nádaský 23   NEKA
    Horné Dubové Ján Hrčka 123 Zvolený NEKA
    Horné Orešany Ján Kormúth 524 Zvolený SMER, KDH
    Horné Orešany Ján Záhradník 259   SDKÚ-DS
    Horné Orešany Patrik Zvonár 77   SDĽ
    Horné Otrokovce Eva Kukučková 349 Zvolená SNS
    Horné Otrokovce Pavel Janiš 195   SMER
    Horné Trhovište Tibor Veľký 193 Zvolený SNS
    Horné Trhovište Marek Hladej 117   KDH
    Horné Trhovište Ivan Bednárik 25   NEKA
    Horné Zelenice Viera Darivčaková 151 Zvolená SaS
    Horné Zelenice Vladimír Kollár 108   SMER
    Horné Zelenice Pavol Synák 38   NEKA
    Horné Zelenice Miroslav Predný 13   NEKA
    Hrnčiarovce nad Parnou Jaroslav Kráľovič 475 Zvolený NEKA
    Hrnčiarovce nad Parnou Bystrík Tomly 199   NEKA
    Hrnčiarovce nad Parnou Štefan Hrašna 195   SDKÚ-DS
    Hrnčiarovce nad Parnou Jozef Peško 54   SMER
    Hrnčiarovce nad Parnou Jozef Rezbárik 36   SNS
    Jalšové Emília Živčáková 179 Zvolená NEKA
    Jalšové Peter Pavlovič 121   NEKA
    Jaslovské Bohunice Božena Krajčovičová 589 Zvolená NEKA
    Jaslovské Bohunice Peter Ryška 530   NEKA
    Jaslovské Bohunice Peter Kučera 13   NEKA
    Kátlovce Pavol Johanes 499 Zvolený NEKA
    Kátlovce Milan Jančovič 143   NEKA
    Kľačany Róbert Kožík 370 Zvolený NEKA
    Kľačany Andrea Jurenová 202   SMER
    Koplotovce Rudolf Štefanovič 164 Zvolený SMER
    Koplotovce Július Prokop 77   NEKA
    Koplotovce Ľubomír Burda 65   NEKA
    Koplotovce Andrea Pacerová 54   KDH
    Koplotovce Elena Bardiovská 30   NEKA
    Koplotovce Ivan Bendl 18   NEKA
    Košolná Martin Halaksa 200 Zvolený NEKA
    Križovany nad Dudváhom Svetlana Masaryková 413 Zvolená NEKA
    Križovany nad Dudváhom Ján Vrábel 217   NEKA
    Križovany nad Dudváhom Miloš Viselka 148   NEKA
    Križovany nad Dudváhom Jarmila Šturdíková 112   NEKA
    Križovany nad Dudváhom František Machovec 32   NEKA
    Križovany nad Dudváhom Ľuboš Hrebík 20   SZS
    Leopoldov Milan Gavorník 829 Zvolený NEKA
    Leopoldov Róbert Gergič 317   NEKA
    Leopoldov Jozef Krilek 164   NEKA
    Leopoldov Samuel Filip 109   NEKA
    Leopoldov Miroslav Ondruška 101   NEKA
    Leopoldov Štefan Marcinka 82   NEKA
    Lošonec Emil Štibraný 112 Zvolený NEKA
    Lošonec Mária Nováková 87   NEKA
    Lošonec Peter Kern 75   NEKA
    Lošonec Jozef Bukovský 18   SMER
    Lošonec Norbert Mesíček 12   NEKA
    Lošonec Ružena Sládeková 11   SDKÚ-DS
    Lošonec František Okruhlica 8   KDH
    Madunice Alena Jelušová 599 Zvolená NEKA
    Majcichov Tibor Marek 501 Zvolený NEKA
    Majcichov Pavel Pinček 180   NEKA
    Majcichov Viliam Banáš 116   NEKA
    Majcichov Rastislav Drobný 97   NEKA
    Majcichov Vít Horváth 74   NEKA
    Malženice Miroslav Macko 511 Zvolený NEKA
    Malženice Viera Jakabovičová 222   NEKA
    Merašice Stanislav Michal 168 Zvolený SMER
    Merašice Jozef Polák 60   KDH
    Merašice Peter Gruchalák 19   NEKA
    Naháč Emerencia Nádaská 146 Zvolená NEKA
    Naháč Dušan Kubán 144   ĽS-HZDS
    Naháč Roman Sersen 11   SMER
    Naháč Jana Bendová 3   NEKA
    Naháč Vladimír Kašša 1   NEKA
    Naháč Jozef Kitta 0   NEKA
    Opoj Alojz Matúš 209 Zvolený NEKA
    Opoj František Brimus 154   NEKA
    Opoj Peter Bartovič 130   NEKA
    Opoj Imrich Gažo 17   ĽS-HZDS
    Pastuchov Ladislav Ištok 248 Zvolený KDH
    Pastuchov Ján Michalec 138   NEKA
    Pastuchov Oľga Kremnická 110   ĽS-HZDS
    Pastuchov Ľubomír Hochel 43   NEKA
    Pavlice Ľubomír Baláž 203 Zvolený SNS
    Pavlice Mariana Šuranová 129   KDH
    Radošovce Miroslav Remenár 168 Zvolený KDH
    Radošovce Marián Varga 109   NEKA
    Radošovce Adrián Lupán 3   SMER
    Ratkovce Martin Červenka 118 Zvolený NEKA
    Ratkovce Viliam Sobota 91   KDH
    Ružindol Vladimír Púčik 279 Zvolený NEKA
    Ružindol Igor Moravčík 253   NEKA
    Ružindol Ján Morong 206   KDH
    Ružindol Stanislava Pokrývková 48   NEKA
    Ružindol Milan Pätoprstý 35   NEKA
    Ružindol Eva Mihálková 21   SNS
    Sasinkovo Jaroslav Jamrich 226 Zvolený SMER
    Siladice Jana Chynoradská 125 Zvolená NEKA
    Siladice Martin Štrba 112   SDKÚ-DS
    Siladice Beata Mečiarová 59   SMER
    Slovenská Nová Ves Michal Kaluža 90 Zvolený NEKA
    Slovenská Nová Ves Ľuboš Nemec 61   SDKÚ-DS, KDH
    Slovenská Nová Ves Alojz Tomašovič 60   NEKA
    Slovenská Nová Ves Peter Kováč 15   NEKA
    Smolenice Pavlína Hornáčková 498 Zvolená NEKA
    Smolenice Pavol Zárecký 303   NEKA
    Smolenice Vladimír Krátky 278   SMER
    Smolenice Jozef Hodulík 249   NEKA
    Smolenice Peter Janiga 228   KDH
    Smolenice Peter Boháček 69   SDKÚ-DS, SaS
    Smolenice Roman Čavojský 30   SNS
    Suchá nad Parnou Daniela Balážová 225 Zvolená NEKA
    Suchá nad Parnou František Oboril 187   KDH
    Suchá nad Parnou Jozef Ladvenica 155   SMER
    Suchá nad Parnou Kamil Bačík 100   NEKA
    Suchá nad Parnou Ľudovít Štefánek 94   ĽS-HZDS
    Suchá nad Parnou Katarína Krajčovičová 86   NEKA
    Suchá nad Parnou František Knapík 85   NEKA
    Šelpice Ružena Opálková 189 Zvolená NEKA
    Šelpice Milan Prettenhofer 135   SMER
    Šelpice Andrea Kekeláková 104   NEKA
    Špačince Július Zemko 584 Zvolený SMER
    Špačince Milan Fitoš 313   NEKA
    Špačince Ján Miklóš 303   NEKA
    Šúrovce Miloslav Richnák 377 Zvolený NEKA
    Šúrovce Ingrid Görögová 236   NEKA
    Šúrovce Peter Bohunický 215   SMER
    Šúrovce Milan Haršáni 171   NEKA
    Šúrovce Dana Oravcová 44   KSS
    Tekolďany Alena Rolincová 73 Zvolená KDH
    Tekolďany Angelika Kukučková 31   SMER
    Tepličky Miroslav Veľký 97 Zvolený SMER, SNS
    Tepličky Peter Kolena 85   NEKA
    Trakovice Ľudovít Tolarovič 492 Zvolený NEKA
    Trakovice Helena Hercegová 283   NEKA
    Trnava Vladimír Butko 5 815 Zvolený KDH
    Trnava Bystrík Stanko 4 873   NEKA
    Trnava Jozef Pobiecký 4 685   SDKÚ-DS, SaS
    Trnava Marián Barcaj 735   SDĽ, SZ
    Trstín Marta Genčúrová 388 Zvolená NEKA
    Trstín Ján Jakubec 158   KDH
    Trstín Jozef Manca 119   NEKA
    Trstín Miloš Bílik 24   SMER
    Vlčkovce Ivan Dobrovodský 404 Zvolený NEKA
    Vlčkovce Sabína Klačová 142   NEKA
    Vlčkovce Jozef Baňas 43   SMER, HZD
    Vlčkovce Ivica Štefanidesová 38   SaS
    Vlčkovce Peter Uhrovič 30   NEKA
    Voderady Marek Turanský 488 Zvolený NEKA
    Voderady Karol Sedlák 178   ND
    Voderady Ján Remenár 110   NEKA
    Voderady Mária Kunovská 0   NEKA
    Voderady Peter Sedlák 0   KDH
    Voderady Enrico Vadovič 0   NEKA
    Zavar Rudolf Baroš 467 Zvolený ĽS-HZDS
    Zavar Ján Fančovič 165   SMER
    Zavar Ľubomíra Dobrovodská 136   NEKA
    Zavar Róbert Guniš 85   KDH
    Zavar Jozef Babuljak 42   SNS
    Zeleneč Ivan Ranuša 653 Zvolený NEKA
    Zeleneč Stanislav Bachratý 249   KDH
    Zeleneč Jozef Královič 146   NEKA
    Zeleneč Jozef Plevjak 27   NEKA
    Zvončín Michaela Strakošová 210 Zvolená NEKA
    Zvončín Bohumil Lančarič 178   NEKA
    Zvončín Rastislav Krajčovič 47   NEKA
    Zvončín Erika Princová 36   NEKA
    Žlkovce Tibor Stanko 237 Zvolený KDH
    Žlkovce Ľubomír Zachar 116   ND
           
301 Bánovce nad Bebravou Bánovce nad Bebravou Marián Chovanec 1 489 Zvolený NEKA
    Bánovce nad Bebravou Mária Hajšová 1 460   SMER, SNS
    Bánovce nad Bebravou Stanislav Šiko 1 225   NEKA
    Bánovce nad Bebravou Ján Turčan 1 088   NEKA
    Bánovce nad Bebravou Branislav Horník 861   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Bánovce nad Bebravou Peter Bulík 649   NEKA
    Bánovce nad Bebravou Rastislav Jedlička 236   NEKA
    Bánovce nad Bebravou Jozef Mišák 165   HZD
    Borčany Jozef Asverus 98 Zvolený SMER
    Borčany Klaudia Dragulová 44   KDH
    Brezolupy Jarmila Hrúzová 188 Zvolená SDKÚ-DS
    Brezolupy Miroslav Oršula 103   NEKA
    Cimenná Jozef Lagin 41 Zvolený NEKA
    Cimenná Jana Gregorová 20   SDKÚ-DS
    Čierna Lehota Dušan Horák 55 Zvolený SNS
    Dežerice Ladislav Chudoba 288 Zvolený SMER
    Dolné Naštice Marian Petreje 152 Zvolený SMER
    Dolné Naštice Emília Pašková 111   SDKÚ-DS
    Dubnička Jozef Petrek 36 Zvolený SMER
    Dubnička Jozef Melíšek 23   SDĽ
    Dubnička Jozef Krč 15   SDKÚ-DS
    Dvorec Eva Srncová 147 Zvolená SDKÚ-DS
    Haláčovce Ľubomír Bolfa 109 Zvolený NEKA
    Haláčovce Peter Laurinec 65   SMER
    Haláčovce Jozef Babuliak 21   KDH
    Horné Naštice Jozef Hedera 125 Zvolený KDH
    Horné Naštice Jozef Hedera 63   SMER
    Horné Naštice Milan Novák 50   NEKA
    Horné Naštice Eugen Kšiňan 35   NEKA
    Horné Naštice Ivan Kšiňan 7   SDKÚ-DS
    Chudá Lehota Milan Daniš 86 Zvolený KDH
    Chudá Lehota Iveta Poluchová 62   SMER
    Krásna Ves Milan Došek 236 Zvolený SMER
    Krásna Ves Ladislav Kollárik 66   DaV
    Kšinná Miroslav Tuchyňa 124 Zvolený NEKA
    Kšinná Milan Šebeň 96   KSS
    Kšinná Dominik Vojtek 34   NEKA
    Kšinná Anna Jahodková 25   SMER
    Kšinná Juraj Botka 16   SDĽ
    Kšinná Branislav Nosko 11   NEKA
    Kšinná Jana Káčerová 7   DaV
    Libichava Dušan Darmo 71 Zvolený SDKÚ-DS
    Ľutov Miroslav Struhačka 67 Zvolený SMER
    Malá Hradná Mária Varhaníková 119 Zvolená ND
    Malá Hradná Jozef Zelenák 64   SMER
    Malá Hradná Mária Jandáková 31   NEKA
    Malá Hradná Jozef Sedlák 20   SaS
    Malé Hoste Teodor Rusnák 133 Zvolený SMER
    Malé Hoste Anna Maňáková 75   SDKÚ-DS
    Miezgovce Juraj Trgyňa 118 Zvolený SMER
    Miezgovce Mária Sečkárová 11   KSS
    Nedašovce Elena Magdolenová 158 Zvolená NEKA
    Omastiná Viliam Kusý 17 Zvolený SMER
    Otrhánky Ladislav Gieci 106 Zvolený NEKA
    Otrhánky František Flimel 93   SDKÚ-DS
    Otrhánky Ľudmila Strempeková 63   SMER
    Pečeňany Mária Šujanová 159 Zvolená SMER
    Pečeňany Marián Kosiba 86   SDKÚ-DS
    Pečeňany Peter Kozinka 13   SNS
    Podlužany Pavel Miksa 325 Zvolený SMER
    Podlužany Jozef Hruška 77   SDĽ
    Podlužany Milan Kušnier 69   NEKA
    Podlužany Libuša Zajacová 18   NEKA
    Podlužany Ján Kováč 7   SDKÚ-DS
    Pochabany Vladimír Beňačka 77 Zvolený SMER
    Pochabany Mária Štrbáková 71   NEKA
    Pravotice Jozef Vajdák 119 Zvolený SMER
    Pravotice Anton Bitarovský 86   NEKA
    Prusy Ján Tomášik 184 Zvolený SDKÚ-DS
    Prusy Ján Kutiš 69   SMER
    Prusy Róbert Hluch 31   SDĽ
    Ruskovce Jaroslav Mlynek 121 Zvolený NEKA
    Ruskovce Peter Kyselica 107   KDH
    Ruskovce Jozef Filan 106   NEKA
    Rybany Roman Malánik 310 Zvolený SMER
    Rybany Marián Broniš 275   KDH
    Rybany Jozef Kramár 173   NEKA
    Rybany Ján Oravec 36   NEKA
    Slatina nad Bebravou Michal Srnec 115 Zvolený SMER
    Slatina nad Bebravou Jozef Matušinec 97   KDH
    Slatina nad Bebravou Lukáš Pavlis 61   NEKA
    Slatina nad Bebravou Jozef Gajdoš 18   NEKA
    Slatinka nad Bebravou Mária Jakubčeková 36 Zvolená KDH
    Slatinka nad Bebravou Jozef Makyš 35   SNS
    Slatinka nad Bebravou Ján Bacho 29   SMER
    Slatinka nad Bebravou Eva Filinová 17   NEKA
    Slatinka nad Bebravou Zuzana Koláriková 15   NEKA
    Šišov Jaroslav Sitár 194 Zvolený SMER
    Šišov Elena Valachová 77   NEKA
    Šípkov Vincent Belan 74 Zvolený SNS
    Šípkov Peter Valjent 11   SMER
    Timoradza Iveta Šebeňová 161 Zvolená SMER
    Timoradza Jozef Hruška 99   SDKÚ-DS
    Timoradza Jana Guričanová 45   NEKA
    Trebichava Iveta Hanková 18 Zvolená SMER
    Trebichava Marta Pajtinková 14   KDH
    Uhrovec Zuzana Máčeková 629 Zvolená NEKA
    Uhrovec Jozef Škultéty 194   DaV
    Uhrovec Milan Žikla 50   NEKA
    Uhrovské Podhradie Dušan Duranzia 23 Zvolený SMER
    Uhrovské Podhradie Slavomír Turek 7   ĽS-HZDS
    Veľké Držkovce Marián Čerňanský 166 Zvolený KDH
    Veľké Držkovce Jozef Urban 160   SDKÚ-DS
    Veľké Držkovce Ivan Mutňanský 45   SMER
    Veľké Držkovce Karol Praženec 18   NEKA
    Veľké Hoste Jarmila Korálová 217 Zvolená ND
    Veľké Hoste Peter Miksa 79   KDH
    Veľké Chlievany Zuzana Flórová 95 Zvolená SMER
    Veľké Chlievany Miloš Jakal 59   NEKA
    Veľké Chlievany Peter Juršták 55   NEKA
    Veľké Chlievany Miloš Kováčik 51   NEKA
    Veľké Chlievany Michal Guniš 14   NEKA
    Vysočany Ivan Sečanský 46 Zvolený SMER
    Zlatníky Milan Gešnábel 293 Zvolený NEKA
    Zlatníky Jozef Ondrejka 102   SMER
    Žitná - Radiša Rudolf Botka 267 Zvolený SMER
    Žitná - Radiša Milan Dúbravka 36   HZD
           
302 Nové Mesto nad Váhom Beckov Karol Pavlovič 234 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Beckov Marián Polák 196   ĽS-HZDS, SNS, HZD
    Beckov Marek Jambor 158   NEKA
    Beckov Milan Jurza 93   NEKA
    Beckov Miloš Jaroščiak 42   NEKA
    Beckov Ľuboš Prokopenský 34   NEKA
    Beckov Martin Ilavský 23   SMER
    Bošáca Daniel Juráček 576 Zvolený NEKA
    Bošáca Dušan Kochan 171   SMER, ĽS-HZDS
    Bošáca Ján Mihala 60   KDH
    Brestovec Dušan Duga 287 Zvolený NEKA
    Brestovec Pavol Kavický 167   NEKA
    Brestovec Ján Majtán 65   SMER
    Brezová pod Bradlom Eva Ušiaková 2 023 Zvolená SMER
    Brezová pod Bradlom Ľuboš Valášek 240   SDKÚ-DS
    Brezová pod Bradlom Anna Danková 190   NEKA
    Brunovce Júlia Masárová 142 Zvolená NEKA
    Brunovce Juraj Kukla 72   SZ
    Brunovce Stanislav Majerník 67   SaS, SDKÚ-DS
    Brunovce Jozef Čaňo 25   SMER
    Brunovce Igor Moravčík 21   NEKA
    Brunovce František Richweiss 9   ZRS
    Brunovce Milan Majerník 0   NEKA
    Bukovec Dušan Gavlas 146 Zvolený SMER
    Bzince pod Javorinou Pavel Bahník 727 Zvolený SMER
    Bzince pod Javorinou Dušan Málik 282   SNS
    Bzince pod Javorinou Jana Žáková 91   NEKA
    Čachtice Anna Ištoková 1 163 Zvolená KDH, SMER
    Čachtice Eduard Jamrich 229   NEKA
    Čachtice Miloš Lacovič 160   SZ
    Čachtice Vladimír Juriga 99   ĽS-HZDS
    Čachtice Pavol Vido 80   NEKA
    Čachtice Peter Fraňo 60   NEKA
    Častkovce Dušan Bublavý 440 Zvolený SMER
    Dolné Srnie Peter Petkov 258 Zvolený NEKA
    Dolné Srnie Miroslav Skovajsa 208   SMER
    Dolné Srnie Peter Havalec 8   ĽS-HZDS
    Haluzice Miloš Madila 27 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Haluzice Martina Lukáčová 21   NEKA
    Horná Streda Ľubomír Krajňanský 570 Zvolený NEKA
    Horná Streda Anna Kováčiková 93   NEKA
    Hôrka nad Váhom Peter Godál 244 Zvolený NEKA
    Hôrka nad Váhom Oto Starovič 96   NEKA
    Hrachovište Ivan Kolník 252 Zvolený SMER
    Hrachovište Mikuláš Kaplavka 107   NEKA
    Hrachovište Vladimír Dlhý 26   NEKA
    Hrachovište Vlasta Dlhá 23   NEKA
    Hrašné Peter Hučko 149 Zvolený SMER
    Hrádok Rastislav Beňo 194 Zvolený SMER
    Chvojnica Marian Kollár 108 Zvolený NEKA
    Chvojnica Igor Oravec 62   NEKA
    Chvojnica Ľudmila Peričková 52   NEKA
    Jablonka Anna Cigáneková 194 Zvolená SMER
    Jablonka Miloslav Piešťanský 118   NEKA
    Kálnica Ján Krchnavý 390 Zvolený SMER
    Kálnica Ján Kucharovič 196   SDKÚ-DS
    Kočovce Ján Tupý 543 Zvolený SZ
    Kočovce Anna Orsavová 190   SMER, SNS
    Kočovce Monika Kopúnová 99   NEKA
    Kostolné Miroslav Cibulka 287 Zvolený SMER
    Kostolné Igor Drška 85   NEKA
    Košariská Anna Abramovičová 162 Zvolená NEKA
    Košariská Oľga Plačková 81   SMER
    Krajné Vladislav Šuster 247 Zvolený SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH
    Krajné Ján Sadloň 176   NEKA
    Krajné Ján Konečník 153   NEKA
    Krajné Anna Haššanová 74   ĽS-HZDS, SMER
    Krajné Igor Mozolák 40   SaS
    Krajné Miriam Olšavská 30   NEKA
    Krajné Radoslav Sivák 22   SNS
    Lubina Martin Beňatinský 413 Zvolený NEKA
    Lubina Dušan Sapáček 251   SMER
    Lubina Milan Ostrovský 170   SDKÚ-DS
    Lúka Vladimír Vöröš 246 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Lúka Ján Klučovský 147   NEKA
    Modrová Marián Lacko 169 Zvolený KDH
    Modrová Pavol Lazar 64   SMER
    Modrová František Majko 42   NEKA
    Modrovka Roman Pomajbo 79 Zvolený SMER
    Moravské Lieskové Ľubomír Miklánek 545 Zvolený SMER
    Moravské Lieskové Róbert Palko 493   NEKA
    Moravské Lieskové Ján Miklánek 96   ĽS-HZDS
    Myjava Pavel Halabrín 2 090 Zvolený NEKA
    Nová Bošáca Ján Jurika 313 Zvolený SMER
    Nová Bošáca Peter Levkovič 279   NEKA
    Nová Lehota Bohuslav Plačko 76 Zvolený ĽS-HZDS
    Nová Ves nad Váhom Pavel Pristaš 156 Zvolený NEKA
    Nová Ves nad Váhom Marián Ševcech 110   KDH, SDKÚ-DS
    Nové Mesto nad Váhom Jozef Trstenský 4 243 Zvolený NEKA
    Nové Mesto nad Váhom Ľubomír Karaba 1 783   SDKÚ-DS, SaS
    Nové Mesto nad Váhom Mária Cagalová 641   NEKA
    Nové Mesto nad Váhom Miroslav Hlinka 186   NEKA
    Očkov Ľubica Hrušovská 194 Zvolená SMER
    Očkov Peter Moravčík 52   NEKA
    Pobedim Eva Směřičková 215 Zvolená KDH, SDKÚ-DS
    Pobedim Miroslav Piškula 154   NEKA
    Pobedim Martin Lednický 143   SMER
    Pobedim Zita Mitošinková 83   NEKA
    Pobedim Margita Bieliková 31   NEKA
    Podkylava Dušan Kadlečík 109 Zvolený SDKÚ-DS, MOST - HÍD, KDH
    Podkylava Marta Špulerová 31   SaS
    Podolie Anna Čechvalová 524 Zvolená KDH, SDKÚ-DS
    Podolie Dušan Hanic 466   NEKA
    Podolie Dušan Gúčik 73   SNS
    Podolie Jozef Plichta 8   NEKA
    Polianka Ján Dodrv 97 Zvolený SMER
    Polianka Jarmila Šulovská 74   NEKA
    Polianka Jaroslav Vanek 24   NEKA
    Polianka Ingrid Jagošová 23   SDKÚ-DS
    Poriadie Zuzana Boskovičová 197 Zvolená NEKA
    Poriadie Juraj Bakoš 90   SMER
    Poriadie Miroslav Pražienka 42   NEKA
    Poriadie Miroslav Míka 27   NEKA
    Potvorice Ľubomír Malo 263 Zvolený NEKA
    Potvorice Ľubomír Majerník 76   NEKA
    Potvorice Jozef Ukropec 5   ĽS-HZDS
    Považany Eva Ninisová 229 Zvolená NEKA
    Považany Jozef Munk 198   KDH, SDKÚ-DS
    Považany Jana Gondárová 169   NEKA
    Považany Milan Pullmann 81   NEKA
    Považany Renáta Šáleková 22   NEKA
    Považany Andrea Krajčovicová 13   NEKA
    Priepasné Peter Czere 95 Zvolený NEKA
    Priepasné Zuzana Hrajnohová 85   NEKA
    Priepasné Miroslav Kázik 62   NEKA
    Rudník Jaroslav Ferianec 263 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Rudník Ivan Jakubec 92   SaS
    Rudník Ján Juráš 24   SDKÚ-DS
    Rudník Peter Adámek 4   SNS
    Stará Lehota Jaroslav Pikus 109 Zvolený SDKÚ-DS
    Stará Lehota Ladislav Hynek 58   NEKA
    Stará Lehota Pavol Schronk 7   SMER
    Stará Myjava Pavol Kováč 384 Zvolený NEKA
    Stará Myjava Štefan Klimek 42   SNS
    Stará Myjava Tibor Oros 33   NEKA
    Stará Myjava Anna Sadloňová 21   SMER
    Stará Turá Ján Kišš 1 427 Zvolený SMER
    Stará Turá Leopold Barszcz 1 200   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Stará Turá Radovan Ammer 649   NEKA
    Stará Turá Jozef Nešťák 92   SF
    Trenčianske Bohuslavice Bibiana Naďová 319 Zvolená SDKÚ-DS
    Trenčianske Bohuslavice Darina Kotrasová 168   SMER
    Vaďovce Alžbeta Tuková 306 Zvolená NEKA
    Vaďovce Dušan Černák 73   NEKA
    Višňové Jaroslav Bača 56 Zvolený SMER
    Vrbovce Samuel Redecha 388 Zvolený NEKA
    Zemianske Podhradie Miroslav Zámečník 234 Zvolený NEKA
    Zemianske Podhradie Stanislava Zamcová 138   NEKA
    Zemianske Podhradie Pavol Beňovič 33   ĽS-HZDS
           
303 Považská Bystrica Beluša Ján Prekop 1 576 Zvolený SMER, SDKÚ-DS, KDH, SNS, ĽS-HZDS
    Beluša Vladimír Vadrna 680   NEKA
    Beluša Miloš Kapuš 175   NEKA
    Beluša Michal Dobrotka 160   NEKA
    Beluša Dušan Chleban 25   SF
    Bodiná František Boško 135 Zvolený ĽS-HZDS
    Bodiná Jaroslav Harvanec 79   SaS
    Bodiná Milan Brveník 54   SNS
    Bodiná Miroslava Kresáňová 38   NEKA
    Brvnište Dagmar Mikudíková 324 Zvolená SDĽ
    Brvnište Ján Fusko 221   ĽS-HZDS, SMER
    Brvnište Jozef Harvánek 107   SNS
    Brvnište Štefan Harvánek 31   NEKA
    Čelkova Lehota Juraj Čelko 72 Zvolený NEKA
    Dohňany Milan Panáček 497 Zvolený SMER
    Dolná Breznica Emil Drahuta 256 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Dolná Breznica Anna Lencsésová 180   KDH
    Dolná Mariková Peter Šujak 581 Zvolený NEKA
    Dolná Mariková Jozef Rosík 171   SMER
    Dolné Kočkovce Peter Regina 471 Zvolený ĽS-HZDS
    Dolné Kočkovce Anton Novosád 231   KDH, SDKÚ-DS, SNS, SMER
    Dolné Kočkovce Ján Galovič 47   NEKA
    Dolný Lieskov Jozef Kardoš 164 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Dolný Lieskov Slavka Lednická 109   KDH
    Dolný Lieskov Milan Olšovský 51   ÚSVIT
    Dolný Lieskov Róbert Kurej 33   NEKA
    Domaniža Jozef Gálik 354 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Domaniža Jozef Galko 327   SNS
    Domaniža Milan Pastírik 107   NEKA
    Ďurďové Pavol Janík 39 Zvolený ĽS-HZDS
    Ďurďové Monika Janíková 0   NEKA
    Hatné Iveta Žilovcová 177 Zvolená NEKA
    Horná Breznica Jozef Karas 126 Zvolený KDH
    Horná Breznica Roman Vicena 50   SMER
    Horná Breznica Anton Dubový 36   NEKA
    Horná Breznica Martina Katerinčinová 17   NEKA
    Horná Mariková Miroslav Hamar 263 Zvolený NEKA
    Horná Mariková Pavol Pacek 150   SDKÚ-DS, SNS, KDH, SMER
    Horná Mariková Nadežda Vlčková 27   NEKA
    Horný Lieskov Andrej Torda 146 Zvolený NEKA
    Horný Lieskov Jana Melicheríková 35   SDKÚ-DS
    Horný Lieskov Vladimír Ondreička 26   SNS
    Horný Lieskov Milan Lapaš 10   NEKA
    Horovce František Veliký 339 Zvolený SMER
    Horovce Peter Papuča 53   NEKA
    Horovce Vladimír Cíbik 41   NEKA
    Jasenica Táňa Kňažková 342 Zvolená NEKA
    Klieština Helena Koštialiková 116 Zvolená NEKA
    Klieština Marian Ištok 44   NEKA
    Klieština Miroslav Kostrbík 34   NEKA
    Kostolec Rudolf Marejka 107 Zvolený ĽS-HZDS
    Kostolec Ivan Gašo 25   SMER
    Kostolec Miroslav Tichý 24   NEKA
    Kvašov Boris Ondráško 181 Zvolený ĽS-HZDS, ND, SNS
    Kvašov Jozef Červený 173   SDKÚ-DS, SaS
    Lazy pod Makytou Ján Mičic 212 Zvolený NEKA
    Lazy pod Makytou Milan Štrbák 190   SMER
    Lazy pod Makytou Zdena Hozdeková 104   NEKA
    Lazy pod Makytou Anton Panáček 75   SNS
    Lazy pod Makytou Peter Tuček 54   NEKA
    Lazy pod Makytou Stanislav Lehocký 28   KSS
    Lazy pod Makytou Miroslav Krečmer 28   KDH
    Lednica Milan Barka 364 Zvolený SMER
    Lednica Ľubomíra Balážová 116   SF
    Lednické Rovne Ľuboš Savara 861 Zvolený SMER, ĽS-HZDS, SNS
    Lúky Anton Hrebík 323 Zvolený SMER
    Lúky Jaroslav Túček 123   ĽS-HZDS
    Lúky Katarína Okrajková 25   SNS
    Lysá pod Makytou Pavol Gábik 468 Zvolený NEKA
    Lysá pod Makytou Bohuslav Janíček 444   SMER, KDH
    Malé Lednice Oľga Lednická 83 Zvolená SMER, KDH, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
    Mestečko Miroslav Hajský 133 Zvolený SMER
    Mojtín Eva Gabrišová 109 Zvolená NEKA
    Mojtín František Staňo 106   ĽS-HZDS, SMER
    Mojtín Vladimír Gašpar 84   NEKA
    Mojtín Zita Chalúpková 48   KDH
    Nimnica Ladislav Ďureček 241 Zvolený SMER
    Papradno Roman Španihel 678 Zvolený NEKA
    Papradno Štefan Hatajčík 323   NEKA
    Papradno František Balušík 223   NEKA
    Papradno Anna Hromadíková 51   SNS
    Papradno Jan Tóth 17   NEKA
    Plevník - Drienové Ján Michalec 336 Zvolený NEKA
    Plevník - Drienové Milan Kremeň 294   NEKA
    Plevník - Drienové Miroslav Valient 169   SMER
    Plevník - Drienové Radoslav Slaninka 61   NEKA
    Plevník - Drienové Soňa Jantošová 60   KDH
    Počarová Ladislav Lagín 44 Zvolený SNS
    Počarová Iveta Pavlíková 40   NEKA
    Podskalie Anton Mitaš 52 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Považská Bystrica Karol Janas 6 540 Zvolený SMER, KDH, SDKÚ-DS
    Považská Bystrica Marian Kirsch 1 065   SaS, MOST - HÍD, SZ
    Považská Bystrica Pavol Jurčík 767   NEKA
    Považská Bystrica Ján Harant 646   SNS
    Považská Bystrica Miroslav Adame 516   NEKA
    Považská Bystrica Ľubomír Chalupka 494   NEKA
    Považská Bystrica Jaroslav Ševčík 331   NEKA
    Považská Bystrica Juraj Firit 326   NEKA
    Považská Bystrica Marian Papšo 270   NEKA
    Považská Bystrica Marián Chudovský 250   NEKA
    Považská Bystrica Štefan Ďurkech 243   NEKA
    Považská Bystrica Stanislav Haviar 200   NEKA
    Považská Bystrica Ladislav Kubík 113   NEKA
    Považská Bystrica Milan Magdech 107   SF
    Považská Bystrica Richard Gajdošík 101   SDĽ
    Prečín Anton Lagíň 361 Zvolený SNS, SMER, SZ
    Prečín Ľubomír Kľučiar 187   NEKA
    Prečín Darina Pavlíková 59   KSS
    Pružina Michal Ušiak 641 Zvolený SMER, KDH, SDKÚ-DS
    Pružina Ján Janiga 283   NEKA
    Púchov Marián Michalec 3 516 Zvolený NEKA
    Púchov Pavol Crkoň 2 193   SDKÚ-DS, KDH, SMER
    Púchov Eva Kvocerová 548   NEKA
    Púchov Ivan Kmošena 543   NEKA
    Púchov Marián Mišún 127   ĽSNS
    Púchov Pavol Cích 56   NEKA
    Sádočné František Sádecký 74 Zvolený SMER
    Slopná Eva Košaríková 113 Zvolená NEKA
    Slopná Štefan Hrenák 96   KDH
    Slopná Marek Jakubík 54   SMER
    Streženice Juraj Hrišo 195 Zvolený SMER
    Streženice Iveta Loduhová 164   SDKÚ-DS
    Streženice Jozef Kováčik 121   KDH, ĽS-HZDS
    Stupné Peter Splavec 244 Zvolený NEKA
    Sverepec Maroš Ondráš 267 Zvolený SNS
    Sverepec Stanislav Bačík 231   SMER
    Udiča Jozef Slámka 897 Zvolený NEKA
    Udiča Ivan Cvengroš 202   NEKA
    Visolaje Ľubica Pazderová 274 Zvolená SMER
    Vrchteplá Ľubomír Novosad 99 Zvolený SDĽ
    Vrchteplá Jozef Fuček 88   NEKA
    Vrchteplá Martin Varhaník 0   SMER
    Vydrná Milan Gášek 158 Zvolený SMER, SDKÚ-DS, KDH, SNS
    Záriečie Jozef Kollár 308 Zvolený NEKA
    Záriečie Ján Ráček 94   SMER
    Záriečie Jaroslav Mokrička 16   SDKÚ-DS, KDH
    Záriečie Olívia Repková 10   NEKA
    Záskalie Štefan Šaradín 66 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Zubák Miroslav David 233 Zvolený NEKA
    Zubák Miroslav Bednár 182   SMER, ĽS-HZDS
    Zubák Eva Kalusová 47   KDH
    Zubák Ján Ježo 2   NEKA
           
304 Prievidza Bojnice František Tám 1 918 Zvolený SMER
    Bojnice Lýdia Pinková 346   SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
    Bojnice Ladislav Debnár 154   SNS, ĽS-HZDS
    Bošany Pavel Štros 1 127 Zvolený NEKA
    Bošany Ivan Valko 343   SDĽ
    Brodzany Anton Zima 219 Zvolený SMER
    Brodzany Alexander Kubíni 156   KDH
    Brodzany Jozef Kollár 53   SNS
    Brodzany Marián Bittara 35   NEKA
    Brodzany Peter Gergel 31   NEKA
    Bystričany Vojtech Bartoš 701 Zvolený SNS, SMER, ĽS-HZDS
    Bystričany Štefan Kmeť 192   NEKA
    Cigeľ Štefan Mjartan 498 Zvolený SMER
    Cigeľ Ján Krausko 110   NEKA
    Cigeľ Ladislav Mikuš 94   NEKA
    Čavoj Ján Novotka 132 Zvolený SMER
    Čavoj Oľga Súderová 119   NEKA
    Čavoj Vojtech Vlček 70   SNS
    Čavoj Ján Králik 5   SDKÚ-DS
    Čereňany Stanislav Sluka 488 Zvolený NEKA
    Čereňany Ján Mokrý 330   SNS, SMER
    Čereňany Ivan Kováčik 79   NEKA
    Čereňany Jaroslav Gogora 33   ĽS-HZDS
    Čereňany Ľubomír Géze 3   SDKÚ-DS
    Diviacka Nová Ves Ivan Kohút 350 Zvolený NEKA
    Diviacka Nová Ves Róbert Géczy 254   NEKA
    Diviacka Nová Ves Pavel Obert 138   SMER
    Diviacka Nová Ves Jozef Hagara 126   NEKA
    Diviacka Nová Ves Milan Jančo 55   NEKA
    Diviacka Nová Ves Juraj Vaško 45   ĽS-HZDS
    Diviacka Nová Ves Ivan Putiška 31   SNS
    Diviacka Nová Ves Jaroslav Kohút 16   SDĽ
    Diviaky nad Nitricou Július Duranzia 491 Zvolený SMER
    Diviaky nad Nitricou Vladimír Pružinec 152   NEKA
    Diviaky nad Nitricou Martin Sigotský 148   ĽS-HZDS
    Diviaky nad Nitricou Vladimír Divéky 93   NEKA
    Diviaky nad Nitricou Radoslav Divéky 33   NEKA
    Dlžín Jozef Štefanec 79 Zvolený SMER, KDH
    Dlžín Ján Kováč 26   NEKA
    Dlžín Miroslav Remeň 18   NEKA
    Dlžín Ladislav Santoris 4   NEKA
    Dolné Vestenice Michal Jedinák 544 Zvolený KDH
    Dolné Vestenice Marián Krajčo 492   ĽS-HZDS
    Dolné Vestenice Ivana Ďuricová 161   NEKA
    Dolné Vestenice Ladislav Čaprnka 117   NEKA
    Dolné Vestenice Veronika Reiselová 20   SMER
    Handlová Rudolf Podoba 4 368 Zvolený SMER
    Handlová Ján Spevár 642   SDKÚ-DS, SaS, KDH, MOST - HÍD
    Handlová Robert Šuník 328   NEKA
    Handlová Arpád Koszta 195   SZ
    Handlová Alžbeta Valušeková 20   NEKA
    Horná Ves Jozef Hrotek 538 Zvolený ĽS-HZDS
    Horná Ves Viliam Urban 109   SMER
    Horná Ves Štefan Jamriška 33   KDH
    Horné Vestenice Pavol Foltán 253 Zvolený NEKA
    Hradište Pavel Kubačka 217 Zvolený SMER
    Hradište Pavol Prostredný 183   NEKA
    Hradište Beáta Kropilová 96   NEKA
    Hradište Miloš Baránik 78   NEKA
    Hradište Peter Stručka 35   KDH
    Chrenovec - Brusno Tibor Čičmanec 457 Zvolený NEKA
    Chrenovec - Brusno Rudolf Trgiňa 152   SMER
    Chrenovec - Brusno Eva Šovčíková 103   NEKA
    Chrenovec - Brusno Emil Trgiňa 20   SNS
    Chvojnica Magdaléna Kotianová 86 Zvolená ĽS-HZDS
    Chvojnica Dušan Dobrotka 27   NEKA
    Chvojnica Jozef Dedík 26   NEKA
    Chynorany Mária Lachkovičová 817 Zvolená NEKA
    Chynorany Ľudovít Košík 421   KDH, SDKÚ-DS
    Chynorany Michaela Chrenková 76   NEKA
    Jalovec Peter Kotian 251 Zvolený SMER
    Jalovec Jozef Šalátek 80   S.O.S.
    Ješkova Ves Pavel Greguš 220 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Kamenec pod Vtáčnikom Dušan Ďuriš 636 Zvolený SMER
    Kamenec pod Vtáčnikom Dušan Borecký 138   NEKA
    Kanianka Ivor Husár 842 Zvolený NEKA
    Kanianka Emil Mendel 815   ĽS-HZDS
    Kanianka Jozef Talian 393   NEKA
    Klátova Nová Ves Iveta Randziaková 583 Zvolená SMER
    Kľačno Jozef Vrábeľ 239 Zvolený NEKA
    Kľačno Stanislav Ondrúšek 166   ASV
    Kľačno Peter Brezáni 79   SMER
    Kľačno Anna Zimmermanová 44   NEKA
    Kľačno Eva Balážová 29   NEKA
    Kocurany Vojtech Čičmanec 211 Zvolený ĽS-HZDS
    Kocurany Dušan Mazáň 68   NEKA
    Kolačno Lýdia Petríková 285 Zvolená NEKA
    Kolačno Jozef Chochula 159   ĽS-HZDS
    Kolačno Ivan Král 69   NEKA
    Kostolná Ves Stanislav Pánis 124 Zvolený NEKA
    Kostolná Ves Jozef Šimora 92   NEKA
    Kostolná Ves Milan Hanus 43   NEKA
    Kostolná Ves Milan Papranec 9   NEKA
    Koš Štefan Závadinka 280 Zvolený NEKA
    Koš Jaroslav Minich 173   NEKA
    Koš René Daumer 163   NEKA
    Krásno Martin Mikloš 207 Zvolený SDKÚ-DS
    Lazany Karol Boško 488 Zvolený SMER
    Lazany Vojtech Šovčík 430   KDH, SDKÚ-DS
    Lehota pod Vtáčnikom Ján Cipov 1 459 Zvolený SMER
    Lehota pod Vtáčnikom Jozef Tonhajzer 212   ĽS-HZDS
    Lehota pod Vtáčnikom Viliam Mjartan 168   NEKA
    Lehota pod Vtáčnikom Ján Kabina 61   SZ
    Liešťany Vladimír Šopoň 491 Zvolený SMER
    Liešťany Jozef Vážny 281   NEKA
    Lipník Ľudovít Vojtko 157 Zvolený SNS, SMER
    Lipník Anton Dubský 63   NEKA
    Lipník Mária Lenhartová 36   KDH
    Lipník Jozef Pešek 8   SDKÚ-DS
    Livina Pavol Petreje 48 Zvolený KDH
    Livina Ľubomír Vožňak 19   SNS
    Livinské Opatovce Daniela Hanová 66 Zvolená NEKA
    Malá Čausa Peter Vido 242 Zvolený SDKÚ-DS
    Malá Čausa Ján Vido 88   SMER
    Malé Kršteňany Jaroslav Kopál 213 Zvolený SMER
    Malé Kršteňany Martin Skučka 86   SDKÚ-DS
    Malé Uherce Štefan Čepko 185 Zvolený NEKA
    Malé Uherce Dušan Staňo 150   ĽS-HZDS
    Malé Uherce Mária Baričáková 107   KDH
    Malinová Mária Luprichová 363 Zvolená SNS
    Malinová Peter Benko 58   KSS
    Malinová Arnold Hagara 16   SMER
    Nadlice Peter Dubravický 304 Zvolený SMER
    Nadlice Alexandra Hanáková 89   NEKA
    Nedanovce Jozef Jakubík 170 Zvolený SMER
    Nedanovce Tibor Peciar 97   SDKÚ-DS
    Nedanovce Margita Raučinová 47   NEKA
    Nedanovce Pavel Masný 44   NEKA
    Nedožery - Brezany Martin Mokrý 599 Zvolený SNS, SDKÚ-DS, KDH
    Nedožery - Brezany Jozef Regina 358   NEKA
    Nedožery - Brezany Peter Chudý 167   SMER
    Nedožery - Brezany Marián Flimel 74   NEKA
    Nevidzany Beata Vrecková 87 Zvolená SMER
    Nitrianske Pravno Jozef Balčirák 962 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Nitrianske Pravno Jozef Steinhübl 413   NEKA
    Nitrianske Rudno Jozef Pršo 367 Zvolený NEKA
    Nitrianske Rudno Róbert Kluvanec 291   NEKA
    Nitrianske Rudno Martin Špánik 260   NEKA
    Nitrianske Rudno Zdenka Hlivová 92   NEKA
    Nitrianske Rudno Eva Chudá 44   NEKA
    Nitrianske Rudno Viliam Petriska 26   NEKA
    Nitrianske Rudno Mária Škadrová 21   NEKA
    Nitrianske Sučany Gabriela Kusá 250 Zvolená SMER
    Nitrianske Sučany Pavol Caňo 126   NEKA
    Nitrianske Sučany Anton Paulďuro 124   SNS
    Nitrianske Sučany Mária Luchavová 89   KDH, SDKÚ-DS
    Nitrianske Sučany Štefan Surový 38   NEKA
    Nitrianske Sučany Vladimír Šmýkal 31   NEKA
    Nitrica Miroslav Beňadik 350 Zvolený NEKA
    Nitrica Ľubomír Olejka 240   NEKA
    Nitrica Daniel Jaško 127   NEKA
    Nitrica Mária Beňadiková 27   NEKA
    Nitrica Štefan Šramka 14   NEKA
    Nováky Dušan Šimka 619 Zvolený KDH
    Nováky Daniel Daniš 572   SDKÚ-DS
    Nováky Vladimír Zaťko 405   ĽS-HZDS
    Nováky Mária Grmanová 302   SMER
    Nováky Ján Petriska 258   NEKA
    Opatovce nad Nitrou Dana Melišková 544 Zvolená NEKA
    Opatovce nad Nitrou Vlasta Drábová 305   NEKA
    Oslany František Szalay 600 Zvolený NEKA
    Oslany Ľubomír Hvizdoš 266   NEKA
    Oslany Želmíra Obertová 231   SMER
    Oslany Peter Hýrošš 87   NEKA
    Ostratice Ján Podoba 343 Zvolený NEKA
    Ostratice Vojtech Volf 129   SNS
    Partizánske Jozef Božik 3 249 Zvolený ĽS-HZDS, S.O.S., SDĽ
    Partizánske Ján Podmanický 2 000   SMER
    Partizánske Branislav Michna 1 572   NEKA
    Partizánske Jaroslav Tkáč 793   SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Partizánske Ľubomír Solík 118   KSS
    Pažiť Vladimír Baláška 108 Zvolený SMER
    Pažiť Miloš Gendiar 78   NEKA
    Pažiť Vlasta Tomová 68   KDH
    Pažiť Slavka Súlovská 0   SDKÚ-DS
    Podhradie Ružena Boboková 170 Zvolená NEKA
    Poluvsie Ján Kaniansky 100 Zvolený SaS
    Poluvsie Martin Šujan 96   SMER
    Poluvsie Ivan Kormaňák 94   NEKA
    Poluvsie Michal Šebest 87   NEKA
    Poruba Helena Čavojská 364 Zvolená SMER
    Poruba Katarína Tisajová 268   NEKA
    Poruba Jozef Levandovský 51   KDH
    Pravenec Róbert Mikulášik 303 Zvolený NEKA
    Pravenec Helena Husáriková 142   NEKA
    Pravenec Marián Dvorský 130   NEKA
    Pravenec Štefan Uhliar 44   NEKA
    Pravenec Július Gebrlín 38   ĽS-HZDS
    Pravenec Dušan Lacena 21   NEKA
    Prievidza Katarína Macháčková 6 551 Zvolená NEKA
    Prievidza Norbert Turanovič 4 162   SMER, SNS
    Prievidza Milan Dérer 3 631   SDKÚ-DS, ĽS-HZDS, KDH, SDĽ, S.O.S.
    Prievidza Igor Detko 360   NEKA
    Prievidza Ivan Vaňo 277   SZ
    Radobica Stanislav Bartoš 221 Zvolený NEKA
    Radobica Tomáš Uhlár 72   NEKA
    Ráztočno Ivan Škrteľ 261 Zvolený SMER, SNS
    Rudnianska Lehota Ivan Javorček 206 Zvolený ĽS-HZDS
    Sebedražie Peter Juríček 631 Zvolený SMER
    Sebedražie Anna Šormanová 207   NEKA
    Sebedražie Vladimír Medňanský 71   KDH
    Seč Rudolf Hopko 134 Zvolený NEKA
    Seč Ivan Pánis 68   NEKA
    Seč Anton Vrecko 38   NEKA
    Seč Marcela Baginová 16   NEKA
    Skačany Ladislav Struhár 268 Zvolený KDH
    Skačany Juraj Kližan 187   ĽS-HZDS
    Skačany Dušan Grznár 173   SDKÚ-DS
    Skačany Miloslav Pokorný 39   NEKA
    Šútovce Miroslav Rajčo 177 Zvolený SMER
    Šútovce Milan Píš 57   NEKA
    Šútovce Vladimír Tonhajzer 14   NEKA
    Temeš Oľga Fakanová 106 Zvolená SMER
    Temeš Peter Slezák 37   ZRS
    Turčianky Eva Dragulová 47 Zvolená SMER
    Tužina Ján Sloboda 396 Zvolený NEKA
    Tužina Miroslav Dzina 335   NEKA
    Valaská Belá Miloš Cúcik 417 Zvolený NEKA
    Valaská Belá Jozef Mulinka 298   SMER
    Valaská Belá Marian Híreš 264   ĽS-HZDS
    Veľká Čausa Dušan Ďurdina 179 Zvolený SMER
    Veľká Čausa Jozef Pekár 79   NEKA
    Veľká Čausa Karol Dank 19   NEKA
    Veľké Kršteňany Marián Staňo 227 Zvolený SMER, SNS
    Veľké Kršteňany Jana Makvová 87   KDH
    Veľké Uherce Milan Toma 327 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Veľké Uherce Alena Chalupová 306   KDH
    Veľké Uherce Mária Korcová 146   NEKA
    Veľké Uherce Maroš Rybanský 125   NEKA
    Veľké Uherce Boris Zurabov 25   NEKA
    Veľký Klíž Jozef Bielich 272 Zvolený NEKA
    Veľký Klíž Anton Stanko 199   SDKÚ-DS, KDH
    Veľký Klíž Tatiana Sasková 113   NEKA
    Zemianske Kostoľany Helena Kovačová 531 Zvolená NEKA
    Zemianske Kostoľany Miloš Kočan 367   NEKA
    Zemianske Kostoľany Milan Kováč 74   NEKA
    Žabokreky nad Nitrou Otakár Sneženka 433 Zvolený SDKÚ-DS
    Žabokreky nad Nitrou Evelína Hopková 195   NEKA
    Žabokreky nad Nitrou Zuzana Uvírová 116   ND
    Žabokreky nad Nitrou Karol Villár 14   NEKA
           
305 Trenčín Adamovské Kochanovce Michal Križan 285 Zvolený SaS
    Adamovské Kochanovce Juraj Potoček 170   ĽS-HZDS
    Bobot Ľubomír Tunega 222 Zvolený NEKA
    Bobot Iveta Pokorná 147   SMER
    Bobot Marián Ševčík 50   NEKA
    Bobot Anna Mikušková 49   NEKA
    Bohunice Peter Hajdúch 130 Zvolený NEKA
    Bohunice Jozef Prekop 111   SNS
    Bohunice Jozef Mazán 87   NEKA
    Bohunice Stanislav Barták 44   SMER
    Bolešov Martin Rác 190 Zvolený SZ
    Bolešov Ľubica Kvasnicová 158   NEKA
    Bolešov Jaroslav Kvasnica 143   SMER
    Bolešov Ľubomír Mičuda 106   NEKA
    Bolešov Ferdinand Hlúšek 70   SNS
    Bolešov Ľuboš Opatík 66   NEKA
    Bolešov Stanislav Kobela 59   NEKA
    Bolešov Ľubomír Slávik 34   ĽS-HZDS
    Bolešov Štefan Vajdík 22   ND
    Bolešov Jolana Holíčková 10   SDĽ
    Borčice Anton Fabuš 180 Zvolený SMER
    Červený Kameň Jozef Bartoš 200 Zvolený KDH
    Červený Kameň Stanislav Dohnanský 97   ĽS-HZDS
    Červený Kameň Ľubomír Mikula 88   SMER
    Červený Kameň Janka Hajdúchová 38   NEKA
    Červený Kameň Jaroslav Osrman 21   NEKA
    Dolná Poruba Miroslav Kopčan 308 Zvolený NEKA
    Dolná Poruba Ján Bežák 62   SMER
    Dolná Súča Pavol Kvasnica 861 Zvolený NEKA
    Dolná Súča Marián Vasko 267   SMER
    Dolná Súča Rudolf Pleva 266   NEKA
    Dolná Súča Miroslav Gabrhel 75   NEKA
    Dolná Súča Jozef Oriešek 53   NEKA
    Dolná Súča Rastislav Ondrišák 52   NEKA
    Dolná Súča Agáta Zigová 51   ĽS-HZDS
    Dolná Súča Ján Žák 30   NEKA
    Drietoma Jozef Kluka 912 Zvolený NEKA
    Drietoma Dušan Kročil 223   NEKA
    Drietoma Ján Vasko 100   NEKA
    Dubnica nad Váhom Jozef Gašparík 3 117 Zvolený NEKA
    Dubnica nad Váhom Eva Bočincová 2 674   SDKÚ-DS, KDH, SaS, SZ, MOST - HÍD
    Dubnica nad Váhom Pavel Kuruc 730   SMER
    Dubnica nad Váhom Ľubomír Rybanský 127   SF
    Dubnica nad Váhom Jarmila Miakišová 102   NEKA
    Dubnica nad Váhom Miroslav Kučík 59   NEKA
    Dubodiel Božena Richtárechová 327 Zvolená SMER
    Dubodiel Anton Prechádzka 170   NEKA
    Dubodiel Dušan Šťastný 35   NEKA
    Dulov Antonia Kandaliková 179 Zvolená SMER
    Horná Poruba Milan Staňo 353 Zvolený SNS
    Horná Súča Juraj Ondračka 841 Zvolený NEKA
    Horná Súča Pavol Bilčík 751   ĽS-HZDS
    Horná Súča Ľubica Birásová 91   SMER
    Horné Srnie Jozef Húserka 559 Zvolený SNS
    Horné Srnie Ľuboš Papiernik 485   NEKA
    Horné Srnie Jozef Kristín 372   ĽS-HZDS, SMER
    Horné Srnie Ján Martiš 36   NEKA
    Horňany Eva Šrámková 167 Zvolená ĽS-HZDS, SMER, SNS
    Horňany Mária Filinová 51   NEKA
    Hrabovka Ivan Čulen 155 Zvolený NEKA
    Hrabovka Eva Mráziková 106   NEKA
    Chocholná - Velčice Ľubomír Škriečka 446 Zvolený KDH
    Chocholná - Velčice Alena Bulková 306   ĽS-HZDS, SMER
    Chocholná - Velčice Jana Sadloňová 159   NEKA
    Chocholná - Velčice Miloš Pagáč 114   NEKA
    Ilava Štefan Daško 1 492 Zvolený NEKA
    Ilava Peter Kočkár 323   NEKA
    Ilava Karol Dubčák 247   KDH
    Ilava Jiří Slavík 181   SZ
    Ivanovce Mária Hládeková 429 Zvolená ĽS-HZDS, SMER, SNS
    Ivanovce Ivana Struhárová 81   NEKA
    Kameničany Igor Daško 134 Zvolený SNS
    Kameničany Jozef Veselý 77   NEKA
    Kameničany Jaroslav Šelinga 64   KDH
    Kameničany Vít Ondráš 17   ĽS-HZDS, SMER
    Kameničany Vladislav Galko 10   NEKA
    Kostolná - Záriečie Peter Pilko 212 Zvolený NEKA
    Kostolná - Záriečie Štefan Bredschneider 122   KDH
    Kostolná - Záriečie Milan Pagáč 34   NEKA
    Košeca Radomír Brtáň 945 Zvolený NEKA
    Košeca Rudolf Bajzík 214   ĽS-HZDS
    Košeca Vladimír Gregor 188   SMER
    Košecké Podhradie Rastislav Čepák 410 Zvolený SMER
    Krivoklát Mária Prekopová 50 Zvolená NEKA
    Krivosúd - Bodovka Vladimír Kmeťo 108 Zvolený NEKA
    Ladce Ján Remo 540 Zvolený ĽS-HZDS
    Ladce Marián Justh 347   SDĽ
    Ladce Jozef Mihálik 123   NEKA
    Melčice - Lieskové Miroslav Matiáš 290 Zvolený SMER
    Melčice - Lieskové Anna Michaličková 256   NEKA
    Melčice - Lieskové Anton Kalafút 154   NEKA
    Melčice - Lieskové Juraj Vlado 92   SDKÚ-DS
    Melčice - Lieskové Martin Vaško 78   NEKA
    Mikušovce Viktor Buček 424 Zvolený NEKA
    Mikušovce Alexandra Janíková 135   KDH
    Mníchova Lehota Jozef Kováč 455 Zvolený NEKA
    Motešice Martin Mach 181 Zvolený NEKA
    Motešice Mária Mišáková 149   SMER
    Motešice Anton Černický 125   NEKA
    Nemšová František Bagin 1 448 Zvolený NEKA
    Nemšová Peter Daňo 1 010   KDH
    Nemšová Ján Mindár 315   NEKA
    Nemšová Tibor Meliš 230   NEKA
    Neporadza Marián Kopecký 279 Zvolený KDH
    Neporadza Miroslav Kopecký 101   SNS
    Nová Dubnica Peter Marušinec 2 449 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Nová Dubnica Ján Šušaník 1 706   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Nová Dubnica Bohumil Mikláš 102   SDĽ, ND
    Omšenie Jozef Marček 610 Zvolený ĽS-HZDS
    Omšenie Peter Samuhel 200   NEKA
    Omšenie Ľubomír Meravý 143   SMER
    Opatovce Janka Horňáková 206 Zvolená NEKA
    Opatovce Ľuboš Chorvát 24   SaS
    Petrova Lehota Radko Rožánek 94 Zvolený NEKA
    Petrova Lehota Anna Kissová 27   SMER
    Pruské Viliam Cíbik 683 Zvolený NEKA
    Sedmerovec Ján Galko 127 Zvolený NEKA
    Selec Stanislav Svatik 381 Zvolený ĽS-HZDS, SNS
    Selec Ján Miko 0   SMER
    Skalka nad Váhom Anton Horečný 301 Zvolený ĽS-HZDS, KDH
    Skalka nad Váhom Miroslav Ješko 264   NEKA
    Skalka nad Váhom Jarmila Horňáková 56   NEKA
    Skalka nad Váhom Blanka Tršková 42   NEKA
    Slavnica Anna Prekopová 249 Zvolená KDH
    Slavnica Jozef Poljak 70   NEKA
    Slavnica František Bednárik 55   SNS
    Slavnica Peter Daško 10   SMER
    Soblahov Eva Ďuďáková 567 Zvolená NEKA
    Soblahov Ján Sivák 306   NEKA
    Soblahov Marián Jantošovič 120   NEKA
    Soblahov Martin Šedivý 27   NEKA
    Svinná Anna Sýkorová 631 Zvolená NEKA
    Svinná Ivan Krchník 75   NEKA
    Svinná Božena Pristachová 20   NEKA
    Štvrtok Pavol Habdák 145 Zvolený SMER
    Štvrtok Anna Nevláčilová 62   NEKA
    Štvrtok Peter Kočický 35   SDKÚ-DS
    Trenčianska Teplá Milan Berec 900 Zvolený SMER, KDH
    Trenčianska Teplá Pavol Masár 499   SNS, ĽS-HZDS
    Trenčianska Teplá Pavol Masaryk 113   ND
    Trenčianska Turná Peter Mikula 694 Zvolený KDH
    Trenčianska Turná František Ježík 598   SMER, ĽS-HZDS
    Trenčianska Turná Marián Beták 46   OKS
    Trenčianske Jastrabie Zdeněk Frývaldský 270 Zvolený NEKA
    Trenčianske Jastrabie Adrián Mikuš 214   NEKA
    Trenčianske Jastrabie Mariana Ježíková 132   SMER
    Trenčianske Jastrabie Ján Gurín 49   NEKA
    Trenčianske Jastrabie Roman Glasa 27   ND
    Trenčianske Mitice Dušan Rozemberg 246 Zvolený ĽS-HZDS
    Trenčianske Mitice Igor Kobida 141   SMER
    Trenčianske Stankovce Eva Beňovičová 650 Zvolená ĽS-HZDS
    Trenčianske Stankovce Jarmila Vlasáková 311   NEKA
    Trenčianske Stankovce Milan Hrušovský 271   NEKA
    Trenčianske Teplice Štefan Škultéty 867 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Trenčianske Teplice Ivan Chyla 405   OKS
    Trenčianske Teplice Marian Kočiš 321   NEKA
    Trenčianske Teplice Štefan Žatko 92   SMER
    Trenčianske Teplice Milan Oravec 76   SNS, ĽS-HZDS
    Trenčín Richard Rybníček 14 607 Zvolený NEKA
    Trenčín Ján Krátky 2 491   KDH, ĽS-HZDS
    Trenčín Branislav Celler 2 328   SDKÚ-DS, MOST - HÍD
    Trenčín Jaroslav Olah 692   NEKA
    Trenčín Ľubomír Žabár 280   SMER
    Trenčín Pavel Poljovka 226   NEKA
    Tuchyňa Eva Hejduková 220 Zvolená ĽS-HZDS
    Tuchyňa Pavol Filo 116   SMER
    Tuchyňa Milan Štefanec 75   NEKA
    Tuchyňa Rudolf Šedo 58   KDH
    Veľká Hradná Emil Masár 133 Zvolený KDH
    Veľké Bierovce Ján Marcinát 303 Zvolený KDH
    Veľké Bierovce Dušan Križan 50   ĽS-HZDS
    Vršatské Podhradie Pavol Husár 109 Zvolený ĽS-HZDS
    Vršatské Podhradie Milan Kopačka 52   NEKA
    Zamarovce Stanislav Červeňan 207 Zvolený SMER
    Zamarovce Peter Jančovič 146   KDH, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Zamarovce Oto Ondrkál 70   NEKA
    Zamarovce Pavol Kubica 60   NEKA
    Zamarovce Miroslav Fuksa 9   NEKA
    Zliechov Anton Miko 189 Zvolený NEKA
    Zliechov Anton Múdry 100   ND
    Zliechov Vladislav Toráň 46   NEKA
    Zliechov Milan Múčka 28   SMER
    Zliechov Božena Adamcová 12   NEKA
           
401 Komárno Bajč Oto Virág 443 Zvolený NEKA
    Bajč Andrea Szabóová 174   NEKA
    Bátorove Kosihy Jozef Sipos 922 Zvolený NEKA
    Bátorove Kosihy Beáta Nagyová 681   NEKA
    Bátorove Kosihy Erika Kajtár 337   SMK-MKP
    Bátorove Kosihy Erika Hinorová 40   ĽS-HZDS
    Bodza Vojtech Antal 101 Zvolený NEKA
    Bodza Edmund Ravasz 62   SMK-MKP
    Bodza Milada Egrecká 52   NEKA
    Bodzianske Lúky Monika Aradi 73 Zvolená SMK-MKP
    Bodzianske Lúky Darina Feketeová 64   MOST - HÍD
    Brestovec Peter Tóth 167 Zvolený NEKA
    Brestovec Edita Fügediová 145   MOST - HÍD
    Búč János Szigeti 336 Zvolený SMK-MKP
    Búč Henrieta Karkóová 296   NEKA
    Búč Arpád Csekes 92   NEKA
    Búč Attila Peredi 77   NEKA
    Čalovec Zoltán Molnár 406 Zvolený NEKA
    Číčov Csaba Földes 586 Zvolený SMK-MKP
    Číčov Klára Polgárová 238   MOST - HÍD
    Dedina Mládeže Gabriela Gönczölová 100 Zvolená MOST - HÍD
    Dedina Mládeže Ottó Varga 67   NEKA
    Dedina Mládeže Ján Szénási 51   SMK-MKP
    Dedina Mládeže Etela Császárová 48   NEKA
    Dedina Mládeže Štefan Telekes 16   NEKA
    Dulovce Štefan Caletka 477 Zvolený SMER
    Dulovce Ľubomír Bilko 302   SNS
    Dulovce Jaroslav Szabó 162   SDKÚ-DS
    Holiare Ladislav Rácz 223 Zvolený SMK-MKP
    Holiare Tibor Paksi 71   MOST - HÍD
    Hurbanovo Margita Zemková 1 709 Zvolená NEKA
    Hurbanovo Ildikó Basternáková 833   SMK-MKP
    Hurbanovo Ladislav Kečkéš 342   NEKA
    Hurbanovo Roman Ostružlík 320   NEKA
    Hurbanovo Zoltán Hervay 51   SDKÚ-DS
    Chotín Sára Lucza 364 Zvolená SMK-MKP
    Chotín Ľudovít Berényi 193   NEKA
    Chotín Benjamin Szuh 146   MOST - HÍD
    Chotín Péter Rancsó 109   NEKA
    Imeľ František Tyukos 829 Zvolený NEKA
    Imeľ Jozef Kováč 73   NEKA
    Imeľ Miroslav Hangya 54   NEKA
    Iža István Domin 220 Zvolený SMK-MKP
    Iža Pavol Kociha 184   NEKA
    Iža Helena Vicianová 144   NEKA
    Iža Mária Zakarová 105   NEKA
    Iža Július Szabó 101   MOST - HÍD
    Iža Ján Farkas 79   NEKA
    Kameničná Milan Lehocký 376 Zvolený NEKA
    Kameničná Tibor Toma 320   SMK-MKP
    Kameničná Ildiko Kertészová 216   MOST - HÍD
    Kameničná Imrich Rusňák 8   NEKA
    Klížska Nemá Rozália Szalay 222 Zvolená SMK-MKP
    Klížska Nemá Ramona Tarcsiová 122   NEKA
    Kolárovo Árpád Horváth 2 757 Zvolený SMK-MKP
    Kolárovo Béla Angyal 591   NEKA
    Kolárovo Imrich Árgyusi 461   NEKA
    Kolárovo Ladislav Ferencz 312   NEKA
    Kolárovo Béla Halász 72   NEKA
    Kolárovo Attila Király 47   NEKA
    Komárno Anton Marek 5 492 Zvolený NEKA
    Komárno László Stubendek 4 265   SMK-MKP
    Komárno Tibor Bastrnák 3 846   MOST - HÍD
    Komárno János Bósza 24   SRS
    Kravany nad Dunajom Gabriel Duka 343 Zvolený SMK-MKP
    Kravany nad Dunajom Tibor Tóth 103   NEKA
    Kravany nad Dunajom František Finta 16   MOST - HÍD
    Lipové Jozef Pastír 72 Zvolený NEKA
    Lipové Zuzana Smatanová 45   NEKA
    Lipové Štefan Pavle 0   NEKA
    Marcelová Ervin Varga 620 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Marcelová Vojtech Czibor 528   NEKA
    Marcelová Ján Bélai 185   NEKA
    Martovce István Keszeg 339 Zvolený SMK-MKP
    Martovce István Katona 69   NEKA
    Moča Pál Banai Tóth 562 Zvolený NEKA
    Moča Alexander Asbóth 175   NEKA
    Moča Árpád Lajos 40   NEKA
    Modrany Štefan Édes 280 Zvolený NEKA
    Modrany Marta Mikleová 214   NEKA
    Modrany Eugen Czúth-Lami 114   NEKA
    Modrany Peter Czékus 48   NEKA
    Modrany Peter Chudý 43   SMK-MKP
    Modrany Katarína Sáhóová 41   NEKA
    Modrany Ján Szabó 26   NEKA
    Modrany Magdaléna Dibuszová 25   NEKA
    Mudroňovo Ľubomír Maťko 43 Zvolený NEKA
    Mudroňovo Miroslav Adamik 28   NEKA
    Mudroňovo Katarína Petrášová 2   SDĽ
    Nesvady Jozef Haris 1 295 Zvolený NEKA
    Nesvady Július Szabó 360   NEKA
    Nesvady Jaromír Fujasz 126   NEKA
    Nesvady Imrich Nagy 42   NEKA
    Okoličná na Ostrove Iveta Feketeová 459 Zvolená NEKA
    Patince Olga Szabó 153 Zvolená SMK-MKP
    Patince Zoltán Németh 115   NEKA
    Patince Rozália Tóthová 51   NEKA
    Patince Štefan Štefankovič 24   NEKA
    Pribeta Jozef Koša 781 Zvolený MOST - HÍD
    Pribeta Lambert Sukola 391   NEKA
    Pribeta Marián Križan 199   NEKA
    Pribeta Juraj Benyó 45   NEKA
    Radvaň nad Dunajom Ľubomír Púchovský 285 Zvolený NEKA
    Radvaň nad Dunajom Irena Chovanová 209   SMK-MKP
    Sokolce András Bartal 428 Zvolený SMK-MKP
    Svätý Peter Jozef Jobbágy 1 079 Zvolený NEKA
    Svätý Peter Tihamér Gyarmati 606   SMK-MKP, KDH, SDKÚ-DS, SaS
    Svätý Peter Milan Pluhár 11   SMER
    Šrobárová Miroslav Hulák 146 Zvolený SMER, SNS
    Šrobárová Anna Šušoliaková 124   KDH, SDKÚ-DS
    Šrobárová Daniel Ďuriš 48   ĽS-HZDS
    Tôň Imrich Bugár 176 Zvolený NEKA
    Tôň Gabriella Nagy 157   NEKA
    Tôň Eva Antalová 49   NEKA
    Tôň Gertrúd Gaál 47   MOST - HÍD
    Tôň Tichomír Ledeczky 41   NEKA
    Trávnik Emil Kardos 147 Zvolený NEKA
    Trávnik Karol Farkas 133   NEKA
    Trávnik Róbert Pallag 68   NEKA
    Trávnik József Bölcs 65   SMK-MKP
    Trávnik Gejza Varga 18   NEKA
    Veľké Kosihy Lajos Csóka 424 Zvolený MOST - HÍD
    Virt Ján Kovács 101 Zvolený SMK-MKP
    Vrbová nad Váhom Ladislav Forró 208 Zvolený SMK-MKP
    Vrbová nad Váhom Ladislav Varga 134   NEKA
    Zemianska Olča Ladislav Komjáti 711 Zvolený SMK-MKP
    Zemianska Olča Gustáv Magyarics 435   NEKA
    Zemianska Olča Janka Váleková 131   MOST - HÍD
    Zemianska Olča Zoltán Szalay 103   NEKA
    Zlatná na Ostrove Eva Varjúová 831 Zvolená SMK-MKP, MOST - HÍD
    Zlatná na Ostrove Csaba Hegedűs 540   NEKA
    Zlatná na Ostrove Zoltán Nagyváthy 1   ĽS-HZDS
           
402 Levice Bajka Ida Viglašová 90 Zvolená SMER
    Bajka František Bachorec 64   MOST - HÍD
    Bátovce Jaroslav Kurej 516 Zvolený NEKA
    Bátovce Viera Gašpárová 102   NEKA
    Beša Miroslav Černák 200 Zvolený SMK-MKP
    Beša Ladislav Drappan 123   NEKA
    Beša Zoltán Mankovický 70   MOST - HÍD
    Bielovce Irena Skladanová 99 Zvolená NEKA
    Bohunice Vladimíra Rišková 62 Zvolená NEKA
    Bohunice Ján Gábrš 17   NEKA
    Bohunice Maroš Halbavý 14   ASV
    Bory Ladislav Szúdy 135 Zvolený NEKA
    Bory Alexander Török 59   SDKÚ-DS
    Brhlovce Albín Kuhajda 80 Zvolený NEKA
    Brhlovce Alena Záborská 61   SMER
    Brhlovce Ján Lavrincz 60   SaS
    Brhlovce Marcel Tanka 8   SDĽ
    Čajkov Emília Nichtová 365 Zvolená SMER
    Čaka Peter Blaškovič 235 Zvolený NEKA
    Čaka Ľudovít Viglaš 221   SDKÚ-DS
    Čata Ján Varga 354 Zvolený NEKA
    Čata Pavel Hudák 214   MOST - HÍD, SMK-MKP
    Čata Anett Takácsová 120   NEKA
    Demandice Attila Kürthy 316 Zvolený SaS
    Demandice Ján Prommer 258   SDKÚ-DS, SMER
    Devičany Monika Slížiková 160 Zvolená SNS, SMER
    Devičany Eva Hrtánková 89   NEKA
    Devičany Pavol Žarnovičan 13   NEKA
    Dolná Seč Eugen Čornák 117 Zvolený SaS, SDKÚ-DS
    Dolné Semerovce Vendelín Baláž 212 Zvolený NEKA
    Dolné Semerovce Jozef Hólya 68   SMK-MKP
    Dolný Pial Róbert Potocký 197 Zvolený SMER
    Dolný Pial Jana Šelingerová 162   NEKA
    Dolný Pial Marek Mészáros 100   NEKA
    Dolný Pial Ľudovít Pecháč 48   NEKA
    Dolný Pial Anna Mikulecová 34   NEKA
    Domadice Marian Berkeš 68 Zvolený NEKA
    Drženice Slavomír Baláž 169 Zvolený SMER
    Drženice Iveta Forgáčová 4   SNS
    Farná Karol Vrábel 528 Zvolený SMK-MKP
    Farná Gabriel Kabók 195   NEKA
    Farná Róbert Bucskó 45   NEKA
    Hokovce Juraj Kis 309 Zvolený SMK-MKP
    Hokovce Štefan Mikloško 19   SDĽ
    Hokovce Hilda Sekerešová 17   SDKÚ-DS
    Hontianska Vrbica Karol Pilinský 160 Zvolený SDKÚ-DS
    Hontianske Trsťany Jozef Gálus 154 Zvolený ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SNS, SMER
    Horná Seč Edita Moravská 255 Zvolená SZ
    Horná Seč Roman Ješko 58   SDKÚ-DS
    Horná Seč Ľudmila Nagyová 12   NEKA
    Horná Seč Mário Holík 12   NEKA
    Horné Semerovce Tomáš Pásztor 200 Zvolený NEKA
    Horné Semerovce Vladimír Hudec 65   NEKA
    Horné Semerovce Tibor Balogh 61   MOST - HÍD
    Horné Semerovce Ivan Palárik 27   NEKA
    Horné Semerovce Ladislav Kontráš 22   NEKA
    Horné Turovce Tomáš Sztyahula 241 Zvolený NEKA
    Horné Turovce Alica Szondiová 117   NEKA
    Horný Pial Ľudovít Húdik 84 Zvolený NEKA
    Horný Pial Arpád Vicze 54   SMK-MKP
    Horný Pial Adriana Szántó 25   MOST - HÍD
    Horný Pial František Bajnovič 12   NEKA
    Hrkovce Gejza Nagy 146 Zvolený SDKÚ-DS
    Hrkovce Boris Bernáth 82   NEKA
    Hronovce Róbert Csudai 414 Zvolený MOST - HÍD
    Hronské Kľačany Miroslav Kollár 381 Zvolený KDH
    Hronské Kosihy Jozef Seneši 130 Zvolený NEKA
    Hronské Kosihy Marek Reguľa 103   SNS, ĽS-HZDS
    Hronské Kosihy Michaela Slováková 98   SaS
    Hronské Kosihy Michal Števko 53   SMER
    Hronské Kosihy Štefan Filo 27   SDKÚ-DS, KDH
    Iňa Jozef Rosipal 123 Zvolený ĽS-HZDS, SMER, MOST - HÍD
    Iňa Jozef Ferenc 20   KDH
    Iňa Beáta Staňová 20   SDKÚ-DS
    Ipeľské Úľany Magdaléna Tóthová 165 Zvolená NEKA
    Ipeľský Sokolec Arnold Ozsvald 217 Zvolený NEKA
    Ipeľský Sokolec Koloman Gasparik 168   MOST - HÍD
    Ipeľský Sokolec Gejza Németh 119   NEKA
    Ipeľský Sokolec Štefan Demeter 29   SDKÚ-DS
    Jabloňovce Igor Hindi 70 Zvolený NEKA
    Jabloňovce Janka Mrázová 48   NEKA
    Jabloňovce Miroslav Jakuš 3   KSS
    Jesenské Jozef Chrančok 18 Zvolený NEKA
    Jur nad Hronom Helena Valentová 244 Zvolená ASV
    Jur nad Hronom Jozef Kovács 221   SDKÚ-DS, SaS
    Jur nad Hronom Štefan Miloszrdný 78   SMK-MKP
    Kalná nad Hronom Ladislav Éhn 294 Zvolený SDKÚ-DS, MOST - HÍD, SMER, SMK-MKP, ĽS-HZDS
    Kalná nad Hronom Július Furik 271   NEKA
    Kalná nad Hronom Vojtech Bočák 231   OKS, SZ
    Kalná nad Hronom Beňadik Zummer 130   KDH
    Kalná nad Hronom Ľubomír Cesnek 78   NEKA
    Kalná nad Hronom Michal Hajtó 62   NEKA
    Kalná nad Hronom Pavol Kocka 47   NEKA
    Kalná nad Hronom Štefan Šuba 13   SaS
    Keť Irén Mikus 254 Zvolená SMK-MKP
    Keť Péter Molnár 188   MOST - HÍD
    Kozárovce Jozef Majer 561 Zvolený KDH, SMER, SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
    Krškany Peter Kováčik 258 Zvolený NEKA
    Krškany Jaroslav Ivan 122   KDH, SDKÚ-DS, SaS
    Krškany Gabriela Agárdyová 33   NEKA
    Kubáňovo Tibor Tóth 141 Zvolený NEKA
    Kukučínov Ľuba Tóthová 243 Zvolená MOST - HÍD
    Kukučínov Juraj Ikréni 92   NEKA
    Kukučínov Peter Michňa 25   SDKÚ-DS
    Kuraľany Dušan Mésároš 262 Zvolený KDH, ĽS-HZDS, SMER
    Kuraľany Emil Varga 96   SDKÚ-DS
    Levice Štefan Mišák 4 709 Zvolený SMER, MOST - HÍD
    Levice Richard Strákoš 1 536   SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Levice Ján Krtík 928   NEKA
    Levice Ľubica Burdová 879   NEKA
    Levice Tamás Lőrincz 414   SMK-MKP
    Levice Erika Sulinová 406   NEKA
    Levice Ladislav Kisely 336   S.O.S.
    Levice Dana Arpášová 105   SNS, ĽS-HZDS, EDS
    Levice Emil Solčanský 80   SF, OK
    Lok Jozef Szabo 242 Zvolený SMER
    Lontov Štefan Kuczman 186 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Lula Mária Farkašová 81 Zvolená ĽS-HZDS
    Lula Ján Trubíni 40   SMER
    Malé Kozmálovce Ladislav Pisch 88 Zvolený SMER, MOST - HÍD
    Malé Kozmálovce Jozef Szabó 77   NEKA
    Malé Kozmálovce Roman Hrnčár 35   NEKA
    Malé Kozmálovce Ľubomír Petrov 12   NEKA
    Malé Kozmálovce Gabriel Miklóš 4   SDKÚ-DS
    Malé Kozmálovce Ján Tóth 2   NEKA
    Malé Ludince Zoltán Bacsa 115 Zvolený MOST - HÍD
    Malé Ludince Kristián Riedly 22   NEKA
    Málaš Karol Streda 256 Zvolený MOST - HÍD
    Málaš Irena Paulovičová 17   SMK-MKP
    Mýtne Ludany Oľga Kollárdiová 270 Zvolená SDKÚ-DS
    Mýtne Ludany Ján Rakica 134   NEKA
    Nová Dedina Peter Titurus 514 Zvolený NEKA
    Nová Dedina Karol Herchel 125   NEKA
    Nový Tekov Silvia Hrušková 210 Zvolená NEKA
    Nový Tekov Ladislav Nagy 209   SMER
    Nový Tekov Jozef Želiar 48   ĽS-HZDS
    Nový Tekov Marián Petruška 25   NEKA
    Nový Tekov Iveta Zajacová 15   NEKA
    Nový Tekov Ladislav Struhár 15   NEKA
    Nový Tekov Michal Berežný 3   SNS
    Nýrovce Zoltán Fekete 218 Zvolený MOST - HÍD
    Nýrovce Alexander Kakaš 114   SMER
    Ondrejovce Jozef Bielokostolský 224 Zvolený NEKA
    Ondrejovce Rozália Horváthová 58   NEKA
    Pastovce Oto Mészáros 177 Zvolený NEKA
    Pastovce Július Pető 154   MOST - HÍD
    Pečenice Mária Lajpríková 58 Zvolená NEKA
    Pečenice Štefan Valko 33   KDH
    Pečenice Stanislav Horský 10   NEKA
    Plavé Vozokany Štefan Gemeri 171 Zvolený SMER
    Plavé Vozokany Július Sádovský 146   SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS
    Plavé Vozokany Milan Mesár 42   SNS
    Plavé Vozokany Ľuboš Držík 29   NEKA
    Plášťovce Anikó Helység 453 Zvolená NEKA
    Plášťovce Karol Kovács 387   NEKA
    Podlužany Ida Kováčová 280 Zvolená KDH, SMER
    Podlužany Eduard Krištof 117   SDĽ
    Podlužany Pavel Pavlovič 23   SDKÚ-DS
    Pohronský Ruskov Ľudovít Nagy 420 Zvolený SMK-MKP, MOST - HÍD
    Pohronský Ruskov Juraj Babec 168   SMER
    Pohronský Ruskov František Memersheimer 37   NEKA
    Pukanec Ján Kováčik 305 Zvolený NEKA
    Pukanec Marian Pacher 263   NEKA
    Pukanec Jana Bahnová 261   SMER
    Pukanec Ján Rievaj 147   NEKA
    Pukanec Janette Brnáková 18   ASV
    Pukanec Nora Ondriškovičová 18   SDKÚ-DS
    Rybník Imrich Králik 513 Zvolený ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS, SMER
    Rybník Dušan Huszár 265   NEKA
    Santovka Ľubomír Lőrincz 263 Zvolený SDKÚ-DS, SMER, KDH, MOST - HÍD
    Santovka Stanislav Húska 182   NEKA
    Sazdice Zoltán Srna 152 Zvolený SMK-MKP
    Sazdice Gabriel Kovács 93   NEKA
    Sazdice Csilla Hegedűs 23   NEKA
    Sikenica Július Maďar 217 Zvolený MOST - HÍD
    Sikenica Eva Pastierovičová 138   SDKÚ-DS
    Slatina Arpád Bazsó 80 Zvolený SMK-MKP
    Starý Hrádok Helena Szabóová 75 Zvolená SMER, MOST - HÍD
    Starý Tekov Peter Štefan 307 Zvolený NEKA
    Starý Tekov Jozef Marčok 306   SDKÚ-DS
    Starý Tekov Marián Bátovský 149   KDH, SMER
    Starý Tekov Marian Horniak 52   NEKA
    Starý Tekov Ivan Kúdela 37   NEKA
    Šahy Ján Lőwy 1 469 Zvolený MOST - HÍD
    Šahy Ľudovít Pásztor 1 370   SDKÚ-DS, KDH, SMER, ĽS-HZDS
    Šalov Božena Kapšová 97 Zvolená NEKA
    Šalov Renáta Kassaiová 77   SMK-MKP
    Šarovce Judita Trníková 431 Zvolená SDKÚ-DS
    Šarovce Ján Süveg 120   SMK-MKP
    Tehla Ivan Žigrai 204 Zvolený ĽS-HZDS, MOST - HÍD
    Tehla Michal Bartko 41   SMER
    Tehla Jozef Sekereš 31   NEKA
    Tehla Magdaléna Bartková 9   NEKA
    Tekovské Lužany Marián Kotora 483 Zvolený SMK-MKP, SDKÚ-DS, SaS
    Tekovské Lužany Ondrej Szabó 402   MOST - HÍD
    Tekovské Lužany Alžbeta Tatárová 318   NEKA
    Tekovské Lužany Jozef Mészároš 121   SMER
    Tekovské Lužany Emil Szekera 69   NEKA
    Tekovský Hrádok Vojtech Ožvald 125 Zvolený NEKA
    Tlmače Július Bizoň 587 Zvolený SMER
    Tlmače Rastislav Kubica 570   NEKA
    Tlmače Miroslav Považan 471   SNS, ĽS-HZDS, SDĽ
    Tlmače Jarmila Kováčiková 97   NEKA
    Tlmače Oliver Štaudner 78   KSS
    Tlmače Milan Staroň 20   SDKÚ-DS
    Tupá Jozef Hárik 216 Zvolený NEKA
    Tupá Erika Kardošová 94   NEKA
    Tupá Miroslava Febenová 51   NEKA
    Turá Jozef Bogár 85 Zvolený MOST - HÍD
    Turá Ida Papová 71   SMK-MKP
    Uhliská Dana Maruniaková 77 Zvolená SDKÚ-DS
    Uhliská Jozef Tošal 47   NEKA
    Uhliská Milan Taška 10   SNS
    Veľké Kozmálovce Margita Fialová 198 Zvolená SNS, SMER
    Veľké Kozmálovce Ľubomír Síkeľa 123   ND
    Veľké Kozmálovce Miroslav Vargic 87   NEKA
    Veľké Kozmálovce Alena Konczová Senešiová 54   SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS
    Veľké Ludince Zita Cseri 551 Zvolená NEKA
    Veľké Ludince József Vavreczky 357   NEKA
    Veľké Ludince Marta Sasová 36   SMER
    Veľké Ludince Ľudovít Búri 17   NEKA
    Veľké Ludince Peter Németh 10   NEKA
    Veľké Turovce Jaroslav Péter 204 Zvolený SMER
    Veľké Turovce Peter Hudec 202   NEKA
    Veľké Turovce Mária Balogová 54   SMK-MKP
    Veľký Ďur Peter Benko 211 Zvolený SMER
    Veľký Ďur Viera Obertová 169   NEKA
    Veľký Ďur Ľudovít Frajka 65   KDH
    Veľký Ďur Jozef Sorád 59   SDKÚ-DS
    Veľký Ďur Jana Áčová 49   NEKA
    Veľký Ďur Ľudovít Frtús 47   SaS
    Veľký Ďur Ladislav Lipták 29   ĽS-HZDS
    Vyškovce nad Ipľom Jozef Gyurkovics 189 Zvolený NEKA
    Vyškovce nad Ipľom Peter Kováčik 149   SDKÚ-DS
    Vyškovce nad Ipľom Štefan Maťó 75   NEKA
    Vyškovce nad Ipľom László Urbán 15   SMK-MKP
    Vyšné nad Hronom Eva Madarásová 38 Zvolená SMER
    Vyšné nad Hronom Csaba Palásti 30   NEKA
    Vyšné nad Hronom Juraj Fehér 30   SMK-MKP
    Vyšné nad Hronom Ivan Zajačko 19   MOST - HÍD
    Vyšné nad Hronom Karol Fabian 5   ND
    Zalaba Etela Michlianová 83 Zvolená SMK-MKP
    Zbrojníky Juraj Kišš 221 Zvolený NEKA
    Zbrojníky Eduard Révész 46   SDKÚ-DS
    Zbrojníky Ondrej Bungyi 40   NEKA
    Želiezovce Pavel Bakonyi 953 Zvolený NEKA
    Želiezovce Géza Nagy 733   NEKA
    Želiezovce Vojtech Tomašovič 345   NEKA
    Želiezovce Milan Haborák 205   MOST - HÍD
    Želiezovce Ladislav Vékony 159   NEKA
    Želiezovce Marián Kišďurka 125   NEKA
    Želiezovce František Dulai 99   NEKA
    Želiezovce Eva Nagy 83   NEKA
    Želiezovce Miroslav Kokoška 60   NEKA
    Želiezovce Ladislav Bálint 50   SaS
    Želiezovce Gabriel Gažo 42   NEKA
    Želiezovce Štefan Kuruc 40   NEKA
    Žemberovce Ján Kalman 346 Zvolený NEKA
    Žemberovce Jana Staňová 248   KDH, SNS, SMER
    Žemberovce Ján Kubalák 24   NEKA
    Žemliare Andrea Gubíková 77 Zvolená SMK-MKP
    Žemliare Ildikó Sládečková 47   MOST - HÍD
           
403 Nitra Alekšince Igor Miškolci 402 Zvolený NEKA
    Alekšince Pavol Bulla 158   NEKA
    Alekšince Miloš Kyjak 154   SaS
    Babindol Peter Ďurica 163 Zvolený MOST - HÍD
    Babindol Agáta Porubská 162   ĽS-HZDS
    Babindol Marek Záhon 33   NEKA
    Babindol Miroslav Zdychavský 22   SZ
    Báb Peter Nemeček 249 Zvolený ĽS-HZDS
    Báb Ľubomír Rybárik 189   SDKÚ-DS
    Báb Mária Krupová 31   SDĽ
    Bádice Darina Čelináková 110 Zvolená SMER
    Bádice Július Gál 92   NEKA
    Beladice Miroslav Lisý 546 Zvolený NEKA
    Beladice Mário Žáčik 232   NEKA
    Beladice Jaroslav Čásar 71   NEKA
    Branč Eduard Gulka 426 Zvolený SMER
    Branč Baltazár Morvay 339   KDH
    Branč Štefan Kazán 240   MOST - HÍD, SMK-MKP
    Cabaj - Čápor Stanislav Gombík 720 Zvolený SNS, ĽS-HZDS
    Cabaj - Čápor Jozef Ligač 352   SMER
    Cabaj - Čápor František Vilček 308   NEKA
    Cabaj - Čápor Adriana Oravcová 10   KDH
    Čab Ladislav Mellen 256 Zvolený KDH
    Čakajovce Milan Greguš 309 Zvolený SNS
    Čakajovce Mária Berecová 133   NEKA
    Čakajovce Ľudmila Kluková 107   SMER
    Čaradice Vladislav Uličný 172 Zvolený SMER
    Čaradice Erika Mladá 79   KDH
    Čaradice Zuzana Bagalová 36   NEKA
    Čechynce Vendelín Száraz 310 Zvolený MOST - HÍD
    Čechynce Róbert Kupeček 266   KDH, SDKÚ-DS, SMK-MKP
    Čechynce Jana Süttöová 72   NEKA
    Čeľadice Anton Laca 265 Zvolený NEKA
    Čeľadice Jaroslav Papp 139   ĽS-HZDS, SNS, SDĽ
    Čeľadice Štefan Srnka 88   NEKA
    Čeľadice Marta Bališová 35   SMER
    Červený Hrádok Bohumír Šabík 159 Zvolený KDH, SDKÚ-DS, SaS, MOST - HÍD
    Čierne Kľačany Milan Švec 417 Zvolený SMER
    Čierne Kľačany Veronika Martincová 143   NEKA
    Čierne Kľačany Dušan Havetta 47   KDH
    Čifáre Július Czapala 213 Zvolený NEKA
    Dolné Lefantovce Miloslav Krajčík 244 Zvolený SMER
    Dolné Obdokovce Zoltán Gyepes 340 Zvolený MOST - HÍD
    Dolné Obdokovce Jozef Együd 274   NEKA
    Golianovo Ľuboš Kolárik 525 Zvolený SMER
    Golianovo Miroslav Darnadi 231   NEKA
    Horné Lefantovce Anton Bódi 235 Zvolený NEKA
    Horné Lefantovce Mária Cibulová 218   SMER
    Hostie Peter Štepianský 540 Zvolený NEKA
    Hostie Rudolf Komár 88   NEKA
    Hostie Miloš Šútor 51   NEKA
    Hostie Ján Králik 31   KDH
    Hosťová Mária Jaleczová 185 Zvolená MOST - HÍD
    Hosťová Beňadik Brath 70   SMK-MKP
    Hosťová Miroslav Brath 1   NEKA
    Hosťová Norbert Gál 0   NEKA
    Hosťovce Zita Koprdová 247 Zvolená SMER, KDH
    Hosťovce Vladimír Homola 231   NEKA
    Hruboňovo Vladimír Fabo 178 Zvolený NEKA
    Hruboňovo Stanislav Adamčík 85   NEKA
    Choča Alena Záhoreczová 117 Zvolená NEKA
    Choča Jozef Havran 113   NEKA
    Choča Mariana Mankovecká 102   NEKA
    Ivanka pri Nitre Ľuboš Gál 514 Zvolený NEKA
    Ivanka pri Nitre Peter Guzmický 391   ĽS-HZDS
    Ivanka pri Nitre Dagmar Szabóová 209   SZ, SMER
    Ivanka pri Nitre Marta Horníková 95   KDH
    Ivanka pri Nitre Jozef Gál 0   SDĽ
    Jarok Róbert Bakyta 457 Zvolený KDH
    Jarok Juraj Minárik 286   NEKA
    Jarok Jaroslav Bako 167   SMER
    Jedľové Kostoľany Vladimír Ďatko 311 Zvolený NEKA
    Jedľové Kostoľany Jozef Ďuriač 161   ĽS-HZDS, SMER
    Jedľové Kostoľany Dušan Kazimír 90   NEKA
    Jelenec Ladislav Púchovský 570 Zvolený NEKA
    Jelenec Marta Švecová 213   NEKA
    Jelenec Eduard Jančo 100   KDH
    Jelenec Jozef Doboš 68   NEKA
    Jelšovce Ladislav Hroššo 342 Zvolený NEKA
    Jelšovce Ľudmila Synaková 125   NEKA
    Jelšovce Lucia Gombíková 69   NEKA
    Kapince Margita Tabačeková 66 Zvolená NEKA
    Kapince Vladimír Golier 50   SNS
    Kapince Ladislav Kubačka 23   SMER
    Klasov Ján Balázs 448 Zvolený NEKA
    Kolíňany Róbert Balkó 444 Zvolený SMK-MKP, KDH, MOST - HÍD
    Kostoľany pod Tribečom Mária Segíňová 153 Zvolená SMER
    Kostoľany pod Tribečom Štefan Katrušin 64   NEKA
    Kostoľany pod Tribečom Ivan Hók 24   ZSNS
    Kostoľany pod Tribečom Mário Balázs 18   MOST - HÍD, SDKÚ-DS
    Ladice Juraj Farkaš 231 Zvolený MOST - HÍD, SMER
    Ladice Jozef Molnár 180   SDKÚ-DS, SMK-MKP
    Ladice Zoltán Molnár 38   NEKA
    Lehota Pavol Zaujec 464 Zvolený NEKA
    Lehota Milan Chmelár 419   SNS, ĽS-HZDS
    Lehota Jozef Šalát 139   KDH
    Lovce Oľga Gáliková 138 Zvolená NEKA
    Lovce Štefan Gálik 121   ĽS-HZDS
    Lovce František Richter 79   SMER
    Lovce Martin Šimovič 60   NEKA
    Lovce Daniela Kúseková 32   KDH, SDKÚ-DS
    Lukáčovce Igor Cok 452 Zvolený NEKA
    Lukáčovce Dana Kollárová 99   NEKA
    Lužianky Jozef Bojda 511 Zvolený NEKA
    Lužianky Milan Cabánek 409   KDH
    Lužianky Stanislav Beňo 137   ĽS-HZDS
    Lužianky Jozef Poláčik 7   NEKA
    Lúčnica nad Žitavou Ladislav Cagáň 196 Zvolený ĽS-HZDS
    Lúčnica nad Žitavou Ladislav Mališka 178   NEKA
    Lúčnica nad Žitavou Patrik Trubíni 79   NEKA
    Lúčnica nad Žitavou Ján Hoppan 36   SMER
    Lúčnica nad Žitavou Miroslav Raček 25   NEKA
    Ľudovítová Ľubomír Horák 112 Zvolený ĽS-HZDS
    Machulince Bohumil Bielik 408 Zvolený NEKA
    Malé Chyndice Pavel Bystrický 113 Zvolený NEKA
    Malé Chyndice František Galbavý 50   NEKA
    Malé Chyndice Dušan Bezányi 24   NEKA
    Malé Chyndice Vladimír Miškolci 19   NEKA
    Malé Chyndice Vojtech Mikláš 16   SMER
    Malé Chyndice Dagmar Adamcová 8   NEKA
    Malé Chyndice František Rusňák 6   NEKA
    Malé Chyndice Eva Kúkelová 5   NEKA
    Malé Vozokany Viera Ďurčeková 92 Zvolená NEKA
    Malé Vozokany Helena Valkovičová 73   NEKA
    Malé Vozokany Marián Valkovič 35   NEKA
    Malé Zálužie Emília Strihová 76 Zvolená NEKA
    Malé Zálužie Anna Velikovová 57   NEKA
    Malé Zálužie Jaroslav Líška 43   NEKA
    Malé Zálužie Eva Zmeková 15   NEKA
    Malé Zálužie Viera Predanocyová 0   NEKA
    Malý Cetín Leonidas Charizopulos 125 Zvolený SMER
    Malý Lapáš Peter Vavro 194 Zvolený SMER
    Malý Lapáš Martin Pilka 88   KDH
    Mankovce Jaroslav Belúch 210 Zvolený NEKA
    Mankovce Jaroslav Zhorela 99   SMER
    Mankovce Pavol Kolník 33   NEKA
    Martin nad Žitavou Slavomír Fabian 211 Zvolený NEKA
    Melek Dušan Bako 180 Zvolený NEKA
    Melek Iveta Trubíniová 78   SDKÚ-DS
    Melek Juraj Gajdoš 9   NEKA
    Melek Ján Fábry 6   SMER
    Mojmírovce Imrich Kováč 640 Zvolený KDH
    Mojmírovce Mário Šušek 203   S.O.S.
    Nemčiňany Slavomír Očovský 111 Zvolený KDH
    Nemčiňany Zoltán Kéri 102   NEKA
    Nemčiňany Soňa Mináriková 96   SMER
    Nemčiňany Vladimír Bandúr 63   ĽS-HZDS
    Neverice Eduard Kajaba 189 Zvolený SMER
    Nevidzany Jozef Kováč 226 Zvolený ĽS-HZDS
    Nevidzany Ľubica Malá 93   SNS
    Nevidzany Vladimír Varga 52   SMER
    Nevidzany Ľuboš Strieška 17   NEKA
    Nitra Jozef Dvonč 14 080 Zvolený SMER, KDH, SNS, SZ
    Nitra Jozef Weber 3 468   SDKÚ-DS, SaS, OKS
    Nitra Radúz Sedlár 1 446   NEKA
    Nitra Ferdinand Vítek 1 064   NEKA
    Nitra Lýdia Forrová 668   ĽS-HZDS
    Nitra Róbert Švec 343   NEKA
    Nitra Ján Lohyňa 215   NEKA
    Nitra Peter Kováč 169   ĽSNS
    Nitra Mário Dinga 149   NEKA
    Nitra Cyril Ivan 47   ZRS
    Nitrianske Hrnčiarovce Anna Vrábelová 527 Zvolená NEKA
    Nová Ves nad Žitavou Marta Danková 401 Zvolená SDKÚ-DS, ĽS-HZDS
    Nová Ves nad Žitavou Miroslav Lintner 206   SDĽ
    Nová Ves nad Žitavou Michal Mladý 58   ZSNS
    Nové Sady Silvia Halvoníková 332 Zvolená KDH
    Nové Sady Miroslav Sako 196   SMER
    Nové Sady Milan Pleško 98   SaS
    Obyce Milan Garaj 318 Zvolený NEKA
    Obyce Ivan Rubaninský 309   NEKA
    Obyce Karol Jurík 189   SMER, ĽS-HZDS
    Paňa Milan Korenči 135 Zvolený SMER
    Podhorany Magdaléna Bogyová 378 Zvolená SMER
    Podhorany Jozef Benďák 98   NEKA
    Podhorany Ľudovít Bede 56   ĽS-HZDS
    Pohranice Ladislav Hajdu 337 Zvolený NEKA
    Pohranice Beňadik Kiss 278   MOST - HÍD
    Pohranice Veronika Slopovská 0   SMER
    Poľný Kesov Pavel Bednárik 209 Zvolený SMER, SDKÚ-DS
    Poľný Kesov Eduard Ambrus 138   SNS
    Poľný Kesov Renáta Bosáková 14   ASV
    Rišňovce Karol Laboš 704 Zvolený SMER
    Rišňovce Jozef Kuráň 249   SaS
    Rišňovce Alojz Dovčík 59   SDKÚ-DS
    Rumanová Jozef Jankovič 300 Zvolený NEKA
    Rumanová Dušan Dolinský 210   SMER
    Skýcov Tomáš Kolembus 250 Zvolený NEKA
    Skýcov Ľubomír Hosťovecký 176   KDH, SMER, SNS
    Skýcov Milan Dávid 142   NEKA
    Skýcov Pavol Drienovský 38   NEKA
    Skýcov Jarmila Škorcová 14   NEKA
    Slepčany Ján Határ 333 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Sľažany Jozef Magát 706 Zvolený SMER, KDH
    Sľažany Štefan Podhorský 152   NEKA
    Sľažany Ján Pacher 116   SaS
    Sľažany Ján Krta 59   SNS
    Sľažany Marián Tajnai 36   NEKA
    Svätoplukovo Ivan Lobodáš 457 Zvolený SMER
    Svätoplukovo Zuzana Filipová 71   NEKA
    Svätoplukovo Ľuboš Pítek 63   SDKÚ-DS
    Svätoplukovo Jozef Šuchman 14   ĽS-HZDS
    Štefanovičová Viera Kurucová 89 Zvolená SMER
    Štefanovičová Michal Dankovič 56   NEKA
    Štitáre Zuzana Vinkovičová 185 Zvolená SDKÚ-DS
    Štitáre Gabriel Depeš 171   NEKA
    Šurianky Viliam Búcora 308 Zvolený ĽS-HZDS
    Šurianky Stanislav Stodola 79   NEKA
    Tajná Gabriela Šplehová 103 Zvolená SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Tajná Slavko Bafrnec 57   NEKA
    Tajná Ladislav Jókay 41   NEKA
    Tajná Daniel Stano 5   SNS
    Tajná Alena Kočkovská 0   NEKA
    Tekovské Nemce Erika Valkovičová 244 Zvolená SMER
    Tekovské Nemce Juraj Šupka 150   NEKA
    Tekovské Nemce Ján Sikoriak 114   NEKA
    Telince Norbert Kiss 101 Zvolený KDH
    Telince Vladimír Halanda 48   SZ
    Telince Viera Šoošová 10   SMER
    Tesárske Mlyňany Štefan Valkovič 527 Zvolený NEKA
    Tesárske Mlyňany Ľubomír Benc 237   NEKA
    Tesárske Mlyňany Ernest Solčiansky 97   NEKA
    Tesárske Mlyňany Pavol Danko 31   ĽS-HZDS
    Topoľčianky Juraj Mesko 936 Zvolený SMER
    Velčice Ľubomír Gahír 375 Zvolený SMER, KDH
    Velčice Henrieta Páleníková 124   NEKA
    Veľká Dolina Dana Cesneková 231 Zvolená SMER
    Veľká Dolina Jozef Čanaky 136   ĽS-HZDS
    Veľké Chyndice Csaba Farkas 117 Zvolený NEKA
    Veľké Chyndice Štefan Mikle 63   NEKA
    Veľké Chyndice Danica Baráthová 31   NEKA
    Veľké Vozokany Justína Pálková 293 Zvolená NEKA
    Veľké Vozokany Ján Pobuda 53   KDH
    Veľké Zálužie Karol Bútora 679 Zvolený ĽS-HZDS
    Veľké Zálužie Ivana Gecíková 576   SMER
    Veľké Zálužie Jaroslav Filo 136   NEKA
    Veľké Zálužie Daniela Beličková 126   NEKA
    Veľké Zálužie Karol Bíro 113   NEKA
    Veľké Zálužie Peter Lahučký 105   NEKA
    Veľké Zálužie Karol Bíro 69   NEKA
    Veľký Cetín Štefan Lužbeťák 443 Zvolený NEKA
    Veľký Cetín František Mészáros 403   NEKA
    Veľký Cetín Klára Tóth 102   SMK-MKP
    Veľký Cetín Vlasta Mészárosová 35   NEKA
    Veľký Lapáš Andrej Zurbola 390 Zvolený SMER
    Veľký Lapáš Ján Medáček 175   NEKA
    Veľký Lapáš Dagmar Šlosárová 36   NEKA
    Veľký Lapáš Ján Benko 27   NEKA
    Vieska nad Žitavou Štefan Mladý 170 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Vieska nad Žitavou Helena Levická 155   NEKA
    Vinodol Stanislav Melišek 569 Zvolený NEKA
    Vinodol Vladimír Špánik 375   OKS
    Vinodol Roman Čulík 85   SMER
    Volkovce Ondrej Kozolka 310 Zvolený KDH
    Vráble Tibor Tóth 2 343 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Vráble Pavol Kováč 694   SMER, SNS
    Výčapy - Opatovce Jozef Holúbek 939 Zvolený NEKA
    Výčapy - Opatovce Vladimír Hrnčár 124   SDKÚ-DS
    Výčapy - Opatovce Marián Buday 64   MOST - HÍD
    Výčapy - Opatovce Karol Molnár 24   NEKA
    Zbehy Ivan Habiňák 435 Zvolený KDH, ĽS-HZDS, SNS
    Zbehy Štefan Berec 390   NEKA
    Zbehy Róbert Lauko 208   NEKA
    Zbehy Ľubomír Škorica 56   SMER
    Zbehy Vladimír Greguš 36   S.O.S.
    Zbehy Ladislav Fúska 30   SaS, SDKÚ-DS
    Zlaté Moravce Peter Lednár 2 441 Zvolený SMER, KDH, ĽS-HZDS
    Zlaté Moravce Serafína Ostrihoňová 1 605   NEKA
    Zlaté Moravce Peter Dvonč 1 301   NEKA
    Zlaté Moravce Cyril Lazúr 592   SDKÚ-DS, SNS
    Zlaté Moravce Miroslav Kapolka 96   NEKA
    Zlaté Moravce Václav Plhal 12   KSS
    Zlatno Róbert Šlehobr 106 Zvolený SMER
    Zlatno Dušan Ďurovič 44   NEKA
    Zlatno Jozef Nipča 7   KDH
    Žikava Helena Kúseková 200 Zvolená NEKA
    Žirany Jozef Zsebi 381 Zvolený NEKA
    Žirany Imrich Nagy 327   NEKA
    Žitavany Juraj Obert 576 Zvolený SMER, ĽS-HZDS, KSS
    Žitavce Peter Bako 95 Zvolený NEKA
    Žitavce Miroslav Mesároš 79   NEKA
    Žitavce Judita Horvátová 36   NEKA
    Žitavce Jozef Holka 30   NEKA
           
404 Nové Zámky Andovce Mária Czuczor 417 Zvolená SMK-MKP
    Andovce Anna Hájeková 357   NEKA
    Andovce Katarína Gáborová 38   NEKA
    Bardoňovo Tibor Černák 164 Zvolený SMK-MKP
    Bardoňovo Ján Šikula 123   MOST - HÍD
    Bardoňovo Viliam Cziria 70   NEKA
    Bardoňovo Ján Markovič 46   SDKÚ-DS
    Bánov Helena Juríková 833 Zvolená SMER
    Bánov Alena Benická 671   NEKA
    Bánov Agnesa Ruschková 389   KDH, SaS
    Bešeňov Gabriel Timoranský 489 Zvolený NEKA
    Bešeňov Mária Čeriová 431   SMK-MKP
    Bešeňov Ondrej Ešek 51   NEKA
    Bešeňov Anton Lencsés 28   NEKA
    Branovo Vladimír Demo 278 Zvolený SMER
    Branovo Magdaléna Melišová 66   SDKÚ-DS
    Čechy Jozef Baranovič 127 Zvolený SMER
    Černík Ľudovít Kuťka 286 Zvolený KDH, SMER
    Dedinka Viera Belanová 294 Zvolená SMER
    Dolný Ohaj Ivan Solár 316 Zvolený KDH, SNS
    Dolný Ohaj Jozef Zaťko 221   SZ
    Dolný Ohaj Ľubomíra Melišková 210   NEKA
    Dolný Ohaj Mariana Ferusová 177   SMER
    Dolný Ohaj Jaroslav Juhás 48   ĽS-HZDS
    Dolný Ohaj Peter Benc 32   NEKA
    Dubník Jozef Ostrodický 460 Zvolený NEKA
    Dubník Róbert Oravecz 235   SMER
    Dvory nad Žitavou Jozef Kálazi 850 Zvolený NEKA
    Dvory nad Žitavou Štefan Szabó 615   MOST - HÍD
    Dvory nad Žitavou Tibor Salgó 480   SMK-MKP
    Dvory nad Žitavou Mária Králiková 396   NEKA
    Dvory nad Žitavou Ján Kovács 135   NEKA
    Hul František Golha 439 Zvolený NEKA
    Hul Michal Krajmer 149   KDH
    Hul Jozef Štefánik 65   NEKA
    Jasová Miroslav Habara 393 Zvolený SMER
    Jatov Jozef Dubovský 263 Zvolený SMER
    Jatov Ivan Černička 152   NEKA
    Kmeťovo Pavol Toman 260 Zvolený NEKA
    Kmeťovo Juraj Malík 148   SDKÚ-DS
    Kmeťovo Ľudovít Sládeček 104   SMER, ĽS-HZDS
    Kmeťovo Daniela Puškárová 34   NEKA
    Kmeťovo Tibor Bujdák 33   NEKA
    Kolta Ida Krnčanová 345 Zvolená NEKA
    Kolta Štefan Čomor 247   SMER
    Kolta Štefan Gubrica 159   NEKA
    Komjatice Peter Hlavatý 864 Zvolený NEKA
    Komjatice Július Jahnátek 700   SMER
    Komjatice Pavol Gálik 325   NEKA
    Komjatice Ľubica Christovová 40   ĽS-HZDS
    Komoča Valéria Lukácsová 243 Zvolená NEKA
    Komoča Rudolf Hausleitner 203   NEKA
    Komoča Peter Ďuran 38   SDKÚ-DS
    Komoča Peter Halász 20   NEKA
    Komoča Štefan Pethes 14   NEKA
    Lipová Tatiana Ölvecká 451 Zvolená NEKA
    Lipová Miroslav Bako 254   NEKA
    Lipová Jaroslav Kajanovič 101   NEKA
    Lipová Juraj Božoky 91   NEKA
    Maňa Igor Sádovský 608 Zvolený SMER, KDH
    Maňa Ladislav Černák 241   ZSNS
    Michal nad Žitavou Helena Nagyová 146 Zvolená SMER
    Michal nad Žitavou Peter Gajdoš 117   KDH
    Michal nad Žitavou Peter Porubský 111   NEKA
    Michal nad Žitavou Eva Boďová 70   NEKA
    Mojzesovo Jozef Čunderlík 428 Zvolený NEKA
    Mojzesovo Emil Gábriš 187   SMER
    Mojzesovo Roman Lauro 88   NEKA
    Mojzesovo Tatiana Martišová 46   NEKA
    Mojzesovo Anna Abrmanová 40   KĽS
    Mojzesovo František Pitter 7   SNS
    Nové Zámky Gejza Pischinger 7 268 Zvolený NEKA
    Nové Zámky Helena Bohátová 3 660   SMER, SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SZ
    Nové Zámky Luboš Ivan 1 030   NEKA
    Nové Zámky Bertalan Bóna 864   MOST - HÍD, SaS
    Palárikovo Bernard Roštecký 1 098 Zvolený NEKA
    Palárikovo Jozef Derňár 809   SMER
    Podhájska Vladimír Bakoš 486 Zvolený NEKA
    Podhájska Veronika Závodská 134   SDKÚ-DS
    Pozba Zlatica Valentová 163 Zvolená SMK-MKP
    Pozba Ladislav Konkoly 104   NEKA
    Pozba Ján Szakál 101   MOST - HÍD
    Radava Marian Chrenko 392 Zvolený NEKA
    Radava Zuzana Kiripolská 108   KDH
    Radava Jozef Ivan 26   NEKA
    Rastislavice Peter Bekéni 337 Zvolený SNS
    Rastislavice Miroslav Juhász 177   SMER
    Rúbaň Štěpánka Komárová 314 Zvolená NEKA
    Rúbaň Flórián Jávorka 173   SMK-MKP
    Rúbaň Mária Petríková 50   MOST - HÍD
    Semerovo Imrich Hrabovský 386 Zvolený ĽS-HZDS
    Semerovo Ján Šima 192   SMER
    Semerovo Janka Mičeková 183   NEKA
    Strekov Ján Téglás 411 Zvolený NEKA
    Strekov František Ványi 360   SMK-MKP
    Strekov Karol Kovács 116   NEKA
    Strekov Gizela Bíró 69   NEKA
    Strekov Elena Bertová 34   NEKA
    Strekov Anikó Kovácsová 16   NEKA
    Strekov Štefan Korega 10   ANO
    Šurany Imrich Várady 2 903 Zvolený NEKA
    Šurany Ján Štark 1 064   NEKA
    Šurany Roman Porubský 322   SDKÚ-DS
    Šurany Júlia Porubská 127   NEKA
    Trávnica Emil Ivan 411 Zvolený NEKA
    Tvrdošovce Marián Tóth 1 107 Zvolený MOST - HÍD
    Tvrdošovce György Juhász 955   NEKA
    Úľany nad Žitavou Juraj Ostrožlík 395 Zvolený ĽS-HZDS
    Úľany nad Žitavou Helena Hlasicová 394   SMER
    Veľké Lovce Libor Kráľ 462 Zvolený SMER
    Veľký Kýr Miroslav Dojčán 572 Zvolený NEKA
    Veľký Kýr Ladislav Kottlík 559   SMK-MKP
    Veľký Kýr Ľudovít Valaška 243   MOST - HÍD
    Veľký Kýr Alexander Vereš 78   SMER
    Veľký Kýr Alexander Szabó 76   NEKA
    Veľký Kýr Róbert Mészáros 70   NEKA
    Veľký Kýr Norbert Straňák 42   NEKA
    Vlkas Imrich Slovák 112 Zvolený NEKA
    Zemné János Bób 830 Zvolený SMK-MKP
    Zemné Mikuláš Balogh 448   MOST - HÍD
           
405 Šaľa Diakovce László Hajdu 841 Zvolený SMK-MKP
    Diakovce Peter Hanušniak 204   NEKA
    Diakovce Ladislav Poloma 57   MOST - HÍD
    Diakovce Szilárd Laczko 19   NEKA
    Dlhá nad Váhom Pavol Tóth 222 Zvolený NEKA
    Dlhá nad Váhom Jozef Gaál 200   NEKA
    Dlhá nad Váhom Peter Mészáros 62   NEKA
    Dlhá nad Váhom Ivan Šimko 13   NEKA
    Hájske Jozef Matušica 476 Zvolený NEKA
    Hájske Anton Mandák 337   NEKA
    Hájske Darina Sotáková 32   NEKA
    Horná Kráľová Emil Rábek 481 Zvolený NEKA
    Horná Kráľová Gabriel Odráška 248   NEKA
    Kráľová nad Váhom Ferenc Bergendi 298 Zvolený MOST - HÍD
    Močenok Marián Borza 1 152 Zvolený NEKA
    Močenok Jozef Šuvada 505   NEKA
    Močenok Roman Urbánik 342   SMER, SNS
    Neded Štefan Jancsó 857 Zvolený SMK-MKP
    Neded Ladislav Mile 158   MOST - HÍD
    Selice Igor Mandák 689 Zvolený NEKA
    Selice Štefan Vanyík 239   SMER
    Selice Ján Latics 175   MOST - HÍD
    Šaľa Martin Alföldi 2 394 Zvolený SDKÚ-DS, KDH
    Šaľa Jozef Belický 1 303   NEKA
    Šaľa Jozef Grell 554   SMER
    Šaľa Tibor Baran 544   MOST - HÍD
    Šaľa Igor Klačko 406   NEKA
    Šaľa Peter Andráši 320   SaS
    Šaľa Michal Lužica 249   NEKA
    Šaľa Katarína Kleštincová 96   HZD
    Tešedíkovo Gyula Borsányi 1 604 Zvolený SMK-MKP
    Tešedíkovo Klaudia Szekeresová 287   MOST - HÍD
    Trnovec nad Váhom Ján Hrabovský 760 Zvolený NEKA
    Trnovec nad Váhom Július Rábek 348   NEKA
    Trnovec nad Váhom Daniel Kňažko 120   NEKA
    Trnovec nad Váhom Petronela Vižďáková 50   SMER
    Vlčany Július Iván 902 Zvolený SMK-MKP
    Vlčany Ondrej Čiernik 512   NEKA
    Vlčany Janette Czibulová 157   MOST - HÍD, SDKÚ-DS, SaS
    Vlčany Loránt Takács 56   NEKA
    Žihárec Alajos Baranyay 662 Zvolený SMK-MKP
    Žihárec Ladislav Habán 348   NEKA
           
406 Štúrovo Bajtava Jozef Benkó 147   NEKA
    Bajtava Jozef Struhár 147   NEKA
    Belá Michal Varga 168 Zvolený NEKA
    Bíňa Eva Čákváriová 411 Zvolená NEKA
    Bíňa Erika Mesárová 358   NEKA
    Bíňa Dionýz Mocsi 32   NEKA
    Bruty Alexander Hubač 314 Zvolený MOST - HÍD
    Bruty Csaba Nagy 105   SMK-MKP
    Gbelce Gabriel Mihalik 564 Zvolený NEKA
    Gbelce František Szőcs 435   SMK-MKP
    Gbelce Ľudovít Kürthy 62   NEKA
    Chľaba Henrieta Kosznovszka 329 Zvolená NEKA
    Chľaba Pavol Tóth 60   MOST - HÍD
    Kamenica nad Hronom Ján Elzer 358 Zvolený SMER
    Kamenica nad Hronom Jozef Prohászka 260   NEKA
    Kamenica nad Hronom Ján Papšo 39   NEKA
    Kamenica nad Hronom Koloman Lakatoš 24   NEKA
    Kamenín Ladislav Benefi 435 Zvolený SMK-MKP
    Kamenín Attila Bartusz 225   NEKA
    Kamenín Ján Benefi 123   MOST - HÍD
    Kamenín František Rajner 19   ĽS-HZDS
    Kamenín Tibor Csiba 3   NEKA
    Kamenný Most Ladislav Magát 320 Zvolený MOST - HÍD
    Kamenný Most Juraj Pušš 259   SMK-MKP
    Leľa Alexander Mezei 121 Zvolený NEKA
    Leľa Tibor Šipoš 75   SMK-MKP
    Leľa František Šimon 54   NEKA
    Ľubá Imrich Gőz 144 Zvolený NEKA
    Ľubá Silvia Esztergályosová 88   NEKA
    Ľubá Ignác Kürti 30   NEKA
    Ľubá Joachim Golán 5   NEKA
    Malá nad Hronom Rita Pásztorová 129 Zvolená MOST - HÍD
    Malá nad Hronom Aladár Tamás 120   SMK-MKP
    Malá nad Hronom Alexander Vadkerti 17   NEKA
    Malé Kosihy Anna Molnárová 171 Zvolená NEKA
    Malé Kosihy Peter Fritz 68   NEKA
    Malé Kosihy Tamás Vikukel 12   NEKA
    Mužla Károly Drapák 680 Zvolený NEKA
    Mužla Peter Eszes 297   NEKA
    Nána Zuzana Matusková 308 Zvolená SMK-MKP
    Nána Angelika Nyitraiová 122   NEKA
    Nána Ján Stano 93   NEKA
    Nána Gabriel Matus 45   NEKA
    Nána Agnesa Horváthová 42   NEKA
    Nána Michal Kohút 18   SDKÚ-DS
    Nová Vieska Róbert Kis 287 Zvolený SMK-MKP
    Nová Vieska Július Fábrik 86   NEKA
    Nová Vieska Ladislav Búcsi 63   NEKA
    Obid Tibor Nagy 321 Zvolený SMK-MKP
    Obid Dezider Brigán 204   MOST - HÍD
    Obid Tomáš Páldi 132   NEKA
    Obid Ladislav Erdős 16   NEKA
    Pavlová Monika Górová 106 Zvolená SMK-MKP
    Pavlová Mária Gulaiová 49   NEKA
    Pavlová Zsolt Herman 11   NEKA
    Salka Ján Józsa 450 Zvolený NEKA
    Salka Arpád Valašek 130   NEKA
    Salka Ondrej Kotoláči 71   NEKA
    Salka Attila Tóth 18   NEKA
    Sikenička Katarína Grófová 119 Zvolená NEKA
    Sikenička Attila Tóth 105   MOST - HÍD
    Sikenička Róbert Király 57   NEKA
    Svodín Attila Szász 819 Zvolený NEKA
    Svodín Dezső Nágel 367   SMK-MKP
    Svodín Ladislav Mikula 90   NEKA
    Svodín Zuzana Ferkodičová 53   SDKÚ-DS
    Šarkan Beata Székelyová 146 Zvolená NEKA
    Šarkan Jolana Bajteková 49   NEKA
    Šarkan Monika Varga 7   MOST - HÍD
    Štúrovo Ján Oravec 2 230 Zvolený NEKA
    Štúrovo Tibor Vincze 834   NEKA
    Štúrovo Dušan Csekes 706   MOST - HÍD
    Štúrovo František Párkanský 446   NEKA
    Štúrovo Róbert Folk 363   NEKA
           
407 Topoľčany Ardanovce Ľubomíra Ondrejková 97 Zvolená SMER
    Ardanovce Peter Banák 34   SNS
    Belince Ľubomír Varga 122 Zvolený ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Belince Ivan Vaverka 60   NEKA
    Biskupová Stanislav Knížat 92 Zvolený NEKA
    Biskupová Eduard Kupec 41   SMER
    Blesovce Zdeněk Michalec 141 Zvolený SMER
    Blesovce Miroslav Murčo 91   SNS
    Bojná Jozef Vančo 613 Zvolený SMER
    Bojná Rudolf Hayden 202   NEKA
    Bojná Jozef Stankovský 197   SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Bojná Daniel Lukačovič 95   NEKA
    Bojná Ján Legéň 26   SNS
    Čeľadince Milan Moravka 148 Zvolený ĽS-HZDS
    Čermany Imrich Chrenko 124 Zvolený NEKA
    Čermany Katarína Sedlárová 74   SNS
    Čermany Imrich Prostredný 57   NEKA
    Dvorany nad Nitrou František Košecký 257 Zvolený NEKA
    Hajná Nová Ves Igor Koma 111 Zvolený NEKA
    Hajná Nová Ves Ján Gajdoš 94   ĽS-HZDS
    Horné Chlebany Jozef Ladický 96 Zvolený SMER
    Horné Chlebany Ján Mašír 81   NEKA
    Horné Chlebany Elena Dobiasová 27   SDKÚ-DS
    Horné Obdokovce Jana Martonková 473 Zvolená NEKA
    Horné Obdokovce Jozef Gális 202   NEKA
    Horné Obdokovce Miroslav Meluš 150   KDH
    Horné Obdokovce Róbert Belica 21   NEKA
    Horné Štitáre Martin Fulka 139 Zvolený NEKA
    Horné Štitáre Pavol Vančo 48   SMER
    Horné Štitáre Mária Chromíková 39   KDH
    Horné Štitáre Oľga Balajková 30   SDKÚ-DS
    Horné Štitáre Mária Leitmanová 15   NEKA
    Hrušovany Jozef Benca 372 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Hrušovany Bernard Fraňo 189   KDH
    Chrabrany Ľubomír Goga 320 Zvolený KDH
    Chrabrany Světlana Rybanská 88   NEKA
    Chrabrany Ľuboš Hano 36   SMER
    Jacovce Imrich Hermann 311 Zvolený NEKA
    Jacovce Jaroslav Božik 305   NEKA
    Jacovce Pavol Hlista 188   SDKÚ-DS
    Jacovce Marián Sitár 123   NEKA
    Kamanová Peter Hudec 135 Zvolený NEKA
    Kamanová Emil Šupa 130   SMER
    Kamanová Stanislav Pecháč 45   NEKA
    Koniarovce Miroslav Konštiak 182 Zvolený NEKA
    Koniarovce Jozef Kucka 115   KDH
    Koniarovce Karol Bazala 37   NEKA
    Koniarovce Ľubomír Svorad 25   NEKA
    Kovarce Helena Paučírová 472 Zvolená NEKA
    Kovarce Jaroslav Bujna 214   ĽS-HZDS, SDKÚ-DS, SNS
    Kovarce Peter Davidovič 115   NEKA
    Kovarce Stanislava Vagundová 22   SMER
    Krnča Jaroslav Kačina 337 Zvolený NEKA
    Krnča Július Štreicher 314   SMER, ĽS-HZDS, KDH
    Krnča Andrej Remeň 89   NEKA
    Krtovce Juraj Oravec 129 Zvolený SMER
    Krušovce Ivan Hubinský 500 Zvolený SMER
    Krušovce Dušan Síleš 316   KDH, SDKÚ-DS
    Krušovce Juraj Uhrík 132   NEKA
    Krušovce Alena Hanová 78   NEKA
    Kuzmice Peter Mojžiš 285 Zvolený SMER
    Kuzmice Miroslava Bolfová 95   NEKA
    Kuzmice Jozef Grman 44   NEKA
    Kuzmice Tibor Cabaj 29   ĽS-HZDS
    Lipovník Dušan Turčan 115 Zvolený SMER
    Ludanice Ľubica Petráková 404 Zvolená NEKA
    Ludanice Marek Krobot 206   SDKÚ-DS, KDH, SaS, SZ
    Ludanice Jana Gerhátová 106   SMER
    Lužany Ľubomír Goga 82 Zvolený KDH
    Lužany Juraj Matejovič 36   SMER
    Malé Ripňany Pavol Gubáň 199 Zvolený SMER
    Nemčice Jozef Mokoš 390 Zvolený SMER
    Nemčice Miroslav Obert 73   SDĽ
    Nemčice Alojz Kleman 61   NEKA
    Nemčice Milan Sivák 25   NEKA
    Nemčice Marián Kňaze 16   SDKÚ-DS, SaS
    Nemečky Viera Uhlárová 121 Zvolená NEKA
    Nemečky Rastislav Prochádzka 77   SMER
    Nitrianska Blatnica Michal Toman 442 Zvolený SMER
    Nitrianska Blatnica Juraj Rybnikár 162   NEKA
    Nitrianska Blatnica Igor Slávik 34   NEKA
    Nitrianska Streda Mária Majtánová 179 Zvolená NEKA
    Nitrianska Streda Juraj Bajcar 87   SMER
    Nitrianska Streda Eva Piačeková 83   NEKA
    Nitrianska Streda Monika Remeňová 66   SNS
    Nitrianska Streda Jozef Bošanský 45   KSS
    Norovce Peter Doval 113 Zvolený NEKA
    Norovce Galina Striežencová 75   NEKA
    Norovce Marián Priecel 8   NEKA
    Oponice Peter Marko 190 Zvolený SDKÚ-DS
    Oponice Ján Lukniš 150   ĽS-HZDS
    Oponice Miroslav Novák 108   NEKA
    Oponice Andrea Geršiová 29   NEKA
    Oponice Rudolf Tóth 12   NEKA
    Oponice Milan Gál 11   NEKA
    Oponice Peter Nedeľka 5   NEKA
    Orešany Róbert Kopáčik 119 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Podhradie Milan Štefkovič 106 Zvolený KDH
    Podhradie František Božik 74   SMER
    Prašice Erika Nemešová 500 Zvolená SMER
    Prašice Pavol Suchoň 226   NEKA
    Prašice Ľubomír Paulovič 199   SNS
    Prašice Miloš Macko 122   KDH
    Prašice Jozef Kišac 57   NEKA
    Prašice Ladislav Paluš 41   NEKA
    Prašice Peter Paluš 29   SDKÚ-DS
    Práznovce Jaroslav Blina 336 Zvolený ĽS-HZDS
    Práznovce Ján Cibulka 133   NEKA
    Práznovce Jozef Jakubík 53   ND
    Preseľany Juraj Trsťan 392 Zvolený NEKA
    Preseľany Libor Dobiš 222   SMER
    Preseľany Miloš Candrák 112   NEKA
    Radošina Marta Kolková 453 Zvolená SDKÚ-DS
    Radošina František Šugra 433   NEKA
    Radošina Róbert Štepka 104   SMER
    Rajčany Mária Švecová 209 Zvolená NEKA
    Rajčany Ladislav Bujna 114   NEKA
    Solčany Juraj Soboňa 993 Zvolený ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Solčany František Pleško 219   KDH
    Solčianky Dušan Ondruška 123 Zvolený SMER
    Solčianky Radoslav Daniš 37   KDH
    Súlovce Gabriel Svorad 215 Zvolený ĽS-HZDS, SMER
    Súlovce Mária Kopcová 77   NEKA
    Svrbice Vladimír Hromádka 76 Zvolený KDH
    Šalgovce Tibor Púček 195 Zvolený SMER
    Šalgovce Róbert Močko 54   SDKÚ-DS
    Šalgovce Alica Bezeková 29   SNS
    Tesáre Daniel Bago 268 Zvolený KDH
    Tesáre Vladimír Ševc 168   SMER
    Tesáre Danka Tomanová 7   SNS
    Tesáre Peter Minárik 4   SZ
    Topoľčany Peter Baláž 5 664 Zvolený SMER, SNS
    Topoľčany Július Krajčík 1 258   SDKÚ-DS, KDH, SaS, OKS
    Topoľčany Oto Hodál 329   SZ
    Tovarníky Marián Nováčik 529 Zvolený NEKA
    Tovarníky Peter Vaňo 277   SMER
    Tvrdomestice Jozef Beňo 143 Zvolený NEKA
    Tvrdomestice Miroslav Šuran 100   NEKA
    Urmince Jozef Cifra 431 Zvolený ND, SMER, KDH
    Urmince Jana Beňová 300   NEKA
    Velušovce Mário Pätoprstý 191 Zvolený SMER
    Veľké Dvorany Emil Dinga 224 Zvolený NEKA
    Veľké Dvorany Tibor Zachar 141   SMER
    Veľké Ripňany Jozef Balážik 625 Zvolený SMER, KDH
    Vozokany Jaroslav Bazala 75 Zvolený NEKA
    Vozokany Jozef Kucharovič 68   ND
    Vozokany Jozef Mizerák 43   NEKA
    Vozokany Gabriela Beňková 20   NEKA
    Vozokany Martin Konštiak 12   NEKA
    Vozokany Gabriela Deanková 6   SDKÚ-DS
    Závada Marián Petruš 232 Zvolený SMER, KDH
    Závada Ján Bajzík 127   NEKA
           
501 Čadca Čadca Milan Gura 3 549 Zvolený KDH, SDKÚ-DS, SaS
    Čadca Jozef Vražel 3 359   NEKA
    Čadca Pavol Holeštiak 2 254   SMER, HZD, SZ, ND, SNS
    Čadca Ivan Čavajda 170   NEKA
    Čadca Jozef Mrenka 107   NEKA
    Čadca Michal Truchlik 39   NEKA
    Čierne Pavol Gomola 1 207 Zvolený KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Čierne Dana Oravcová 195   SMER
    Čierne Jaroslav Tatarka 136   NEKA
    Dlhá nad Kysucou Pavol Koiš 242 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Dunajov Milada Chlastáková 446 Zvolená NEKA
    Dunajov Ján Kopásek 146   ĽS-HZDS
    Klokočov Ľuboš Stríž 579 Zvolený KDH, SMER, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Klokočov Vlasta Kašíková 404   NEKA
    Klokočov Pavol Stopka 148   NEKA
    Klokočov Pavol Mudrík 37   NEKA
    Klubina Božena Poliačková 197 Zvolená SMER, SNS, ĽS-HZDS, KDH, SDKÚ-DS
    Klubina Viera Kubanková 127   NEKA
    Korňa Jozef Kontrík 638 Zvolený SNS, ĽS-HZDS
    Korňa Peter Paľuch 307   SaS
    Korňa Štefan Drabina 93   NEKA
    Korňa Marián Malík 61   SMER
    Korňa František Hurik 0   KDH
    Krásno nad Kysucou Jozef Grapa 1 790 Zvolený HZD, SMER
    Krásno nad Kysucou Jaroslav Kormanec 340   ĽS-HZDS, SNS, SDKÚ-DS
    Krásno nad Kysucou Michal Koňuch 266   NEKA
    Makov Marián Masnica 585 Zvolený SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS
    Makov Jozef Pavlík 398   NEKA
    Nová Bystrica Jozef Balačin 538 Zvolený NEKA
    Nová Bystrica Milan Kotvas 447   ĽS-HZDS
    Nová Bystrica Ján Šutiak 425   SMER, SNS
    Olešná Stanislav Novotný 253 Zvolený NEKA
    Olešná Rudolf Kvašňovský 215   SNS
    Olešná Katarína Plešivčáková 168   ĽS-HZDS
    Olešná Ladislav Bocko 122   SMER
    Olešná Janka Papíková 109   NEKA
    Olešná Jozef Cvikel 19   SDĽ
    Olešná Ondrej Bielský 18   HZD
    Oščadnica Marián Plevko 641 Zvolený NEKA
    Oščadnica Miloslav Šulgan 635   NEKA
    Oščadnica Peter Ohrádka 453   NEKA
    Oščadnica Martin Poláček 314   SMER, SNS, ĽS-HZDS, HZD
    Oščadnica Dušan Poláček 203   NEKA
    Oščadnica Rudolf Králik 82   NEKA
    Oščadnica Štefan Kopač 74   NEKA
    Oščadnica Ladislav Gužík 25   NEKA
    Oščadnica Emília Koperová 21   NEKA
    Podvysoká Milan Matlák 411 Zvolený ĽS-HZDS
    Podvysoká Ladislav Jaroš 233   SMER
    Podvysoká Miloš Hruška 25   NEKA
    Radôstka Jaroslav Fekula 336 Zvolený NEKA
    Radôstka Marián Korenčík 155   NEKA
    Raková Anton Heglas 1 082 Zvolený KDH, SMER, SNS
    Raková František Broš 674   ĽS-HZDS
    Raková Miroslav Mariak 422   NEKA
    Raková Ladislav Zemaník 83   SDKÚ-DS
    Skalité Andrea Šimurdová 1 650 Zvolená SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS, SDKÚ-DS
    Skalité Ľubomír Tomica 215   NEKA
    Stará Bystrica Ján Podmanický 1 022 Zvolený SMER, SNS, HZD
    Staškov Ladislav Šimčisko 965 Zvolený SMER
    Staškov Šimon Kožák 211   NEKA
    Svrčinovec Juraj Strýček 1 170 Zvolený SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS
    Svrčinovec Marta Cyprichová 188   SDKÚ-DS
    Svrčinovec Pavol Stráňava 65   NEKA
    Turzovka Miroslav Rejda 2 053 Zvolený NEKA
    Turzovka Viera Belková 1 338   SMER, KDH, HZD
    Turzovka Rudolf Michnica 90   NEKA
    Vysoká nad Kysucou Anton Varecha 787 Zvolený NEKA
    Vysoká nad Kysucou Anton Opial 535   SDKÚ-DS, KDH, ĽS-HZDS, SMER
    Vysoká nad Kysucou Branislav Lovasz 45   NEKA
    Zákopčie Františk Hažík 416 Zvolený SMER, KDH, SNS, ĽS-HZDS
    Zákopčie Tomáš Cabúk 271   NEKA
    Zborov nad Bystricou Juraj Hlavatý 851 Zvolený KDH, ĽS-HZDS
    Zborov nad Bystricou Jozef Čička 406   SMER, SNS
           
502 Dolný Kubín Bziny Ján Beňuš 203 Zvolený SDKÚ-DS
    Bziny Jozef Pšenák 154   KDH
    Dlhá nad Oravou Ján Kamas 358 Zvolený KDH, SMER
    Dlhá nad Oravou Tomáš Mintál 288   NEKA
    Dolný Kubín Roman Matejov 4 227 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, SaS
    Dolný Kubín Milan Ďaďo 604   NEKA
    Dolný Kubín Jozef Bajčičák 73   SMER
    Horná Lehota Jozef Mikuláš 149 Zvolený SMER
    Chlebnice Milan Maxoň 467 Zvolený KDH
    Chlebnice Anton Staš 212   NEKA
    Istebné Ján Čief 285 Zvolený SMER
    Istebné Lýdia Fačková 245   NEKA
    Istebné Pavol Bystrický 141   NEKA
    Istebné Milota Čutková 26   KSS
    Jasenová Rajmund Bradík 156 Zvolený NEKA
    Kraľovany Ľubor Had 162 Zvolený SMER
    Krivá Peter Džubek 307 Zvolený KDH
    Krivá Stanislav Blšák 188   SMER
    Leštiny Ján Brašeň 119 Zvolený NEKA
    Leštiny Mária Kořalníková 57   NEKA
    Leštiny Drahomíra Blahušiaková 0   MOST - HÍD
    Malatiná Zdenko Kubáň 283 Zvolený KDH
    Malatiná Jaroslav Kramár 147   NEKA
    Malatiná Ján Slušňák 0   SMER
    Medzibrodie nad Oravou Michal Janota 179 Zvolený KDH
    Oravská Poruba Peter Hrivnák 206 Zvolený SDKÚ-DS, SaS
    Oravská Poruba Vladimír Kubišta 161   NEKA
    Oravská Poruba Miroslav Mikuš 139   SMER, KDH
    Oravská Poruba Ján Bruncko 33   NEKA
    Oravský Podzámok Jozef Záhora 578 Zvolený NEKA
    Oravský Podzámok Ján Kompan 103   SMER
    Osádka Pavol Mareták 53 Zvolený NEKA
    Párnica Milada Antalová 207 Zvolená SDKÚ-DS
    Párnica Dušan Galbavý 197   NEKA
    Párnica Jozef Krivoš 32   SMER
    Pokryváč Juraj Vraňák 69 Zvolený SDKÚ-DS
    Pribiš Anna Vojvodová 119 Zvolená NEKA
    Pribiš Emil Dančo 83   NEKA
    Pribiš Mária Janáková 34   KDH
    Pribiš Emil Skokna 27   SMER
    Pucov Metod Sojčák 298 Zvolený SDKÚ-DS, KDH, SMER
    Sedliacka Dubová Ladislav Tomáň 175 Zvolený KDH, SMER, SDKÚ-DS, SNS
    Veličná Anton Bukna 219 Zvolený NEKA
    Veličná Martin Gočala 197   SDKÚ-DS
    Veličná Juraj Štubendek 94   NEKA
    Veličná Ľudmila Smoleňová 81   KDH
    Veličná Pavol Záhumenický 19   SMER
    Vyšný Kubín Viera Juráková 236 Zvolená NEKA
    Vyšný Kubín Peter Jackulík 106   SMER
    Vyšný Kubín Terézia Joštiaková 28   NEKA
    Zázrivá Matúš Mních 526 Zvolený SMER
    Zázrivá Jozef Magdolen 298   KDH
    Zázrivá Jaroslav Láštic 226   NEKA
    Zázrivá Jozef Kazárik 202   SNS
    Žaškov Milan Pavlovčík 385 Zvolený SDKÚ-DS, SMER
    Žaškov Ľudovít Nemček 288   NEKA
    Žaškov Miroslav Bieľ 132   KDH
    Žaškov Jaroslav Bariet 61   NEKA
           
503 Liptovský Mikuláš Beňadiková Ján Martinovič 190 Zvolený NEKA
    Bobrovec Ladislav Sedlák 458 Zvolený KDH, SDKÚ-DS
    Bobrovec Roman Vrabec 215   NEKA
    Bobrovec Vladimír Moravčík 123   NEKA
    Bobrovec Tomáš Hrtko 81   NEKA
    Bobrovník Ivan Ivanovský 64 Zvolený SMER
    Bobrovník Peter Kolár 25   MOST - HÍD
    Bukovina Pavol Debnár 54 Zvolený SMER
    Bukovina Mikuláš Kabzan 18   ĽS-HZDS
    Bukovina Mária Teniaková 12   NEKA
    Demänovská Dolina Jakub Vojtek 108 Zvolený NEKA
    Demänovská Dolina Peter Špirko 93   NEKA
    Demänovská Dolina Ivan Šimko 0   NEKA
    Demänovská Dolina Tibor Kočtúch 0   NEKA
    Demänovská Dolina Jozef Hurtaj 0   SDKÚ-DS, KDH
    Dúbrava Vladimír Janičina 540 Zvolený NEKA
    Galovany Stanislav Devečka 107 Zvolený SMER
    Gôtovany Pavel Droppa 134 Zvolený SMER
    Gôtovany Zuzana Vučkan 71   NEKA
    Gôtovany Jozef Cút 70   NEKA
    Huty Milan Badlík 68 Zvolený ĽS-HZDS
    Huty Juraj Staš 54   SMER
    Huty Pavol Sálus 5   ND
    Hybe Martin Piovarči 442 Zvolený SMER
    Jakubovany Dušan Žiaran 185 Zvolený SNS, ĽS-HZDS, SMER
    Jalovec Juraj Poproč 95 Zvolený SNS
    Jalovec Peter Lepiš 56   NEKA
    Jalovec Milan Danko 25   SDKÚ-DS
    Jamník Dušan Španko 115 Zvolený SDĽ
    Jamník Pavel Dzuriak 101   SMER
    Jamník Mária Pavkovčeková 36   NEKA
    Konská Milan Uličný 100 Zvolený NEKA
    Konská Zdeno Lizúch 25   SDĽ
    Kráľova Lehota Vladimír Kapríni 295 Zvolený NEKA
    Kvačany Jozef Grúň 180 Zvolený NEKA
    Kvačany Milan Galica 73   KDH
    Kvačany Vladimír Ďuroň 57   NEKA
    Lazisko František Púčik 166 Zvolený HZD
    Lazisko Jaroslav Pauko 65   NEKA
    Liptovská Anna Ivan Bella 44 Zvolený NEKA
    Liptovská Kokava Július Porubän 380 Zvolený SMER
    Liptovská Kokava Pavel Fiačan 72   SDKÚ-DS, SaS
    Liptovská Kokava Dušan Grünvaldský 23   NEKA
    Liptovská Kokava Andrea Porubänová 21   SNS
    Liptovská Porúbka Jana Gazdičová 198 Zvolená NEKA
    Liptovská Porúbka Marián Sklenár 162   NEKA
    Liptovská Porúbka Anna Fáberová 85   NEKA
    Liptovská Porúbka Miroslav Frniak 61   NEKA
    Liptovská Porúbka Norbert Adamec 56   SMER
    Liptovská Sielnica Dušan Sokol 128 Zvolený KDH
    Liptovská Sielnica Igor Guráň 55   SMER
    Liptovské Beharovce Jozef Malý 33 Zvolený SNS
    Liptovské Beharovce Vladimír Čáni 15   SDKÚ-DS
    Liptovské Kľačany Viera Tomčíková 133 Zvolená HZD
    Liptovské Matiašovce Ján Jaňák 126 Zvolený NEKA
    Liptovské Matiašovce Eva Ivanová 52   KDH
    Liptovský Hrádok Branislav Tréger 1 953 Zvolený NEKA
    Liptovský Ján Juraj Filo 331 Zvolený SMER
    Liptovský Mikuláš Alexander Slafkovský 5 753 Zvolený SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS
    Liptovský Mikuláš Ján Blcháč 5 613   SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Liptovský Mikuláš Ján Droppa 1 457   NEKA
    Liptovský Mikuláš Ľubomír Marjovič 71   ZRS
    Liptovský Ondrej Ľuboš Žubor 248 Zvolený NEKA
    Liptovský Ondrej Stanislav Uličný 31   SDĽ
    Liptovský Peter Anna Papajová 429 Zvolená NEKA
    Liptovský Peter Jaroslav Banáš 94   SMER
    Liptovský Peter Pavol Lojdl 69   SDKÚ-DS, KDH
    Liptovský Trnovec Vladimír Adamčík 122 Zvolený NEKA
    Liptovský Trnovec Karol Maťko 86   NEKA
    Liptovský Trnovec Peter Bulla 61   NEKA
    Liptovský Trnovec Rastislav Mikuláš 60   SDKÚ-DS, SaS, KDH, OKS
    Liptovský Trnovec Ľubomír Hollý 34   NEKA
    Ľubeľa Milan Kubík 340 Zvolený SMER, SNS, ĽS-HZDS
    Ľubeľa Jozef Urban 236   SDKÚ-DS, SaS
    Malatíny Peter Pethö 91 Zvolený HZD, SMER
    Malatíny Ferdinand Pethö 34   SDĽ
    Malé Borové Ján Kokoška 57 Zvolený ĽS-HZDS
    Malé Borové Miroslav Kováč 46   NEKA
    Malé Borové Martin Baranec 8   NEKA
    Malé Borové Jaroslav Červeň 6   SMER
    Malužiná Štefan Firášek 89 Zvolený SDKÚ-DS
    Malužiná Martin Španko 63   NEKA
    Nižná Boca Jozef Böhmer 76 Zvolený NEKA
    Nižná Boca Martina Mäsiarová 25   NEKA
    Partizánska Ľupča Ľubomír Frič 356 Zvolený SMER
    Partizánska Ľupča Július Sokol 150   SNS
    Partizánska Ľupča Vojtech Baldovič 97   SDKÚ-DS, KDH
    Partizánska Ľupča Ľubomír Rybák 68   NEKA
    Partizánska Ľupča Helena Jungová 46   SaS
    Pavčina Lehota Miroslav Ščasný 119 Zvolený SNS, SMER, ĽS-HZDS
    Pavčina Lehota Daniel Klepáč 81   NEKA
    Pavčina Lehota Radka Kureková 20   NEKA
    Pavlova Ves Rudolf Tomko 86 Zvolený NEKA
    Pavlova Ves Jaroslav Rády 26   NEKA
    Podtureň Marián Vojtík 465 Zvolený SMER
    Podtureň Mikuláš Kačmarik 57   SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Pribylina Milan Kohút 411 Zvolený NEKA
    Pribylina Dagmar Jurčová 184   NEKA
    Pribylina Ján Čabaj 128   SMER
    Pribylina Miroslav Baláž 0   SF
    Prosiek Peter Majerčiak 84 Zvolený ĽS-HZDS
    Prosiek Milan Vozár 54   NEKA
    Smrečany Vladimír Šiarnik 267 Zvolený SDKÚ-DS
    Smrečany Iveta Moravčíková 79   NEKA
    Svätý Kríž Dušan Matejka 284 Zvolený NEKA
    Svätý Kríž Peter Tomčík 167   SDKÚ-DS, SaS, KDH
    Svätý Kríž Dušan Matejka 3   HZD
    Trstené Anna Naďová 89 Zvolená SDKÚ-DS
    Uhorská Ves Vladimír Multáň 113 Zvolený NEKA
    Uhorská Ves Milan Beťko 73   SMER
    Uhorská Ves Jana Hvizdošová 45   NEKA
    Uhorská Ves Mária Beťková 42   NEKA
    Uhorská Ves Tibor Perašín 12   NEKA
    Vavrišovo Ľubomír Račko 138 Zvolený NEKA
    Vavrišovo Ľudovít Surovček 87   NEKA
    Vavrišovo Ľubica Chlebová 72   NEKA
    Vavrišovo Ján Janotka 45   NEKA
    Vavrišovo Dušan Janotka 20   NEKA
    Važec Rastislav Profant 467 Zvolený SMER
    Važec Milan Lištiak 224   NEKA
    Važec Daniel Šeďo 160   ĽS-HZDS
    Važec Milan Pafko 90   NEKA
    Važec Jaroslav Bednár 86   SNS
    Veľké Borové Kamil Jančura 22 Zvolený KDH
    Veľké Borové Jozef Belko 15   NEKA
    Veterná Poruba Desana Stromková 122 Zvolená NEKA
    Vlachy Ladislav Guoth 183 Zvolený SMER
    Vlachy Dagmar Chvojková 175   HZD
    Vyšná Boca Ľubica Trégerová 75 Zvolená SMER
    Vyšná Boca Pavel Králik 39   SaS
    Východná Pavel Krupa 847 Zvolený NEKA
    Východná Milan Rezník 170   SMER
    Východná Pavel Jurík 64   NEKA
    Závažná Poruba Pavel Baráni 297 Zvolený NEKA
    Závažná Poruba Magdaléna Iľanovská 221   NEKA
    Závažná Poruba Peter Jambrich 116   NEKA
    Žiar Peter Moravčík 140 Zvolený NEKA
    Žiar Marta Balgová 78   SDKÚ-DS
    Žiar Soňa Priechodská 57   NEKA
           
504 Martin Abramová Milan Černák 62 Zvolený SMER
    Abramová Marieta Biziková 28   NEKA
    Belá - Dulice Anna Badínová 326 Zvolená NEKA
    Belá - Dulice Ľubomír Ladiver 269   SMER
    Belá - Dulice Vladimír Sumka 97   SNS
    Benice Milan Remšík 111 Zvolený SMER, ĽS-HZDS
    Blatnica Ivica Súkeníková 354 Zvolená NEKA
    Blatnica Jaroslav Bágel 141   ĽS-HZDS
    Blatnica Igor Hraško 42   NEKA
    Blatnica Michal Jurčišin 20   SMER
    Blažovce Dušan Lukáč 64 Zvolený NEKA
    Blažovce Milan Michalka 21   NEKA
    Bodorová Ján Fábry 43 Zvolený SMER
    Borcová Marcela Pavlásková 42 Zvolená SaS
    Borcová Jozef Rišian 36   ĽS-HZDS
    Borcová Anton Panáček 4   SMER
    Brieštie Pavel Beňo 57 Zvolený SMER
    Bystrička Zdenka Maršalová 369 Zvolená NEKA
    Bystrička Patrik Korbeľ 242   NEKA
    Bystrička Emil Remšík 11   NEKA
    Čremošné Milan Hruška 31 Zvolený ĽS-HZDS
    Diaková Róbert Ivaška 103 Zvolený SMER
    Dolný Kalník Jana Vavřinková 46 Zvolená NEKA
    Dolný Kalník Marián Černák 12   SDĽ
    Dražkovce Viera Šalagová 280 Zvolená NEKA
    Dražkovce Ľubica Hricová 98   NEKA
    Dražkovce Ján Nemec 55   NEKA
    Dubové Ľubomír Lettrich 227 Zvolený ĽS-HZDS
    Dubové Miloslav Daubner 146   SMER
    Dubové Jozefína Rakytová 67   SDKÚ-DS, KDH
    Ďanová Kristína Adamišová 214 Zvolená NEKA
    Ďanová Ján Revús 55   SMER
    Ďanová Milan Taraba 54   NEKA
    Folkušová Milan Sopóci 65 Zvolený NEKA
    Háj Jarmila Ižipová 201 Zvolená ĽS-HZDS
    Háj Marta Kwiatkovská 40   SMER
    Horná Štubňa Ondrej Piški 573 Zvolený NEKA
    Horná Štubňa Andrej Králik 40   SDĽ
    Horný Kalník Stanislav Rohoň 74 Zvolený NEKA
    Horný Kalník Daniela Tarčáková 15   NEKA
    Ivančiná Rastislav Kraus 37 Zvolený SMER
    Ivančiná Ivan Blaško 30   NEKA
    Jasenovo Mária Ertelová 77 Zvolená ĽS-HZDS
    Jazernica Jaroslav Marek 104 Zvolený SMER
    Kaľamenová Martina Čičmancová 60 Zvolená SMER
    Karlová Adriana Malatová 45 Zvolená SMER
    Kláštor pod Znievom Maroš Halahija 300 Zvolený NEKA
    Kláštor pod Znievom Vladimír Božek 256   SMER
    Kláštor pod Znievom Vladimír Šišan 211   KDH
    Kláštor pod Znievom Soňa Žuchová 59   SDKÚ-DS
    Kláštor pod Znievom Jaroslav Pyšný 9   NEKA
    Košťany nad Turcom Anna Hlinková 334 Zvolená NEKA
    Košťany nad Turcom Milan Lupták 169   SMER
    Košťany nad Turcom Alžbeta Navrátilová 15   ĽS-HZDS
    Krpeľany Jaroslav Kráľ 332 Zvolený NEKA
    Krpeľany Pavol Olšovský 192   SMER
    Krpeľany Peter Špirko 89   NEKA
    Krpeľany Jozef Kišša 58   NEKA
    Krpeľany Ondrej Bače 32   NEKA
    Krpeľany Katarína Vaňková 17   SDĽ
    Laskár Lenka Janíková 27 Zvolená NEKA
    Ležiachov Katarína Michálková 41 Zvolená ĽS-HZDS
    Ležiachov Michaela Lukášiková 36   SMER
    Ležiachov Daniel Pavlanský 14   NEKA
    Liešno Zdenka Judáková 36 Zvolená SMER
    Lipovec Zdenka Kellerová 194 Zvolená NEKA
    Lipovec Elena Hajtmanská 140   NEKA
    Lipovec Danica Dedíková 62   SMER
    Lipovec Miroslav Chabada 47   SNS
    Lipovec Alena Lamošová 30   NEKA
    Malý Čepčín Elena Schererová 214 Zvolená SMER
    Martin Andrej Hrnčiar 9 883 Zvolený NEKA
    Martin Peter Vons 3 729   NEKA
    Martin Zdenko Kozák 3 499   NEKA
    Martin Stanislav Bernát 1 507   NEKA
    Martin Daniel Diškanec 703   SDĽ
    Moškovec Anna Staňová 33 Zvolená NEKA
    Mošovce Peter Mojtek 410 Zvolený SMER
    Mošovce Peter Košík 264   NEKA
    Mošovce Danuša Lúdiková 72   ĽS-HZDS
    Necpaly Peter Majko 276 Zvolený NEKA
    Nolčovo Vladimír Mihalik 103 Zvolený SMER
    Nolčovo Ján Zachar 70   SNS
    Ondrašová Adam Staňo 26 Zvolený NEKA
    Ondrašová Peter Polerecký 22   SMER
    Podhradie Miroslav Jánošík 332 Zvolený SNS, ĽS-HZDS
    Podhradie Igor Bella 22   SMER
    Podhradie Jozef Vančo 20   SDKÚ-DS
    Príbovce Jaroslav Brzák 411 Zvolený NEKA
    Príbovce Erika Vrabcová 105   NEKA
    Príbovce Ľubica Miškusová 7   SMER
    Rakovo Patrik Antal 124 Zvolený ĽS-HZDS
    Rakovo Margita Košarišťanová 27   SMER
    Rakša Anna Ursínyová 91 Zvolená ĽS-HZDS
    Ratkovo Zdenka Gajdošová 57 Zvolená SDKÚ-DS
    Ratkovo Rastislav Frkáň 55   SMER
    Rudno Dušan Menich 102 Zvolený SMER
    Rudno Vladimír Klein 27   NEKA
    Sklabinský Podzámok Božena Drobková 62 Zvolená SMER
    Sklabinský Podzámok Jaroslav Jambor 44   SDKÚ-DS
    Sklabiňa Ján Brodenec 197 Zvolený NEKA
    Sklabiňa Milan Majerčík 76   SMER
    Sklabiňa Miroslav Samčík 54   NEKA
    Sklabiňa Miroslav Perinaj 41   NEKA
    Sklené Ján Gutten 161 Zvolený NEKA
    Sklené Erika Lahutová 155   SMER
    Sklené Jaroslav Pagáč 66   NEKA
    Sklené Lívia Kajanová 26   NEKA
    Slovany Elena Jackulíková 143 Zvolená NEKA
    Slovenské Pravno Marta Hrúzová 208 Zvolená ĽS-HZDS
    Slovenské Pravno Ľubomír Lichner 172   SMER
    Slovenské Pravno Jozef Mikeš 141   NEKA
    Slovenské Pravno Miroslav Pastierovič 27   NEKA
    Socovce Milan Mencel 89 Zvolený SMER
    Sučany Jozef Petráš 573 Zvolený SMER
    Sučany Vladimír Plžik 532   NEKA
    Sučany Iveta Trnovská 418   NEKA
    Sučany Miloš Bella 367   NEKA
    Sučany Peter Belica 0   KDH
    Šútovo Ľubomír Maďari 113 Zvolený SMER
    Šútovo Ivan Balko 88   SNS
    Šútovo Miroslava Janíková 60   NEKA
    Šútovo Karol Calík 41   ĽS-HZDS
  &nbs